X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !
Odpowiedz

Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !

Oceń ten wątek:
  • ewwiel Autorytet
    Postów: 2189 1272

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muffinka1019 u mnie identycznie, wszyscy mi wybijali z głowy małżeństwo w takim wieku, ale jestem dość uparta :-) Podobnie było w wybieraniem imienia dla córy. Tak samo wszyscy mi podsuwali milon innych imion, żeby tylko nie Nadia, bo rusko brzmi. Dla mnie brzmiało francusko a nie rusko i to było moje ulubione imię. Pamiętam jak po porodzie w huśtawce hormonów ryczałam jak głupia z tak błahego powodu, że ktoś, chce mi cos wybić z głowy. Wtedy powiedziałam wszytskim, ze to ja rodziłam, ja cierpiałam i ja wybieram imię, bo nie wiadomo, czy jeszcze kiedykolwiek będę miała do tego okazję. I teraz tak sobie myślę, ze sobie wtedy chyba wykrakałam te problemy obecne...

    Muffinka1019, więc mamy trochę wspólnego, szybkie zamązpójcie i podobny staż w staraniach :-) a miałaś już jakieś badania, diagnozy?

    klz9zbmhhlezszdo.png

    jox6io4puam380xd.png
  • Vesna Ekspertka
    Postów: 194 99

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złotowłosa! gratulacje! cudowna wiadomość :) oby jak najwięcej takich!

    Truskaffeczka lubi tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zlotowlosa wrote:
    Hej Dziewczyny! :-)

    Wiem, ze zaledwie pare dni temu dalaczylam i nie zdazylysmy sie w sumie 'poznac'.. Zrobilam przed chwila test i sa dwie kreski! :D

    Ale do konca w to nie moge uwierzyc. Jutro musze kupic jeszcze jeden test i powtorzyc tak na wszelki wypadek- moze wtedy uwierze ;-)

    Organizm mnie chyba jednak nie zrobil w balona i wszystkie objawy byly prawdziwe.. Wiem tez, ze tamto smieszne odczucie to najprawdopodobniej bylo zagniezdzenie bo pasuje terminowo.

    Zycze wszystkim z Was, zebyscie jak najszybciej rowniez zobaczyly dwie kreski!
    Glowy do gory i myslec pozytywnie!


    Gratulacje <3 oby drugi teścik pokazał dwie kreski i obyś się cieszyła szczęśliwym macierzyństwem kochana . Daj znać co z tym drugim testem ;-)

    Truskaffeczka lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zlotowlosa wrote:
    Dziekuje Kochane! :)
    Narazie jeszcze do mnieto nie dociera.. moze jutro jak zrobie drugi test..
    Powodzenia dziewczeta i jak najszybszego pozytywnego testa zycze!
    GRATULUJĘ ZŁOTOWŁOSA ! <3

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • mamba88 Koleżanka
    Postów: 33 14

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    złotowłosa ode mnie rownież gratulacje :) super wiadomość cieszymy się z Tobą :)

    f2w3vflow9ublru0.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super wiadomość Złotowłosa na sam wieczór na prawdę .;-D


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Muffinka1019 Autorytet
    Postów: 614 1041

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewwiel,
    Niedawno robiliśmy badania, mój mąż musi powtórzyć, nie wytłumaczyli dlaczego. Ja natomiast miałam robione badania krwi i częściowo potwierdzili mi że są dobre, jednakże czekałam na drugą część wyników i teraz szpital prosi o skontaktowanie się z lekarzem, lekarz mówi, żebym dzwoniła do szpitala... Muszę się umówić znów na wizytę i porozmawiać z lekarzem. Nie używam tutaj terminologii - w sensie co dokładnie miałam badane, dlatego, że jeszcze się na tym nie znam. Pani doktor wypisała skierowanie, nic nie tłumaczyła co, jak i dlaczego. Mieszkamy w Anglii i tutaj inaczej podchodzą do sprawy.
    Wracając do tematu, mój mąż brał przez bardzo długi czas Sulfafalazynę. Niestety, wpływa niekorzystnie na nasienie. Obawiam się, że w tym może tkwić problem. Zobaczymy, co wyjdzie na drugim badaniu. Oby było ok, podobno mężczyznę ciężej wyleczyć.

    ewwiel lubi tę wiadomość

    wnid9vvjodizjocx.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 19 sierpnia 2014, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To prawda Muffinka1019 , że w Anglii zupełnie inaczej podchodzą do badań i ogólnie do wielu spraw niż w Polsce .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niestety u nas służba zdrowia nie martwi się o dobro pacjenta lecz o nasze portfele :/

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 00:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mówisz o Polsce Truskaffeczko ?


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bardziej miałam w swoim poście na myśli Anglie i to w złym słowa znaczeniu a nie chwaląc broń boże ... to , że w Pl martwią się bardziej o dobro naszego portfela a w sumie nawet nie martwią się bo zdzierają z niego ostatnie resztki ;-p ale w Polsce wiedzą kiedy i jakie badania mniej wiecej zrobić , zapłacisz ale czasami wiesz za co a tutaj i jak płacisz i jak nie płacisz masz jeden chuj wielki i bąbelki . Służba zdrowia w Anglii to jedna wielka kicha i kpina .! Przeraszam za brzydkie słowa ;)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 00:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co wy jeszcze nie śpicie łobuzy :P ?
    Złotowlosa gratulacje <3

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 00:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie Landryneczko tak głowa dzisiaj napiernicza , że usnąć nie idzie ...;-// Wgle od południa Mnie tak głowa szarpie ...
    No a Ty Moja Panno to czemu po nocy buszujesz w internecie hehe , u Mnie dopiero 23:30 ale u Ciebie juz godzinke później , lulać powinnaś ;-p haha

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2014, 00:29


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 00:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcoana ja buszuje w lodówce :P hahahha :D

    też mnie głowa boli juz od kilku dnia :/ masakra jakaś

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 00:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wiem co jest , no własnie Mnie tak jak Ci ostatnio mówiłam raz boli przez kilka dni przestaje na dzien dwa i znów od nowa polska ludowa ;/ już mnie to zaczyna męczyć ...
    a buszuj , chudzina jesteś to tylko Ci na dobre wyjdzie to buszowanie haha .;-d


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 00:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak byś zobacczyła mój brzuch to bys się zaskoczyła :D teraz już mniejszy ale masakra była zaraz wsatwię ci foto :D

    widzę że ty też młodziutka ;P

    nie wiem od czego te bóle mogą być

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 00:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wgle nie mówiłam Ci, że rzuciłam tą robote na nocki ;-) Dlatego dzisiaj siedzę w domu haha , a dopóki nie zaczne nowej pracy a dopiero mam zacząć od nowego miesiąca chyba to znalazłam sobię taką dodatkową , zastępczą na te pare dni ;-)
    Tylko , ze weekend nocka kuźwa jak na złość haha , może uda mi się z kimś pozamieniać .! Oby bo wykończe się haha a później same dnióweczki a w nowej i dniówki i popołudnia ;)także wszystko układa się po mojej myśli .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 00:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    prawie wszystko ;(


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 00:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No no , młodziutka , w styczniu 21 lat skończę ;-) a Ty który rocznik jesteś ?


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 00:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    95 :D to o rok starsza jesteś :)

    też młodo zaczęłaś o dziecku myśleć :P ale jak się jest pewnym i ma się osobę która się kocha i chce się z nia założyc rodzinę to wiek nie ma znaczenia

    A oto mój brzuchol :D

    http://www.iv.pl/images/67897483889481551363_thumb.jpg

    ZakręconaOna, ewwiel, Kajtka lubią tę wiadomość

‹‹ 70 71 72 73 74 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ