Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do końca roku zobaczę II kreski
Odpowiedz

Do końca roku zobaczę II kreski

Oceń ten wątek:
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17072 27191

    Wysłany: 22 marca 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:53

    preg.png
  • karola387 Koleżanka
    Postów: 145 15

    Wysłany: 22 marca 2015, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa, przecież Ty optymistką jesteś ;)

    Ale prawda taka Girl25, czy z 6 czy z 1 czy z 12 miesiecy, czy to robi Ci roznice w sprawach zachodzenia w ciaze? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2015, 20:20

  • Morwa Autorytet
    Postów: 17072 27191

    Wysłany: 22 marca 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:54

    preg.png
  • karola387 Koleżanka
    Postów: 145 15

    Wysłany: 22 marca 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa, ten Twoj dorobek to juz bardzo wiele i potencjal, aby rodzina byla wieksza. Sa tacy ktorzy ne moga znalezc drugiej polowki, mimo ze moze mogliy dzieci miec i chcieli to nie maja z kim ;/

  • Morwa Autorytet
    Postów: 17072 27191

    Wysłany: 22 marca 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:54

    preg.png
  • karola387 Koleżanka
    Postów: 145 15

    Wysłany: 22 marca 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie przejmuj się ją łapie często Ale czasem wystarczy lek bez recepty czasem dwa dni i po krzyku.
    Mój lekarz kazał mi raz na msc stosować globulki z kwasem mlekowym i od tej pory zero infekcji pieczenia dyskomfortu itd

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 22 marca 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrze na to bo u nas z kasa cienko, a jak dziecko bedzie to byloby bardzo ciezko a przeciez nikt nie chce aby wlasne dziecko klepalo biede i nie moglo miec polowy tego co inne dzieci.... niestety to tylko polska.... a dzieci kosztuja...

    co do infekcji to ja chyba znowu cos mam bo mnie swędzi momętami..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2015, 21:14

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17072 27191

    Wysłany: 22 marca 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:54

    preg.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17072 27191

    Wysłany: 22 marca 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:49

    preg.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 22 marca 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    No mnie właśnie jakoś specjalnie nic nie swędzi ale piecze mnie jak robię siku :( i mam wszystko zaczerwienione :(
    Mam nadzieje ,ze wkrótce polepszy się wam sytuacja materialna :*
    dlatego tak na to patrze, a jeszcze moj ma bzika bo nie chce miec dziecka poki jak nie bede miala pracy... ich w domu byla 8 sumie z rodzicami 10 i czasami naprawde jedli sam chleb z maslem popijajac mlekiem i to byl ich posilek. Dlatego nie chce aby nasze dziecko tak biedowalo... inaczej sama bym na to nie patrzyla... Moze polepszy bo jutro ide do roboty, ale martwie sie tym ze u nas w biedronkach podobno lubia zwalniac a szczegolnie jak kobieta jest w ciazy, albo nawet po macierzynskim... a ja tam mam isc....

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • karola387 Koleżanka
    Postów: 145 15

    Wysłany: 22 marca 2015, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tutaj to najlepiej jak wyleczyć przed owu. Ja tak miałam w I cyklu starań i lekarka przepisala mi leki i antybiotyk nawet bo to się ciagnelo tak żeby zakonczyc leczenie przed owu i wtedy mogłam się normalnie starać. Tyle że się nie udało :P

  • Morwa Autorytet
    Postów: 17072 27191

    Wysłany: 22 marca 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:50

    preg.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17072 27191

    Wysłany: 22 marca 2015, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:50

    preg.png
  • karola387 Koleżanka
    Postów: 145 15

    Wysłany: 22 marca 2015, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekaj nie panikuj zobaczysz co powie lekarz ja mialam antybiotyk Ale jak to coś lekkiego To nie trzeba.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2015, 22:02

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 23 marca 2015, 05:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    U nas tez tak niestety jest a wiem bo mam znajomą co pracuje w biedronce powiedzmy po znajomości i ona tą prace ma już długo ale co chwila przychodzi ktoś nowy a potem zostaje zwolniony. Skąd jesteś , jakie województwo?
    Małopolskie, powiat nowotarski, 15 min przed zakopanem :-D

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 23 marca 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Kobitki! Co tam slychowac?

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17072 27191

    Wysłany: 23 marca 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:50

    preg.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17072 27191

    Wysłany: 23 marca 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:50

    preg.png
  • unt Ekspertka
    Postów: 196 62

    Wysłany: 23 marca 2015, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Jestem tutaj nowa....ja w zasadzie borykam się z sprawami kobiecymi w zasadzie odkąd pamiętam... Pierwsze dziecko było cudem, a o drugie walczę! Też mam PCOS, bardzo wysokie DHEA, cienkie endo no i jajniki zapchane wiadomo czym...po 4 miesiącach braku miesiączki, w końcu trafiłam do lekarza, który bardzo szybko włączył leczenie...18 stycznia zakończone... i czekanie ... pierwszy cykl od 21 stycznia zaczął się całkiem nieźle, ale w 10 DC zaczęłam plamić i tak z przerwami do 30 dc. Lekarz kazał czekać na okres a potem stymulacja... no cóż jak tu dostać okres jak przez cały miesiąc się krwawi... ale moja intuicja podpowiadała - nie czekaj - a wiec działania szybkie -zmiana lekarza, który potwierdził moje obawy i w 36 dc luteina ... po 5 dniach okres... od 1 dc jedyne co biorę to 1x1 metformax dodatkowo wiesiołek i siemnię lniane! aaa co najważniejsze od połowy lutego regularnie biegam i stosuje dietę dla cukrzyków... i wiecie co drogie Panie jestem pewna, że był to w końcu cykl owulacyjny:-) a co w tym najlepsze coś mi mówi ( a nie coś tylko mój organizm), że się udało!!! dziś dopiero 22 dzień cyklu więc na testowanie za wcześnie.... ale zobaczymy za kilka dni...
    Na tworzące się torbiele w jajnikach polecam również codzienne stosowanie cynamonu:-)jeże za kilka dni test będzie pozytywny... chciałabym się z Wami podzielić swoimi doświadczeniami - a może komuś okażą się pomocne! o matko ale się denerwuje...

    Morwa lubi tę wiadomość

    mama 6 letniego synusia... walczymy o rodzeństwo...
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 23 marca 2015, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziewczynki siedzę w pracy pierwszego dnia i czytam zasady współpracy itp pierdoly... I mam tak do 16 siedzieć ale nie wiem co będę później robić bo jestem juz w połowie drugiej książki... Ale i tak chyba zacze się teraz spowrotem starać o dzidzie bo tutaj nikomu po tych 9 miesiącach nie przedłużają umowy... Ja mam do końca roku... Wiec albo do 5 miesięcy zajde w ciaze albo trzeba szukać czegoś innego... WW ciazy pasuje mi się ukrywać do 3 miesiąca a pozniej wręczyć zaświadczenie i l4 :-D. A na macierzynskim szukać innej roboty...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2015, 11:12

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
‹‹ 61 62 63 64 65 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking aplikacji ciążowych dla kobiet w ciąży

Jak wybrać najlepszą aplikację ciążową? Zapytałyśmy o to tysiące kobiet w ciąży i po porodzie odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja ciążowa to taka, która spełnia szereg wymagań – śledzi wagę z indywidualnymi normami, oferuje codzienne porady tworzone przez lekarzy, ma tryb połogu i naprawdę towarzyszy kobiecie przez całe 9 miesięcy. Wyniki rankingu w kilku aspektach nawet nas zaskoczyły.

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ