X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !
Odpowiedz

Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !

Oceń ten wątek:
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 23 lipca 2014, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Landryneczka kazała napisać że nie będzie jej teraz bo burza jej spaliła internet. Ja też będę rzadziej bo pracuję pół roku bo pół roku ale dobre i to.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Hej Landryneczka kazała napisać że nie będzie jej teraz bo burza jej spaliła internet. Ja też będę rzadziej bo pracuję pół roku bo pół roku ale dobre i to.


    dziękuję za informację :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie, inofolic nie jest na recepte to nowy suplement lekarze go teraz zalecaja ma wszystkie badania nie jest mieszany w jednym kotle jak reszta innych suplementow...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    za jedno opakowanie w aptece 48 zlplacilam i tak tanio.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy wrote:
    Inofolic jest na receptę?
    to jest suplement diety podobno ma super opinie i dużo kobiet po nim zaszło w ciąże w zwykłych aptekach kosztuje ok 60 zl 20 szaszetek starcza na 10 dni ale jak ktoś chętny to polecam apteke Melisse http://www.apteka-melissa.pl/ tam tanio:P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi lekarz kazal jedno dziennie pic. To chyba od wagi zalezy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lenka123321 wrote:
    mi lekarz kazal jedno dziennie pic. To chyba od wagi zalezy

    Hmm to dziwne bo mi kazała pić 2 saszetki rano i wieczorem. Ale każdy lekarza to inny.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeden się pije ogólnie na płodność a 2 przy PCO, ja kupuje inozytol dla sportowców w proszku i osobno kwas foliowy, tak mi gin zaproponował, wczesniej przez 3 miesiace inofolic piłam.

  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 23 lipca 2014, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    la wrote:
    Ewwiel indyka kroisz w cienkie plastry dodajesz do miseczki garść posiekanej świeżej bazylii, suszone papryczki chilli (teraz mają je w lidlu, takie mini, mini papryczki, ale ostre jak diabli) też je ciachasz, dodajesz odrobinę oliwy z oliwek żeby wszystko lepiej się połączyło i wstawiasz do lodówki na jakąś godzinę. Marchewki w tym czasie czyścisz i kroisz w słupki i układasz na talerz, który będzie po środku. Brokuł czyścisz i rozbierasz na różyczki, kładziesz na trzeci talerz. Po godzinie wyjmujesz indyka i układasz na najniższym poziomie, nad nim marchew nastawiasz minutnik na 25 minut i zostawiasz. Talerz z brokułami wkładasz na samą górę na jakieś 15 minut przed końcem. Wszystko razem pięknie dochodzi, potem można doprawić jeszcze solą, nie robię tego wcześnie, bo w domu staramy się unikać soli.

    Dziękuje :-) Na pewno wypróbuję, bo brzmi pysznie :-)

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 23 lipca 2014, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosia-ktosia wrote:
    To jest syrop wykrztuśny, może być też robitussin. Mają za Adanie rozrzedzić gęsty śluz by plemniki mogły swobodniej dotrzeć w głąb nas :-)

    Dziękuję za info. U mnie śluz, chyba jest ok więc sobie to odpuszcze :-)

    zosia-ktosia lubi tę wiadomość

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 23 lipca 2014, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My świętujemy trzy lata bycia ze sobą :) zjedliśmy pyszną kolację w knajpie ja polędwicę wołową w sosie z domowymi frytkami i sałatką cezar, a mój mąż królika w sosie szafranowym z risotto ze świeżym groszkiem, pycha!

    Natka098, ewwiel, rah lubią tę wiadomość

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    la wrote:
    My świętujemy trzy lata bycia ze sobą :) zjedliśmy pyszną kolację w knajpie ja polędwicę wołową w sosie z domowymi frytkami i sałatką cezar, a mój mąż królika w sosie szafranowym z risotto ze świeżym groszkiem, pycha!

    Szaleństwo, pięknie brzmią te dania :) No i miłego dalszego świętowania :D

    la lubi tę wiadomość

  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 23 lipca 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    la wrote:
    My świętujemy trzy lata bycia ze sobą :) zjedliśmy pyszną kolację w knajpie ja polędwicę wołową w sosie z domowymi frytkami i sałatką cezar, a mój mąż królika w sosie szafranowym z risotto ze świeżym groszkiem, pycha!
    Wszystkiego najlepszego z okazji kolejnej rocznicy :-) no i fasolki w tym roku :-)

    la lubi tę wiadomość

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 23 lipca 2014, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękujemy :) swoją drogą tak patrze i połowę naszego związku staramy się o dziecko :) kiedyś w końcu nam wyjdzie!

    ewwiel lubi tę wiadomość

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka098 wrote:
    Jeden się pije ogólnie na płodność a 2 przy PCO, ja kupuje inozytol dla sportowców w proszku i osobno kwas foliowy, tak mi gin zaproponował, wczesniej przez 3 miesiace inofolic piłam.

    kochana ale ja nie mam pco,więc nie wiem o co cho ale pije dwa razy dziennie,skoro mi gin zaleciła.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ogólnie podobnie rozruszać może jajniki ale szczególnie własnie przy pcos, wydaje się mi też że to teraz po prostu modne

    do poczytania: http://inofolic.pl/REPRINT_GP_02-PGA_Opinion.pdf

    rah lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka098 wrote:
    ogólnie podobnie rozruszać może jajniki ale szczególnie własnie przy pcos, wydaje się mi też że to teraz po prostu modne

    do poczytania: http://inofolic.pl/REPRINT_GP_02-PGA_Opinion.pdf

    Pewnie masz racje dzięki za link :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    la wrote:
    My świętujemy trzy lata bycia ze sobą :) zjedliśmy pyszną kolację w knajpie ja polędwicę wołową w sosie z domowymi frytkami i sałatką cezar, a mój mąż królika w sosie szafranowym z risotto ze świeżym groszkiem, pycha!

    Super jedzonko a zwłąszcza risotto mmm niebo w gębie,życze spełnienia marzeń:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akurat jezeli chodzi o inozytol to dziewczynom pomaga, ktore głownie maja pcos i problemy z cukrzyca, na forum jest tez wiele historii ze nie pomogł, to suplement jak witaminy, jedna zajdzie to biorac bo to kwestia organizmu a druga bierze kupe witamin itd i nie zajdzie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Hej Landryneczka kazała napisać że nie będzie jej teraz bo burza jej spaliła internet. Ja też będę rzadziej bo pracuję pół roku bo pół roku ale dobre i to.
    powodzenia :)

‹‹ 22 23 24 25 26 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ