X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !
Odpowiedz

Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !

Oceń ten wątek:
  • Karolcia88 Autorytet
    Postów: 4174 2360

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka też czytałam ten artykuł, ale stwierdziłam, że będę się stosować do instrukcji więc robiłam do 20. A 13 i 14 dc robiłam 2x dziennie.Bo jakbym robiła tylko wieczorem to bym przegapiła owulację bo tylko rano 14dc pokazało dwie mocne krechy.

    Juleczka 04.05.2015 <3
    relg9vvjqldrmcme.png
    mama Aniołka 30.05.2014
    Raduś Aniołek 08.07.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czasami robie i 3 razy dziennie bo wlasnie rano nie pokazuje a wieczorem juz tak. Ładny dziś dzień i wolny :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może i ja będę tak do 20 robić :)

    A tak wgl to witajcie ;)
    Aszka oj tak ładny dzień dziś nie pada nie za gorąco nie za zimno :)

    Miłego dnia :*

  • Ulka84 Autorytet
    Postów: 804 792

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie dziewczyny, nadszedł czas na długo wyczekiwany urlop ;)a po przyjeździe staranka - mam nadzieję, że owocne ;D pozdrawiam i życze miłego dzionka ;)

    m3sx3e3kz15rjscs.pngmhsvk6nlmw3zvwuz.png[/url]
    Aniołek - maj 2016
    Aniołek - maj 2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udanego urlloopu Ulka :)

    ja jestem w szoku . Wyczytałam na onecie że pewne amerykańskie małżeństwo zrobiło sobie sesje zdjęciową z martwą córeczką :O jak tak można wgl :/ na fb zdjęcia dodali , w komentarzach inni też dodają :/ w głowach im się przewraca . Mimo że są czarno białe zdj to oni mają uśmiech na twarzy :/ szok

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka moze chcieli tak upamietnic corke.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszko pewnie tak ale według mnie troszkę przesada . Nie wiem ja osobiście nie dałabym rady czegoś takiego zrobić .

    http://kobieta.onet.pl/dziecko/kontrowersyjna-sesja-zdjeciowa-na-facebooku-para-zamiescila-zdjecia-ze-swoim-zmarlym/swe39#gp=onet

    tu jest link jak ktoś bedzie chciał to sobie zobaczcie . Te zdj ich miny wgl nie pasują do całej tej sytuacji .

  • Flexi Autorytet
    Postów: 619 457

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć! jestem tu nowa i też mam zamiar do końca 2014 zajść ciążę! ba! teraz w tym cyklu mam zamiar zajść a raczej mam nadzieję, że zagnieżdżenie ładnie tam na dole przebiega :)

    Nona, Vesna, Kajtka lubią tę wiadomość

    f2w3rjjgkobxpkau.png
    7a1668a4ff.png
    relgi09kqit9qz9a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 15:49

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Flexi :)
    Długo się staracie ?

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Flexi :)
    Landryneczko, ja też nie do końca rozumiem takie epatowanie smutkiem. Sesja to jedno, ale facebook? To bardzo intymne przeżycie jak dla mnie...

    83c27385cd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka mogli to dla siebie zachować a nie żeby cały świat to widział . Zrobili szum z martwego dziecka :/ Nie wiem co ulży im gdy będą czytać miłe komentarze ? Tym bardziej że nie tylko pozytywne są .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, zdjecia dla siebie mogli zostawic.

  • Zlotowlosa Koleżanka
    Postów: 52 42

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie starajace sie! :-)

    Jestem tu nowa.. Opowiem Wam pokrotce o moich dotychczaspwych obserwacjach.

    Staramy sie z mezem dopiero od dwoch miesiecy i w sumie nawet trudno nazwac to jakims wielkim staraniem- po prostu przestalismy sie zabezpieczac bo stwierdzilismy, ze to juz czas ale nie celujemy jakos specjalnie w owulacje ;-)

    Odkad przestalismy sie zabezpieczac wydaje mi sie, ze juz zaszlam w ciaze ale nie wiem czy ja sobie to sama wymyslam czy nie. W ostanim cyklu mialam rozne objawy mogace o tym swiadczyc (bol piersi, zmeczenie, sennosc, wrazliwosc na zapachy, nudnosci) ale jednak okres przyszedl (normalny, obfity) wiec pewnie moj mozg sobie to wmowil! ;-) W tym cyklu (okres powinienien przyjsc w najblizsza niedziele czyli za dwa dni) tez oczywiscie mam objawy- jednak troche inne - sennosc, male skurcze w okolicy macicy kilka razy dziennie od ok. 10 dni, wiekszy bol piersi (i rozmiar) niz zazwyczaj i tez juz od dobrych 10 dni (zazwyczaj pojawial sie pare dni przed okresem).

    Wiem, ze temperature powinno sie mierzyc regularnie codziennie ale postanowilam zmierzyc sobie tak po prostu czoraj i w pochwie wynosila ona 37,7! To chyba dosyc wysoko co? Ale pewnie o niczym nie swiadczy..

    Wiem, ze niedlugo poznam prawde bo okres zawita za 2-3 dni jesli zawita ale nie jestem zbyt cierpliwa osoba i nie moge przestac o tym myslec wiec musialam sie wygadac :D

    Wszelakie uwagi oczywiscie mile widziane! ;-)
    Pozdrawiam Was kobietki!

    Udalo sie .. :-)
    43263850a6.png
  • Monika1357 Autorytet
    Postów: 1134 962

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Zlotowlosa.
    My jak zaczelismy nasze starania to tez mi sie wydawalo ze juz jestem w ciazy nawet raz wymiotowalam. Tez sobie wmawialam ze juz jestem. Teraz troche odpuscilam, chociaz troche jeszcze czasami mysle ze to juz. Ale przez takie zachowanie dochodzi tylko stres.

    Każda twoja myśl jest czymś realnym - jest siłą.
    Danielek 03.05.2015r.
    Sebastianek 27.08.2017r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Zlotowlosa :)
    życzę oczywiście powodzenia i wytrwałości :)
    Co do temp. ciężko powiedzieć bo nie mierzysz od początku więc nie wiemy jaka jest twoja temp. w 1 fazie cyklu . Jeżeli @ przyjdzie (czego nie życzę ) to zacznij mierzyć od początku cyklu :) badanie śluzu szyjkowego i szyjki też pomaga :)
    Pozdrawiam

  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny wpadłam zobaczyć jak nam idzie :-)
    zaraz zobaczę ile mamusiek mamy już na liście ;-)
    starać się starać nie obijać się <3

    Vesna, ZakręconaOna, ewwiel lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Monika1357 Autorytet
    Postów: 1134 962

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak mierzycie temp w pochwie to na jakiej glebokosci?

    Każda twoja myśl jest czymś realnym - jest siłą.
    Danielek 03.05.2015r.
    Sebastianek 27.08.2017r.
  • Zlotowlosa Koleżanka
    Postów: 52 42

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, zdaje sobie sprawe ale pomyslalam, ze az taka wysoka temp. moze cos zwiastowac.. haha :)
    Coz dam znac za pare dni! :D

    Udalo sie .. :-)
    43263850a6.png
  • Karolcia88 Autorytet
    Postów: 4174 2360

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Dziewczynki, ostatnie chwile przed wyjazdem ;)
    dla pewności zrobiłam sobie test i oto wynik
    https://ovufriend.pl/galeria-testow-wyniki.html?category=4&preg_brand=0&preg_from=22&preg_to=23
    mi się wydaję, że jest tam cień cienia, ale to długo po upływie 5 minut bo jak zobaczyłam, że tylko jedna kreska to poszłam a zapomniałam wyrzucić.
    A zrobiłam bo w razie czego mam od razu brać duphaston i nie wiem co o tym sądzić :P

    no i siki popołudniowe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 sierpnia 2014, 17:19

    Juleczka 04.05.2015 <3
    relg9vvjqldrmcme.png
    mama Aniołka 30.05.2014
    Raduś Aniołek 08.07.2016
‹‹ 55 56 57 58 59 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ