X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do końca roku zobaczę II kreski
Odpowiedz

Do końca roku zobaczę II kreski

Oceń ten wątek:
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 28 lutego 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:14

  • monisia881 Koleżanka
    Postów: 72 16

    Wysłany: 28 lutego 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    aaa ok , myslałam , ze do mnie ! ;)
    nie dziękuje dziewczyny .
    monisia881 gratulacje ;) to jak nowa jesteś to opowiedz coś o sobie , długo sie staraliscie ? naturalnie czy na jakiś wspomagaczach ?
    5 lat , 4 cykl z clostilbegytem z udzialem castangusa i bromka i ujrzalam dwie kreski ;)

    monisia881
  • monisia881 Koleżanka
    Postów: 72 16

    Wysłany: 28 lutego 2015, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Ale jestem dzisiaj padnięta nalatalam się po sklepach ale było warto :) a teraz aż do niedzieli będę prowadziła osiadły tym życia;) a wam jak mija dzisiejszy dzień?[/QUOTE]
    dzis sprzatanie wiec w miare szybko minal dzien hehe smiac mi sie chce bo sie nie spodziewalam drugiego cienia :)

    monisia881
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2015, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felicity wrote:
    No to następna w kolejności Aleksandrakili prawda? :)

    Aleksandrakili---> pozwoliłam sobie zajrzeć na Twój wykres i wygląda baardzo obiecująco
    Jak się czułaś po CLO? (ja brałam od 4-8dc.) a widzę że u Ciebie owulka była 7dni po zakonczeniu CLO- miałaś może ją potwierdzoną?
    Czułam się okey po clo :) ja clo brałam już kilka razy wcześniej ale nie działało :) a teraz zadziałało bo jestem też po laparoskopii którą miałam w styczniu :)
    Owulacja była potwierdzona wynikami :) Na razie czekam, nie chcę się za bardzo nakręcać ale zatestuje albo w poniedziałek albo w środe :) a Ty też bierzesz clo?? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2015, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monisia wielkie gratulacje :))

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 28 lutego 2015, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:14

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 28 lutego 2015, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monisia gratulacje :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Rudz!a Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 28 lutego 2015, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też bym chciała w tym roku zobaczyć dwie kreski :-) staram się od lipca 2014, jestem urodzona w czerwcu, a podobno w miesiącu urodzin jest się najbardziej plodnym, może się uda. Teraz to już na luzie, bez niepotrzebnych nerwów :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2015, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2015, 12:33

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2015, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Można do Was dołączyć ? :)
    pozdrawiam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2015, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam pierwszy cykl z CLO i ciekawam jestem co z tego będziep boprzedni bylył z owulacja bez Cło bo miałam monitoring

  • monisia881 Koleżanka
    Postów: 72 16

    Wysłany: 28 lutego 2015, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gabi544 wrote:
    Witam. Można do Was dołączyć ? :)
    pozdrawiam
    dolaczaj sie i nie pytaj ;)
    jak tobie ida starania ? :*

    monisia881
  • monisia881 Koleżanka
    Postów: 72 16

    Wysłany: 28 lutego 2015, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100krotka:) wrote:
    Ja tez mam pierwszy cykl z CLO i ciekawam jestem co z tego będziep boprzedni bylył z owulacja bez Cło bo miałam monitoring



    slonce ja cie pociesze u mnie nigdy nie bylo potwierdzonej owulacji .. ciagle bezowulacyjne podejrzenie Pco a teraz cien cienia sie pokazal hehe az mi wesolo :* mam nadzieje ze testy nie byly wadliwe , jutro powtorka :)


    :*:*

    monisia881
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno nie był i zobaczysz dwie kreski:-) ja testuje we wtorek :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2015, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Aleksandrakili testuj jutro co będziesz czekać do poniedziałku , będziesz miała 13dpo więc test powinien wyjść :)
    Tylko nie mam testu :P a nie mam gdzie już teraz kupić :P chyba że do nocnej apteki jeszcze pojadę :P ale mój mąż mi nie pozwala hehe :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2015, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felicity wrote:
    Tak, to mój pierwszy cykl z CLO :) na początku troche bolała mnie głowa ale przeszło. Ciekawa jestem jak zareagowały moje jajniki- wizyte mam we wtorek, więc się okaże czy coś ruszyło.
    Kochana uda się na pewno:) a Ty na coś chorujesz?? czemu bierzesz clo?? :) <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2015, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monisia881 wrote:
    slonce ja cie pociesze u mnie nigdy nie bylo potwierdzonej owulacji .. ciagle bezowulacyjne podejrzenie Pco a teraz cien cienia sie pokazal hehe az mi wesolo :* mam nadzieje ze testy nie byly wadliwe , jutro powtorka :)


    :*:*
    Monisia a jak Ci się udało?? na Clo byłaś?? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekko podwyższona prolaktyny i niedoczynność tarczyct

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 28 lutego 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Ja też brałam CLO za pierwszym razem się udało ale doszło do poronienia ; | tez miałam wczesniej stwierdzony brak owulacji , kolejne 2 cykle z CLO poszły dziwnie jakbym owulacji nie miała w ogole ale ogolnie czułam sie w porządku ;) przy pierwszym cyklu z CLO miałam brak totalny koncentracji dosłwonie nie wiedziałam momentami co robie haha . A teraz było bez clo naturalna pierwsza owulacja i sukces <3
    monisia Ja jutro też powtarzam test mimo dosc ciemnej krechy drugiej ;)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pojechałam do apteki po test ;) i zrobiłam sikańca :) niestety jedna kreska :)

‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ