X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do końca roku zobaczę II kreski
Odpowiedz

Do końca roku zobaczę II kreski

Oceń ten wątek:
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamienie juz sie robi brazowawe :-\

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2015, 16:30

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:36

  • converse90 Ekspertka
    Postów: 159 136

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ładna pogoda jest to trzeba korzystać :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej musimy wskoczyc wyżej :) jak wam mina dzien ? ja po pracy, po spacerze i teraz odpoczywam :)

  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja w pracy z plamieniami, nudzimy sie :-P

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uuu nie dobrze ;/ a co do nudy to ja bym odczasu do czasu chciala sie w pracy ponudzic:)

  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie lubie sie nudzic bo czas sie ciagnie, a nie potrafie udawac,ze cos robie jak nie ma co robic XD

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :D z tym masz racje czasami 8 godzin trwa cala wiecznosc :) ja niestety nie mam kiedy sie nudzic bo produkcja idzie pelna para :)

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:37

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa a moze akurat ziana leku dobrze wplynie :) trzymam kciukasy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2015, 17:52

    Morwa lubi tę wiadomość

  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba probowac :-) oby to pomoglo!

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka dziewczyny, ja od wczoraj masakrycznie sie czuje- wczoraj tylko bolało gardło i jajniki ale dziś to już oblewały mnie poty, w gardle żyletka i od rana strasznie mi było słabo, boli mnie brzuch -czułam sie tak jakbym całą noc wymiotowała :/
    na wizycie gin zrobił mi usg i nie mam zadnych torbieli, jajniki czyste

    zrobiłam też sikańca rano i niby cos tam pokazało, bardzo jasną drugą kreseczke ale wolę sie narazie nie nakręcać, gin dał mi skierowanie na betę, jutro mam dostac wyniki...eh troche sie denerwuje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    A ja miałam dzisiaj trochę ciekawych rozmów ze specjalistami :) i mam chyba przyczynę rozwalonej gospodarki hormonalnej:p przez wiele lat leczę się na astmę lekiem , który pomagamy na jedno a na drugie szkodzi .. muszę go wymienić na inny, jak nie zaryzykuję to nigdy się nie dowiemy jak to u mnie tak naprawdę jest :p mam nadzieje ,ze stopniowo będzie wracać wszystko do normy , a jak nie to trudno będę szukać dalej ;)
    Morwa trzymam kciuki zeby ta zmiana leków pomogła! :)

    Morwa lubi tę wiadomość

  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felicity trzymam kciuki za bete! :-)

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • converse90 Ekspertka
    Postów: 159 136

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa i Felicity - obu Wam życzę powodzenia i trzymam za Was kciuki :) WSZYSTKIE BĘDZIEMY MAMAMI ;) zobaczycie :*

    Morwa lubi tę wiadomość

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    obys miala racje i oby to bylo do konca roku :D. Swoja drogo cos nam sie lista zatrzymala i dziewczyn z fasolkami tez juz nie przybywa... :(

    Jutro idziemy oddac nasienie meza... tzn. ja ide, a on probke odda w domu. Powiedzial ze tam nie pojdzie. Jakie to szczescie ze mieszkamy tylko 5 min pieszo od labolatorium :D. Ale pojade autem bo nie dosc ze trzeba to przetransportowac w temperaturze ciala to lepiej jak najwczesniej i musze sie wyrobic do 18.. nie wiem tylko jak ją przewioze... musze jutro popoludniu tam zadzwonic albo podejsc i spytac... chyba ze ktoras z Was wie?

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felicity wrote:
    hejka dziewczyny, ja od wczoraj masakrycznie sie czuje- wczoraj tylko bolało gardło i jajniki ale dziś to już oblewały mnie poty, w gardle żyletka i od rana strasznie mi było słabo, boli mnie brzuch -czułam sie tak jakbym całą noc wymiotowała :/
    na wizycie gin zrobił mi usg i nie mam zadnych torbieli, jajniki czyste

    zrobiłam też sikańca rano i niby cos tam pokazało, bardzo jasną drugą kreseczke ale wolę sie narazie nie nakręcać, gin dał mi skierowanie na betę, jutro mam dostac wyniki...eh troche sie denerwuje


    Oby sie potwierdzilo :). Moze jeszcze cie chorobsko lapie? ja tez bylam slaba, od gardla mi sie zaczelo, a pozniej zawalil mi sie nos... dostalam antybiotyk. Dobrze ze juz zrobilas bete bo lekarz bedzie ci mogl odpowiednie leki przepisac w razie czego i idz do lekarza rodzinnego zeby Cie nie rozlozylo. I daj znac jaki wynik ;)

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    Oby sie potwierdzilo :). Moze jeszcze cie chorobsko lapie? ja tez bylam slaba, od gardla mi sie zaczelo, a pozniej zawalil mi sie nos... dostalam antybiotyk. Dobrze ze juz zrobilas bete bo lekarz bedzie ci mogl odpowiednie leki przepisac w razie czego i idz do lekarza rodzinnego zeby Cie nie rozlozylo. I daj znac jaki wynik ;)
    często mam infekcje gardła :/ gin powiedzial ze moge brac faringosept, syrop prawoslazowy i rutinoscorbin heh jak nie przejdzie to pójde do rodzinnego bo gorączki nie mam

  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felicity jak beta?

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vuko wrote:
    Felicity jak beta?
    nadal nie mam wyników :/

‹‹ 88 89 90 91 92 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ