X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !
Odpowiedz

Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2014, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell wrote:
    Witam poprosze o wpisanie mnie na listę ;) ja staram się już dość długo bo 12 miesięcy i nic :( nie stwierdzam u śb owulacji .ale ogólnie wyniki dobre.
    Witaj :* A chodzisz na monitoring ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2014, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie i ja! mozna? u mnie 12 cs leci niestety stracony bez owulacji, mi kolezanka tu z ovu postawila tarota(zajmuje sie tym juz bardzo długo) i podobno w ciaze zajed w ciagu roku:) a wiec czekam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2014, 15:20

    Ewelcia, ewka80 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2014, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu witaj pewnie że można :)
    Oj ciekawe co mi by wyszło :P hihi

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2014, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aktualizacja :)

    baby-graphics-anna-geddes-570667.gif Lista staraczek 2014 roku :

    1 - Landyneczka
    2 - kajulka
    3 - amazonka
    4 - Natka098
    5 - martusia1986
    6 - Muńka
    7 - Ofelaine
    8 - aszka
    9 - JusWik
    10- potforzasta
    11- Kaśka
    12- madzianka
    13- Maniuś
    14- Marteczka91
    15- gosiunia
    16- Papaja
    17- shimmer_lip
    18- Angelabd
    19- XxMoniaXx
    20- la
    21- lenka123321
    22- Nasturcja
    23- gigsa
    24- Evell
    25- Ania1986
    26- Nona

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2014, 18:35

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2014, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    łoj coraz więcej nas fajnie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2014, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    la wrote:
    Evell, a miałaś monitoringi, które jednoznacznie by pokazały, że owulacja nie występuje? jak tak są leki, które mogą ją wywołać.

    W tamtym roku mialam ale to chodziłam do innego lakarza teraz niedawno zaczełąm się leczyc u innego nie mam monitoringów bo stwierdziła,że przepisze mi leki Htz na uregulowanie@ bo miałąm skąpe i nieregularne . i mam też inofolic zażywam od 3 miesięcy i nie wiem czy coś pomaga do tego biore wiesiołek i trochę się tego śluzu pokazalo. Gin mi powiedziała,że jak do listopada nie zajde to będe miała stymulacje chciała bym już teraz te monitoringi,ale widocznie mnie zlewa ehh:-/ a tak to wyniki mam w normie wszystkie .Naprawde nie wiem dlaczego mi się nie udaje??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2014, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka no fajnie fajnie im nas więcej tym lepiej :)
    Evell ja bym innego gin poszukała po co tracić czas :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2014, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz która pierwsza przygarnie fasoleczkę :) jak będzie pierwsza to reszta z górki pójdzie :) I będzie na belli wątek zafasolkowane do końca 2014r :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2014, 15:36

    martusia1986 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2014, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka dokładnie :) No chyba że dziewczyny będą chciały tutaj zostać :) ale to się okaże :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2014, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 a która ovu forumowiczka wróży z tarota? :)
    Ja sobie niedawno dla zabawy zrobiłamn wróżbę z obrączką na nitce i wyszło mi, że zajdę w ciążę we wrześniu i będę miała najpierw syna a potem córkę. Mężowi też powróżyłam i wyszło mu to samo :P

    Ewelcia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2014, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasturcja podpisuje się pod pytaniem :)
    No to może coś w tym jest :) ale byłoby fajnie jak by wam się sprawdziło :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2014, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja we wróżby nie wierzę :) Za to w sny już tak, ostatnio śniło mi się że rodzę i lekarz badał mi rozwarcie i powiedział, że jest ok i możemy zaczynać, sen się na tym skończył.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2014, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasturcja wrote:
    Ania1986 a która ovu forumowiczka wróży z tarota? :)
    Ja sobie niedawno dla zabawy zrobiłamn wróżbę z obrączką na nitce i wyszło mi, że zajdę w ciążę we wrześniu i będę miała najpierw syna a potem córkę. Mężowi też powróżyłam i wyszło mu to samo :P



    Landryneczka wrote:
    Nasturcja podpisuje się pod pytaniem :)
    No to może coś w tym jest :) ale byłoby fajnie jak by wam się sprawdziło :)


    Dziewczynki nie wiem czy moge podac jej nick, ale zapytam i dam znac:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2014, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się ostatnio śniło że mi zęby wypadały :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2014, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Dziewczynki nie wiem czy moge podac jej nick, ale zapytam i dam znac:)
    Rozumiem to w taki razie czekamy na decyzję :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2014, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będe musiała poszukać takiego który nie olewa sprawy i wg chociaż nie wiem czy taki w miescie jest u mnie. Może i 12 cykli to nie jest tak dużo,ale dla mnie to wieczność.Czasami nie mam już siły kiedyś płakałąm jak co miesiąc okres przychodził teraz już przestałąm stwierdziłam,że co ma być to będzie widocznie jeszcze nie jest mi dane mieć dzidziusia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2014, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też pewna znajoma wywróżyła,że w ciągu półtora roku zajde w ciąże mam nadzieję ze tak będzie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2014, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka098 wrote:
    Ja we wróżby nie wierzę :) Za to w sny już tak, ostatnio śniło mi się że rodzę i lekarz badał mi rozwarcie i powiedział, że jest ok i możemy zaczynać, sen się na tym skończył.
    Ja też w sny zawsze wierzyłam i zawsze mam naprawdę pokręcone sny i dziewczyny z innego wątku już wiedzą, że śnią mi się np.bociany wykluwające się ze zgnitego banana albo człekożerne konie. Wiele razy śniło mi się, że robiłam siku i test wyszedł pozytywny albo, że trzymałam już na rekach moje dziecko. Nigdy mi się nie sprawdził zaden z tych snów. Najgorzej jest po owulacji jak się czeka na @. Wtedy psycha wariuje i jakie głupoty mi się wtedy śnią, to głowa mała. ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2014, 15:57

  • Papaja Koleżanka
    Postów: 51 11

    Wysłany: 19 lipca 2014, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja we wróżby nie wierzę, a tarota jakoś w szczególności się boję, tyle się nie raz naoglądałam na temat wróżb że wolałam w to nie wchodzić.

    ..antyfeministka..
  • Papaja Koleżanka
    Postów: 51 11

    Wysłany: 19 lipca 2014, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasturcja wrote:
    Ja też w sny zawsze wierzyłam i zawsze mam naprawdę pokręcone sny i dziewczyny z innego wątku już wiedzą, że śnią mi się np.bociany wykluwające się ze zgnitego banana albo człekożerne konie. Wiele razy śniło mi się, że robiłam siku i test wyszedł pozytywny albo, że trzymałam już na rekach moje dziecko. Nigdy mi się nie sprawdził zaden z tych snów. Najgorzej jest po owulacji jak się czeka na @. Wtedy psycha wariuje i jakie głupoty mi się wtedy śnią, to głowa mała. ;)

    rzeczywiście masz pokręcone sny, ale za to nie nudzisz się podczas snu :)

    ..antyfeministka..
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ