Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)
-
WIADOMOŚĆ
-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualnysantoocha wrote:Kasia, myślę że miałaś w 18, albo nawet w 19dc.
Czekaj i notuj. Może jutro już się okaże.
A wiecie, że podobno już przyleciały bociany do Polski? Rosną nasze szanse
Mnie bociany teraz omijają szerokimi łukami. Poprzedniej wiosny "nawiedziły" mnie aż 3 i jak widać bez przesyłki
-
nick nieaktualnyKaśka28 wrote:U mnie wszytko w porzadku przynajmniej narazie bylam dzisiaj u endo gina powioedzial ze jesli o mnie chodzi to wyglada optymistycznie i dal skierowanko na badanko hormonkow i mezowi na nasienie...ogolnie pozytywnie bo powiedzial ze jak sie juz tyle staramy to nalezy pomoc jestem nastawiona pozytywnie ale co bedzie dalej zobaczymy
Kaśka trzymam kciuki
to już krok na przód
Kaśka28 lubi tę wiadomość
-
kochana masz rację machina ruszyla takze zobaczymy mam nadzieje ze bedzie dobrzeAnia07 wrote:Kaśka trzymam kciuki
to już krok na przód
nick nieaktualny lubi tę wiadomość
Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
9dpt 84.51
11dpt 210
14 dpt 765.9
18dpt 4270
32dptmamy ❤️

-
heh oby owocne byłyAnia07 wrote:Martwić się nie martwiłam tylko wkurzałam

U Ciebie widziałam już po @ także życzę owocnych starań ;*
na razie na luzie. jeszcze nawet temp nie zaczęłam mierzyć
Kaśka28, nick nieaktualny lubią tę wiadomość
-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualny
-
No u mnie byly widoczne roznice byly bardziej wyrownane...XxMoniaXx wrote:a chciałabym jednak mierzyć bo w tym cyklu waginalnie mierze i jestem ciekawa jakie będą róznice w pomiarach bo wcześniej w ustach mierzyłam.Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
9dpt 84.51
11dpt 210
14 dpt 765.9
18dpt 4270
32dptmamy ❤️

-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualny
-
co oni sobie myślą że my to mierzymy z przyjemności czy cooo hahahahahahahahaAnia07 wrote:Ja od początku mierzyłam waginalnie. Mąż jak to zobaczył to od razu padło pytanie: "podnieca cię to?"
myślałam, że padnę ze śmiechu 
nick nieaktualny lubi tę wiadomość
-
nick nieaktualny





hahahahaha



