X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !
Odpowiedz

Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !

Oceń ten wątek:
  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 22 lipca 2014, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie ryba z brokułem :) wraca moja miłość do gotowania.

    Angelabd, ewwiel, Evell lubią tę wiadomość

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 22 lipca 2014, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    la wrote:
    Kupiłam dziś parowar :) zaraz będę robiła jakiś obiadek na parze :)

    U mnie też od jakiegoś czasu króluje jedzenie na parze :-) Całkem inny smak mają potrawy :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2014, 16:50

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
  • Basia1771 Przyjaciółka
    Postów: 65 56

    Wysłany: 22 lipca 2014, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to smacznego :)daj znać jak wyszło :) bużka

    zi139jcghuedn61r.png
    Kolejna wizyta 24.03
  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 22 lipca 2014, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell wrote:
    haha mnie też własnie swędzi czesto brzuch i tak sie kuzwa zastanawiałąm od czego a tu masz rozwiązanie. no mnie jajniki bolą to fakt ale nie aż tak zeby sie skrecac zbólu a tak z innej beczki brał może ktos castagnus ? bo nie wiem czy brac jak mam prl w normie chciałąm tylko unormować tą głupia małpe (:

    Kiedyś brałam Castagnus, ale nie zauważyłam poprawy. Bardziej już działał na mnie Mastodynon. Miałam tez 3-miesieczna kurację CLO, pęcherzyki w lewym jajniku rosły i pękały, w prawym niestety nie. Na początku obecnego cyklu miałam HSG, ktre wykazało, że lewy jajowód niezdrożny (a takie ładne owulki z niego były...). Prawy drożny, jednak owulek brak. Teraz biorę Metformax i chyba była owulka z prawego, choć spózniona o 3 dni w stosunku do poprzednich cykli (nie wiem na 100 %, ale lekarz mówił, ze wyglada mu coś tam na ciałko żółte, ale nie powie na 100%, bo nie widział jajników przed owulacją). Teraz czekam na kolejny cykl. Na początku mam sie zjawić u lekarza po kolejne zalecenia i myślę że dalej CLO mi dorzuci, a poza tym, musze troche badań na poczatku cyklu porobić też...

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 22 lipca 2014, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    la wrote:
    Będzie ryba z brokułem :) wraca moja miłość do gotowania.

    mmmmmmmmmmmm, pychota:)

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2014, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewwiel wrote:
    Kiedyś brałam Castagnus, ale nie zauważyłam poprawy. Bardziej już działał na mnie Mastodynon. Miałam tez 3-miesieczna kurację CLO, pęcherzyki w lewym jajniku rosły i pękały, w prawym niestety nie. Na początku obecnego cyklu miałam HSG, ktre wykazało, że lewy jajowód niezdrożny (a takie ładne owulki z niego były...). Prawy drożny, jednak owulek brak. Teraz biorę Metformax i chyba była owulka z prawego, choć spózniona o 3 dni w stosunku do poprzednich cykli (nie wiem na 100 %, ale lekarz mówił, ze wyglada mu coś tam na ciałko żółte, ale nie powie na 100%, bo nie widział jajników przed owulacją). Teraz czekam na kolejny cykl. Na początku mam sie zjawić u lekarza po kolejne zalecenia i myślę że dalej CLO mi dorzuci, a poza tym, musze troche badań na poczatku cyklu porobić też...

    No ja póki co nie biore Clo ale przy następnej wizycieu gin będe nalegac narazie biore inofolic po 2 saszetki dziennie olej z wiesiołka cyclo progynove i castagnus teraz chce zażywac.

  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 22 lipca 2014, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell wrote:
    No ja póki co nie biore Clo ale przy następnej wizycieu gin będe nalegac narazie biore inofolic po 2 saszetki dziennie olej z wiesiołka cyclo progynove i castagnus teraz chce zażywac.

    Ja dosłownie co cykl to więcej biorę, teraz folik, jod, vigantol, selen, Euthyrox, Metformax, piję ziółka o. Sroki i młody jęczmień... Aaa i na poczatku cyklu brałam małe dawki Donga, ale jak lekarz zlecił Metformax to Donga przestałam brać.
    Po Clo pogorszył mi się sluz, z rozciagliwego stał sie wodnisty, teraz po ziółkach wrócił do swoich właściwości sprzed CLO a nawet sę polepszył...

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2014, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewwiel wrote:
    Ja dosłownie co cykl to więcej biorę, teraz folik, jod, vigantol, selen, Euthyrox, Metformax, piję ziółka o. Sroki i młody jęczmień... Aaa i na poczatku cyklu brałam małe dawki Donga, ale jak lekarz zlecił Metformax to Donga przestałam brać.
    Po Clo pogorszył mi się sluz, z rozciagliwego stał sie wodnisty, teraz po ziółkach wrócił do swoich właściwości sprzed CLO a nawet sę polepszył...


    Słyszałam właśnie o tym dong quai podobno działa cuda,ja co prawda biore tabletki htz z estrogenami ale póki co to owulacji nie mam a raczej taki śluz włąsnie w środku dużo i jest też wodnisty i czesto czuje uczucie wilgotnosci.Więc może będe miała w koncu tą owu. Cóż trzeba próbować wszystkich sposobów zastanawiam się nad tym dongiem o ile mi endo nie przepisze euthyroxu bo mam chyba nieodczynnosc we czwartek ide z wynikami.

  • Blue Przyjaciółka
    Postów: 80 68

    Wysłany: 22 lipca 2014, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na razie tylko folik, olej z wiesiołka i Euthyrox zobaczymy co będzie dalej. Raczej wolałabym na tym poprzestać, ale myślę, że u mnie będzie podobnie jak u ewwiel - co cykl to więcej. Trochę przeraża mnie ile tego jest... toż to pól apteki trzeba wykupić ;)

    Evell lubi tę wiadomość

    "W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca." Paulo Coelho
    h4zpskjoz8adeo9y.png
  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 22 lipca 2014, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To u mnie w tym cyklu Clo i luteina, a przez ostatnie półtora roku folik.

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 22 lipca 2014, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biore tylko folik,magnez i B6...a i pije jeszcze ocet jablkowy :)

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2014, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słyszałam też ,że dobry jest olej zlnu na śluz :)

  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 22 lipca 2014, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell wrote:
    Słyszałam właśnie o tym dong quai podobno działa cuda,ja co prawda biore tabletki htz z estrogenami ale póki co to owulacji nie mam a raczej taki śluz włąsnie w środku dużo i jest też wodnisty i czesto czuje uczucie wilgotnosci.Więc może będe miała w koncu tą owu. Cóż trzeba próbować wszystkich sposobów zastanawiam się nad tym dongiem o ile mi endo nie przepisze euthyroxu bo mam chyba nieodczynnosc we czwartek ide z wynikami.

    Polecam ziółka o.Sroki, dobrze działaja na śluz u mnie. z Dongiem u mnie to wygladało tak, że w 6dc miałam HSG, pozniej kilka dni odczekałam (bo lekkie plamienia po HSG sie pojawiły), w 10 dc wziełam pierwszą tabletkę (brałam najmniejszą dawkę, bo bałam się jak u mnie podziała), w kolejnym dniu z Dongiem zmienił mi się śluz i był coraz bardziej rozciągliwy, szyjka również coraz bardziej otwarta). 13dc wiełam ostatnią tabletkę i miałam usg, które wykazało brak pęcherzyka dominującego. A miałam taką nadzieję, bo wszytsko wskazywało na owu, jajniki bolały, śluz i szyjka gotowe, no i mąz na miejscu. Od 14dc zaczełam przygodę z Metformaxem. Po kolejnych 2 dniach wszytsko się zmieniło. Mąż wyjechał w trase, szyjka się zamknęła, śluz wodnisty i biały już. Więc myślałam, ze cykl bez owu i trzeba czekać na @. Bardzo się zdziwiłam, kiedy 19dc wrócił płodny śluz, no i szyjka typowo owulacyjna, 21 dc śluz i szyjka mega owulacyjne, a wieczorem silny ból owulacyjny (identyczny jak w cyklach z CLO). Kolejnego dnia skok temp. Więc wszystko wskazuje na to, że mój organizm zrobił 2 podejście do owu.
    Podobnie miałam z pierwszą ciążą. W czasie owu byłam chora, pozniej temp ciągle niska i stwierdziłam, ze znów mi sie cos rozregulowało. No i nadszedł bardzo romantyczny weekend, kiedy zaszaleliśmy z męzem, a po kilku dniach skok temp., która już nie spadła, więc wiedziałam co to oznacza :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2014, 19:20

    Evell lubi tę wiadomość

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2014, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki :D

    Widzę że mowa o parowarze, może ja bym sobie taki zakupiła, kiedyś miałam i używałam często potem przestałam, mogłaby zacząć znów w sumie, o tyle jest dobry że nie trzeba go pilnować tylko się załącza i czas ustawia. :D Macie jakieś fajne przepisy?

  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 22 lipca 2014, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pierwszy dzień parowania, ale przeczytałam gdzieś, że fajną rzeczą przy rybie jest dodanie plasterka cytryny do wody w parowarze. Podobno rybka jest smaczniejsza.

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • Wonderwall Ekspertka
    Postów: 208 124

    Wysłany: 22 lipca 2014, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2015, 23:48

  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 22 lipca 2014, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinke, ja tam mam parowar z lidla i na dzień dzisiejszy sprawdza się super i nic się nie rozwala. Myślę, że wszystkie duże firmy AGD mają w swojej ofercie parowary.

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2014, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to chyba raczej nastawiam sie na 2015 :/ cos czuje, ze w tym bedzie lipa, ale za was wszystkie mocno trzymam kciuki :) <3

  • magdalena1991 Ekspertka
    Postów: 236 106

    Wysłany: 22 lipca 2014, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zyje nadzieja ze do konca roku sie uda. moze bd to moj preent poslubny ;)

    Jajeczko 06,09,2014r 11 t.c. Maleństwo 01,11,2015r 10 t.c
    Śpijcie Aniołki [*][*]
    oar8vfxmq4zfza0s.png
  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 22 lipca 2014, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się tu udzielam, choć pewnie, też skończę w temacie zajdę w ciąże do końca 2015 :) ale ja tam czarno widzenie mam włączone ostatnio.

    rah, ewwiel lubią tę wiadomość

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
‹‹ 19 20 21 22 23 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ