X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2017, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! :)

    Wczoraj nie miałam jak wejść na forum. Byłam od rana poza domem, później u brata na kawie urodzinowej, a jak wróciłam do domu to M. zasiadł do kompa :)
    Mam już opis rezonansu nogi. Właśnie wysłałam lekarzowi i czekam do powie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2017, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Ona a co ten Twój znowu odwala co? Mam nadzieję że się szybko ogarnie

    Jak niewiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze matkę sponsoruje alimenty 500 zł płaci konto dla małego otworzył wpłaca mu 200 zł od jego urodzenia czuli 2 lata regularnie każdemu pomaga
    A ja od 3 lat doprosic się nie mogę samochodu i zmywarki! Wczoraj mi powiedział ze jeśli chce to mam z czegoś zrezygnować na stałe np paznokcie czy cokolwiek

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2017, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 wrote:
    Jak niewiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze matkę sponsoruje alimenty 500 zł płaci konto dla małego otworzył wpłaca mu 200 zł od jego urodzenia czuli 2 lata regularnie każdemu pomaga
    A ja od 3 lat doprosic się nie mogę samochodu i zmywarki! Wczoraj mi powiedział ze jeśli chce to mam z czegoś zrezygnować na stałe np paznokcie czy cokolwiek
    :O faktycznie paznokcie współgrają ze zmywarką...

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2017, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 a Ty pracujesz? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2017, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2018, 13:16

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2017, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Załamana85 wrote:
    Faceci....
    My na kasie nie spimy..czesto brakuje do przyslowiowego 1 a moj zawsze gada ze jakby mial kupe kasy to by sie jego problemy skonczyly...i zawsze sie rozwija kłótnia...a jak sie kłócimy to juz na amen...
    Po 9 latach małżeństwa i wieeeeelu klotniach...oststnim dosc poważnym kryzysem stwierdzilam ze faceci to naprawdę są nieodpowiedzialni i zapatrzeni w siebie....gorzej niz dzieci...i tacy nieporadni...

    A czas tyka...ja zaraz 33 lata...
    Teraz mam takie nastawienie jedlu chodzi o dziecko ze albo teraz albo nigdy...nie chce w wieku 40 lat sie starać bo moze już byc za pozno

    Akurat tu się nie zgodzę z tym co piszesz :) Jeżeli chodzi o mojego M to jest bardzo odpowiedzialny i nie jest zapatrzony w siebie :)

  • Nova87 Autorytet
    Postów: 877 1404

    Wysłany: 24 października 2017, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam.
    Ja juz po badaniach. Co sie dzisiaj działo w laboratorium to sie się w głowie nie mieści;/
    tłumy ludzi. Pierwszy raz się z tym spotkałam ;/

    hrqoskjoayf3n559.png

    05.03.18 - beta HCG - 423,49
    07.03.18 - beta HCG - 971,13
    13.03.18 - beta HCG - 8403,34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2017, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nova87 co badałaś? :)

  • Nova87 Autorytet
    Postów: 877 1404

    Wysłany: 24 października 2017, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaaarolynaaa wrote:
    Nova87 co badałaś? :)
    Tsh
    Lh
    fsh estradiol i testosteron

    hrqoskjoayf3n559.png

    05.03.18 - beta HCG - 423,49
    07.03.18 - beta HCG - 971,13
    13.03.18 - beta HCG - 8403,34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2017, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nova87 wrote:
    Tsh
    Lh
    fsh estradiol i testosteron
    Ja wczoraj robiłam estradiol i progesteron.

  • Nova87 Autorytet
    Postów: 877 1404

    Wysłany: 24 października 2017, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JA z ciekawości spojrzałam na wyniki TSH i progesteronu z maja i sie załamałam.
    Proga miałam ciut ponad 9 a tsh 2.66. Wszystko niby w normach więc nie leciałam do lekarza a tu po przestudiowaniu tematu jednak na "starającą" się to nie za dobre wyniki. Czlowiek mógł sie już w maju leczyć a tu d.pa ;/

    hrqoskjoayf3n559.png

    05.03.18 - beta HCG - 423,49
    07.03.18 - beta HCG - 971,13
    13.03.18 - beta HCG - 8403,34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2017, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nova87 ja mam proga z wczoraj 11,93 przy lekach i niestety dalej jest za niski.
    Tsh miałam właśnie 2,66 i dostałam Euthyrox.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2017, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 wrote:
    Jak niewiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze matkę sponsoruje alimenty 500 zł płaci konto dla małego otworzył wpłaca mu 200 zł od jego urodzenia czuli 2 lata regularnie każdemu pomaga
    A ja od 3 lat doprosic się nie mogę samochodu i zmywarki! Wczoraj mi powiedział ze jeśli chce to mam z czegoś zrezygnować na stałe np paznokcie czy cokolwiek

    No cholera a może niech on zrezygnuje ze sponsorowania mamusi. W końcu jest teraz z Tobą a nie z mamusią. To samjak powinien wyjść z takim założeniem a nie to zawsze kobieta musi sobie czegoś odmawiać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2017, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy wspólne konto i nigdy nie było problemów z wydatkami.

    Janess lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2017, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też mamy wspólne konto ale czasem wolę mieć kasę w portfelu dla siebie bo to czasem tu się pójdzie a tu ;) a tak wszystko na koncie a karta u mojego w portfelu.

    Janess no jak nie wiesz. Twój ciuła dla dzidzi :D

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2017, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess wrote:
    Ona, czekaj bo ja się pogubiłam. Przepraszam. Jak dla matki i dla małego?
    No ja właśni też nie rozumiem za bardzo.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2017, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess wrote:
    Ona, czekaj bo ja się pogubiłam. Przepraszam. Jak dla matki i dla małego?

    Też się właśnie pogubiłam.

    My mamy kasę, bo obydwoje dobrze zarabiamy. Męża też mam cudownego. Kurde, czego ja chcę od życia?

    Dziś idę do gina w wynikami histo.
    Trzymajcie kciuki!

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2017, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Schmetterling hello :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2017, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess mi ludzie to samo mówią. Jak mówię, że chce dziecko mieć, to słyszę 'po co Ci dziecko? ciesz się tym co masz'. tak, że tego.

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2017, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze byłam dość niezależną osobą. W sumie to nawet w małżeństwie robiłam co chciałam (z koleżankami na wakacje,imprezy). Ja tak naprawdę nie wiem czy chcę, bo chcę czy chcę, bo tak wypada..

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

‹‹ 86 87 88 89 90 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ