X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !
Odpowiedz

Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !

Oceń ten wątek:
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczęta ;-p
    Mam pytanko do Was , może nie smaczne ale muszę zapytać Was , bo jak nie Was to kogo ;-p
    Kochałam się wczoraj z partnerem późnym popołudniem nawet pod wieczór i z pół godzinki temu byłam w toalecie i na papierze miałam duzo rozciągliwego , przeźroczystego w miare śluzu lub spermy i oto moje pytanie , co to mogło być najprawdopodobniej śluz czy sperma ? bo nie wiem co zaznaczyć mam w wykresie ...zastanawiam się ile dni sperma moze wyciekać ...

    a co do tatuaży to mam moje drogie trzy tatuaże dość spory jeden i dwa mniejsze ale pytałam lekarza za pierwszy tatuazem czy trzeba czekać z ciążą to uznał , że jestem szalona bo jedno nie ma nic wspólnego z drugim ;)) takze spokojnie róbcie moje Panie heh . Możecie mnie i Wy uznać za wariatke ale 1 tatuaz miałam robiony na nadgarstku i prawie płakałam z bólu , kolejne pokochałam ten " ból " i dla mnie to sama przyjemnosc hehe . Przy 2 tatuażu usnełam prawie , serio ...:)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I wgle jestem wkurzona bo mi się termomentr zgubił gdzies w domu i nie mogłam zmierzyć dzisiaj temperatury ;-// i troche lipa wychodzi z tego wykresu jak nie jest mierzony normalnie cykl ;// .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Cranberry Ekspertka
    Postów: 218 203

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akurat tatutażu nie mam, ale wydaje mi się, że po zrobieniu można ewentualnie poczekać do wygojenia - żeby wykluczyć ewentualne zakażenie. Teraz raczej przestrzegają higieny w studiach tatuażu, ale dla świętego spokoju i czystego sumienia bym odczekała :)

    c55fdqk3kdbgplqm.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no w ten sposób to oczywiście , że tak ale małe tatuaże się goją bardzo szybko , kwestia dwóch tygodni .

    Znów schodze z tematu , odpowiedzcie na moj wcześniejszy wpis bo zgupiałam , moja szyjka jest wysoko bardzoo nawet , twarda ale czy otwarta czy nie to nie wiem ;/ nie umiem tego określić a śluz w tej chwili o ile to śluz ;p jest przeżroczysty i nie rozciągliwy nic , jak woda ... nie wiem juz co mam na wykresie zaznaczyć ...


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo dziewczęta czy któraś dzisiaj zyje wgle ? ;>>


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! :)
    zakręconaOna, z wyciekaniem to chyba też każda ma inaczej, ze mnie leci przez kolejny dzień zawsze, chyba, że się jeden taki "czop" uzbiera. Jeśli nie wyczuwasz zapachu spermy zmieszanej ze śluzem to traktuj to jako śluz ;)

    Ale macie fajny temat, o tatuażach :D Bo akurat jestem na takim etapie, że wzór wybrany, salon też, kasa odłożona tylko na termin pasowny czekam, żeby się umówić. Ale właśnie się boję, a nóż widelec, będę w ciąży itd itc…
    Niby nie jest zakazane tatuowanie w ciąży, nikt tego jakoś nie chce lub nie potrafi stwierzić, ale jakby dziecko miałoby nie daj Boże po urodzeniu jakąś "dysfunkcję" to bym sobie chyba ten tatuaż wygryzła ze złości- tak, wiem, gówno by to dało, ale sam fakt…

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ee to ja może wytrzymam hehe podczas robienia tatuażu albo i nie :D

    Zakręcona wydaje mi się że to sperma była . A ile dni może wyciekam hmm. Myślę że jeśli po kochaniu nie mówię że od razu ale chocby tak jak ja robię że jak wieczorem się kochamy i idę potem spać to rano jeszcze trochę wycieknie ale biorę kąpiel i potem już nie .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakrecona pewnie to było i troche tego i troche tego.

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no kąpiel była normalnie tak więc stąd moje pytanie było , to wtakim razie na wykresie co mam zaznaczyć według Was ? Bo tak jak pisałam wcześniej .. najpierw miałam przeżroczysty ale nie całkowicie , bardzo rozciągliwy a później taki wodnisty , całkowicie przeźroczysty nie rozciągliwy ani lepki nic ... zgłupiałam ;p


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa99 wrote:

    Ale macie fajny temat, o tatuażach :D Bo akurat jestem na takim etapie, że wzór wybrany, salon też, kasa odłożona tylko na termin pasowny czekam, żeby się umówić. Ale właśnie się boję, a nóż widelec, będę w ciąży itd itc…
    Niby nie jest zakazane tatuowanie w ciąży, nikt tego jakoś nie chce lub nie potrafi stwierzić, ale jakby dziecko miałoby nie daj Boże po urodzeniu jakąś "dysfunkcję" to bym sobie chyba ten tatuaż wygryzła ze złości- tak, wiem, gówno by to dało, ale sam fakt…

    Jak się boisz o ciąże to poprostu zrób i odczekaj ze staraniami ten czas co tatuaz sie goi . Ja osobiście po pytaniach lekarza itp wiem , że to nie ma nic wspólnego z zajściem w ciąże ani uszczerbku na zdrowiu dziecka bo tłusz nie przenika Ci do krwi , krew Ci nie leci jak robisz tatuaz tylko osocze więc nawet za daleko sie tez nie wbijaja tylko tyle coby zabarwic skóre . Więc spokojnie ;)) No chyba , że ktoś nie sumiennie Ci zrobi tatuaż lub nie bedziesz dbała wgle to zrozumiałe , że moze sie jakieś zapalenie wdać i wtedy Twój organizm bedzie niezbyt dobry dla dziecka ale wtedy sądze , że nawet byś nie zaszła z zapaleniem bo by Twoje hormony i wszystko w środku szalało od zapalenia i nie współgrało , Twoja decyzja ;) ale mam sama tatuaże , pełno znajomych i jeszcze żadnemu sie zapalenie nie wdało ;))

    Ewa99 lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona wpisz taki jaki miałaś najbardziej płodny w ciągu dnia łącznie po kąpieli

    Mam takie pytanie . Bo wciąż zastanawiam się czy owulki nie będę miała niedługo bo szyjka wysoko i jajniki kują . Chciałam sb zrobić test owulacyjny wyczytałam że można i nawet najlepiej jest jeżeli robi się go nawet o 22 tylko nie wiem czy teraz mogę bo nie powinno się pić a nie wiem jak jest z jedzeniem . Jadłam teraz płatki z mlekiem ale chyba jedzenie nie ma wpływu na wynik . Pić nic nie piłam z napojów .

  • Karolcia88 Autorytet
    Postów: 4174 2360

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    landryneczka, a mi w instrukcji testów pisało, że można robić od 8-20 albo do 21 byle nie w pierwszego moczu.

    Juleczka 04.05.2015 <3
    relg9vvjqldrmcme.png
    mama Aniołka 30.05.2014
    Raduś Aniołek 08.07.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia ja tutaj wyczytałam http://parenting.pl/portal/jak-zrobic-test-owulacyjny . Pisze że o 22 jest największe stężenie hormonu luteinizującego we krwi więc już sama nie wiem

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka ale mleko to jest wodniste , ze tak powiem jak picie więc nie wiem jak to wpływa ale może wpływać jak picie , ze zaburzy odczyt testu ...


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie, ZakreconaOna ma racje. Podobnie pewnie zupka.

    83c27385cd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam test ale ujemny . :) Właśnie się tak zastanawiałam ale już po ptokach :P

    chciałam zrobic bo myslałam że cos sie poprzestawiało ale na szczęście niegatyw więc owulki jeszcze nie ma :)

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i na wieczór śluz lepki delikatnie i kremowy a szyjka wysoko ale taka miększa niż wcześnie a otwarcia zaznaczyłam srednio bo takie niby otwarte ciut niby zamknięte sama nie wiem .;-p zgłupiałam ale zaznaczyłam na wykresie tak jak Landryneczko radziłaś najbardziej płodny czyli z południa rozciągliwy ...


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona i dobrze :) bo tak się zaznacza z całego dnia najbardzij płodny :) a co do szyjki to ja mojej ostatnio nie poznaje haha :D dlatego nie zaznaczam wszystkich tylko wysokość i czasem czy twarda czy miękka ;) ale my mamy przekichane z tą obserwacją :P

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No daj spokój , strasznie przekichane ... A facet to tylko sobie pociupcia i już haha a My się martwimy czy ciąża czy nie ciąża jak szyjka wygląda jak śluz wygląda i wgle eh dajta spokoj ;-p no i przede wszystkim ciągle musimy się zmagać z cholerą co miesięczną ;((

    Landryneczka lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki ZakręconaOna, trochę mnie to uspokoiło :) Mało mam znajomych z tatuażami więc ciężko o pewne informacje.
    Dziś zaczynam nowy cykl to mogę bezkarnie się umówić :)

‹‹ 54 55 56 57 58 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ