X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do końca roku zobaczę II kreski
Odpowiedz

Do końca roku zobaczę II kreski

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "TylkoChwila"wróc do pierwszego postu, tam ją zobaczysz:) a bardzo dobrze dziękuje, własnie siędze w pracy i na pasku program płacowy a drugi pasek forum:) w razie gdyby kierownictwo weszło, szybko zmieniam na program;)

    TylkoCwhila który to Twój cykl starań?

  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 25 marca 2015, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi tak dzisiaj zimno cos, ze ide sobie fundnac goraca kapiel :D

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • TylkoChwila Przyjaciółka
    Postów: 165 46

    Wysłany: 25 marca 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja to dziś straszny lenieł jestem, wstać coś nie mogę, a muszę wychodzić by się ze wszystkim wyrobić, jeszcze kupić słuchawki douszne i pobiegać.

    "Musisz wiedzieć, że by przeżyć taką chwilę warto czekać wiek"
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 25 marca 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:48

  • TylkoChwila Przyjaciółka
    Postów: 165 46

    Wysłany: 25 marca 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kieliszki z "Agata meble", zwykłe przezroczyste z czarną nóżką, w promocji chyba 4,99 jeden, czy 2,99. Ja kupowałam wtedy od razu i do Martini i do białego i do szampana, to chyba przed sylwestrem było. Ale wczoraj pierwszy raz testowałyśmy te duże na winie 700ml i taki szok bo jeden napełnił się cały, a drugi do połowy no i trzeba było drugie wino otworzyć :-)

    Morwa, benia30 lubią tę wiadomość

    "Musisz wiedzieć, że by przeżyć taką chwilę warto czekać wiek"
  • TylkoChwila Przyjaciółka
    Postów: 165 46

    Wysłany: 25 marca 2015, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle chce zakomunikować, że dzisiaj też mam ochote na winko :-)

    Morwa lubi tę wiadomość

    "Musisz wiedzieć, że by przeżyć taką chwilę warto czekać wiek"
  • karola387 Koleżanka
    Postów: 145 15

    Wysłany: 25 marca 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam ochotę ale biore bromka i metformax i nie moge ;(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola387 ja wypijałam rzadko bo rzadko przy bromku winko....nie zaszkodziło mi.Na ulotce pisze , że nie mozna łaczyc z alkoholem bo moze nasilać skutki uboczne, ja żadnych nie miałam więc sobie pozwoliłam na lampke i nic mi nie było....a się odstresowałam na chwile:)


    Kurde ....kiedy w końcu nadejdzie ta owulka.....mierze skrupulatnie temperaturę , robię testy, po raz pierwszy, w tym cyklu....obawiam się , ze to będzie cykl bezowulacyjny;( może jestem przewrażliwiona.....to mój 12dc, ostatni cykl 25....więc powinna lada dzień nadejść.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 08:07

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 26 marca 2015, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    benia30, Ty chociaz masz regularne cykle.... a ja? nigdy nie wiem kiedy bede miala ovu, czy ja bede miala, to jest wkurzajace... musialabym lykac duphaston zeby miec regularne tylko czy wtedy mialabym owu? ojj w tym cyklu na mur beton robie i progesteron po skoku i estradiol w 5 dfl, wtedy bede wiedziala jak sie ma moj progesteron i czy mialam owulacje...

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 tak to prawda mam chociaż regularne, chociaz skrócił mi sie cykl jak brałam bromka, teraz odstawiłam więc może wróce do cykli 28 dniowych tak jak to miało miejsce zanim zaczęłam brać....dlatego moze owulka przyjdzie w 14, 15 dniu....zobaczymy:)a wtedy to już cały wykres będzie zaserduszkowany:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja już tylko czekam na małpe @ i chce zacząć nowy cykl...
    tylko jak na złość nie chce sie pojawić :/

    Girl25 ja też niestety mam nieregularne a owulke udaje mi sie wykryc jesli tylko jakims cudem trafie z badaniem progesteronu w odpowiedni dzien. A po CLO mialam jeszcze później niż zwykle

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 26 marca 2015, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felicity wrote:
    ja już tylko czekam na małpe @ i chce zacząć nowy cykl...
    tylko jak na złość nie chce sie pojawić :/

    Girl25 ja też niestety mam nieregularne a owulke udaje mi sie wykryc jesli tylko jakims cudem trafie z badaniem progesteronu w odpowiedni dzien. A po CLO mialam jeszcze później niż zwykle
    to po clo mozna miec pozniej owu? to jakie Ty masz cykle po clo? mi lekarka podsunela dobry pomysl, mozna robic badanie estradiolu 5 dnia po skoku i wtedy bedziesz wiedziala czy owu byla czy nie. A progesteron tez musze zbadac w tym cyklu bo jeszcze jego nie mam i moze zrobie testosteron wolny bo podobno ten zwykly moze wyjsc w normie a ten wolny moze byc podwyzszony...

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    to po clo mozna miec pozniej owu? to jakie Ty masz cykle po clo? mi lekarka podsunela dobry pomysl, mozna robic badanie estradiolu 5 dnia po skoku i wtedy bedziesz wiedziala czy owu byla czy nie. A progesteron tez musze zbadac w tym cyklu bo jeszcze jego nie mam i moze zrobie testosteron wolny bo podobno ten zwykly moze wyjsc w normie a ten wolny moze byc podwyzszony...
    Po prostu CLO na mnie nie zadziałało w tym cyklu :/ teraz zacznę go brać już 3dc, może będzie lepiej. Wcześniej jeśli miałam owulacje to ok 18-20dc. Teraz wypadło na 24dc, a 20dc pecherzyk mial dopiero 16mm.
    Też mam zamiar zrobić badanie testosteronu i jeszcze prolaktyny, ale to jak już w końcu nadejdzie @

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 26 marca 2015, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja Prolaktyna - 8.55 ng/ml (4,79-23,3) ale to nie byl 3 dc tylko pozniej, aczkolwiek duzo przed skokiem temperatury... FSH i lh robilam w 3dc wyszly niby ok tylko zastanawiam sie czy mimo tego są miarodajne skoro moje cykle sa tak dlugie? a moj Estradiol 52,47 pg/ml norma dla I fazy (12,5-166) tez w 3dc ale czy to miarodajne wyniki?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 09:49

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety nie pomogę bo nie miałam nigdy robionego FSH ani lh :/
    Prolaktyne badałam raz ale w 23dc i byla podwyzszona (endo stwierdziła że najpierw unormujemy tsh bo może to od niego była podwyższona).
    Teraz miedzy 3-5dc mam zrobic jeszcze raz badanie prolaktyny oraz dodatkowo testosteron całkowity i SHBG.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 09:57

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 26 marca 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to ja mialam robione 15 dc, a moje tsh jest idealne.

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 26 marca 2015, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam dzis juz bezowe plamienia, a to dopiero 8dpo grrr

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 26 marca 2015, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może implantacja? :).

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 26 marca 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    Może implantacja? :).
    Bezowa? Ja obstawiam, ze jutro zmieni sie w brunatne plamienie

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, 3 dni z rzędu miałam jedną kreskę na teście owulacyjnym, wczoraj pojawiła się druga ale jasna...wyrzuciłam ulotkę z opakowania , bo łatwiej byłoby spojrzeć i wszystko byłoby jasne, ale może podpowiecie, czy to pozytywny czy raczej nie.?

‹‹ 67 68 69 70 71 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ