X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do końca roku zobaczę II kreski
Odpowiedz

Do końca roku zobaczę II kreski

Oceń ten wątek:
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a przy badaniu nasienia ile trzeba miec abstynencji od serduszkowania? od alkoholu tez trzeba? jesli tak to ile?

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    a przy badaniu nasienia ile trzeba miec abstynencji od serduszkowania? od alkoholu tez trzeba? jesli tak to ile?
    przeważnie wymagają abstynencji od <3 ok 2-5dni lub 2-7dni, u nas bylo akurat 5, od alkoholu tez mniej więcej tyle dni

  • converse90 Ekspertka
    Postów: 159 136

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a gdzie Wasze połówki robią badania i ile to kosztuje? Mój mąż sie zastanawia nad tym, chociaż ja bym sie jeszcze wstrzymała bo to dopiero 3 cykl starań, a tak na dobrą sprawę teraz jest 1 kiedy sprawdzam dni plodne itd.

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    od alkoholu w ogole czy jedno piwko moze? mnie raz gosciu powiedzial ze jedno dziennie moze jak musi ale nie wiecej... wiec juz nie wiem... mam nadzieje ze tyle zrobi...

    converse90, u nas w labie (tam sie to robi) biora 130 zl za posiew i 40 zl za cos tam jeszcze, w sumie 170 zl albo na odwrot... najgorsze ze chyba zapodzialam ta kartke z lista tego co mam zrobic i nie wiem jak to drugie badanie sie nazywalo... oo spermatogram i posiew :) spermatogram 130, a posiew 40 albo na odwrot

    converse90 lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • converse90 Ekspertka
    Postów: 159 136

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25- dzięki za odpowiedź. Rozumiem, że chodzi o najzwyklejsze laboratorium? Pudełeczko wypelniacie w domu?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj robił w klinice leczenia nieplodnosci - jeśli jesteś ze śląska to jest tu kilka takich klinik. koszt badania (spermiogram +testy MAR wyszlo 220zł :/
    czyli w tym:
    Parametry fiz-chem nasienia, ruchliwość,koncentracja, Morfologia plemników, Test POX, Test MAR IgG, Test MAR IgA.

    A i materiał oddawany na miejscu, niby można było dowieźć ale w ciągu 30minut od oddania i w specjalnych warunkach(chyba chodzilo o temp)

    Girl25 --> mój przez te 5dni nie pił nawet piwka, aż go podziwiam że wytrzymał bo po drodze tyle meczy oglądał w tv :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2015, 11:46

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak ale właśnie trzeba do pół godziny dostarczyć... Albo do godziny ale o warunkach nic nie mówili

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak o zwykłe

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane a tak apropos wysylam Wam mega dużo wiruskow ! Teraz juz mogę śmiało ! Wiec bierzcie:) haha .

    Felicity, Wróbelek lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Kochane a tak apropos wysylam Wam mega dużo wiruskow ! Teraz juz mogę śmiało ! Wiec bierzcie:) haha .
    --> łapię :) :) :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie:)Wesołych Świąt życze wszystkim:*Ja tak czekałam na świeta a tu choróbsko mnie dopadło, dzisiaj zero energii, ból stawów, pleców, czuje sie fatalnie...:(

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Kochane a tak apropos wysylam Wam mega dużo wiruskow ! Teraz juz mogę śmiało ! Wiec bierzcie:) haha .
    --> tez łapie :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez lapie :) przyda sie w drugim cyklu, bo w nastepnym znow musze sprawdzic czy mam owulke jesli nie ma mi ginka przepisac, musze tez po swietach zrobic test z glukoza progesteron i prl, jak znow prl bedzie przy gornej granicy to tez ma mi przepisac lek. Wesolych Swiat dziewczyny :) co do listy widze ze sie zapelnia :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Wróbelek Przyjaciółka
    Postów: 86 23

    Wysłany: 5 kwietnia 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki :-) .
    ---> też złapałam wiruska :-)


    Dziewczyny tak przeglądam forum na Ovu i często spotykam się ze stymulacją cyklu. Temat jest zupełnie obcy, lekarz nigdy nie proponował mi czegoś takiego, biore tylko Norprolac na obniżenie diabelnej prolaktyny i oczywiście Folik. W jakiej sytuacji stosuje się stymulację? Jak jest jakiś problem z owulacją?

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stymulację stosuje się jeśli kobieta nie ma owulacji lub ma ja bardzo rzadko, nigdy w innym przypadku. Robilas juz jakieś badania? Nie mówili ci o tym bo widocznie nie potrzebujesz

    Wróbelek lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Wróbelek Przyjaciółka
    Postów: 86 23

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki :-) . Pewnie masz racje. Bylam na monitoringu i wszystko było w porządku. Mimo wysokiej prolaktyny - zawsze miałam regularne cykle. Teraz prowadze obserwacje temperatury na OF i też wyznacza mi owu.

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OF będzie wyznaczal owu ale nie zawsze dobrze :p.

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:44

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas zima pełna para :(. Sypie jak w zimie...

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie pogoda w kratkę, raz słońce, raz śnieg :/ niech już przyjdzie ta prawdziwa wiosna.. :)

    jutro mam wizyte u gina, okaże sie czy tym razem CLO lepiej zadziałało..

    Girl25 lubi tę wiadomość

‹‹ 77 78 79 80 81 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ