X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !
Odpowiedz

Do końca 2014 roku ZAJDĘ W CIĄŻĘ !

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 00:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się rozszalałyście na noc :D Ja seriale oglądam i co jakiś czas zerkam :P Znów spać nie mogę :/ No i dołączam się do klubu kościstych facetów bo mój tez chudzina :D Zjada tyle ze szok a ani grama nie przytyje a ty babo napijesz się szklankę wody i od razu w dupe pójdzie :D

    Truskaffeczka, Lena Z., ZakręconaOna lubią tę wiadomość

  • Lena Z. Autorytet
    Postów: 421 314

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 00:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaffeczka wrote:
    i widzisz LenaZ. tutaj nie ma przynudzania tylko same ciekawe rzeczy ;D
    Dlatego mówię- zaopiekujcie się mną jako tą "nową"a ja odwdzięczę się dozgonną miłością haha :D

    Truskaffeczka lubi tę wiadomość

    Jestem w 13tym tygodniu ciąży :)
    dziecko-dziewczynka.gif
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 00:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena Z. wrote:
    Dlatego mówię- zaopiekujcie się mną jako tą "nową"a ja odwdzięczę się dozgonną miłością haha :D
    hihi już was kocham ! <3

    Lena Z. lubi tę wiadomość

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • Flexi Autorytet
    Postów: 619 457

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 00:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena to nie czujesz sie zaopiekowana? Ech wiecie co babki? Fajnie tak pogadac z innymi staraczkami. Moj maz to nie rozumie tych wykresow, temperatur... mysli, ze ciach prach i bedzie baby.
    ale to ja musze wybrac ten najdogodniejszy czas.

    Truskaffeczka, Lena Z. lubią tę wiadomość

    f2w3rjjgkobxpkau.png
    7a1668a4ff.png
    relgi09kqit9qz9a.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 00:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie dobrze , nie dobrze , że iść nie chce ... kup synkowi i sobie zatyczki do uszu i bierz męża do wyra ;p

    No Ja tez Was kocham ;p hehe

    Lena Z. lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Lena Z. Autorytet
    Postów: 421 314

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 00:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mistia wrote:
    a ty babo napijesz się szklankę wody i od razu w dupe pójdzie :D
    czemu to w cycki nie pojdzie, nie? :P a to mój gruby nie jest ale brzuszek delikatnie zaokrąglony ma więc nie mogę powiedzieć że jest kościsty...

    Jestem w 13tym tygodniu ciąży :)
    dziecko-dziewczynka.gif
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 00:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flexi wrote:
    Lena to nie czujesz sie zaopiekowana? Ech wiecie co babki? Fajnie tak pogadac z innymi staraczkami. Moj maz to nie rozumie tych wykresow, temperatur... mysli, ze ciach prach i bedzie baby.
    ale to ja musze wybrac ten najdogodniejszy czas.

    zgadzam się z Tobą , zupełnie inaczej - lepiej jest pogadać z drugim babsztylem ;p <3

    Lena Z. lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 00:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.pudelek.pl/artykul/70216/bestia_ktora_rzucila_dzieckiem_o_chodnik_wychodzi_na_wolnosc/
    MACIE I TAKIE COŚ ZASŁUGUJĘ NA FASOLINKĘ NIE! ;(

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 00:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to jednak chyba bym podziękowała za pójście w cycki haha wyglądałabym już wtedy jak krowa dojna ;-p no ale w tyłek tym bardziej haha

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2014, 00:59

    Lena Z. lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Lena Z. Autorytet
    Postów: 421 314

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 01:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaffeczka wrote:
    hihi już was kocham ! <3
    Nie chcę się podlizywać ale ja Was też <3 miłość od pierwszego napisania :D

    Mistia lubi tę wiadomość

    Jestem w 13tym tygodniu ciąży :)
    dziecko-dziewczynka.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 01:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie nadrobie bez kitu :P oszalałyście ... mój A. wszedł na chwilę na sswoje forum a tu tyle postów :P

    ja wcinam laysy :D

    Truskaffeczka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 01:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szalone jesteście :D Najlepiej to niech nigdzie nie idzie :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 01:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fajnie że wątek się rozwija i oby nie upadł mimo zaciążenia przez któreś z nas :) i żebyśmy się razem trzymały :)

    Truskaffeczka, ZakręconaOna, Lena Z. lubią tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 01:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaffeczka wrote:
    http://www.pudelek.pl/artykul/70216/bestia_ktora_rzucila_dzieckiem_o_chodnik_wychodzi_na_wolnosc/
    MACIE I TAKIE COŚ ZASŁUGUJĘ NA FASOLINKĘ NIE! ;(
    Powiem ci kochanatak , przeczytałam tylko " bestia , która rzuciła dzieckiem o chodnik wychodzi na wolność " i już nie otwieram nawet i nie czytam bo nie chcę sobię psuć humoru na noc , dla Mnie takie ścierwa bo inaczej się ich nie da określić powinny zgnić w więzieniu ... Jak nie chciała dziecka wystarczyło je oddać do rodziny zastępczej jakiejś , ktoś na pewno by się maleństwem zaopiekował a nie robić mu krzywde ... a przede wszystkim mogła się nie pier *** jak nie chciała dziecka lub porządniej zabezpieczać . Taka kobieta dla mnie nie powinna w zyciu szczęścia zaznać i więcej nie móc urodzić dziecka .!!!

    Landryneczka, Truskaffeczka lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Lena Z. Autorytet
    Postów: 421 314

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 01:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flexi wrote:
    Lena to nie czujesz sie zaopiekowana? Ech wiecie co babki? Fajnie tak pogadac z innymi staraczkami. Moj maz to nie rozumie tych wykresow, temperatur... mysli, ze ciach prach i bedzie baby.
    ale to ja musze wybrac ten najdogodniejszy czas.
    Powiem Ci, że się czuję zaopiekowana ale to dopiero mój pierwszy dzień z Wami więc czekam na rozwój wydarzeń i proszę o więcej :)Mój tez się trochę ze mnie smieje że niby w to wierzę. On twierdzi że jedyną witaminą która jest mi potrzeban to witamina S :D :D

    Jestem w 13tym tygodniu ciąży :)
    dziecko-dziewczynka.gif
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 01:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    fajnie że wątek się rozwija i oby nie upadł mimo zaciążenia przez któreś z nas :) i żebyśmy się razem trzymały :)
    Dokładnie <3

    Truskaffeczka lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Flexi Autorytet
    Postów: 619 457

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 01:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mlody nie moze miec stoperow a ja tez nie bardzo bo Mlodego musze slyszec... poza tym mi nie przeszkadza. Ni ch*ja nie pojdzie bo sie boi.
    Z mezem spie tylko jak Igora babci na noc sprzedamy :(

    f2w3rjjgkobxpkau.png
    7a1668a4ff.png
    relgi09kqit9qz9a.png
  • Lena Z. Autorytet
    Postów: 421 314

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 01:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaffeczka wrote:
    http://www.pudelek.pl/artykul/70216/bestia_ktora_rzucila_dzieckiem_o_chodnik_wychodzi_na_wolnosc/
    MACIE I TAKIE COŚ ZASŁUGUJĘ NA FASOLINKĘ NIE! ;(
    Widziałam ten artykuł dzisiaj... Szkoda słów... :( Widzę że też siedzisz na Pudelku? :D

    Truskaffeczka lubi tę wiadomość

    Jestem w 13tym tygodniu ciąży :)
    dziecko-dziewczynka.gif
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 01:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nawet jeśli ja bym zaciążyła a chciała bym bardzo tym miesiącu ;3 to i tak was nie opuszczę przyzwyczaiłam się tutaj chociaż jestem od niedawna ;) teraz tym bardziej uwielbiam to forum za pogaduchy nocą ;D to powinien być taki nasz rytuał sabat czarownic ;)
    P.s większość tematów co wdziałam to było kilkanaście kobitek które są w ciąży a jeszcze odwiedzają nasze forum ;)

    ZakręconaOna, Lena Z. lubią tę wiadomość

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 01:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Powiem ci kochanatak , przeczytałam tylko " bestia , która rzuciła dzieckiem o chodnik wychodzi na wolność " i już nie otwieram nawet i nie czytam bo nie chcę sobię psuć humoru na noc , dla Mnie takie ścierwa bo inaczej się ich nie da określić powinny zgnić w więzieniu ... Jak nie chciała dziecka wystarczyło je oddać do rodziny zastępczej jakiejś , ktoś na pewno by się maleństwem zaopiekował a nie robić mu krzywde ... a przede wszystkim mogła się nie pier *** jak nie chciała dziecka lub porządniej zabezpieczać . Taka kobieta dla mnie nie powinna w zyciu szczęścia zaznać i więcej nie móc urodzić dziecka .!!!
    popieram w stu procentach . Dla takich to tylko zrobic tak samo by poczuła jak to jest :/

‹‹ 85 86 87 88 89 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ