X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !
Odpowiedz

Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !

Oceń ten wątek:
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kajulka wrote:
    ja pewnie tez nie wytrzymam i zrobie szybciej test :P majatek na nie wydam :P
    no ja tak samo nie mogę się doczekać i robię kilka dni do przodu :D taka jestem w gorącej wodzie kąpana ;D no trudno najwyżej zrobię jak będzie I krecha :/ to najwyżej myślę czy nie poczekać do @ bo nie chciała bym 40 zł na marne wydawać :/

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana każdy sie denerwuje jak nie ma tej drugiej kreski no ale musisz zrobić tak czytak test jak nie bete to siura puść ;p

    Lena Z. lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z bolami przed okresem to moze byc ciaza :) napisz pozniej o wynikach :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Cranberry Ekspertka
    Postów: 218 203

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaffeczka wrote:
    am ale jeszcze dodatkowo jutro z rańca zrobię siuracza na test może coś tam wyjdzie... :3

    To siuraj siuraj ile wlezie !!! Do skutku :D

    Truskaffeczka, Lena Z. lubią tę wiadomość

    c55fdqk3kdbgplqm.png
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vesna wrote:
    na moich generalnie nic, tylko sie niepotrzebnie zdołowałam, ale cóz wiedziałam, ze nie wytrzymam do @, to było pewne jak amen w pacierzu :)

    01icon_lol2.gif
    Nie przejmuj się będzie dobrze każda z nas na 10000% przechodziła już to samo setki razy bynajmniej ja chyba zużyłam tonę testów
    2smiejsie.gif

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ajjjj ten bol jest coraz bardziej odczuwalny po lewej stronie :3 um...

    kajulka lubi tę wiadomość

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • kajulka Autorytet
    Postów: 338 187

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rok bezowocnych staran za mna, moze to malo ale bylo by milo zobaczyc 2 kreseczki i bylby to piekny prezent urodzinowy dla mnie mojej mamy i tesciowej bo wszystkie z wrzesnia jestesmy :)

    Truskaffeczka, Lena Z. lubią tę wiadomość

    hchy3e3kuak68fwg.png
  • kajulka Autorytet
    Postów: 338 187

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaffeczka wrote:
    ajjjj ten bol jest coraz bardziej odczuwalny po lewej stronie :3 um...

    no to super moze dojda ci wrazliwe zeby jak mi heheh :D

    Truskaffeczka, werni lubią tę wiadomość

    hchy3e3kuak68fwg.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też niby planowo powinnam dzisiaj okres dostać a tu tempka 36,7 od dwóch dni więc może owulka przyjdzie i dostane albo nie @ później haha ale marzenia mam ;-pp bolał mnie dwa dni brzuch troszkę mniej niż jak w trakcie okresu ale pobolewał myślałam , że okres przyjdzie a tu dupa go nie ma ... a piersiawki odczuwam ciut , czuje , że jajniki mnie pobolewają czasem :) ale i tak pewnie bedzie jeden wielki ch*** i tyle .

    Truskaffeczka lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kajulka wrote:
    rok bezowocnych staran za mna, moze to malo ale bylo by milo zobaczyc 2 kreseczki i bylby to piekny prezent urodzinowy dla mnie mojej mamy i tesciowej bo wszystkie z wrzesnia jestesmy :)
    hihi ;D ja z mężem staram się od stycznia tego roku na poważnie,chociaż miesiąc po ślubie próbowaliśmy nic nie wychodziło to stwierdziliśmy że może jeszcze nie nasz czas... Ale teraz mam zamiar do końca tego roku ZACIĄŻYĆ ! MY WSZYSTKIE MUSIMY ! ;D

    Lena Z. lubi tę wiadomość

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kajulka wrote:
    no to super moze dojda ci wrazliwe zeby jak mi heheh :D
    hihi ze zębami jest wszystko ok ;) wolę żeby tak zostało ;D

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Też niby planowo powinnam dzisiaj okres dostać a tu tempka 36,7 od dwóch dni więc może owulka przyjdzie i dostane albo nie @ później haha ale marzenia mam ;-pp bolał mnie dwa dni brzuch troszkę mniej niż jak w trakcie okresu ale pobolewał myślałam , że okres przyjdzie a tu dupa go nie ma ... a piersiawki odczuwam ciut , czuje , że jajniki mnie pobolewają czasem :) ale i tak pewnie bedzie jeden wielki ch*** i tyle .
    Kochana trzeba wierzyć do końca <3 Na pewno będzie owulka ;)

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • Lena Z. Autorytet
    Postów: 421 314

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mistia wrote:
    Okład tez powinien pomóc :) Nie ważne jak śmierdzi ważne jak pomaga :D Mój to jak jest chory to herbatkę z tym pije :P

    Hit na wieczór: M. ' Kochanie dziś masz ta ewolucje? '
    Ja. 'Chyba owulacje' O.o
    Pewnie myślał, że się w jakiegoś pokemona będę zmieniać :P
    Ewolucje hahahahahahaahhahha piękne to było! :D

    Jestem w 13tym tygodniu ciąży :)
    dziecko-dziewczynka.gif
  • kajulka Autorytet
    Postów: 338 187

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak mi jutro tempka nie spadnie to moze nasiuram :P dzis byla 37st. i 10 dni po owu.

    hchy3e3kuak68fwg.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sobie wkręcałam masę razy, ale test robiłam może ze 3-4 razy w życiu. @ w 90% przypadków jak dotąd przychodziła 14 dpo (wg moich obliczeń) :) Ten ostatni cykl tylko dawał mi więcej nadziei... ale coś nie poszło. Zawsze uważałam, że jak jestem w ciąży to i tak jestem i czekałam z testowaniem do terminu @... no i przyszło mi testować tylko kilka razy...

    83c27385cd.png
  • Vesna Ekspertka
    Postów: 194 99

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    0dirol.gif

    u mnie chujowo ale stabilnie

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkie będą chwalić się zdjęciami USG z dzidziusiami w brzuszku do końca roku .! <3

    Truskaffeczka, werni, Lena Z. lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja się zastanawiam jak te wszystkie gwiazdy,aktoreczki zachodzą w ciążę teraz trwa jak oni to mówią baby boom xD

    kajulka, Lena Z. lubią tę wiadomość

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Też niby planowo powinnam dzisiaj okres dostać a tu tempka 36,7 od dwóch dni więc może owulka przyjdzie i dostane albo nie @ później haha ale marzenia mam ;-pp bolał mnie dwa dni brzuch troszkę mniej niż jak w trakcie okresu ale pobolewał myślałam , że okres przyjdzie a tu dupa go nie ma ... a piersiawki odczuwam ciut , czuje , że jajniki mnie pobolewają czasem :) ale i tak pewnie bedzie jeden wielki ch*** i tyle .
    Może faktycznie ta "ewolucja" nadchodzi :)

    Truskaffeczka, Lena Z. lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • kajulka Autorytet
    Postów: 338 187

    Wysłany: 24 sierpnia 2014, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaffeczka wrote:
    ja się zastanawiam jak te wszystkie gwiazdy,aktoreczki zachodzą w ciążę teraz trwa jak oni to mówią baby boom xD

    one nie musza czekac 2 lata na badania i maja najlepszych najdrozszych lekarzy.. . a my chodzimy i jeden mowi to drugi to i bez leczenia bez badan stawiaja diagnozy ciule jedne

    Truskaffeczka lubi tę wiadomość

    hchy3e3kuak68fwg.png
‹‹ 133 134 135 136 137 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ