X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !
Odpowiedz

Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !

Oceń ten wątek:
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heeej Ja jestem , Ja ;-p

    Truskaffeczka lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm ... wiesz no tempka pod wieczór tak mierzona to raczej nie bardzo wiarygodna , to może okres się zbliża , tfu tfu tfu ;-//


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    Mniam, lubie I z ryzem I z makaronem. Ja odpuszczam robienie obiadu. Leze po kocykiem, maz zalozyl mi skarpetki I wlaczyl muzyke, swoja, ale ujdzie w tloku. Grzeje sie, zeby kregoslup mi sie ugrzal... A na stole praca czeka...
    Biedna , Mnie tak w 15 i 16 dniu cyklu mocno bolały jajniki ... tak strasznie , że leżałam pod kocem z termoforem grzałam brzuch ... Tragiczny ból ;-( a plecy to już wgle jest taka klapa , że szok . Współczuję , no nic no musisz prace ogarnąć ale wygrzej się najpierw :* herbatka i odpoczywaj .A co do zupki to zrobiłam z makaronem ;p hehe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2014, 22:15

    Truskaffeczka lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Hm ... wiesz no tempka pod wieczór tak mierzona to raczej nie bardzo wiarygodna , to może okres się zbliża , tfu tfu tfu ;-//
    ooooby nie nie jest mile widziany ;P dzisiaj jak wyszła mi jedna krecha mój E. pocieszył mnie serduszkowaniem miejmy nadzieję że się udało... ;D

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha Twój E wie co tygryski lubia najbardziej hahaha <3
    No Ja też nie lubię mojej małpy ale przychodzi jeb*** co miesiąc ...
    Eh no cóż , mam nadzieje , że w następnym cyklu nie przyjdzie i zobaczę 2 krechy ;-) A Ty w tym cyklu kochana życzę .

    Truskaffeczka lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Zakrecona, juz lepiej, tylko pobolewa. Wspolczuje z jajnikami, to tez malo przyjemne. Przytulam sie do meza I ide spac. Prace olalam, jest jeszcze jutro :)
    Dobrej nocy kochane!

    Truskaffeczka, ZakręconaOna lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Hahaha Twój E wie co tygryski lubia najbardziej hahaha <3
    No Ja też nie lubię mojej małpy ale przychodzi jeb*** co miesiąc ...
    Eh no cóż , mam nadzieje , że w następnym cyklu nie przyjdzie i zobaczę 2 krechy ;-) A Ty w tym cyklu kochana życzę .
    Nie dziękuję bo zapeszę ;3 a Tobie kochana życzę też jak najszybciej te upragnione II KRECHY ! ! ! <3

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    Dzieki Zakrecona, juz lepiej, tylko pobolewa. Wspolczuje z jajnikami, to tez malo przyjemne. Przytulam sie do meza I ide spac. Prace olalam, jest jeszcze jutro :)
    Dobrej nocy kochane!
    DOBRANOC ! ;*

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    Dzieki Zakrecona, juz lepiej, tylko pobolewa. Wspolczuje z jajnikami, to tez malo przyjemne. Przytulam sie do meza I ide spac. Prace olalam, jest jeszcze jutro :)
    Dobrej nocy kochane!
    Dobranoc , przytul się i idź spokojnie spać . :)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hm... kupiłam naklejki na paznokcie w naturze i zastanawiam się czy je teraz przykleić ale to znowu lakier zmywać no trudno muszę przetestować ;D
    a propos naszych "kochanych" jajniczków :/ ja co ileś tam cykli mam pierwszy dzień @ zawsze ale to zawsze STRASZNIE ! bolący 2 miechy temu nad ranem obudził mnie ten przeraźliwy ból MASAKRA tak mnie bolało że myślałam że to poronienie :P a tak po za tym to 4 lata temu leżałam w szpitalu na jajniki nie fajna sprawa :/ ostre zapalenie jajników? jakoś tak ale ogólnie od tych 4 lat już mi nie dolega nic na szczęście ;3

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka wieczorową porą :) Padam na twarz :(
    od 11 jeździliśmy oglądać samochód z A. siostrą cioteczną i jej mężem nie kupilismy bo jednego rdza zjadała od spodu , drugiemu lampy i zderzak odpadał z tyłu a trzeci miał coś z silnikiem . 200 km prawie zrobilismy i dupa . O 17 wróciliśmy zjedlismy i na zakupy . Szafek nie ma tak jak Zakręcona mówiła wszystko na opak i do dupy czy jakos tak hahah :D kupilismy listwy na podłogę zaślepki na kontakty czy takie podstawki ch... wie jak to się na to mówi ;D i okap :D i niedawno wróciliśmy dopiero

    Witam nowe staraczki :)

    Truskaffeczka lubi tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brzuch Mnie zaczyna pobolewać ;-( po przytulanku z moim D. strasznie Mi dziwnie w podbrzuszu , strasznie dziwnie ;o nie boli ale tak delikatnie ćmi , może to okres się zbliża mój Mnie gdzieś tam przedziurkował i poleci hahaha

    Truskaffeczka lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Hejka wieczorową porą :) Padam na twarz :(
    od 11 jeździliśmy oglądać samochód z A. siostrą cioteczną i jej mężem nie kupilismy bo jednego rdza zjadała od spodu , drugiemu lampy i zderzak odpadał z tyłu a trzeci miał coś z silnikiem . 200 km prawie zrobilismy i dupa . O 17 wróciliśmy zjedlismy i na zakupy . Szafek nie ma tak jak Zakręcona mówiła wszystko na opak i do dupy czy jakos tak hahah :D kupilismy listwy na podłogę zaślepki na kontakty czy takie podstawki ch... wie jak to się na to mówi ;D i okap :D i niedawno wróciliśmy dopiero

    Witam nowe staraczki :)
    Cześć landryneczko ;D jak każda chyba miała bieganinę ze mną było tak samo po 10 weszłam napisać wam jak z tym testem potem szybko ubierać się i załatwiać co popadnie... :d

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Brzuch Mnie zaczyna pobolewać ;-( po przytulanku z moim D. strasznie Mi dziwnie w podbrzuszu , strasznie dziwnie ;o nie boli ale tak delikatnie ćmi , może to okres się zbliża mój Mnie gdzieś tam przedziurkował i poleci hahaha
    ojjjj nie mów tak kiedyś tak było że jak wiedziałam że okres mi idzie w ten sam dzień kiedy miał mi się zaczynać mój E. zawsze się ze mną serduszkował i jak dostałam potem się śmialiśmy że mnie przepchał ;D

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heeej Landryna :D No to dupa wielka ;-//
    Wszystko mówisz chu***we ...
    " Wszystko na opak i do dupy " to tak własnie haha dobrze napisałas .:D
    Truskaffeczko Mnie zawsze jajniki pobolewały , też leżałam w szpitalu na sprawy kobiece ... sprawdzali czemu mnie tak jajniki bolą i wgle ale oki.

    Truskaffeczka lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Cranberry Ekspertka
    Postów: 218 203

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Brzuch Mnie zaczyna pobolewać ;-( po przytulanku z moim D. strasznie Mi dziwnie w podbrzuszu , strasznie dziwnie ;o nie boli ale tak delikatnie ćmi , może to okres się zbliża mój Mnie gdzieś tam przedziurkował i poleci hahaha

    Hehe kiedyś z koleżankami się śmiałyśmy, że to się nazywa czyszczenia komina :D

    Truskaffeczka, ZakręconaOna lubią tę wiadomość

    c55fdqk3kdbgplqm.png
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ogólnie jak ma przyjść @ to w wykrywaniu kiedy przyjdzie jestem już ekspertką zawsze 7 dni przed dzień w dzień pobolewa mnie podbrzusze jak bym miała zaraz dostać :d
    Na razie cisza ;P mam nadzieję że nie zapeszę ^^,

    Cranberry lubi tę wiadomość

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaffeczka wrote:
    ojjjj nie mów tak kiedyś tak było że jak wiedziałam że okres mi idzie w ten sam dzień kiedy miał mi się zaczynać mój E. zawsze się ze mną serduszkował i jak dostałam potem się śmialiśmy że mnie przepchał ;D
    Ja to nigdy nie wiedziałam kiedy będę miała okres jak nie wywoływałam tabletkami ale nie raz sie zdarzyło , że po przytulanku mineło pare godzin a Ja dostawałam okres i się smialiśmy też , że Mnie przepchał hahaha

    Truskaffeczka lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cranberry wrote:
    Hehe kiedyś z koleżankami się śmiałyśmy, że to się nazywa czyszczenia komina :D
    Hahahahahahahahaha padłam .;D dobre

    Cranberry lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziwna sprawa nie dziewczyny? ;3

    plemnik.gif
    20121110570117.png
‹‹ 99 100 101 102 103 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ