X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !
Odpowiedz

Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !

Oceń ten wątek:
  • małaMyszka Autorytet
    Postów: 8937 17375

    Wysłany: 5 listopada 2014, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżejzi wrote:
    witam :) jak tam?

    jesteś... w końcu jesteś :D

    Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • annggela Autorytet
    Postów: 1247 1430

    Wysłany: 5 listopada 2014, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobitki !
    MalaMyszka trzymam kciuki aby tempka nie spadla i bylo ten teges ;)
    Po tygodniu przerwy po wczorajszej zmianie padam na pyszczek :/ a dzis znow i to jeszcze na 20 do rana ;) takze kolorowych snow i aby wasi meszczyzni was troszke pomeczyli przed spaniem <3

    małaMyszka lubi tę wiadomość

    qdkkjw4zfn9a9o9i.png

    mhsv9vvj4dj4thic.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2014, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    małaMyszka wrote:
    jesteś... w końcu jesteś :D
    Nie było mnie tylko kilka dni :D

    małaMyszka lubi tę wiadomość

  • Siemka Przyjaciółka
    Postów: 109 40

    Wysłany: 5 listopada 2014, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. u mnie jednak fałszywy alarm,. wczoraj miałam dwie kreseczki, a dziś poszłam na betę i po chwili jeszcze będąc na badaniu przyszła @.
    Strasznie się ze mnie leje i jakoś boli bardziej niż zwykle.Przez te kilka dni czułam się fatalnie, wiem, że to na pewno nie przypadek, u mnie cykle są zawsze bardzo regularne, a tym razem było inaczej.
    Jedno jest pewne, nie załamuję się i cieszę się, że kolejne próby przede mną :)

    W oczekiwaniu na naszą małą księżniczkę
    uwo9tqywggs22bor.png
    Emilka <3
  • Butter Autorytet
    Postów: 658 719

    Wysłany: 5 listopada 2014, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    małaMyszka wrote:
    Butter jaki masz wynik tsh?
    tsh mam 1,15, prolaktyne 11,9 i progesteron 7,2

    małaMyszka lubi tę wiadomość

    860ih371w1equ1ox.png
    f2wl9n73ao6srr6d.png
  • Butter Autorytet
    Postów: 658 719

    Wysłany: 5 listopada 2014, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziewczyny po wizycie u gina, miałam monitoring i okazało się że owulacji nie było i nie będzie w tym cyklu, brak śluzu owulacyjnego, progesteron mam niby w normie ale ogólnie niski, dostałam duphaston i clostilbegyl.Czy któraś z was brała te leki? One są na wywołanie owulki?

    860ih371w1equ1ox.png
    f2wl9n73ao6srr6d.png
  • Stefka Debiutantka
    Postów: 12 4

    Wysłany: 5 listopada 2014, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mnie właśnie dręczy sprawa tego Duphastonu :/ Niektórzy mówią, że to na wywołanie okresu, a ja z kolei dostawałam to kiedyś na podtrzymanie ciąży, niestety z niepowodzeniem :/ Więc nie nie wiem już sama co o tym myśleć.
    Ja ogólnie w 40 dc , 14 dpo :p i mega wielka nerwówka ! Ukazała mi się dzisiaj na papierze bladoczerwona wydzielina. Boję się, że to po prostu @ się do mnie dobija :p

  • Butter Autorytet
    Postów: 658 719

    Wysłany: 5 listopada 2014, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyczytałam, że w moim przypadku to dupek na wywołanie owulacji, a clo na tłuściutkie pęcherzyki, bo niestety to co miałam teraz to jakiś niekształtny pęcherzyk.

    860ih371w1equ1ox.png
    f2wl9n73ao6srr6d.png
  • Stefka Debiutantka
    Postów: 12 4

    Wysłany: 5 listopada 2014, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to więc faszeruj się i do dzieła ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2014, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butter wrote:
    Ja dziewczyny po wizycie u gina, miałam monitoring i okazało się że owulacji nie było i nie będzie w tym cyklu, brak śluzu owulacyjnego, progesteron mam niby w normie ale ogólnie niski, dostałam duphaston i clostilbegyl.Czy któraś z was brała te leki? One są na wywołanie owulki?
    Ja miałam identyczna sytuacje w poprzednim cyklu, gin przepisał mi clostilbegyt i dzis właśnie wzielam pierwsza dawke, ogólnie to moj szósty cykl z Clo, nie ma u mnie pęcherzyka dominującego..

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 5 listopada 2014, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 20:57

  • strzalka Znajoma
    Postów: 21 3

    Wysłany: 5 listopada 2014, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butter ja tez to biore. Clo od 2-6 dnia x1 i to jest stymulacja jajników do produkcji a duphestan mam 16-25 dzień na podtrzymanue albo wywolanie okresu po odstawieniu 2-5 dni powinna przyjsc @ ja to mam jeszcze dodatkowo 10-16 dc dostinex ci 2 dzien 1/2 tabl. Ale to jest na hiperprolaktynemie.
    Trzymaj sie . Mamy teraz turbodopalanue :) to damy rade. Musimy w koncu taki plan i marzenia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2014, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka wszystkim :)

    Ja clo mam przepisane od 5-9dc a duphaston od 16-25 dc .
    Od nowego cyklu zaczynam brać ciekawe czy coś pyknie ;P
    do tego mam bromergon i metforminę . Bromka już od 7 dni biorę .

  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 6 listopada 2014, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo :) Wczoraj było <3 Jeeeeee!! Obyło się bez rozmowy ;)
    Jeśli chodzi o tsh, to ja mam 2,34, a to chyba trochę za dużo jak na starania :( Niby najlepiej powinno być koło 1,00. Jak tam u Was samopoczucie??

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • Butter Autorytet
    Postów: 658 719

    Wysłany: 6 listopada 2014, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    A jakie masz dawkowanie? Kiedy co zaczynasz brać?
    dupek od 19-25 dc a clo 2-6 dc po 1 tabletce dziennie to i to

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2014, 11:43

    860ih371w1equ1ox.png
    f2wl9n73ao6srr6d.png
  • Butter Autorytet
    Postów: 658 719

    Wysłany: 6 listopada 2014, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Hejka wszystkim :)

    Ja clo mam przepisane od 5-9dc a duphaston od 16-25 dc .
    Od nowego cyklu zaczynam brać ciekawe czy coś pyknie ;P
    do tego mam bromergon i metforminę . Bromka już od 7 dni biorę .
    A ten bromek na co jest?

    860ih371w1equ1ox.png
    f2wl9n73ao6srr6d.png
  • Butter Autorytet
    Postów: 658 719

    Wysłany: 6 listopada 2014, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jak tam dzionek mija, ja się dzisiaj wyspałam, bo mam wolne całe 6 dni yeaaa ;) dopiero co wstałam i zjadłam śniadanie, przemyślałam sobie wszystko i stwierdziłam, że przestaję się tak nakręcać na tą ciąże, od roku kiedy się staramy zmieniłam się nie do poznania, jestem wredna i wszystko mnie wqrza, wszystko kręci się tylko wkoło jednego, nie żyje normalnie, coraz częściej kłócę się z mężem, płaczę, mierze codziennie tempe i świruje, cały czas o tym myślę.... dlatego postanowiłam przestać mierzyć temperaturę, bo oszaleję, będzie co ma być, coś czuję, że trafiłam na dobrego gina i on mnie doprowadzi do naszego szczęścia i nie wykupuję już abonamentu na owu, na cholerę mi te detektory, tylko mnie nakręcają hehe i zacznę w końcu biegać bo podobno po tych hormonach się tyje, tak gdzieś czytałam...
    Miłego dzionka :*

    860ih371w1equ1ox.png
    f2wl9n73ao6srr6d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2014, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butter bromek jest na zbicie prolaktyny ;)

  • mała2930 Autorytet
    Postów: 440 323

    Wysłany: 6 listopada 2014, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butter ja w pierwszym cyklu po clo i cyclopreg zafasolkowałam jedynym minusem clo podczas jego brania i po nim był straszny ból jajników ale to nic w porównaniu ze szczęściem jakie mnie spotkało a brałam clo od 2 do 6 dnia :)
    teraz narazie działamy bez wspomagaczy ale jesli w tym cyklu przyjdzie @ to idę do gin po clo:)

    Butter lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-69402.png
    https://www.maluchy.pl/li-72296.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2014, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mała2930 wrote:
    Butter ja w pierwszym cyklu po clo i cyclopreg zafasolkowałam jedynym minusem clo podczas jego brania i po nim był straszny ból jajników ale to nic w porównaniu ze szczęściem jakie mnie spotkało a brałam clo od 2 do 6 dnia :)
    teraz narazie działamy bez wspomagaczy ale jesli w tym cyklu przyjdzie @ to idę do gin po clo:)
    Ja też od 2 do 6 dc. A czy bylas senna po clo ?? Ja dzis nie mogłam sie obudzić, wstalam przed 12... cała obolała :/

‹‹ 421 422 423 424 425 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ