X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do końca roku zobaczę II kreski
Odpowiedz

Do końca roku zobaczę II kreski

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie zjadłam 2 naleśniki z czekoladą i bananami... zaczyna się apetyt na słodkie... to znak że za rogiem czai się wredna małpa @@@ :/

  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 24 marca 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa, rumianek wychlej. Ja leze z psem na kanapie z tabletem i ogladamy glupoty w tv :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2015, 21:17

    Morwa lubi tę wiadomość

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 24 marca 2015, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felicity, ja w tym cyklu mam apetyt jak wilk caly czas XD wczoraj zjadlam 8 nalesnikow za jednym zamachem hahaha

    Morwa lubi tę wiadomość

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    TylkoChwila właśnie mam identycznie... Może to jakieś przesilenie? Na razie to chyba mój pierwszy dzień... Ja jestem umówiona na 16tego... Jak mojej ginekolog nie będzie (póki co ma chorobowe) to ma być jakaś nowa ale nie wiadomo czy wtedy będzie czy tydzień później

    Prosze popatrzcie na liste. Czy kazda jest i czy kazda zafasolkowana na emotikone i dajcie znac jak cos nie bedzie sie zgadzalo :)
    Girl wydaje mi się, że jeszcze kilka dziewczyn jest zafasolkowanych z tej listy ale chyba tutaj tego nie oznajmiły, nie wiem czy można je też oznaczyć :P

    Aaa i powtarzają się dziewczyny- ja np jestem na liście dwa razy :)

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 24 marca 2015, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:48

  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 24 marca 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lepiej rumianek tym razem :P i mgnezik moze w pluszu taki jesli masz

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 24 marca 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz :). Zakręcona jest ale chciała poczekać do wizyty u lekarza żeby potwierdzić ale te 3 tygodnie pewnie już minęły a zakręcona milczy :(.

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 24 marca 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:48

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    widziałam, że ParasOlka (50) też jest w ciąży :)

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 24 marca 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok to jak tylko internet mi się łaskawie załączy to wpisze je na listę :).

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • kata89 Ekspertka
    Postów: 228 190

    Wysłany: 24 marca 2015, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To już sporo zafasolkowanych, a dopiero początek roku :)

    a55a0765ad.png
  • mirka14 Autorytet
    Postów: 842 817

    Wysłany: 24 marca 2015, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olimama też jest dwa razy, ja gadzinę usypiam, wierci się jak wściekła i znowu kolacji nie zjadła, a mój cykl jakiś popieprzony szyja wysoko i jakiś niby rozciągliwy śluz a to dopiero 14dc a przed ciążą owulkę miałam zazwyczaj około 24dc hmmmmm

    Aniołeczek 08.05.2013
    jwzh2b5.png
    mbm7spn.png
  • karola387 Koleżanka
    Postów: 145 15

    Wysłany: 24 marca 2015, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze ja poprosze:)
    Ja odkąd obserwuje swój cykl widzę że od okolic owu do okresu jest u mnie slodyczowa mmasakra:/
    Ból jajnikow czuję cały dzień Ale ostatnio też tak miałam a na usg był pęcherzyki 14mm dopiero więc jeszcze. Wolalabyn widzieć z wieksza dokładnością a nie moim marginesem +/-10dni haha

  • karola387 Koleżanka
    Postów: 145 15

    Wysłany: 25 marca 2015, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiecie co, ja mam taką fobię, ze jak se uda mi zajść w ciążę i w związku z tym, że mam lekko podwyższoną prolaktynę w ostatnim badaniu biorę te pol bromka. jak zajde w ciaze mam odstawic.
    I bardzo boje sie ze odstawie i ze bedzie w ciazy na poczatku za malo prgest zanim pojde do lekarza, zbadam to itd.
    lekarz generalnie mowil mi ze mma do niego nie pedzc tylko tak 7/8 tydzien to juz bedziemy cos wiedziec.
    Jakie jest podejscie Waszych lekarzy? Wiem, ze w ciazy ne jestem i powieicie po co panikujesz, ale przyszly msc wyjezdzam daleko na dwa tyg, gdyby sie teraz udalo to bedzie poczatek i moze powinnam jakos zaplanowac przed wyjazdem kontrole w razie co, czy lepiej poczekac i posluchac lekarza, to by wyszlo ze jak wroce w maju to dopiero poszlabym gdyby nie bylo @...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam w ten piekny dzionek:) Ja sie zbliżam chyba do owu, bo wczoraj miałam kłucie w janiku, testy owulacyjne robię ale narazie negatywne wychodzą... to dopiero 10 dzień cyklu więc raczej mało prawdopodone zebym miała juz owulke.....miłego dnia dziewczyny:)
    ps. ja zawsze pożeram tone słodyczy przed @:) w ogóle słodycze to coś co kocham:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola387 wrote:
    A wiecie co, ja mam taką fobię, ze jak se uda mi zajść w ciążę i w związku z tym, że mam lekko podwyższoną prolaktynę w ostatnim badaniu biorę te pol bromka. jak zajde w ciaze mam odstawic.
    I bardzo boje sie ze odstawie i ze bedzie w ciazy na poczatku za malo prgest zanim pojde do lekarza, zbadam to itd.
    lekarz generalnie mowil mi ze mma do niego nie pedzc tylko tak 7/8 tydzien to juz bedziemy cos wiedziec.
    Jakie jest podejscie Waszych lekarzy? Wiem, ze w ciazy ne jestem i powieicie po co panikujesz, ale przyszly msc wyjezdzam daleko na dwa tyg, gdyby sie teraz udalo to bedzie poczatek i moze powinnam jakos zaplanowac przed wyjazdem kontrole w razie co, czy lepiej poczekac i posluchac lekarza, to by wyszlo ze jak wroce w maju to dopiero poszlabym gdyby nie bylo @...

    Poczekaj spokojnie, jedz skup sie na wyjezdzie i nie mysl co bedzie, dwa tyg różnicy nie zrobią....takim mysleniem sobie głowę tylko zapełniasz niepotrzebnie:*

  • TylkoChwila Przyjaciółka
    Postów: 165 46

    Wysłany: 25 marca 2015, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was ;-)
    Ja właśnie wstałam, a tak mnie głowa boli... to po wczorajszym winie, ale to były tylko dwa kieliszki (przecież to nie moja wina, że w te moje kieliszki to pół litra wchodzi w jeden, prawda?). I tak sobie myślę, że muszę się zbierać do roboty. A tak mi się cholernie nie chce. Znaczy do pracy dopiero na 13, ale obiecałam mamę w jej pracy odwiedzić i zjeść z nią tam śniadanko, które ja mam przynieść, bo wczoraj ona przynosiła... A jak tam u was z samego rana? Aaa i o co chodzi z jakąś listą, bo was podczytałam i przyznaje, że tego nie ogarniam.

    "Musisz wiedzieć, że by przeżyć taką chwilę warto czekać wiek"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "TylkoChwila" -założycielka tematu uzupełnia na bieżąco kto się udziela w temacie, kto się stara i której się uda zafasolkować:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2015, 09:49

  • TylkoChwila Przyjaciółka
    Postów: 165 46

    Wysłany: 25 marca 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Benia30 - teraz rozumiem o co chodziło z tą listą. Tylko teraz nadal nie wiem gdzie ona jest...? A jak tobie dzionek mija?

    "Musisz wiedzieć, że by przeżyć taką chwilę warto czekać wiek"
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 25 marca 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TylkoChwila, na 1 str

    0d1yflw1ktiwk49i.png
‹‹ 66 67 68 69 70 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ