X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !
Odpowiedz

Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !

Oceń ten wątek:
  • gosiunia Autorytet
    Postów: 738 1820

    Wysłany: 21 lipca 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miu95 wrote:
    Niestety walczę o pierwsze dziecko :(. Ale głowa do góry! Bo bez pozytywnego podejścia to nic nie zdziałamy! :)

    tak racja :) <3 w takim razie zaciskam mocno kciuki żebyśmy już niebawem mogły starać się o drugie pociechy :) <3 powodzenia kochana <3

    https://www.maluchy.pl/li-72656.png
    https://www.maluchy.pl/li-72658.png
    https://www.maluchy.pl/ci-72954.png
    ANIOŁEK 21.06.13 [*] <3
  • gosiunia Autorytet
    Postów: 738 1820

    Wysłany: 21 lipca 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewwiel wrote:
    Hejka! To i ja chciałabym się dopisać do listy :) Jestem rocznik 86, o dziecko starmy sie już 14 cykl i nic... Od pół roku jestem pod opieką lekarza, a właściwie to lekarzy ;-)

    to jesteśmy ten sam rocznik :) też staranka o pierwoszego bobasa? pozdrawiam i powodzenia <3

    ewwiel lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72656.png
    https://www.maluchy.pl/li-72658.png
    https://www.maluchy.pl/ci-72954.png
    ANIOŁEK 21.06.13 [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2014, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadhira wrote:
    Hej dziewczyny jestem tu nowa. W pierwszą ciążę zaszlam bez starań, po udanych urodzinach. Niestety w 3 mc zmarła moja mama, nagle szybko nie wiadomo czemu. W wieku 46 lat, podejzewam że miała raka. Bylo mi tak ciężko, że mimo iż bardzo o siebie dbalam to 2 miesiące później serduszko mojego synka przestało bić. Trochę nie daje sobie z tym rady, wczoraj byłam na wycieczce - wszędzie rodzinki z babciami i dziećmi, a mi łzy się cisną do oczu bo jestem przed 30 i nie mam ani mamy ani dziecka. Odczekalismy z mężem pól roku. Drugi miesiąc regularnych starań i nic. Badania po lyzeczkowaniu książkowe. A tu dalej nic. Jak dajecie sobie z tym radę, bo mnie od liczenia dni do okresu aż boli brzuch.

    Oj bardzo mi przykro,nawet nie moge sobie wyobrazić co czujesz :(niestety u większosci kobiet zdażają się poronienia ehh .Teraz musisz być silna urodzisz wspaniałe dziecko tego Ći życze i nam wszystkim się w koncu da :) głowa do góry:)

    gosiunia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2014, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka@ wrote:
    Owulacja kilkakrotnie potwierdzona przez USG. Choć miewałam cykle bezowulacyjne.

    Teraz jestem w 28 dc. Strasznie już zaczynam fiksować. 24-tego lipca najwcześniej będę testowała, o ile @ nadal nie będzie.

    Tyle nadziei, a zarazem niepokoju :( buuuu
    trzymam kciuki <3

  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 22 lipca 2014, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien doberek :) Co porabiacie?co u Was?
    Pozdrawiam <3

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 22 lipca 2014, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosiunia wrote:
    to jesteśmy ten sam rocznik :) też staranka o pierwoszego bobasa? pozdrawiam i powodzenia <3
    U mnie sstaranka o 2 bobaska. Cora ma juz 7 lat. W pierwsza ciążę zaszłam niespodziewanie, a teraz ciągle pod górkę i nowe problemy sie pojawiają... No ale trzeba zyc nadzieja ze w końcu sie uda.

    gosiunia lubi tę wiadomość

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
  • gosiunia Autorytet
    Postów: 738 1820

    Wysłany: 22 lipca 2014, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewwiel wrote:
    U mnie sstaranka o 2 bobaska. Cora ma juz 7 lat. W pierwsza ciążę zaszłam niespodziewanie, a teraz ciągle pod górkę i nowe problemy sie pojawiają... No ale trzeba zyc nadzieja ze w końcu sie uda.

    kochana powiem Ci ze zawsze czekaliśmy na dobry moment i teraz sama żałuje że u nas nie było tak niespodziewanie ;) latka leca a my jeszcze sami :( ale nic dorobimy sie tylko cierpliwosci trzeba ;) <3 pozdrawiam i powodzenia kochana <3

    ewwiel lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72656.png
    https://www.maluchy.pl/li-72658.png
    https://www.maluchy.pl/ci-72954.png
    ANIOŁEK 21.06.13 [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2014, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrobiłam teścior dla świętego spokoju wyszedł negatyw, a @ jak nie było tak nie ma :/

  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 22 lipca 2014, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniuś co u nas, walczymy :) choć ja od jakiegoś czasu nie mówię, że się staramy :) bo już zwątpiłam, ale kochamy się :) tak chciałabym aby ten cykl był szczęsliwym i to podwójnie... oddałabym wszystko

    Maniuś lubi tę wiadomość

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2014, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie i miłego dnia życze :D pełnego niespodzianek:P

    Angelabd lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2014, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelabd wrote:
    zrobiłam teścior dla świętego spokoju wyszedł negatyw, a @ jak nie było tak nie ma :/

    Wiesz czasami test nie pokazuje od razu pozytywnego testu nawet trzeba czekac do dwóch tyg od @ także jest jeszcze nadzieja ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2014, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny z calego serca zycze wam dzidziusia i to jak najszybciej, sama spedzilam na ovu dlugie miesiace, nawet niewiem juz ile, chyba wyparlam juz to z glowy jak sie udalo.
    Trzymam kciuki za kazda z was :-) :-) :-) :-) :-)

    Angelabd, Maniuś lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2014, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jest, już przylazła @

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2014, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelabd wrote:
    jest, już przylazła @

    :( nie martw się jest następny cykl trzeba kobietki wierzyć ja myśle,że wiara działa cuda .

    Angelabd lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2014, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa wrote:
    Dziewczyny z calego serca zycze wam dzidziusia i to jak najszybciej, sama spedzilam na ovu dlugie miesiace, nawet niewiem juz ile, chyba wyparlam juz to z glowy jak sie udalo.
    Trzymam kciuki za kazda z was :-) :-) :-) :-) :-)

    Ile się starałaś cykli ?chorowałaś na coś jak zaszłaś ?Pozdrawiam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2014, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell wrote:
    :( nie martw się jest następny cykl trzeba kobietki wierzyć ja myśle,że wiara działa cuda .


    nie martwię się bo czekałam na nią jak na zbawienie żebym mogła zacząć drugi cykl starań z clostilbegyt ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2014, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelabd wrote:
    nie martwię się bo czekałam na nią jak na zbawienie żebym mogła zacząć drugi cykl starań z clostilbegyt ;)
    a na co clo?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2014, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bo ja się zastanawiam czy nie przycisnąć mojego gina o clo, jesli po tym inofolicu nic nie ruszy...za miesiac mam wizyte wiec zobaczymy czy rosną pecherzyki czy nie ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2014, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelabd wrote:
    nie martwię się bo czekałam na nią jak na zbawienie żebym mogła zacząć drugi cykl starań z clostilbegyt ;)
    Trzymam kciuki zatem i wytrwałości :)

    Angelabd lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2014, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lenka123321 wrote:
    a na co clo?

    Zaburzenia miesiączkowania i niepłodność powodowane brakiem owulacji.

‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ