Forum Starając się - ogólne Do końca roku zobaczę II kreski
Odpowiedz

Do końca roku zobaczę II kreski

Oceń ten wątek:
  • TylkoChwila Przyjaciółka

Wysłany: 2 kwietnia 2015, 23:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ten mój pali, co prawda stara się ograniczyć, ale jak się zdenerwuje, to pali jeden za drugim. Z drugiej strony uprawia sport, więc też nie żyje tak do końca niezdrowo. Odżywia się na pewno zdrowiej niż ja. Mnie to się wydaje, że u nas to po prostu stres tak na mnie wpłynął, że mnie się ten cykl przedłużył i że się w tym cyklu nie udało. Liczę, że się uda w kolejnym cyklu, a jeśli nie w kolejnym, to może w wakacje, gdy wyjdziemy sobie ze znajomymi na taką działeczkę, a potem może pojedziemy gdzieś tak zupełnie sami - takie oderwanie się od tego co jest tutaj dobrze by nam zrobiło.

"Musisz wiedzieć, że by przeżyć taką chwilę warto czekać wiek"
  • Girl25 Autorytet

Wysłany: 3 kwietnia 2015, 21:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    TylkoChwila wrote:
    Girl25 - A co to znaczy, że dziadkowi wali w łeb? Jak nie chcesz to nie musisz odpowiadać. Po prostu pytam, bo z moją matką też jest różnie (z ojcem wcale nie mam kontaktów, ale to może nawet i lepiej, przynajmniej jeden kłopot z głowy). No i z córką TŻ też różnie bywa, bo jak wiadomo każdy ma swoje humorki.

Na pogode mu zawsze odwala... raz sie wydziera a za chwile jest milutki... swira mozna dostac... a jak widzi ze zlewasz to tym bardziej sie drze... np. ostatnio... szlam z workiem, fakt faktem moze za duzo nawalilam butelek szklanych jeszcze worki takie kupilam ze ledwo nie dotkniesz, a juz sie rozrywaja.... i szlam z nim po schodach... w pewnym momecie worek szczelil, wszystko poszlo na schody i ubilo sie 2 cm schoda (marmurowy) i darl pozniej jape... mnie na szczescie nie bylo przy tym bo bylam w pracy, a zauwazyl to na nastepny dzien rano.... zawsze on ma racje i koniec.
    Niby mamy oddzielne pietra ale jednak...

Moja matka na szczescie wyjechala jak mialam 12 lat bo gdyby przyszlo mi z nia mieszkac to nie dosc ze mialabym przerabane to jeszcze bym zeswirowala... ona ma z glowa cos nie tak... mam nadzieje ze to nie dziedziczne.... a ojciec wyjechal jak mialam 17 lat ale z nim mam lepszy kontakt niz z nia i szybciej sie dogadam... chociaz tez jak sie uprze to on ma racje, ja sie nie znam i koniec... malo wiem itp....

[link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

acc873de64.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 3 kwietnia 2015, 21:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, co tu tak cichutko?

wyniki nasienia nie wyszly jakos tragicznie ale tez nie zachwycające, zobacze co powie lekarz :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 3 kwietnia 2015, 21:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej moj maz idzie pod koniec kwietnia, pierwsze mial robione 2 lata temu i najwyzszy czas powtozyc az sie boje:(

• Girl25 Autorytet

Wysłany: 3 kwietnia 2015, 21:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a przy badaniu nasienia ile trzeba miec abstynencji od serduszkowania? od alkoholu tez trzeba? jesli tak to ile?

acc873de64.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 3 kwietnia 2015, 21:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    a przy badaniu nasienia ile trzeba miec abstynencji od serduszkowania? od alkoholu tez trzeba? jesli tak to ile?
    przeważnie wymagają abstynencji od <3 ok 2-5dni lub 2-7dni, u nas bylo akurat 5, od alkoholu tez mniej więcej tyle dni

• converse90 Ekspertka

Wysłany: 3 kwietnia 2015, 21:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a gdzie Wasze połówki robią badania i ile to kosztuje? Mój mąż sie zastanawia nad tym, chociaż ja bym sie jeszcze wstrzymała bo to dopiero 3 cykl starań, a tak na dobrą sprawę teraz jest 1 kiedy sprawdzam dni plodne itd.

• Girl25 Autorytet

Wysłany: 3 kwietnia 2015, 22:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    od alkoholu w ogole czy jedno piwko moze? mnie raz gosciu powiedzial ze jedno dziennie moze jak musi ale nie wiecej... wiec juz nie wiem... mam nadzieje ze tyle zrobi...

converse90, u nas w labie (tam sie to robi) biora 130 zl za posiew i 40 zl za cos tam jeszcze, w sumie 170 zl albo na odwrot... najgorsze ze chyba zapodzialam ta kartke z lista tego co mam zrobic i nie wiem jak to drugie badanie sie nazywalo... oo spermatogram i posiew :) spermatogram 130, a posiew 40 albo na odwrot

converse90 lubi tę wiadomość

acc873de64.png
  • converse90 Ekspertka

Wysłany: 4 kwietnia 2015, 09:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25- dzięki za odpowiedź. Rozumiem, że chodzi o najzwyklejsze laboratorium? Pudełeczko wypelniacie w domu?

• nick nieaktualny

Wysłany: 4 kwietnia 2015, 11:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj robił w klinice leczenia nieplodnosci - jeśli jesteś ze śląska to jest tu kilka takich klinik. koszt badania (spermiogram +testy MAR wyszlo 220zł :/
    czyli w tym:
    Parametry fiz-chem nasienia, ruchliwość,koncentracja, Morfologia plemników, Test POX, Test MAR IgG, Test MAR IgA.

A i materiał oddawany na miejscu, niby można było dowieźć ale w ciągu 30minut od oddania i w specjalnych warunkach(chyba chodzilo o temp)

Girl25 --> mój przez te 5dni nie pił nawet piwka, aż go podziwiam że wytrzymał bo po drodze tyle meczy oglądał w tv :P

Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2015, 11:46

• Girl25 Autorytet

Wysłany: 4 kwietnia 2015, 14:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak ale właśnie trzeba do pół godziny dostarczyć... Albo do godziny ale o warunkach nic nie mówili

acc873de64.png
  • Girl25 Autorytet

Wysłany: 4 kwietnia 2015, 14:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak o zwykłe

acc873de64.png
  • ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 4 kwietnia 2015, 14:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane a tak apropos wysylam Wam mega dużo wiruskow ! Teraz juz mogę śmiało ! Wiec bierzcie:) haha .

Felicity, Wróbelek lubią tę wiadomość

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 4 kwietnia 2015, 14:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Kochane a tak apropos wysylam Wam mega dużo wiruskow ! Teraz juz mogę śmiało ! Wiec bierzcie:) haha .
    --> łapię :) :) :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 4 kwietnia 2015, 17:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie:)Wesołych Świąt życze wszystkim:*Ja tak czekałam na świeta a tu choróbsko mnie dopadło, dzisiaj zero energii, ból stawów, pleców, czuje sie fatalnie...:(

• Girl25 Autorytet

Wysłany: 4 kwietnia 2015, 17:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    --> tez łapie :)

acc873de64.png
  • werni Autorytet

Wysłany: 4 kwietnia 2015, 20:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez lapie :) przyda sie w drugim cyklu, bo w nastepnym znow musze sprawdzic czy mam owulke jesli nie ma mi ginka przepisac, musze tez po swietach zrobic test z glukoza progesteron i prl, jak znow prl bedzie przy gornej granicy to tez ma mi przepisac lek. Wesolych Swiat dziewczyny :) co do listy widze ze sie zapelnia :)

f2wlsg1849ksqu5m.png
    p19ugox1q6ze0dkp.png

Na ovu od 07.07.2014

Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

Nasz cud Wojtuś 😍
  • Wróbelek Przyjaciółka

Wysłany: 5 kwietnia 2015, 18:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki :-) .
    ---> też złapałam wiruska :-)

Dziewczyny tak przeglądam forum na Ovu i często spotykam się ze stymulacją cyklu. Temat jest zupełnie obcy, lekarz nigdy nie proponował mi czegoś takiego, biore tylko Norprolac na obniżenie diabelnej prolaktyny i oczywiście Folik. W jakiej sytuacji stosuje się stymulację? Jak jest jakiś problem z owulacją?

• Girl25 Autorytet

Wysłany: 6 kwietnia 2015, 11:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stymulację stosuje się jeśli kobieta nie ma owulacji lub ma ja bardzo rzadko, nigdy w innym przypadku. Robilas juz jakieś badania? Nie mówili ci o tym bo widocznie nie potrzebujesz

Wróbelek lubi tę wiadomość

acc873de64.png
  • Wróbelek Przyjaciółka

Wysłany: 6 kwietnia 2015, 13:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki :-) . Pewnie masz racje. Bylam na monitoringu i wszystko było w porządku. Mimo wysokiej prolaktyny - zawsze miałam regularne cykle. Teraz prowadze obserwacje temperatury na OF i też wyznacza mi owu.

‹‹ 77 78 79 80 81 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego