X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do końca roku zobaczę II kreski
Odpowiedz

Do końca roku zobaczę II kreski

Oceń ten wątek:
  • unt Ekspertka
    Postów: 196 62

    Wysłany: 24 marca 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm odpisz jej, że "Pani Idealna czeka na iście idealny moment"... hehe myślę, że jak nie odpiszesz - pomyśli - że jesteś zdołowana i faktycznie jest to problem!!!a tak zamkniesz jej usta:-) jesteśmy z Tobą!!!!

    Girl25, Morwa lubią tę wiadomość

    mama 6 letniego synusia... walczymy o rodzeństwo...
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 24 marca 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, a wtedy tamta odpisze i sie zacznie bledne kolo, a po co sobie nerwy szarpac. Nauczona doswiadczeniem wiem,ze to jest mentalnosc nastolatkow i naprawde najlepiej jest takie osoby olac cieplym moczem, za przeproszeniem. Juz samo to,ze napisala ni z gruchy,ni z pietruchy po 2latach swiadczy o tym,ze szuka zaczepki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2015, 10:07

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 24 marca 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak ale właśnie przez to ze ma mentalność nastolatki może sobie pomyśleć że udało jej się zranić morwe czyli cel został osiągnięty a tak odpisze to co napisała unt i może doda ze nie ma zamiaru wdawać się z nią w konwersacje bo juz od dawna nic je nie łączy i zamknie jej buzię a jak dalej będzie pisała to wtedy ja zleje zgodnie z obietnica.

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 24 marca 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa zrobi jak uwaza,ale same sobie pomyslcie na zdrowy rozum-co najbardziej wkurzq kobiete? Jak ktos ja wlasnie olewa ;-) ja bym sie nie tlumaczyla jakiejs pindzie :-P

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • TylkoChwila Przyjaciółka
    Postów: 165 46

    Wysłany: 24 marca 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ja bym odpisała tylko raz. Nie wdawałabym się w dyskusje. Jeszcze bym się zapytała jakgdyby nigdy nic "a co tam u ciebie?" i jakby odpisała to już bym przestała pisać uznając że temat został wyczerpany. Przepraszam Was za błędy ale pisze z tel.

    "Musisz wiedzieć, że by przeżyć taką chwilę warto czekać wiek"
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 24 marca 2015, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam że sie wtrące... ja bym na takiego smsa odpisała tekst typu
    "Oj kochana widać że nie masz swojego życia erotycznego bo próbujesz wchodzić w czyjeś :) Życzę Ci aby Ci się zmieniło w tej sferze żebyś nie musiała szukać ukojenia w czyimś łóżku :)"
    Oczywiście ja bym tak odpisała i wiadomo każdy inaczej do takich spraw podchodzi, inaczej uważa i inaczej by postapił.

    Morwa lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 24 marca 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, vuko masz rację ale tobie chodzi o relacje damsko męskie chyba. Tez miałam doczynienia z takimi ludźmi. Niestety nie znamy tej osoby ale Morwa sama musisz odpowiedziec sobie czy ruszy ja jak nie odpiszesz i będzie trafił ja szlak czy będzie się tym szczycić bo będzie wiedziała że osiągnęła cel. Znasz ja dobrze więc najlepiej wiesz które z propozycji wybrać :). Niestety ludzie są różni i jednych będzie szlak trafiał na olewke a innych wręcz przeciwnie

    Oo, vanessa twoja propozycja tez jest idealna :). To by ją zatkalo na maksa :). Ale Morwa musi zdecydować co ta picz bardziej wkurzy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2015, 10:45

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • TylkoChwila Przyjaciółka
    Postów: 165 46

    Wysłany: 24 marca 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To akurat racja, ludzie są różni i trzeba dobrać metode do osoby. Jednak najważniejsze to się nie przejmować.

    unt lubi tę wiadomość

    "Musisz wiedzieć, że by przeżyć taką chwilę warto czekać wiek"
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 24 marca 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:

    Oo, vanessa twoja propozycja tez jest idealna :). To by ją zatkalo na maksa :). Ale Morwa musi zdecydować co ta picz bardziej wkurzy.
    Ja postanowiłam na wśibstwo innych takimi tekstami odpowiadać i mina współczuć hehe

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 24 marca 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl, nie nie tylko o damsko meskie :-) a tak zmieniajac temat,to nie chce mi sie siedziec w pracy :-P

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 24 marca 2015, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:51

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 24 marca 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:51

    Girl25 lubi tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 24 marca 2015, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:51

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 24 marca 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:51

  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 24 marca 2015, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa, jeszcze sie okaze zes upila swoje jajniki i teraz sie rozkreca na calego :-P

    Morwa lubi tę wiadomość

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 24 marca 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja w robocie. Ale o 15 koncze. Ciagnie mi sie dzis czas. Martwie sie,ze jutro zaczne plamic bo dzis zauwasylam mini glutka w kolorze pomaranczowawym przy podcieraniu :-\

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 24 marca 2015, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:51

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 24 marca 2015, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:51

  • TylkoChwila Przyjaciółka
    Postów: 165 46

    Wysłany: 24 marca 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziś mam wolne, jutro pracuje, ale dziś za to muszę posprzątać i może kuchnie pomaluje, bo ta farba już sto z dwa tygodnie i nikt nie chce malować... znaczy każdy chciał, a potem nikt nie miał czasu, zawsze coś wypadło i chyba padnie na mnie. Właściwie to bym się przynajmniej czymś zajęła i może dzięki mnie byśmy się wyrobili z remontem kuchni do świąt, bo u nas to jest tak, że jak już jedna osoba zacznie to reszta też się rusza do roboty, tylko trzeba tego jednego, takiego bodźca. A tak poza tym to ile Nas tutaj, na tym forum jest? Staracie się o pierwszego brzdąca, czy o kolejne? (staram się ogarnąć temat, bo napisałam tylko w dwóch wątkach by się nie pogubić)

    Vuko - to ty niedługo już będziesz po pracy, to głowa do góry :)

    "Musisz wiedzieć, że by przeżyć taką chwilę warto czekać wiek"
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 24 marca 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W poprzednim cyklu zaczelam plamic 3 dni po wzroscie temp bo pekla torbiel, a plqmienia mam zwykle 2-3dni przed @. Myslalam zeby jutro zrobic progesteron,ale w sumie badalam w poprzednim i byl ok 21,wiec nie wiem czy jest sens tak co miesiac. Jak sadzisz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2015, 14:01

    0d1yflw1ktiwk49i.png
‹‹ 64 65 66 67 68 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ