X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do końca roku zobaczę II kreski
Odpowiedz

Do końca roku zobaczę II kreski

Oceń ten wątek:
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 23 marca 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:50

  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 23 marca 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa przytulas dla Ciebie :* trzymam kciuki za Ciebie kochana.

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Hey ja już po wizycie i jest nieciekawie, ogólnie po tym clo jest gorzej niż przed , czyli jak narazie nic na mnie nie działa wręcz przeciwnie. Dostałam recepte na kolejne opakowania i zmianę dni brania leku, a jak nadal nic nie ruszy to zmiana dawki . Także w najgorszym wypadku będę miała ogólnie 3 cykle z clo więcej nie będzie sensu brać , pani i tak przekonała mnie na jeszcze dwa cykle, bo ja już chciałam teraz w cholerę te leki wyj*bac;) otwieram piwo i idę się odstresowywać wasze zdrowie bo za moje szkoda pić;)
    to tak samo jak u mnie,też na mnie kiepsko podziałało i bede miec zwiększoną dawkę. Ale nie załamuj się jeszcze, to dopiero 12dc, będzie dobrze! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2015, 20:27

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 23 marca 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:50

  • unt Ekspertka
    Postów: 196 62

    Wysłany: 23 marca 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wiem, że to trudne, ja do tej pory mam receptę w portfelu na CLO - ale zlałam sprawę i się zawzięłam....i trochę zrobiłam po swojemu i ruszyło... jeżeli wszystko się potwierdzi to w tym cyklu była to moja pierwsza owulacja od dawien dawna! Gdyby coś pisz...


    Gratuluje Muamua!:-)

    454a010712f2d2bdf04dac1201af235d.png

    mama 6 letniego synusia... walczymy o rodzeństwo...
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 23 marca 2015, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do mnie zbliza sie @... dzis zaczelam plamic, wczoraj bolal mnie brzuch na @... ovufriend sie pomylil z ocena mojej owu bo to nierealne abym druga faze mmiala tylko 8 dni

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 23 marca 2015, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:50

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 23 marca 2015, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    watpie ale fajnie by bylo :D. Jutro nie zmierze temp bo juz wypilam piwo. Od srody do czwartku mam wolne to wtedy pomierze jesli @ nie przyjdzie. Ale jesli to 8 dfl to niemozliwa jest implantacja bo pozniej sie nie serduszkowalismy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2015, 22:16

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 23 marca 2015, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:51

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 23 marca 2015, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie nie pamiętam i nie zapisywalam tymrazem. Krew jest barwy blado różowej, bynajmniej na papierze ;p

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 23 marca 2015, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:51

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 23 marca 2015, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:51

  • muamua Ekspertka
    Postów: 195 123

    Wysłany: 23 marca 2015, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    Gratuluję :). A powiedz mi ty juz u nas byłaś i cie ominelam czy przekrecilam nick czy cie nie było?
    Przekręciłaś. Jestem trzecia na liście :)

    Morwa lubi tę wiadomość

    ganns65g873vd173.png
    23.03. - 13 dpo - 108 (3 tc 5 dzień), 25.03. - 15 dpo - 316 (4 tc), 01.04. - 22 dpo - 3541 (5tc)
    14.04. - <3 - 6t6d
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 24 marca 2015, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz, Morwa moim zdaniem zżera ja zazdrość ze masz już męża to raz a ten SMS to przez ciekawość... Juz ten tekst "od ślubu minęło tyle czasu a tu dziecka nie ma co się stało z panią idealna?" mówi dużo o jej zwykłej wscibskiej ciekawości... Odpisz ze to nie jej sprawa i niech się odwali.

    A u mnie @ się rozkręca ;(. W maju pojadę do tego widery, zobaczymy co on mi powie...

    benia30 lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa olej to, to świadczy tylko o niej.Tyle czasu sie nie odzywała a teraz chciała najzwyczajniej w świecie dogryść Ci.Skup sie na sobie a nie na innych zawistnych ludziach.:*
    Muamua gratulacje kochana:*

    Ja od wczoraj zaczełąm robić testy owulacyjne, wczesniej sie nad tym nie skupiałam, ale to już kolejny cykl starań więc chce wiedzieć czy w ogóle wystepuje u mnie owu...3 kwietnia na wizyte do gina...miłego dnia:*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2015, 08:56

  • unt Ekspertka
    Postów: 196 62

    Wysłany: 24 marca 2015, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa... szkoda Twoich nerwów!! Wiesz zawsze tak jest, że osoby które nam zazdroszczą (nawet te z bliskiego otoczenia), żeby nas dotkliwie zranić wybierają naszą słabość-nasz najczulszy punkt! Wiesz sama mam pseudo-przyjaciółkę, która bardzo dobrze zna moje słabości i kompleksy... a niejednokrotnie podczas imprezek padłam ofiarą niewinnych żartów... teraz mam to w nosie.... o odkąd zlałam to totalnie i nawet podejmowałam żart na swój temat ona nagle przestała! Trzymaj się dzielnie! Niestety są ludziska, które potrafią sobie poprawić humor jedynie za pomocom czyjejś krzywdy...

    benia30 lubi tę wiadomość

    mama 6 letniego synusia... walczymy o rodzeństwo...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    unt racja! w moim otoczeniu jest także ktoś zazdrosny, zawistny, o mnie, o moje życie, nie wiem sama....na siłę próbuje przekonać mnie do swoich racji i miesza w Naszym życiu....przez co nie raz wychodziły nieporozumienia...ale zawsze robie konfrontacje, wyjaśniam przy kimś....ale coż zrobimy, zawsze ktoś taki będzie się koło Nas kręcił....jesli tylko komus sie wydaje ze ma gorsze życie od Nas to zrobi wszystko żeby nasze zburzyc.Nie denerwujmy się i skupiajmy się na sobie:*

    unt lubi tę wiadomość

  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 24 marca 2015, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa,ja bym tej szmatundzie pospolitej nic nie odpisala,bo to tak niski poziom,ze szkoda czasu i energii. Poza tym gowna nie tykam :-P

    benia30 lubi tę wiadomość

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • TylkoChwila Przyjaciółka
    Postów: 165 46

    Wysłany: 24 marca 2015, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, chciałam się z Wami przywitać. Przeczytałam też kilka poprzednich Waszych wypowiedzi i ja na miejscu Morwy bym jednak odpisała. Grzecznie, dobitnie, ale bym odpisała, tak jakby mnie jej SMS w ogóle nie ruszył.

    unt lubi tę wiadomość

    "Musisz wiedzieć, że by przeżyć taką chwilę warto czekać wiek"
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 24 marca 2015, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TylkoChwila,skoro bys odpisala tzn ze jednak ruszyl :-P ja wychodze z zalozenia,ze nie warto z takimi elelmentami wchodzic w dialog,bo,jak mowi stara prawda, "gadaj z dupa, to cie osra" ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2015, 09:48

    0d1yflw1ktiwk49i.png
‹‹ 63 64 65 66 67 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ