X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !
Odpowiedz

Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !

Oceń ten wątek:
  • Mini Mouse Autorytet
    Postów: 377 254

    Wysłany: 20 października 2014, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest cholernie niesprawiedliwe!!!!!! :( macie rację, tylko siąść i płakać :(

    j36rxzdvom4rcj7o.png
    34bwskjojd5tec0q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2014, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie to niestety podłamało na ładne 6 godzin i dopada codziennie myśl "co z tym zrobić"

  • Andzia1984 Autorytet
    Postów: 586 106

    Wysłany: 20 października 2014, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    małaMyszka wrote:
    mój zaczyna od dzisiaj brać androvit plus, wcześniej brał vitotal. Ciekawa jestem, czy będzie się inaczej czuł. A ja od rana wcinam kolbę kukurydzy i leżę w łóżeczku, przed nocna zmianą... nawet drugie pranie już prawie mam gotowe.
    Zobaczymy, mój wcześniej brał albo zestaw minerałów albo magnez taki w musujących tabletkach. W sobotę wręczam mu te witaminy i mówię...sporo kosztowały, więc nie pijesz piwa żeby się wróciły :P Zobaczymy jak mu pójdzie :P

    małaMyszka lubi tę wiadomość

    <3
    7cf94ccacd07ea1bb77d5a9aa72a6f44.png
    Nawet najczarniejsza noc w twoim życiu ma swój koniec. Musisz tylko doczekać świtu.
  • Andzia1984 Autorytet
    Postów: 586 106

    Wysłany: 20 października 2014, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżejzi wrote:
    pozwolicie, że pójdę na łatwiznę i skopiuję wam wpis z pamiętnika?

    Z mężem miałam ciche, a raczej głośne dni kłóciliśmy się z pewnych powodów. Jednak w sobotę, wszystjko się zmieniło. Gdy wróciłam ze szkoły, walnęłam sobą do łóżka i ryczałam bite 3 godziny. Mężulek pytał, co się dzieje, zrobił obiad, gorące mleczko, a ja dalej ryczałam. Nagle wybuchłam złością. Koleżanka z klasy jest w 6 miesiącu ciąży i UWAGA! Robi wszystko, żeby NIE urodzić. Pali, pije, a najgorsze jest to, że ćpie, ma anemię, u lekarza była tylko raz i preferuje seks tylko z nieznajomym ;( Nosz KURWA! I jak ja mam nie wyjść z siebie. Staram się ponad dwa i pół roku i nie mogę zaciążyć, a ona krzywdzi swój cud i nie da sobie tego przetłumaczyć ;( Gdzie jest ten Bóg? Czemu pozwala krzywdzić niewinne maleństwa, czemu KURWA nie pilnuje pożądku i czemu tak pięknym cudem, obdarowuje niewłaściwe osoby? Czemu każe nam cierpieć? Mąż mnie zrozumiał jak się troszkę powydzierałam i w końcu przestałam płakać. Przytulił mnie i powiedział tylko na uszko "Kochanie będzie dobrze, my też będziemy mieli malutkiego potworka" I tak mocno mnie tulił.... Czułam, że tego potrzebowałam, jego wielkiej miłości, bliskości i tych kilku słów. Moja złość odeszła jak ręką odjoł, uspokoiłam się i zasnęłam.
    Mąż ma rację- doczekacie sie swojego maleństwa- będziecie szczęśliwymi rodzicami. A ta dziewczyna nie docenia co ją spotkała, mam nadzieję, że kiedyś to zrozumie, bo póki co pstro ma w głowie!

    <3
    7cf94ccacd07ea1bb77d5a9aa72a6f44.png
    Nawet najczarniejsza noc w twoim życiu ma swój koniec. Musisz tylko doczekać świtu.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2014, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby tak faktycznie było i potworek jak to mężuś mówi w końcu się pojawił :) na temat tej dziewczyny już się nie wypowiadam, szkoda nerwów, a i tak nic to nie da ;(

  • małaMyszka Autorytet
    Postów: 8937 17375

    Wysłany: 20 października 2014, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżejzi te twoje gify w komentarzach są po prostu boskie!!!! Uwielbiam je!!!!!

    Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2014, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko nie sądziłam, że są laski, które tak postępują... aż mi słów brak... może nie jest gotowa na dziecko, nie wnikam ale można inaczej... można urodzić i oddać... przecież takie coś się w głowie nie mieści... :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2014, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety i my nic nie możemy na to poradzić :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2014, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale nie smutaj się już Dżejzi będzie dobrze... każda z nas doczeka się tego cudu już niedługo! ;) Swoją drogą ciekawe gdzie Toxey z wynikami bety... ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2014, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ma ponad 20 :) i dalej w to nie wierzy :D

  • małaMyszka Autorytet
    Postów: 8937 17375

    Wysłany: 20 października 2014, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie gdzie Toxey

    Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2014, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak dokładnie 20,55

    Myszka, Toxey baluje bo mamusią została :D

    estrella lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2014, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa czyli w innym wątku już się podzieliła dobrymi informacjami :D ciekawe kiedy do nas przyjdzie ;)

    małaMyszka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2014, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na październikowych pisała :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2014, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale super wieści ;) mam nadzieję, że niedługo do niej dołączymy :D

    Evaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2014, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oby :) i oby uniej wszystko było ok :)

    estrella lubi tę wiadomość

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 20 października 2014, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2015, 12:53

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2014, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No kiedyś musi się udać... :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2014, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się właśnie rozmarzyłam i zaczęłam oglądać aranżacje pokoików dla maluszków... jak ja bym chciałam już móc urządzać taki pokoik ;) i kupować te wszystkie potrzebne rzeczy ;)

    Evaa, małaMyszka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2014, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    estrella nie jesteś sama :) ja sobie wyobrażam jak Mateusz bawi się z naszym maluszkiem, jak cieszy się z jego maleńkich stopek i paluszków, jak tuli je do siebie i cichutko mówi kocham :)

    estrella, małaMyszka lubią tę wiadomość

‹‹ 378 379 380 381 382 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ