X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !
Odpowiedz

Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !

Oceń ten wątek:
  • Andzia1984 Autorytet
    Postów: 586 106

    Wysłany: 19 października 2014, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evaa wrote:
    Mojemu wczoraj wypadl 2 zab :) leciala krew i prawie odlecial mlody hehe
    :-) dopiero drugi? Twój chyba starszy jak moja...a ona juz 2 jedynki na dole ma stale i u góry ruszają sie jedynki i dwójki!

    <3
    7cf94ccacd07ea1bb77d5a9aa72a6f44.png
    Nawet najczarniejsza noc w twoim życiu ma swój koniec. Musisz tylko doczekać świtu.
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 19 października 2014, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2015, 12:50

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam jestem nowa na OVU, z mężem staramy się o drugiego dzidziusia, jestem 8 miesięcy po porodzie córeczki, byłam u lekarza bo mam nieregularne miesiączki a juz od dawna nie karmię piersią, bardzo proszę o interpretacje wyników usg: 13 dc przy cyklach ok 40 dniowych. Trzon macicy w tyłozgięciu o grubości 45 mm, endomiterium 10 mm, jajniki drobnopęcherzykowe, jajnik prawy 22 x 40,4 mm, jajnik lewy 16 x 30 mm. Lekarz tylko powiedział że na dzień dzisiejszy brak pecherzyka domunującego a w polowie prawidlowego cyklu juz powienien byc, nie wiem co mam myslec kazal zrobic komplet hormonów... pomożcie:-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2014, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biala to zrob komplet hormonow, FSH< LH i estradiol 2.3dzien cyklu. Progesteron i tak mozesz zrobic teraz bo i tak nie ma pecherzyka dominujacego, prolaktyna, insulina, glukoza, tsh.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2014, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    małaMyszka wrote:
    Toxey, a jak Ty się czujesz?? Widzę, że codziennie testujesz... upewniasz się... jutro idziesz na betę?

    Betę robiłam w piątek, ale wyniki dopiero jutro... Nie wierzę, dlatego muszę codziennie się upewniać czy nadal jest kreseczka :D

    małaMyszka, Evaa, Andzia1984, Kotowa lubią tę wiadomość

  • madziarekr Koleżanka
    Postów: 47 28

    Wysłany: 19 października 2014, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia1984 wrote:
    Zapraszam do mnie...mąż właśnie przyniósł mi kawke do łóżka i szarlotkę...tak mogę żyć :P
    A ja dopiero teraz piję, za późno przeczytałam o zaproszeniu

    Andzia1984 lubi tę wiadomość

    51ca7e7c39360395d8ebaa695a9d8f14.png
  • małaMyszka Autorytet
    Postów: 8937 17375

    Wysłany: 19 października 2014, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie jest Dżejzi???

    Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2014, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cały komplet hormonów mam zrobić w jednym cyklu, więc czekam na @. A jest jakas nadzieja ze jak mam dluzsze cykle to w 13 dc nie bylo jeszcze widac dominujacego pecherzyka?

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 19 października 2014, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2015, 12:50

    małaMyszka lubi tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2014, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) wczoraj byli u nas znajomi... cały dzień spędziłam na przygotowaniach... zakupy, gotowanie, a później imprezka do późna w nocy... Fajnie tak odreagować :)

    Widzę, że tu duuużo się działo :) Zakręcona gratuluję! :)


    małaMyszka lubi tę wiadomość

  • Mini Mouse Autorytet
    Postów: 377 254

    Wysłany: 19 października 2014, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam moje kochane staraczki? Korzystacie z promyczków słoneczka?

    j36rxzdvom4rcj7o.png
    34bwskjojd5tec0q.png
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 19 października 2014, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podpinam się pod wątek, rok 2015 będzie z brzuszkami :)
    mam pytanie, jak wygląda sytuacja z monitoringiem owulacji u ginekologa?
    bratowa tak robiła, od razu trafili, wydaje mi sie ze to kwestia dobrego ginekologa.
    Czego należy oczekiwać od lekarza i jak częste powinny być wizyty?
    Słonecznej niedzieli, korzystajcie dziewczyny z pogody :)

    feegu6l.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2014, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biala87 wrote:
    Cały komplet hormonów mam zrobić w jednym cyklu, więc czekam na @. A jest jakas nadzieja ze jak mam dluzsze cykle to w 13 dc nie bylo jeszcze widac dominujacego pecherzyka?
    zalezy jakie dluzsze jak powyzej 35 dni to powinien byc widoczny pozniej.


    Helen ja chodze na monitoring, i poki co nie zaszłam. To nie chodzi tyle o monitoring co o wstrzelenie sie w owulacje. Zeby to zrobic to by bylo trzeba codziennie sie monitorowac plus pecherzyk musialby peknac a plemniki dotrzec. Tyle, ze jednym sie udaje a innym nie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2014, 13:04

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2014, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No po porodzie miałam juz kilka cykli, mianowicie 3 i pół miesiaca po porodzie dostałam pierwsza miesiączki a następne to: 49 dni, 28 dni i 40 dni i teraz mam kolejny cykl, ile potrwa to sie okaże :-) Maluszka karmiłam do 5 misiąca i ani dnia dłużej. Robiłam w poprzednim cyklu testy owulacyjne i wyszły pozytywnie ale i tak się nie udało mimo starań, wiec stwierdzilam ze nie bede sie tym stresowac i poszlam do lekarza, ale wizyta jeszcze bardziej mnie zasmuciła. Mam jednak nadzieje że ten cykl nie jest starocny, ze usg bylo za wczesnie i owu nastapi :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2014, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biala87 wrote:
    No po porodzie miałam juz kilka cykli, mianowicie 3 i pół miesiaca po porodzie dostałam pierwsza miesiączki a następne to: 49 dni, 28 dni i 40 dni i teraz mam kolejny cykl, ile potrwa to sie okaże :-) Maluszka karmiłam do 5 misiąca i ani dnia dłużej. Robiłam w poprzednim cyklu testy owulacyjne i wyszły pozytywnie ale i tak się nie udało mimo starań, wiec stwierdzilam ze nie bede sie tym stresowac i poszlam do lekarza, ale wizyta jeszcze bardziej mnie zasmuciła. Mam jednak nadzieje że ten cykl nie jest starocny, ze usg bylo za wczesnie i owu nastapi :-)
    to trzeba co jakies 5 dni chodzic na monitoring i sprawdzic.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2014, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz mi tego nie zaproponowal, wręcz jakby spisał ten cykl na straty. Kazal zrobic te hormony i dopiero do niego przyjsc z wynikami i dopiero zaczniemy dzialac... wiec ja mam jeszcze nadzieje dzieki dziewczyny :-)

  • małaMyszka Autorytet
    Postów: 8937 17375

    Wysłany: 19 października 2014, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja idę teraz w środę na usg. Moja gin. kazała mi przyjść w 10-12 dc, więc idę, bo ostatnio byłam w 14 dc i zobaczyła tylko płyn w zatoce douglasa

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2014, 14:44

    Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 19 października 2014, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy jeśli robiłam badania rok temu (te podstawowe do ciąży) to powinnam je powtórzyć ?

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Andzia1984 Autorytet
    Postów: 586 106

    Wysłany: 19 października 2014, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim wrote:
    Dziewczyny czy jeśli robiłam badania rok temu (te podstawowe do ciąży) to powinnam je powtórzyć ?
    Myślę, że tak..rok to kupaaaa czasu...

    Fatim lubi tę wiadomość

    <3
    7cf94ccacd07ea1bb77d5a9aa72a6f44.png
    Nawet najczarniejsza noc w twoim życiu ma swój koniec. Musisz tylko doczekać świtu.
  • Paty090924 Przyjaciółka
    Postów: 102 26

    Wysłany: 19 października 2014, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny :) dawno nie pisałam.. zalatana jakoś czasu nie było..:)
    poradźcie mi coś ; od 3 dni jakoś mam ciągnąco-rozpierające bóle jak skończe oddawać mocz.. nigdy mnie tak nie bolało.. nie picze mnie ani nic miała któraś z was coś podobnego albo to samo?

‹‹ 373 374 375 376 377 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ