X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !
Odpowiedz

Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !

Oceń ten wątek:
  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 23 lipca 2014, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell ja nie pomogę :(

    Ale tak jest, nadzieja umiera ostatnia a wiara czyni cuda, ja wierzę, że już będzie tylko lepiej. Wciąż mieliśmy pod górkę, ale to dlatego,abyśmy teraz staneli na szczycie i doznali ogromnego szczęścia :) ja modlę się codziennie do św. Dominika aby wyjadnał dla mnie cud macierzyństwa :)

    ewwiel lubi tę wiadomość

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    No proszę, ile się tutaj dzieje :) w "kupie" siła;) Jak jest nas juz tyle, to tylko potwierdza ze nadzieja umiera ostatnia i są tu same pozytywne dziewczynki :) oby tak dalej! Nie poddajemy się, tylko z radością bierzemy na klatę każdy kolejny dzien i kolejny cykl. Do końca roku jeszcze daleko, takze mamy duuuuuuuze szanse :)
    prawda :)

  • Nora Znajoma
    Postów: 16 15

    Wysłany: 23 lipca 2014, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny! to ja się do Was przyłączam, i mam nadzieje że każda z nas do końca 2014 r. będzie miała suwaczek "Jestem w .... tygodniu ciąży" Powodzonka!

    Angelabd, zosia-ktosia, ewwiel, Magic, Nona, rah, shimmer_lip lubią tę wiadomość

    8zw0xzdvtgrxr1up.png
    4 cykl
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nora wrote:
    Hej Dziewczyny! to ja się do Was przyłączam, i mam nadzieje że każda z nas do końca 2014 r. będzie miała suwaczek "Jestem w .... tygodniu ciąży" Powodzonka!


    <3

    shimmer_lip lubi tę wiadomość

  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 23 lipca 2014, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, dla osób zainteresowanym jedzeniem z pary :) dziś u mnie indyk w marynacie z bazylii i papryczek chilli, a do tego marchewki i brokuły. Pychotka :)
    Znając siebie pewnie nie wytrzymam i za jakieś trzy dni zatestuję, temperaturę dziś z rana z ciekawości zmierzyłam i piękne 36,79 więc przynajmniej to jest ładne.

    Angelabd, Nona lubią tę wiadomość

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 23 lipca 2014, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magic wrote:
    Evell ja nie pomogę :(

    Ale tak jest, nadzieja umiera ostatnia a wiara czyni cuda, ja wierzę, że już będzie tylko lepiej. Wciąż mieliśmy pod górkę, ale to dlatego,abyśmy teraz staneli na szczycie i doznali ogromnego szczęścia :) ja modlę się codziennie do św. Dominika aby wyjadnał dla mnie cud macierzyństwa :)
    Mamy identyczny tok myślenia :-)

    Magic lubi tę wiadomość

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 23 lipca 2014, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brała zioła Ojca Klimuszki na 1 i 2 fazę cyklu. dodatkowo brała castagnus, w połowie cyklu piła guajazyl (2 butelki na 4 dni - czas okołoowulacyjny), aa i od początku cyklu cały czas acard plus olej z wiesiołka.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2014, 13:54

    ewwiel lubi tę wiadomość

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 23 lipca 2014, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    la wrote:
    Dzień dobry, dla osób zainteresowanym jedzeniem z pary :) dziś u mnie indyk w marynacie z bazylii i papryczek chilli, a do tego marchewki i brokuły. Pychotka :)
    Znając siebie pewnie nie wytrzymam i za jakieś trzy dni zatestuję, temperaturę dziś z rana z ciekawości zmierzyłam i piękne 36,79 więc przynajmniej to jest ładne.
    Pysznie brzmi:-) podeślij przepis, bo też jestem fanka gotowania na parze. No i życzę 2 kreseczek :-)

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 23 lipca 2014, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosia-ktosia wrote:
    brała zioła Ojca Klimuszki na 1 i 2 fazę cyklu. dodatkowo brała castagnus, w połowie cyklu piła guajazyl (2 butelki na 4 dni - czas okołoowulacyjny), aa i od początku cyklu cały czas acard plus olej z wiesiołka.
    Guajazyl? Hmmm... Nie słyszałam o tym. Trzeba wieczorem się dowiedzieć co to, chyba ze mi powiecie :-)

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 23 lipca 2014, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewwiel indyka kroisz w cienkie plastry dodajesz do miseczki garść posiekanej świeżej bazylii, suszone papryczki chilli (teraz mają je w lidlu, takie mini, mini papryczki, ale ostre jak diabli) też je ciachasz, dodajesz odrobinę oliwy z oliwek żeby wszystko lepiej się połączyło i wstawiasz do lodówki na jakąś godzinę. Marchewki w tym czasie czyścisz i kroisz w słupki i układasz na talerz, który będzie po środku. Brokuł czyścisz i rozbierasz na różyczki, kładziesz na trzeci talerz. Po godzinie wyjmujesz indyka i układasz na najniższym poziomie, nad nim marchew nastawiasz minutnik na 25 minut i zostawiasz. Talerz z brokułami wkładasz na samą górę na jakieś 15 minut przed końcem. Wszystko razem pięknie dochodzi, potem można doprawić jeszcze solą, nie robię tego wcześnie, bo w domu staramy się unikać soli.

    Angelabd, ewwiel lubią tę wiadomość

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 23 lipca 2014, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest syrop wykrztuśny, może być też robitussin. Mają za Adanie rozrzedzić gęsty śluz by plemniki mogły swobodniej dotrzeć w głąb nas :-)

    ewwiel lubi tę wiadomość

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluberry wrote:
    Dopisuję się do listy.
    ja również :) Cześć kobietki :)

    rah lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magic wrote:
    jakie to ziółka?;) kochana dwa cykle to malutko, my już od roku się staramy :) byłam w ciąży, ale obumarła. Ja właśnie za tydzień będę badać progesteron, choć moja gin uważa, że progesteron nie był powodem mojej straty. Ale dla świętego spokoju pójde i odrazu chlamydię zbadam :) ja też biorę falvit, bo od niej nie tyję :( przytyłam od pregny plus 4 kg :( a w ciąży 2 i tak mam już 6 plus na wadze :(
    Magic a jakie masz tsh?

  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 23 lipca 2014, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teraz Amy mam 1,5 :) za tydzień idę sprawdzić, bo dawno nie badałam i wybiorę sie do endo :)

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magic wrote:
    teraz Amy mam 1,5 :) za tydzień idę sprawdzić, bo dawno nie badałam i wybiorę sie do endo :)
    To piekne tsh :) ja mialam ostatno 2.25 dopiero 5 sierpnia ide do endo

  • Blue Przyjaciółka
    Postów: 80 68

    Wysłany: 23 lipca 2014, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy moim zdaniem 2,25 jest ok. Wiem, że dziewczyny mówią aby było bliskie 1, ale wszystkiego mieć nie można ;) Moja endo uważa, że graniczna norma dla staraczek to do 2,5. Ja mam teraz 2,37 i dostałam oficjalne pozwolenie na zaciążenie, a startowałam z tsh 28.

    Amy lubi tę wiadomość

    "W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca." Paulo Coelho
    h4zpskjoz8adeo9y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blue wrote:
    Amy moim zdaniem 2,25 jest ok. Wiem, że dziewczyny mówią aby było bliskie 1, ale wszystkiego mieć nie można ;) Moja endo uważa, że graniczna norma dla staraczek to do 2,5. Ja mam teraz 2,37 i dostałam oficjalne pozwolenie na zaciążenie, a startowałam z tsh 28.
    też tak wyczytałam że norma 2.5 ale ja byłam u endo bo miałam wynik 3.11 i to było już za dużo i po 3 tygodniach robiłam znów tsh i spadło do 2.25
    Jem teraz jod i pewnie też już spadło troszkę - mam taką nadzieję

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy wrote:
    też tak wyczytałam że norma 2.5 ale ja byłam u endo bo miałam wynik 3.11 i to było już za dużo i po 3 tygodniach robiłam znów tsh i spadło do 2.25
    Jem teraz jod i pewnie też już spadło troszkę - mam taką nadzieję

    Mi wystarczył inofolic i pięknie mi spadło a miałąm 3.050 teraz mam 0.924

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inofolic jest na receptę?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    coś ostatnio często piszą o inofolic...

‹‹ 21 22 23 24 25 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ