X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !
Odpowiedz

Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !

Oceń ten wątek:
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 19 lipca 2014, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny :-)
    ja wróciłam z jeziorka, byłam z koleżankami i było super woda cieplutka wygrzałam się na Słoneczku a po powrocie małe <3 i super dzień :-)
    pozdrawiam :-P

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2014, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka hej :*
    Opaliłaś się ? zazdroszczę ci my mamy remont i nawet nie ma chwili żeby odpocząć chwilę się przespałam a teraz sprzątam

  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 19 lipca 2014, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    podobno tak :-) mój M po <3 romantycznie do mnie mówi ale mam twarz czerwona haha
    wspólczuję remontu ale jak teraz się poświecisz będziesz niedługo w pięknym mieszkanku :-D

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2014, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu każdy facet po <3 jest romantyczny o ile się dupą nie odwróci i nie pójdzie spać :D
    posmaruj się kremem z filtrem :)
    no dokładnie pocieszam się że w następną sobote już będzie pięknie :D

    potforku dziś nie dam rady wpaść ale zostaw mi troszkę na jutro :P oki ? ;)

  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 19 lipca 2014, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teraz leżę na łóżku bo M mówił leż żebyś małych tygrysów nie marnowała i przyniósł mi laptopa :-) i śmiał się czy to napiszę dziewczynom :-)

    Giussta lubi tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2014, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha muszą uważać co mówią :D

  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 19 lipca 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie a ostatnio nie zauważyłam że mi przez ramię zagląda i czytał co piszę i wasze posty a potem mi cytował masakra jakaś :-P

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2014, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój też czasem podczytuje albo pytam o czym tak zawzięcie gadamy :P dziś nawet prowadziliśmy dyskusję na temat klazuli sumienia tego wątku :D

  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 19 lipca 2014, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o tam się dzieje maskara aż strach coś napisać bo tam już nie wiadomo o co laski koty drą ja też dziś gadałam o tym z koleżanką na leżaczku z moim nie bo dla niego nie są dobre takie tematy jeszcze przeżywa nasz osobisty dramat.

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 19 lipca 2014, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka dzięki za wpisanie mnie i to jeszcze pod szczęśliwą siódemką :*
    Ja w tym cyklu nie udzielam się zbyt dużo na forum bo potrzebuje odpocząć a ta strona choć ją uwielbiam nakręca mnie strasznie... ;)
    Ale odwiedzam was codziennie i kibicuję :)

    atdc8iikup31msj2.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 19 lipca 2014, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandra zostawię ale nie ma jak na ciepło zjeść ją :D
    Mój też czasem pyta o czym tak piszemy :D A najczęściej próbuje patrzeć jak piszę eski z Sandrą :D

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2014, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dokładnie ja tam nic nie pisze dodałam tylko filmik co ksiądz u nas w kościele zaśpiewał i tyle bo mnie zlinczują jeszcze :P
    No mój mówił że nie jest za aborcją i że chciałby żeby to dziecko się urodziło ,żeby chociaż na chwile je zobaczyć i żeby ono nas . Ale każdy ma swoje zdanie . Ja mam takie jak on ale wiem że cięzko by mi było gdybym wiedziała że za kilka godz. umrze .. Ale dziwi mnie że takie kłótnie tam .

    Kochana zobaczysz jeszcze będziecie mieć pięknego zdrowego dzidziusia <3 tulę :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2014, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofelaine wrote:
    Landryneczka dzięki za wpisanie mnie i to jeszcze pod szczęśliwą siódemką :*
    Ja w tym cyklu nie udzielam się zbyt dużo na forum bo potrzebuje odpocząć a ta strona choć ją uwielbiam nakręca mnie strasznie... ;)
    Ale odwiedzam was codziennie i kibicuję :)
    Kochana to oby ta siódemeczka okazała się bardzo szczęśliwa ;)
    Szkoda że rzadko się udzielasz . Zawsze można o czymś innym niz o staraniach porozmawiać <3
    Potforku wiem , uwielbiam na ciepło i jeszcze z lodami MNIAM <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Sandra zostawię ale nie ma jak na ciepło zjeść ją :D
    Mój też czasem pyta o czym tak piszemy :D A najczęściej próbuje patrzeć jak piszę eski z Sandrą :D
    Mój to już jak tylko usłyszy dzwonek to Oooo Becia napisała :D haha albo o czym wy tak piszecie ;D

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 19 lipca 2014, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój jak słyszy smska to się zawsze pyta czemu nie odpisujesz obrazi się Sandra :D A jak odpisuję to zaraz co Ci napisała skąd jest itp :D

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tam słychać ? ja odpoczywam przy lapku;) ale gorąco jest nie idzie dychac :-/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha mąż dobry jest :P
    oj ale to są ciekawskie chłopy no :P

    potforzasta lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell wrote:
    Co tam słychać ? ja odpoczywam przy lapku;) ale gorąco jest nie idzie dychac :-/
    czekam na pizze z narzeczonym :) zjemy i idę się kąpciać :) a co u cb ?
    U nas okna i balkon otwarty to chłodno

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 19 lipca 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mówią że my plotkujemy mój jak tylko słyszy że o czymś z siostrami gadamy to zaraz co co co :D A ze swoim kolegą takim naj to same ploty sobie opowiadają :D

    Evell pazurki maluję :D

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 19 lipca 2014, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powróciłam :-)
    byłam na spacerku z pieskiem, gorąco jeszcze jest to fakt ale ja ciepłolubna jestem :-P
    dzięki Landrynka za słowa otuchy <3 Tobie też życzę ślicznego bobasa niedługo :-)

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ