X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do końca roku zobaczę II kreski
Odpowiedz

Do końca roku zobaczę II kreski

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vuko a jak u Ciebie?? wszystko ok??:)

  • Alisss Ekspertka
    Postów: 124 73

    Wysłany: 20 marca 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, ostatnio zawiesilam myslenie o staraniach, tzn samych staran nigdy, ale moze czas wrocic do diagnostyki...

    Widze, ze wiele z was aktywnie stara sie tzn lekarze itd. Jak to znosicie? Bo ja przyznam sie, ze latwo mi nie bylo, troszke odpoczelam i moze warto znow sprobowac... ale nic na sile...

    599c7ad6b8396062e00cd33ba75a0b2c.png

    Mama Natanka (20.07.09) mojego sloneczka oraz aniolka (22.03.14) 6tc
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 20 marca 2015, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra, no u mnie to wielka niewiadoma. W pon pecherzyk 16mm ok godz 20na monitoringu, a w srode ok 17.30 juz go nie bylo czyli pekl. I zastanawiam sie teraz czy owu byla we wt czy w sr... Bo niby w sr rano jak mierzylam to juz byl skok tempki. Zerknij sobie na moj wykres

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2015, 21:26

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 20 marca 2015, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    No więc widzisz ,że jeszcze wiele może stać wam na drodze no ale nie musi i tego Ci właśnie życzę kochana :* a jakbym mogła coś doradzić to zrób kiedyś pełny monitoring aż do czasu jak będzie widać ciałko żółte to dużo Ci da bo będziesz juz mogła po części jedno odrzucić. Koniecznie zbadajcie nasienie bo wtedy odrzucisz 50 % niepowodzeń. I zostanie 50 % aby badać Ciebie :) mam nadzieje ,ze szybko Ci się uda :*
    Tak ale to dopiero jak bede pracowac bo takto ciezko... a na nfz to juz nie wiem do kogo isc... ten facet ktory mi stwierdzil pcos pewnie dalej bedzie sie upieral ze mam... moja nie robi usg... moze pojde do lekarza obok gabinetu mojej ginekolog... moze mi zrobi monitoringi jak sama to zaproponuje

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2015, 05:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vuko wrote:
    Aleksandra, no u mnie to wielka niewiadoma. W pon pecherzyk 16mm ok godz 20na monitoringu, a w srode ok 17.30 juz go nie bylo czyli pekl. I zastanawiam sie teraz czy owu byla we wt czy w sr... Bo niby w sr rano jak mierzylam to juz byl skok tempki. Zerknij sobie na moj wykres
    To może we wtorek wieczorem był. A serduszkowaliscie?:) bo to chyba najważniejsze :)

  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 21 marca 2015, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak widac na wykresie,dopoero w srode po 21

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa szkoda ze wczesniej w 9dc ;) ale ja trzymam mono kciuki i mam nadzieję ze wam sie uda w tym cyklu :)

  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 21 marca 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wstrzymalismy sie,bo w pon gin powiedzial zeby sie do srody nie bzykac :-\

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • karola387 Koleżanka
    Postów: 145 15

    Wysłany: 21 marca 2015, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie lepiej co dwa trzy dni, żeby żołnierzyki sobi tam cekały na jajeczko, a taka przerwa chyba pozwoli już się facetom zregenrowować? Tak sobie to ostatnio wymyśliłam ;)

  • kata89 Ekspertka
    Postów: 228 190

    Wysłany: 21 marca 2015, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co 2 chyba najlepiej. I plemniki się zregenerują, a te w macicy beda czekac na jajeczko :)

    a55a0765ad.png
  • karola387 Koleżanka
    Postów: 145 15

    Wysłany: 21 marca 2015, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo zaraz nam wyjdzie z tego jakiś harmonogram ;)

  • kata89 Ekspertka
    Postów: 228 190

    Wysłany: 21 marca 2015, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ktoś woli i lubi częściej to czemu nie, przecież to sama przyjemność :)

    a55a0765ad.png
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 21 marca 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja akurat sie zasugerowalam slowami lekarza "nie uprawiac seksu, ja powiem kiedy mozna" hehe. A tez nie spodziewalam sie, ze pecherzyk tak szybko peknie, skoro w poniedzialek o 20 mial 16mm
    Niby mowil zeby od dzis brac dupka raz dziennie "w razie w", ale w sumie stwierdzilam, ze to nie ma sensu w tym cyklu i go nie wykupilam jednak :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2015, 11:49

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • karola387 Koleżanka
    Postów: 145 15

    Wysłany: 21 marca 2015, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co. A ja nie wiem co sie dzieje, nie meirze temperatury jestem leniem :P
    Pomyslalam ze bede badac sluz ale ucze sie dopiero.

    Cykle na bromergonie mialam ost 35 dni i 27 dni.Dzis 14 dzien cyklu i zbadlam sluz, ponieważ wczoraj/dzis zaczelo go poajwiac sie wiecej.
    Ja nie ejstem w stanie tego zlapac tak po prostu tylk musze go troche "pobrac". No i jest rozciagliwy, bialawo przezroczysty. I teraz pytanie, czy to moe byc efekt wczorajszego wspolzycia, czy to sluz owulacyjny?

  • karola387 Koleżanka
    Postów: 145 15

    Wysłany: 22 marca 2015, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vayn wrote:
    Wróciłam do domu pełna optymizmu i co, mówię męzowi że trzeba działać bo owu a on że mu się nie chce.... siedzę i ryczę... po co to wszystko, po co... nienawidzę go. Nigdy nie doczekam się dziecka jeśli jemu sie nie bedzie chcialo serduszkowac
    Nie placz, nerwy Ci nie sa potrzebne. Faceci czasami nic nie rozumieja. Sprobuj sie wyluzowac, nie spinac, pojsc spac. Jutro kolejny dzien, ochloniecie bedzie dobrze.

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 22 marca 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vayn wrote:
    Wróciłam do domu pełna optymizmu i co, mówię męzowi że trzeba działać bo owu a on że mu się nie chce.... siedzę i ryczę... po co to wszystko, po co... nienawidzę go. Nigdy nie doczekam się dziecka jeśli jemu sie nie bedzie chcialo serduszkowac
    a może czuje się teraz jak reproduktor, a nie mąż? faceci tak maja jak my kobiety chcemy sie starac o dziecko i chcemy sie kochac przewaznie w płodne dni. Trzeba bylo mu nic nie mówić o owulacji tylko zacząć kokietować tak że by mu się zachciało :). Jesli w tym cyklu się nie uda to zrób tak w nastepnym, a jak sam by sie pytal co Ci ginekolog powiedzial to tylko odpowiedz że jest wszystko ok, a reszte flirtuj z nim, rozkręć, to pomaga :). Widze że masz tak jak ja niedawno, chcialm sie kochac tylko jak bylo blisko owu i tylko w jednym celu, to jest złe i faceci tez nie chcą sie czuc jak ktos kto ma zapłodnic i tyle. pokaz mu że go kochasz i że chcesz zrobic tez to dla przyjemnosci. myslenie o seksie tylko w kategoriach dziecka tez Ci nie pomoze zajsc. To juz niestety jest udowodnione. Pilnuj terminu owu ale też bez przesady :). Czerp z serduszkowia przyjemnosc, a nie tylko ewentualną korzyść.

    Vuko, vayn lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 22 marca 2015, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuzwa mac vayn, zaraz Cie wystrzelam po facjacie dla otrzezwienia. Wyluzuj troche,bo z tego co pamietam to staracie sie dopiero pierwszy cykl, a Ty wpadlas w jakis amok juz. Tez bym nie chciala sie bzykac jakby facey mi wpadl do pokoju z tekstem,ze musimy sie bzykac bo cos tam. I po co te slowa,ze nienawidzisz meza?! Najpierw zastanow sie co mowisz, bo mozesz pozniej zalowac swoich slow. Twoje zachowanie jest okropne. I nie mowie tego zlosliwie, tylko mam nadzieje,ze masz na tyle poukladane w glowie by wyciagnac z tego lekcje. Opamietaj sie Dziewczyno!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2015, 10:54

    Girl25, vayn lubią tę wiadomość

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny dziś jest 13dzien po zastrzyku z ovitrelle, i na teście ciążowym jest 2 blada kreska, czy po takim czasie od zastrzyku wynik może być zafałszowany?

  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 22 marca 2015, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kukulla, mysle,ze beta rozwieje Twoje watpliwosci :-) a jutro rano powtorz test

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jutro idę na betę :) ale jakieś 3 dni temu też był cień cienia, może tamto było po zastrzyku a teraz już ciążowe :D

‹‹ 59 60 61 62 63 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ