X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2017, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaaarolynaaa wrote:
    Grunt to trafić na dobrego lekarza.

    O, a to najważniejsze. Ja to w sumie byłam u, niech no policzę, 11-12? lekarzy.I to sami super, normalnie mistrzowie,a trafić w sedno nie potrafią :)

    Cynamonowaaa, Karolina2787 lubią tę wiadomość

  • Nova87 Autorytet
    Postów: 877 1404

    Wysłany: 25 października 2017, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny za slowa otuchy. Nie ma sie co zamartwiac na zapas. Co ma byc to będzie :)

    MisiaABC, Cynamonowaaa lubią tę wiadomość

    hrqoskjoayf3n559.png

    05.03.18 - beta HCG - 423,49
    07.03.18 - beta HCG - 971,13
    13.03.18 - beta HCG - 8403,34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2017, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nova wszystko co poprawia humor się liczy :)

    Karolina nie martw się ja z koleżankami mam tak samo. Jak każda poszła w swoją stronę to znajomości się rozpadły. Co do proga to może warto popracować nad dietą w sensie są produkty które pomagają ustabilizować hormony.

    MisiaABC lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2017, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaABC wrote:
    O, a to najważniejsze. Ja to w sumie byłam u, niech no policzę, 11-12? lekarzy.I to sami super, normalnie mistrzowie,a trafić w sedno nie potrafią :)
    Ja już nawet nie liczę :D palców mi brakuje haha

    MisiaABC lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2017, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziś w nocy nie spałam, tylko wymyślałam nowe kierunki postępowania w życiu ;)
    Najwyraźniej zbliżająca się @ ma twórcze działanie.
    Otóż, no po pierwsze to pies, kupię natychmiast psa, potem plan jest taki:zostanę chórzystką kościelną ;), napiszę powieść (mam temat, będzie bestseller) ;), i zacznę udzielać się w lokalnych mediach ;)
    Serio, w nocy to ja tak nieracjonalnie myślę :) Albo pesymistycznie, albo optymistycznie. Dziś, o dziwo, było na plus :)

    Karolina2787, Janess, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

  • Nova87 Autorytet
    Postów: 877 1404

    Wysłany: 25 października 2017, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaABC wrote:
    A ja dziś w nocy nie spałam, tylko wymyślałam nowe kierunki postępowania w życiu ;)
    Najwyraźniej zbliżająca się @ ma twórcze działanie.
    Otóż, no po pierwsze to pies, kupię natychmiast psa, potem plan jest taki:zostanę chórzystką kościelną ;), napiszę powieść (mam temat, będzie bestseller) ;), i zacznę udzielać się w lokalnych mediach ;)
    Serio, w nocy to ja tak nieracjonalnie myślę :) Albo pesymistycznie, albo optymistycznie. Dziś, o dziwo, było na plus :)
    Jak napiszesz powieść to daj poczytać :D

    MisiaABC lubi tę wiadomość

    hrqoskjoayf3n559.png

    05.03.18 - beta HCG - 423,49
    07.03.18 - beta HCG - 971,13
    13.03.18 - beta HCG - 8403,34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2017, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeny już się zgubiłam :/

    Ona a co to choróbsko Cię dopadło?

    Witaj na pokładzie Agnieszka :) powiedz czy masz owulacje? Sprawdzalas to? Chodzi mi o monitoringi

  • agnieszka011988 Przyjaciółka
    Postów: 123 43

    Wysłany: 25 października 2017, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Nova87 : dziekuje! I witam :)
    Karolina2787: chodzi ci o monitoring na ovufriend? robie testy owulacyjne, a u ginekologa nie bylo nic badane, bo ponoc wszystko dobrze...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2017, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agnieszka011988 wrote:
    @Nova87 : dziekuje! I witam :)
    Karolina2787: chodzi ci o monitoring na ovufriend? robie testy owulacyjne, a u ginekologa nie bylo nic badane, bo ponoc wszystko dobrze...

    Ponoć? Hmm a skąd wiesz jak nie badałaś? :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2017, 10:23

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • agnieszka011988 Przyjaciółka
    Postów: 123 43

    Wysłany: 25 października 2017, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @kaaarolynaaa: mialam jedynie badania usg

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2017, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agnieszka011988 wrote:
    @Nova87 : dziekuje! I witam :)
    Karolina2787: chodzi ci o monitoring na ovufriend? robie testy owulacyjne, a u ginekologa nie bylo nic badane, bo ponoc wszystko dobrze...


    Nie, nie, tu nie chodzi o testy owulacyjne, tylko o serię badań usg w celu zaobserwowania przebiegu owulacji, czyli przed owulacją (czy są pęcherzyki), potem znowu czy rosną i czy pękły, czy dobrej grubości endometrium itp.

    Karolina2787, Janess lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2017, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola nie mam pojęcia
    Ale mam dziś wolne - wygrzewam się
    Gardło kaszel i jakaś taka słaba jestem łeb boli ohhh masakra

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 25 października 2017, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heeeeejoooooo! No to ja juz po porannej przebiezce z futrzakiem, teraz kawa, kawusia,kawunia. I jestem chyba udupiona caly dzien w domu, bo auto poszlo do serwisu i jak wracalam ze spaceru to nawet nie wjechali nim na garaz wiec pozostaje siedziec na miejscu, a ze u mnie prawie nie ma chodnikow to bede lazic po polach :D

    Aaaa i tez kiedys mialam akwarium. Ogromne morskie, tak cudowne ryby i koral, ze dech zapieralo, uwielnialam przed nim siedziec i wpatrywac sie w podmorskie zycie. Teraz maz przebakuje zeby male zalozyc, ale to studnia bez dna i sie waham...chyba szkoda mi kasy

    Karolina2787, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2017, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ello Lago :D

    agnieszka no tak na podstawie usg stwierdza sie owulację :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2017, 10:34

  • agnieszka011988 Przyjaciółka
    Postów: 123 43

    Wysłany: 25 października 2017, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @MisiaABC : niestety takich testow nie maialm wogole robionych, jedynie USG czy nie mam jakis torbieli itp.
    A jak powiedzaialm mojej lekarce, ze juz sie juz dluzszy czas staramy I nam nie wychodzi, to powiedziala, ze to normalne.
    Chyba czas na zmiane lekarza... bo za kazdym razem mnie zbywa i mowi, ze trzeba miec troche cierpliwosci...
    a jak sie zapytalam czy by nie zrobic jakies badania hormonalne to powiedziala,ze to strata kasy...

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 25 października 2017, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agnieszka011988 wrote:
    Chyba czas na zmiane lekarza... bo za kazdym razem mnie zbywa i mowi, ze trzeba miec troche cierpliwosci...
    a jak sie zapytalam czy by nie zrobic jakies badania hormonalne to powiedziala,ze to strata kasy...


    Prywatnie chodzisz czy na NFZ?

  • agnieszka011988 Przyjaciółka
    Postów: 123 43

    Wysłany: 25 października 2017, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ mieszkam w DE :) przez Krankenkasse, czyli tak jakby NFZ.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2017, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agnieszka011988 wrote:
    @ mieszkam w DE :) przez Krankenkasse, czyli tak jakby NFZ.
    No to się nie dziwię, że ma takiej podejście ten lekarz :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2017, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agnieszka011988 wrote:
    @MisiaABC : niestety takich testow nie maialm wogole robionych, jedynie USG czy nie mam jakis torbieli itp.
    A jak powiedzaialm mojej lekarce, ze juz sie juz dluzszy czas staramy I nam nie wychodzi, to powiedziala, ze to normalne.
    Chyba czas na zmiane lekarza... bo za kazdym razem mnie zbywa i mowi, ze trzeba miec troche cierpliwosci...
    a jak sie zapytalam czy by nie zrobic jakies badania hormonalne to powiedziala,ze to strata kasy...

    Agnieszka,trzeba by jakoś zmienić lekarza.

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 25 października 2017, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agnieszka011988 wrote:
    @ mieszkam w DE :) przez Krankenkasse, czyli tak jakby NFZ.

    I wszystko jasne. Jak bedziesz w PL w najblizszym czasie, przebadaj sie od stop do glow prywatnie i pojdz do dobrego lekarza. Od razu klam, ze od 2 lat nie mozesz zajsc w ciaze. Jak bedziesz miala komplet badan to wtedy mozesz sie zastanowic co dalej, ale obawiam sie ze bez czestych wizyt w Polsce sie nie obejdzie....no chyba ze wszystko gra (czego Ci zycze) i faktycznie po prostu trzeba czekac

    Karolina2787, agnieszka011988 lubią tę wiadomość

‹‹ 93 94 95 96 97 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ