X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !
Odpowiedz

Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 00:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Wgle nie mówiłam Ci, że rzuciłam tą robote na nocki ;-) Dlatego dzisiaj siedzę w domu haha , a dopóki nie zaczne nowej pracy a dopiero mam zacząć od nowego miesiąca chyba to znalazłam sobię taką dodatkową , zastępczą na te pare dni ;-)
    Tylko , ze weekend nocka kuźwa jak na złość haha , może uda mi się z kimś pozamieniać .! Oby bo wykończe się haha a później same dnióweczki a w nowej i dniówki i popołudnia ;)także wszystko układa się po mojej myśli .

    oj ciężko ci będzie kogoś na weekend znaleźć żeby do roboty chciał iść :P

    a ja nadal szukam pracy :/

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 00:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha o matusiu wyglądasz jakbyś w ciąży była haha ;-D
    Młodo , młodo ale powiem Ci , że chyba już na tyle jestem dojrzała mimo wieku , że wiem co robię decydując się na dziecko ;-) a raczej zdecydowaliśmy się , wiesz mamy domek , mamy prace , nawet gdybym ja nie pracowała juz to i tak pieniędzy nam wsytarczy na utrzymanie spokojnie ;-) mam kochającego narzeczonego , który tak samo pragnie wspólnego maleństwa ze mną a czuje , że bedzie cudownym ojcem <3 czego kochana mi więcej do szczęścia jak nie tylko dziecka ? :)
    Uwielbiam dzieci , zajmowałam się dziećmi ciotek cioteczek od młodego wieku i zawsze powtarzałam , że chcę być mamą z 3 /4 dzieciaków haha i w końcu dorosłam do takiej decyzji i o to są staranka ;) szkoda , że do tej pory bezowocne ;((((

    ewwiel lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 00:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dam rade , duzo osob chętnych własnie było na weekend a sporo z nich dostało dniówki więc może i dam rade się pozamieniać , oby ;-))
    a w jakiej miejscowości w Polsce mieszkasz ?
    Ciężko w Polsce prace znaleźć nie oszukujmy się ;(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2014, 00:54


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 00:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No już zrzuciłam ten brzuszek :P na szczęście :)
    no dokładnie , wiek nie ma znaczenia jak dla mnie . My już grubo ponad 1,5 roku się staramy i ciężko jest ale wierzymy że się uda . W sierpniu za rok planujemy ślub :) mam nadzieję że do tego czasu urodzę :P albo chociaż żebym z brzuszkiem była też byłoby fajnie :)
    jeżeli się jest w szczęśliwym i szczerym związku to nic tylko kochać się i starać o owoc miłości :)

    e to powodzenia w szukaniu zastępcy :P
    oj w polsce bardzo cięzko dobrze że mój A. szybko znalazł drugą . Bo z poprzedniej się zwolnił . W ch... roboty a płaca że szkoda gadać
    Ja woj. Świętokrzyskie Kielce :)

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 01:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a no to jak zrzuciłaś to spoko ale życzę by niedługo taki brzuszek się pojawił a potem coraz większy i większy hehe.
    No My ślub za dwa lata w sierpniu więc też fajnie by było urodzić już bąbelka . ;-) Jasne , masz racje z tym związkiem ;-)Dla Mnie też wiek nie ma znaczenia większego bo te niektóre 18 stki są mądrzejsze, bardziej odpowiedzialne i przygotowane do zycia od tych 30 stek ... oczywiście nie obrażając tutaj nikogo bo nie o to mi chodzi ;-) Tylko sa takie przypadki .
    No w Polsce to wgle jakby mogli to by kazali ludzią pracować charytatywnie ;-)
    Ja ogólnie pochodzę z Łodzi ;) ale w Anglii mieszkam półtora roku .

    ewwiel lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 01:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teraz mam taki http://www.iv.pl/images/23724903758462861000_thumb.jpg trochę odstaje no ale :P to nic :D

    ja tobie też zyczę takiego duże brzucholka <3
    no dużo się teraz słyszy o zabijaniu i wgl i to są mądre kobiety ? :/ szkoda słów na takie
    hhehe no dokładnie pracuj za darmo :D ale teraz już znalazł dobra pracę ;) i myslimy o założeniu własnej firmy :)

    a twój narzeczony ile ma lat jeśli mogę spytać ?

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 01:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odstaje tyle co nic , przestań chudzielcu ;p
    Oj tak na duzy brzuch mogę się zgodzić ale tylko w przypadku berbecia , który tam się zalęgnie hehe. Nooo daj spokój , Jak bym jebła za przeproszeniem taką babe , która dziecko swoje zabiła to by obsrała chmury w locie ... Ludzie się wiele lat starają o potomstwo a takiej kur*** się wpadnie i zabije dziecko albo gdzies odda bo po co jej ... znam taki przypadek takiej kretynki co ma 21 lat i 3 raz w ciąży a ciągle rodzi i zostawia dzieci bo za mało w zyciu sie wybawiła a idź Pan w ch** z taką ... No własny interes to dobry sprawa ale musi byc dobry pomysł zeby nie władować kasy a potem stracić sporo , Ja też bym chciała założyć własną firme w Anglii ale to bardziej na zasadzie , że wiesz zakładam , opłacam podatki i tyle ;-) ona istnieje na papierze ;) bo po 10 latach jak ma się własną firme emeryture można juz dostawać ;) a , że tu mieszkam to jeszcze lepiej dla Mnie bo czy jakies spotkanie coś , sprawdzenie to na miejscu jestem nie musze "pedałowac" tyle km specjalnie ;d Pewnie , że mozesz czemu nie ;-) Też młodziutki jest , rok starszy ode mnie ... ale ubóstwiam go za to jaki jest ! ;-) Jest aż za bardzo odpowiedzialny i dorósł jak na swój wiek ;) dlatego wiem , ze to ten Pan z , którym chcę spędzić resztę życia ;)

    Landryneczka lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 01:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja taki brzuszek mam na mysli :) jeśli duże to tylko dzięki dzidziusiowi :)
    Oj strasznie dużo jest takich kobiet niestety . Albo patologii że nie mają na chleb a 10 dzieci w domu . Niedaleko nas taka rodzina jest domek malutki że kuchnia łazienka i dwa malutkie pokoje a matka ojciec 6 dzieci bo 4 wyprowadziło się ale co z tego jak 3 wnuków jest tam jeszcze. I jak tak zyć . Rozumiem jakby jedno dziecko było czy dwoje to tak ale nie tyle . Ojciec mówił że bedzie "dzieci robił" do kiedy będzie mógł :/ aż się z gminy zainteresowalli i dali jej na zabieg bo by nadal rodziła zeby kase zbieac i obiady w szkole darmowe jeść a każde nowy telefon ciuchy markowe i skąd się pytam ? :/

    No dokładnie dobry pomysł na firmę i kaska jest :P

    Mój ma 24 lata :P ale czasem jak dziecko się zachowuje :P ale za to go kocham bo potrafi byc odpowiedzialny kiedy trzeba i powygłupiać też się potrafi więc jest dobrze . I ważne że chce ze mną założyc rodzinę chociaż widzę że czasem się boi ale to przez to jaką on miał rodzinę .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 01:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde coś mi się z facebookiem dzieje grrr :/

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 01:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mój własnie identyko , odpowiedzialny aż czasami za bardzo ale oczywiscie kiedy trzeba a czub czasami taki , że potrafie pół dnia się smiać z Niego ;-) wariatów mamy no co ! i tylko ich kochać mocno <3 hehe
    Mój o dziwo się nie boi a też nie miał za ciekawie w domu ,a raczej nie było za ciekawie między rodzicami i przez to wszystko przysiągł mi , że decydując się ze mną na dziecko nigdy w życiu mnie nie zostawi bo chcę prawdziwy ciepły dom nam zapewnić ;) róznie to w zyciu bywa Ja zdaje sobię z tego sprawę ale jak narazie robi wszystko co obiecuje bynajmniej narazie dla mojej osoby a wiem , ze jak juz pojawi się dziecko to uchyli mu nieba ;)
    a co do tych sąsiadów to powiedz mi jeszcze , że nie pracują :) wcale by mnie to nie zdziwło haha jebane sępy na kase i lenie ... tu w Anglii tak samo mieliśmy takich sąsiadów ale dosłownie patologię , matka dzieci musiała bić a mąż ją bo krzyki codziennie , awantury takie , że policja po dwarazy dziennie była , juz opieka sie nimi zainteresowała ale nie zabrali im o dziwo dzieci ;o smród od nich taki , ze na km było czuć , brudasy jednym słowem , awanturnicy ... w domu była kobita , mąż , swoich miała dzieci 3 małych plus 2 duze córy ktore miały tak , jedna miała 2 małych dzieci a druga urodziła dopiero co i wszyscy w 3 pokojach plus salon oczywiscie bo w anglii tak tutaj jest , dostali mieszkanie z councilu ( od państwa ) ale po tych awanturach , ciagłym wybijaniu szyb w oknach itp kazali im się wyniesć i na całe szczęście wyniesli się tydzień temu dokąd nie mam zielonego pojęcia ale mam spokoj w domu bo nie wysłuchujemy awantur i sasiada z za płotu wybijającego szybe w domu ;/ przy dzieciach to wszystko , juz pewnie maja tak głowy zryte ze szok ;/


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 01:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u Mnie wszystko okej ale może jakieś przeciążenie coś ;-p za duzo osob w nocy na necie siedzi hahaa


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 01:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i oczywiście co do moich sąsiadów to żadne z nich nie pracowało tylko zylo z benefitów na dzieci co dostawali ...;/ lenie takie , że nawet myc im się nie chciało ..


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 01:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No gdzie pracuja jak tyle dzieci co ty :P
    mój się boi czasem tego czy podoła ale wiem że damy rady :) jego tata zmarł ( zginął w wypadku samochodowym ) 6 lat temu nawet go nie poznałam jego mama pije z kasą tez mieli krucho dlatego on chce żeby niczego mi nie brakowało . Zmienił się bardzo odkąd jesteśmy razem .Na lepsze oczywiście nie mówię że wtedy był zły ale jakoś coraz bardziej odpowiedzialny i opiekuńczy sięrobi . Żyjemy na własny rachunek odcięlismy się od jego mamy i jest super :)
    Ludzie robia dzieci żeby kase zdzierać i obijać się :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 01:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra kochana ja to zmykam bo o 7 wstaje zmierzyć temp i niestety nie położe się już bo muszę ogarniać dom i po 10 po babcie pojechać :) a tu już 2 godz A. już dawno śpi :D a mieliśmy się poprzytulać :D

    czuje że już głodna się robię ale nie nie nie :P nie będę jeść . Chyba że ogóraska :D bo A. mi kupił mało solne :P a chciałam kiszone do sałatki z zupki chińskiej na jutro bo chodzi za mną już odkąd :D

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 01:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie lubię takich osób , które po to tylko dzieci sobie robią . Ojj przykro mi ;(
    No to faktycznie za ciekawie mama jego też się nie prowadzi ... a nie zaczeło się to wszystko po śmierci ojca ? Bo najczęściej takie rzeczy dopadają jak alkoholizm po stracie kogoś , może kobieta nie może sobię poradzić z tym . Sa tacy ludzie .
    Pewnie kurczę , życie na własny rachunek dopiero uczy człowieka oszczędności , odpowiedzialności nie tylko za siebie a jak już jest dziecko to wgle ... tzn w niektórych przypadkach .;-) haha nie w przypadku naszych sąsiadów hahaha ... będzie dobrze i oby dwie będziemy miały wspaniałe rodziny w najbliższym czasie ;) wiem to ! <3 wszystko się ułoży ;-D


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 01:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko jakbym mojego D słyszałam haha on też za sałatką z zupką chińską po prostu wręcz przepada ;-D haha no kładź się , Ja też jutro musze ranow stać bo zakupy i wgle , w lodówce pustka ahahaha . Wole kiszaki niż mało solne ;p
    Dobranocki i oczywiście do później na Ovufriend haha . bużka . A Twój A czekał czekał i się nie doczekał przytulanek haha . papa


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 01:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co przed śmiercią popijała sobie ale A. tata nie dawał jej tak na picie a po śmierci bardzo zaczęła może i pzez to ale chłopaki chcieli jej pomóc to ona nie chce . Zgłosili że pije miała iść na odwyk nie poszła :/ więc my się odcieliśmy od niej a A. brat nie bo on ma dziewczyne ale nie mieszka z nia i tak po pracy wraca o 18 od 7 godz i ani nie ugotowane ani nie poprane :/ bo tamta pije . Czasem jak kasy nie ma no to cos ogarnie w domu a tak to pije i pije . Oj tak uczy życie oszczędności ale niektórych nie jak sąsiadów :D buahahahhahha

    oczywiście że będzie dobrze musi byc i będziemy niedługo z brzuszkami oczywiśie ciążowymi :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 02:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    O matko jakbym mojego D słyszałam haha on też za sałatką z zupką chińską po prostu wręcz przepada ;-D haha no kładź się , Ja też jutro musze ranow stać bo zakupy i wgle , w lodówce pustka ahahaha . Wole kiszaki niż mało solne ;p
    Dobranocki i oczywiście do później na Ovufriend haha . bużka . A Twój A czekał czekał i się nie doczekał przytulanek haha . papa

    o no widzisz haha a mój A. nie lubi te sałatki aa ja kocham i duzo duzo majonezu :P
    u nas tez pustki wszystkoo wyjedzone :D i to przez kogo ciekawe :D
    ja tez lubie kiszone mniam ale nie mam :( musze sie tymi zadowolić :D

    A tam czekał :D oglądał hahah i się nie przejął a potem usnął i dupa :D

    Dobranoc i do później papa :)

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 02:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i wtedy będziemy sobie wysyłac zdjęcia brzuszków z dzidzią a nie najedzonych hahahahaha ;-d no to cięzko Twojemu facetowi pewnie , że jednego rodzica juz nie ma a drugi nawet nie stara sie nim być ... może kiedyś zrozumie , ze traci wszystkich jego matka .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 06:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam z rana. Nadrobie nocne pisanie w pracy przy sniadaniu. A dzis jak nie bedzie @ kupuje test I jutro testuje!

    Kaśka, anka418, Vesna, ZakręconaOna lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
‹‹ 71 72 73 74 75 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ