X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !
Odpowiedz

Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !

Oceń ten wątek:
  • Vesna Ekspertka
    Postów: 194 99

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tipsy miałam raz na swoim ślubie, pięknie wyglądały, ale sciąganie ich to męczarnia i później paznokcie słabe..:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2015, 16:01

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell hej :)
    Karolcia a nie możesz iść żeby ci poprawiła bo szkoda tak trochę .
    Rudziutka ja to suszarką suszę czasami :D a mój siedzi i się śmieje :P
    Vesna oj tak ściąganie okropne mi ja czekałam aż będą już bardzo odrosty i podwadzałam i schodziły łatwo. Jeden to w nocy zgubiłam podczas snu nie wiem co ja zrobiłam haha :D

    macie jakieś sprawdzone ładne lakiery co się dobrze trzymają ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluberry wrote:
    Mam pytanie odnośnie tatuaży. Skoro po zrobieniu tatuażu trzeba odczekać 6miesiecy aby moc cokolwiek zrobić, to czy to samo tyczy sie ciąży?


    o właśnie bo ja chce sobie zrobić tatuaż w tym roku i też mnie to zastanawia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2015, 16:01

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2015, 16:01

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio sobie kupiłam i niby się trzyma ale teraz dużo zmywam i wgl bo przy remoncie i umalowałam i w tym samym dniu zszedł :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluberry wrote:
    ja tez taki malutki na stopie ale jak po tym mam czekac to sobie daruje na ten czas
    ja też na stopie jakiś wzorek z inicjałami mojego narzeczonego :) . I jak będę miała dziecko to na nadgarstku imię i date urodzenia maleństwa .

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja lakiery używam różne. Często kupuję z Miss Sporty, taniutkie w Rosmannie, ale mają dobrą konsystencję i szeroki pędzelek. A takie lubię. Ekspertką nie jestem, bo częściej maluję u stóp, a tam tak szybko nie odpryskuje.

    Kiedyś nosiłam akryle, a potem żele. Też czekałam, aż zrosną i wtedy same odpadły.

    A teraz mam swoje. Krótsze, ale moje :) hihi

    83c27385cd.png
  • Karolcia88 Autorytet
    Postów: 4174 2360

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Essie lakiery sa baaardzo dobre. Chociaz do tanich nie naleza. Jak sie dobrze pomaluje to nawet 7dni sie trzymaja przy wykonywaniu normalnych obowiazkow domowych.
    niby moglabym podjechac ale to drugi koniec Krakowa a ja mam baaardzo napiety grafik na dzisiaj. A u lekarza 30minutowe opoznienie. Conajmniej :(

    Juleczka 04.05.2015 <3
    relg9vvjqldrmcme.png
    mama Aniołka 30.05.2014
    Raduś Aniołek 08.07.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka fakt u stóp tak nie odpryskuje ja co tydzień sobie maluje :)
    gorzej u rąk :P
    ja kupiłam Golden Rose Paris NAil Lacquer ładny kolorek ma ale u rąk trzeba często malować bo od zmywania odpryskuje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co do tatuażu mam dwa typy taki http://naszetatuaze.pl/tatuaz/1440/tatuaze-na-stopie-1719_4.jpg tylko zastanawiam się czy taki długi czy na samej stopie bez reszty albo taki http://forum.parenting.pl/dzis-pytanie-dzis-odpowiedz/2472132,tatuaz,12 ostatni na 12 stronie pisze tam pod zdj My left foot

  • Karolcia88 Autorytet
    Postów: 4174 2360

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dalej czekam. I jeszcze tak mi sie trafilo ze obok mnie siedza same kobiety z wielkimi ciazowymi brzuszkami. I mi jest strasznie zal bo powinnam juz zaczynac 6 miesiac :(

    Juleczka 04.05.2015 <3
    relg9vvjqldrmcme.png
    mama Aniołka 30.05.2014
    Raduś Aniołek 08.07.2016
  • Karolcia88 Autorytet
    Postów: 4174 2360

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja po wizycie. Zapisala mi lekarka bromer cos tam. 1/4 tabletki. Do 3 miesiecy kazala mi powtorzyc prolaktyne ale nic nie wspomniala o zrobieniu z obciazeniem.
    Myslicie zeby zrobic prywatnie? Bo to 52zl kosztuje wiec bez tragedii chyba

    Juleczka 04.05.2015 <3
    relg9vvjqldrmcme.png
    mama Aniołka 30.05.2014
    Raduś Aniołek 08.07.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia i ty będziesz miała duży ciążowy brzuszek zobaczysz <3 tulę :*
    możesz zrobić prywatnie tak dużo to nie kosztuje

  • Vesna Ekspertka
    Postów: 194 99

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm ja mam tatuaż, robiłam w czerwcu i nie sądze żeby trzeba było czekać z zaciążeniem :D.

    Mało tego teoretycznie nawet robienie tatuażu podczas ciąży nie jest zabronione, po prostu niewskazane.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja oczywiście jak zajdę to nie będę robiła dopiero po ciąży ale jeśli się nie uda to zrobię :D takie w zamian ciąży to tatuaż :P
    Vesna bolało ?

  • Vesna Ekspertka
    Postów: 194 99

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczko, trochę bolało, ale to zależy od miejsca, ja mam na plecach. Do bólu idzie się przyzwyczaić, ja czułam to tak jakby mnie ktoś żyletką nacinał :p.
    Moja koleżanka powiedziała, że 100 razy bardziej wolałaby rodzić (ona ma już 2 porody za sobą) niż zrobić sobie drugi tatuaż, cóż ja nie mam porównania :D

  • Kajtka Przyjaciółka
    Postów: 98 31

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Ja oczywiście jak zajdę to nie będę robiła dopiero po ciąży ale jeśli się nie uda to zrobię :D takie w zamian ciąży to tatuaż :P
    Vesna bolało ?

    ja mam tatuaz na stopie i szczerze to tak bardzo nie bolalo :)
    a mowi to ktos kto na widok igly ucieka ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 sierpnia 2014, 16:30

    201510107452.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2015, 16:00

‹‹ 53 54 55 56 57 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ