Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do końca roku zobaczę II kreski
Odpowiedz

Do końca roku zobaczę II kreski

Oceń ten wątek:
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17072 27199

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:44

    preg.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felicity, ty masz pcos? Czy z innego powodu bierzesz clo?

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hje dziewczyny:)Witam po świetach:* I od razu nurtuje mnie pytanie, byłam w piątek u gin, po zakonczonej kuracji bromergonem mam skierowanie na zbadanie poziomu prolaktyny...ponownie....bromergon mam brac dalej, ale gin przepisała mi luteinę, chcociaż progesteron mam w normie, mam zrobic też u jej męza w połowie cyklu usg i z wynikami zadzwonic....ale czy ta luteina konieczna?

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    widocznie potrzebne skoro przepisal... chyba ze to jeden z tych lekarzy ktory przepisuje "w razie czego".... ojj ciezko o dobrego gin... ;/

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Wróbelek Przyjaciółka
    Postów: 86 23

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    benia30 jak się czujesz po Bromergonie?? Ja się wystraszyłam skutków ubocznych i dostałam Norprolac.

  • Wróbelek Przyjaciółka
    Postów: 86 23

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 zauważyłam że OF wyznacza owulacje nie zawsze dobrze. A dużą macie różnice w dniach ?? U mnie w poprzednim cyklu 2 dni.

  • Morwa Autorytet
    Postów: 17072 27199

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:44

    nick nieaktualny, Wróbelek lubią tę wiadomość

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    widocznie potrzebne skoro przepisal... chyba ze to jeden z tych lekarzy ktory przepisuje "w razie czego".... ojj ciezko o dobrego gin... ;/
    tez tak własnie od Niej usłysząłam:/ "w razie czego", nie zaszkodzi.....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróbelek wrote:
    benia30 jak się czujesz po Bromergonie?? Ja się wystraszyłam skutków ubocznych i dostałam Norprolac.
    Wróbelek nie czułam sie jakos najgorzej, tez jak czytałam skutki to byłam przestraszona, ale jedynie byłam bardzo senna po nim i bez energii....

    Wróbelek lubi tę wiadomość

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja musze juz zacząć Mierzyć codziennie temp bo pewnie zbliżam się do skoku tylko zas przyplatala infekcja moczu :(. Później zaraz po skoku idę zbadać progesteron i do ginekologa czym prędzej i zobaczymy co powie....

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    benia30 wrote:
    Hje dziewczyny:)Witam po świetach:* I od razu nurtuje mnie pytanie, byłam w piątek u gin, po zakonczonej kuracji bromergonem mam skierowanie na zbadanie poziomu prolaktyny...ponownie....bromergon mam brac dalej, ale gin przepisała mi luteinę, chcociaż progesteron mam w normie, mam zrobic też u jej męza w połowie cyklu usg i z wynikami zadzwonic....ale czy ta luteina konieczna?
    Malzenstwo ginekologow? To jak u mnie :)

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzusiax a skąd jesteś?jesli mozna wiedzieć?


    aaaa już wiem, doczytałam w postach:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2015, 13:20

  • Wróbelek Przyjaciółka
    Postów: 86 23

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Wróbelku OF wyznacza owulacje biorąc pod uwagę temperaturę, a ta nie zawsze wzrasta zaraz po wystąpieniu owulacji , taki skok temperatury może być 3 dni przed owulacja ale także 3 dni po niej. Więc opierając się tylko i wyłącznie na temperaturze można się przejechać;)

    Podobno właśnie tak jest że 3 dni może się wahać w jedna i drugą stronę. Ale biorąc pod uwagę inne objawy (śluz i bóle owulacyjne) to już chyba trochę pewniej? :)

  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Dziewczyny! Czuje sie jakby nie bylo mnie tu co naj niej miesiac :D niestety mam kupe roboty w domu, wiec nie mam kiedy Was nadrobic. U mnie pogoda ostatnio jak w garncu byla, ale dzis sloneczko, wiec od razu lepiej sie czlowiek czuje. Morwa jak u Ciebie sytuacja?

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tym razem CLO ładnie u mnie zadziałało -11dc pecherzyk 21mm

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2015, 15:40

    Morwa, Vuko lubią tę wiadomość

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FeliCity, a Ty masz pcos ze stosujesz CLO czy o cos innego chodzi?

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    FeliCity, a Ty masz pcos ze stosujesz CLO czy o cos innego chodzi?
    Miałam często bezowulacyjne cykle

  • Morwa Autorytet
    Postów: 17072 27199

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:44

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17072 27199

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:44

    preg.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17072 27199

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:45

    preg.png
‹‹ 78 79 80 81 82 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z poczuciem winy i ze wstydem?

Poczucie winy i wstydu może wpływać na to, jak postrzegasz siebie, jakie decyzje podejmujesz i jak budujesz relacje z innymi. Jeśli nie umiesz ich rozpoznać i zrozumieć, mogą Cię przytłaczać, odbierać energię i podcinać pewność siebie. Nie musisz w tym tkwić. Nauka rozróżniania tych emocji i skutecznego radzenia sobie z nimi pomoże Ci odzyskać wewnętrzny spokój i lepszy kontakt ze sobą.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ