X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do końca roku zobaczę II kreski
Odpowiedz

Do końca roku zobaczę II kreski

Oceń ten wątek:
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa, daj spokoj, w pon pecherzyk 20mm, a skoku do dzis nie ma :/ jutro ide na monit znowu o 17 i zobaczymy czy pekl czy torbiel :/ a syrop na bagno nic nie pomogl w sumie :(

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:42

  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie zero sluzu plodnego,ciagle kremoqy tylko :-\ juz nie biore tego syropu bo chyba dluzej niz tydzien sie nie powinno.
    Tak,tak, wminiony pon.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2015, 14:54

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:42

  • TylkoChwila Przyjaciółka
    Postów: 165 46

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    A ja nieraz to słyszałam tylko nie wiem czy to liczy się do x miesiąca czy do 2 lat tez się liczy :-D.
    A no i pytanie czy może mam taką twarz dziecka skoro tak dziecko mówi :p

    Według mojej mamy liczy się tak do 18 miesięcy, maks 2 lat i też o tym słyszała i co najlepsze u niej ponoć się sprawdziło, bo jak była młoda to jej koleżanki dziecko wskazało na nią palcem i też powiedziało "bobo" czy jakoś tak, ale w znaczeniu dla niego to było "dziecko" i 3 miesiące później szok - ciąża. Ona chciała, ale starali się jeszcze przed ślubem i po 3 latach już zwątpiła że jej się uda, a tu jednak...

    A tak poza tym to dziś byłam u Ginekologa i jutro muszę wykonać betę, bo dziś już mi laboratorium zamknęli. Patrząc na monitorek uznał, że albo na dniach przyjdzie @ albo to początek ciąży, ale jak zobaczył że tyle czasu @ nie mam, to jego zdaniem to jednak możliwa ciąża, tylko, że owulacja mi się przesunęła w czasie i... Boże jak ja bym chciała aby ta @ nie przyszła i aby Beta była wysoka. Chyba się pójdę pomodlić, choć u mnie z wiarą to na bakier

    "Musisz wiedzieć, że by przeżyć taką chwilę warto czekać wiek"
  • TylkoChwila Przyjaciółka
    Postów: 165 46

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do witaminek to zapytałam się mojego gina czy powinnam coś brać, może jakiś wspomagacz i w ogóle by sprawniej poszło, a ten powiedział, że jeśli śluz jest w porządku, na seks jest ochota, to w miarę zdrowo się odżywiać i kwasik brać i to wystarczy, że nie ma sensu się na siłę witaminować. I tak się zastanawiam czy on ma racje? Znaczy dodał, że jak nie Beta wskaże brak ciąży, to zrobimy wyniki tej tarczycy i uregulujemy cykle i wtedy będę brała coś od 16 dnia cyklu, ale że jak na razie to nic w moim przypadku prócz kwasu on nie zaleca, a zamiast witamin w tabletkach to lepiej w naturze - owoc, warzywko, mięso, wszystkiego po trochu, różnorodna dieta by żadnego składnika nie brakowało. I tak się zastanawiam co o tych jego radach myśleć... Może wy się wypowiecie?

    "Musisz wiedzieć, że by przeżyć taką chwilę warto czekać wiek"
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:42

  • TylkoChwila Przyjaciółka
    Postów: 165 46

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze słyszałam historie aby małemu dziecku lusterka nie pokazywać, ale to było tak dawno, że nie pamiętam o co się tam rozchodziło, ale było też coś o tym, że jak ktoś umiera to jak go będą wynosić aby lustra pozasłaniać by jego duszy w lustrze nie uwięzić... - takie opowieści zasłyszane to z jednego ucha to z drugiego.

    "Musisz wiedzieć, że by przeżyć taką chwilę warto czekać wiek"
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa mialam z lewego, a torbiel byla z praeego i owulka w poprzednim cyklu tez z prawego.

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:42

  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro o 17monit, wiec sie wyjasni ta bajka :-P siedze w robocie w taka pogode ehh

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TylkoChwila wrote:
    Według mojej mamy liczy się tak do 18 miesięcy, maks 2 lat i też o tym słyszała i co najlepsze u niej ponoć się sprawdziło, bo jak była młoda to jej koleżanki dziecko wskazało na nią palcem i też powiedziało "bobo" czy jakoś tak, ale w znaczeniu dla niego to było "dziecko" i 3 miesiące później szok - ciąża. Ona chciała, ale starali się jeszcze przed ślubem i po 3 latach już zwątpiła że jej się uda, a tu jednak...

    A tak poza tym to dziś byłam u Ginekologa i jutro muszę wykonać betę, bo dziś już mi laboratorium zamknęli. Patrząc na monitorek uznał, że albo na dniach przyjdzie @ albo to początek ciąży, ale jak zobaczył że tyle czasu @ nie mam, to jego zdaniem to jednak możliwa ciąża, tylko, że owulacja mi się przesunęła w czasie i... Boże jak ja bym chciała aby ta @ nie przyszła i aby Beta była wysoka. Chyba się pójdę pomodlić, choć u mnie z wiarą to na bakier
    widzisz to moze to dobry znak :D. Mam nadzieje ze i w moim przypadku sie sprawdzi...

    Morwa, moze i tak. Moj maly siostrzeniec tzn. syn szwagierki, ma 10 miesiecy i ostatnio nawet widzialam jak wodzil wzrokiem po suficie i pozniej gdzies w okolicy sciany sie zatrzymal. Tak jakby patrzyl na cos i sledzil to wzrokiem... doslownie tak to wygladalo

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:42

    Vuko lubi tę wiadomość

  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po prostu objelas we wladanie tron :-D

    Morwa lubi tę wiadomość

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • converse90 Ekspertka
    Postów: 159 136

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa - znam Twój ból, ja miałam to samo wczoraj w nocy ..... było wesoło ;) na szczęście dzisiaj już jest spoko ;) trzymaj się! :D

    Morwa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc :) dawno tu u was nie bylam :)

    Morwa mnie tez ostatnio meczylo ale to chyba po tym metformaxe co bym nie zjadla to zaraz wymiotowalam:(

    ja dzisiaj bylam na usg clo dziala cuda 4 pecherzyki na lewym 3o sr 15, 14, 10 na prawym jeden 15mm

    Morwa, converse90 lubią tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:42

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie juz 3 :)

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:42

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa mam nadzieje ze zacznie dzialac :) ile czasu juz lykasz? ja nie wiem jaku mnie byko przez pierwsze dwa cykle bo przed owu nie bylam na usg, teraz poszlam bo jedna z kolezanek na inym watku nastraszyla mnie ze po clo torbielka moze jeszcze bardziej urosnac i musialam sprawdzis.

‹‹ 83 84 85 86 87 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ