X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !
Odpowiedz

Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2014, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łooo dużo nas :)
    Witam was kochane :*
    Musi nam się udać a w takim przemiłym gronie pełnym wsparcia , rozmów i oczywiście stawiania do pionu :P musi się udać ;*

    Kaśka myślę że ten wątek będzie pełen wsparcia bez kłótni i dogadywań :)
    madzianka nadzieja i wiara czyni cuda pamiętaj :* Życzę w niedługim czasie 2 grubaśnych kreseczek <3
    Martusia pewnie że tak . Razem zawsze raźniej :* A kto nas tak zrozumie jak nie my wszystkie siebie :* Każda jest w podobnej sytuacji więc wie co czujemy :*
    Maniuś oczywiście że można :* Witaj
    A co tam z tym nasieniem ? Z wszystkiego można wyjść jeśli się walczy :)
    Marteczka91 witaj :) Super że bierzesz witaminki :)
    Natka a może spróbowałabyś z castagnusem ?
    Gosiunia za Ciebie też mocno kciukam i wierzę że ta lista będzie magiczna :)
    Papaja witaj wśród nas :) Staraczek .... życzę powodzenia i wytrwałości :*
    shimmer to w taki razie mocno zaciskam kciuki by te wakacje były szczęśliwe <3
    Angela oki :)
    Moniu na pewno owulacja się pojawi zobaczysz :* Wspieram <3
    Ia hej hej :) tylko zostań z nami :) :P
    Lenka Witaj :) Nosz musi musi :P

    Miłego dnia <3

    Zmieniłam posty w pierwszym na tej stronie zrobiłam listę a tego posta na drugiego wzięłam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2014, 13:28

    gosiunia, Angelabd, martusia1986, Maniuś lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2014, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego i do działaniam0147.gif :D :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2014, 13:29

    gosiunia lubi tę wiadomość

  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 19 lipca 2014, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka, zostaję i nie uciekam :) potrzebowałam odetchnąć od forum po prostu :)

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • Papaja Koleżanka
    Postów: 51 11

    Wysłany: 19 lipca 2014, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też liczę że się uda wszystkim, co prawda jestem zielona w śród Was dopiero co się zdecydowaliśmy, a lata swoje mam, tak to jest jak człowiek wybiera najpierw karierę zawodową. Mam wspaniałą koleżankę która uświadomiła mi że dziecko w niczym w karierze nie przeszkadza, ona jest żywym dowodem, dzięki niej zrozumiałam.

    ..antyfeministka..
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2014, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Natka a może spróbowałabyś z castagnusem ?

    Brałam już go jakiś czas temu, on zbija prolaktyne, a ja jak ostatnio ją badałam to była dość niska i nie chciałabym jeszcze bardziej jej zmniejszyć, na razie biorę metmorfine, inozytol, vit B, vit D, kwas foliowy, a od dziś przez 10 dni orgamentil, mam go na dwa cykle, sam w sobie hamuje owulkę ale później jest efekt odbicia czy jakoś się tam to nazywa, więc mam nadzieje na wrzesień, a jak nie to zawsze zostaje nam październik, listopad i grudzień i wtedy już dojdzie clo do tego raczej:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2014, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka hehe mi się coś nie chce :P ale ostatnio po 1 w nocy mnie pocisnęło :D i zgwałciłam mojego haha

    Ia rozumiem CIę ;* Jak tam się czujesz ? Bo nie wiem co tam u cb bo jak sama wiesz na pomagamy już nie jestem więc nie wiem czy pisałaś tam czy nie .
    papaja dużo dziewczyn właśnie mówi że najpierw kariera bla bla bla :P a potem żałują ale kto mógł wiedzieć że może być trudno z zajściem . Każdy myśli że jak owulka jest to raz dwa ale niestety ... nie kazdy ma takie szczęście .
    natka a to chyba że tak . też coś gin mi będzie musiał przepisać na skrócenie cykli trochę .

  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 19 lipca 2014, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka, jakoś przestałam się tam udzielać, po prostu tamten wątek się już bardziej ciążowy niż staraniowy zrobił i nie widzę już tam dla siebie miejsca po prostu, inne problemy i rozmyślania. Zresztą dziewczyny z tamtego wątku, które się starają też jakoś przestały pisać. U mnie ok, jestem dwa dni po IUI, więc teraz zostało mi już tylko czekanie. Może we wtorek wyjadę na tydzień w góry, bo to będzie jedyna okazja w tym roku na wakacje, odpocznę i nie będę myślała o ciąży.

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2014, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    odpoczynek jest wskazany :D ja już oglądam wszelkie oferty biur podróży, planujemy ustrzelić jakieś last minute we wrześniu, wtedy łatwiej i taniej bo dzieci już do szkoły idą i jest mniej chętnych, a nadal ciepło, ale nie aż tak i woda nagrzana w morzu :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2014, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja się dołączam. Lat 28, mąż 31, staramy się 7 miesięcy. Ja w pełni zdrowa, okres regularnie mniej więcej co 28 dni, owulacje są, nic mi nie dolega. Mąż cukrzyca typu II, nadwaga oraz niedoczynność tarczycy. Badanie nasienia wykazało morfologię 2%, ale żołnierzykow bardzo dużo, bo 192 miliony, tylko morfologia do poprawienia. Urolog kazał brać witaminki, nie przegrzewać jąder i nie leżeć na brzuchu, a mąż uwielbia leżeć na brzuchu ;)
    Powoli brak nam sił na to wszystko, ale z każdym nowym cyklem nadzieje powracają. I tak miesiąc za miesiącem leci.
    Pozdrawiam was i obyśmy wszystkie zostały mamusiami do końca 2014 roku! Ja mam 17 sierpnia imieniny i bardzo liczę na prezent immieninowy w postaci fasolki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2014, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ia widzę właśnie że upada ten wątek . A szkoda bo miło tam było do czasu . Ale że nie można było swojego zdania powiedzieć to cóż .
    Kochana odpoczywaj a zobaczysz że się uda <3 wyjazd dobrze ci zrobi zrelaksujesz się i o wiele lepiej ci się zrobi :*

    Natka my w tym roku nigdzie :( remont robimy i kaski trochę pójdzie ale może we wrześniu tak jak Ia w góry pojedziemy. Ia jak wróci powie czy fajnie to się zastanowię :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2014, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasturcja wrote:
    I ja się dołączam. Lat 28, mąż 31, staramy się 7 miesięcy. Ja w pełni zdrowa, okres regularnie mniej więcej co 28 dni, owulacje są, nic mi nie dolega. Mąż cukrzyca typu II, nadwaga oraz niedoczynność tarczycy. Badanie nasienia wykazało morfologię 2%, ale żołnierzykow bardzo dużo, bo 192 miliony, tylko morfologia do poprawienia. Urolog kazał brać witaminki, nie przegrzewać jąder i nie leżeć na brzuchu, a mąż uwielbia leżeć na brzuchu ;)
    Powoli brak nam sił na to wszystko, ale z każdym nowym cyklem nadzieje powracają. I tak miesiąc za miesiącem leci.
    Pozdrawiam was i obyśmy wszystkie zostały mamusiami do końca 2014 roku! Ja mam 17 sierpnia imieniny i bardzo liczę na prezent immieninowy w postaci fasolki :)
    Witaj kochana . Super że z tobą wszystko dobrze i że nie poddajecie i się i walczycie dalej . A co do męża wyleczy się i nim się obejrzysz a będziesz z brzuszkiem ty chodziła :) powodzenia ;*

    Nasturcja lubi tę wiadomość

  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 19 lipca 2014, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno fajnie! Co roki jeżdżę gdzieś w góry, uwielbiam to. Choć już od dwóch lat nad morze się wybieram, ale zawsze coś innego wypada.
    Nasturcja to trzymam kciuki z piękny imieninowy prezent, a o tym leżeniu na brzuchu to nie słyszałam. Podobno dobrze jest też nosić luźną bieliznę, żeby nie uciskała.

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2014, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I Tobie tego życzę Landryneczko :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2014, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    la wrote:
    Na pewno fajnie! Co roki jeżdżę gdzieś w góry, uwielbiam to. Choć już od dwóch lat nad morze się wybieram, ale zawsze coś innego wypada.
    Nasturcja to trzymam kciuki z piękny imieninowy prezent, a o tym leżeniu na brzuchu to nie słyszałam. Podobno dobrze jest też nosić luźną bieliznę, żeby nie uciskała.
    też uwielbiam góry . Ostatnio w styczniu byliśmy . Nad morzem też dawno nie byłam a chętnie bym pojechała ech :) może w następnym roku :)

  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 19 lipca 2014, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się dopisuję na listę:)

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
  • Papaja Koleżanka
    Postów: 51 11

    Wysłany: 19 lipca 2014, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko! Czy i Was dziewczyny to ovuf pochłonęło na samym początku jak się zalogowałyście? Bo ja mam wrażenie że nic nie robię tylko co chwila z doskoku do laptopa.. przez Was kapustę przypaliłam a jutro teściowie na obiad przychodzą :D
    uciekam na razie pa

    Natka098 lubi tę wiadomość

    ..antyfeministka..
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2014, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też byliśmy w styczniu w górach i było cudnie, ale teraz mam ochotę wymoczyć się w wodzie i pojechać w inny klimat. My też za bardzo sobie nie możemy na to pozwolić w tym roku, ale kiedyś trzeba odpocząć i się zrestartować, mówimy też sobie jak nie teraz to kiedy, przecież zaraz będę w ciąży a potem będzie malutkie dzidzi i nie polecimy :D hehe Takie problemy z tymi staraniami są i w sumie to one mi cały czas zakrzątają głowę :/ więc odstresować się trzeba i najlepiej wrócić we troje :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2014, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gigsa witaj zaraz cię dopiszę ;)
    Powiedz coś o sobie , Długo się staracie ?
    Papaja też to mam haha :) a to kapustka pycha będzie :P poczęstuj nas :P
    miłego dnia kochana :*
    Natka też prawda . Oj woda , słońce plaża MMMMM :) mam nadzieję że pojedziemy w tym roku gdzieś a jak zajdę w ciążę to bankowo bo potem gdzie z brzuchem hehe :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2014, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam poprosze o wpisanie mnie na listę ;) ja staram się już dość długo bo 12 miesięcy i nic :( nie stwierdzam u śb owulacji .ale ogólnie wyniki dobre.

  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 19 lipca 2014, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell, a miałaś monitoringi, które jednoznacznie by pokazały, że owulacja nie występuje? jak tak są leki, które mogą ją wywołać.

    Landryneczka lubi tę wiadomość

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ