Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)
Odpowiedz

Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2014, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja znowu jestem malutka mam 154 cm metr pięćdziesiąt wkapeluszu :P

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 22 lutego 2014, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) zaczynam (chyba) mierzyć temp :) w tym cyklu. Jakieś nowości ?

    Fidelissa lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2014, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to nie wiem bo raz mam L raz XL a raz się nawet zdażyło 2Xl

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2014, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpadłam się przywitać :)
    Wyspałam się i mam pełno energii dzisiaj :D pogoda nawet ładna, słońca nie ma, ale czuć już wiosnę. Nawet pod domem rosną żonkile :D
    Tempka dzisiaj w górę, @ powinna być jutro, ale jej nie będzie. Czekam do środy i może jednak zdecyduję się zatestować. Fajnie by było ujrzeć 2 krechy przed wyjazdem do PL. Zrobiłabym moim rodzicom niespodziankę i prezent w postaci bucików albo śpioszków :D hehe tak wiem pomarzyć można :D

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Driada0102, Macierzanka:), dżona, Fidelissa, Misty87 lubią tę wiadomość

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 22 lutego 2014, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ikusia1221 wrote:
    to nie wiem bo raz mam L raz XL a raz się nawet zdażyło 2Xl
    ach oni na tych ciuchach piszą nie wiadomo co .. ja nosze L czasem XL a raz mi na spodniach dresowych pisało 4XL :O aż mi gały wyszły :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2014, 10:21

    nick nieaktualny, Fidelissa lubią tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 22 lutego 2014, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania07 wrote:
    Wpadłam się przywitać :)
    Wyspałam się i mam pełno energii dzisiaj :D pogoda nawet ładna, słońca nie ma, ale czuć już wiosnę. Nawet pod domem rosną żonkile :D
    Tempka dzisiaj w górę, @ powinna być jutro, ale jej nie będzie. Czekam do środy i może jednak zdecyduję się zatestować. Fajnie by było ujrzeć 2 krechy przed wyjazdem do PL. Zrobiłabym moim rodzicom niespodziankę i prezent w postaci bucików albo śpioszków :D hehe tak wiem pomarzyć można :D
    Ania fajnie :) temp w góre :D

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 22 lutego 2014, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania07 wrote:
    Wpadłam się przywitać :)
    Wyspałam się i mam pełno energii dzisiaj :D pogoda nawet ładna, słońca nie ma, ale czuć już wiosnę. Nawet pod domem rosną żonkile :D
    Tempka dzisiaj w górę, @ powinna być jutro, ale jej nie będzie. Czekam do środy i może jednak zdecyduję się zatestować. Fajnie by było ujrzeć 2 krechy przed wyjazdem do PL. Zrobiłabym moim rodzicom niespodziankę i prezent w postaci bucików albo śpioszków :D hehe tak wiem pomarzyć można :D
    ania trzymam mocno kciuki za ciebie kochana

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2014, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania07 wrote:
    Wpadłam się przywitać :)
    Wyspałam się i mam pełno energii dzisiaj :D pogoda nawet ładna, słońca nie ma, ale czuć już wiosnę. Nawet pod domem rosną żonkile :D
    Tempka dzisiaj w górę, @ powinna być jutro, ale jej nie będzie. Czekam do środy i może jednak zdecyduję się zatestować. Fajnie by było ujrzeć 2 krechy przed wyjazdem do PL. Zrobiłabym moim rodzicom niespodziankę i prezent w postaci bucików albo śpioszków :D hehe tak wiem pomarzyć można :D

    @ się wystraszy temperaturki i ucieknie ;) ..
    Dobrze, że za marzenia nie zamykają :)

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 22 lutego 2014, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok spadam do obowiązków. Będe zaglądać :)

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2014, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    ach oni na tych ciuchach piszą nie wiadomo co .. ja nosze L czasem XL a raz mi na spodniach dresowych pisało 4XL :O aż mi gały wyszły :P

    Dokładnie co firma to inna rozmiarówka :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2014, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania07 wrote:
    Wpadłam się przywitać :)
    Wyspałam się i mam pełno energii dzisiaj :D pogoda nawet ładna, słońca nie ma, ale czuć już wiosnę. Nawet pod domem rosną żonkile :D
    Tempka dzisiaj w górę, @ powinna być jutro, ale jej nie będzie. Czekam do środy i może jednak zdecyduję się zatestować. Fajnie by było ujrzeć 2 krechy przed wyjazdem do PL. Zrobiłabym moim rodzicom niespodziankę i prezent w postaci bucików albo śpioszków :D hehe tak wiem pomarzyć można :D
    Zaciskam mocno kciuki :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Bursztynka Autorytet
    Postów: 1602 2189

    Wysłany: 22 lutego 2014, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania07 wrote:
    Wpadłam się przywitać :)
    Wyspałam się i mam pełno energii dzisiaj :D pogoda nawet ładna, słońca nie ma, ale czuć już wiosnę. Nawet pod domem rosną żonkile :D
    Tempka dzisiaj w górę, @ powinna być jutro, ale jej nie będzie. Czekam do środy i może jednak zdecyduję się zatestować. Fajnie by było ujrzeć 2 krechy przed wyjazdem do PL. Zrobiłabym moim rodzicom niespodziankę i prezent w postaci bucików albo śpioszków :D hehe tak wiem pomarzyć można :D
    ania, życzę miłego dzionka z tak dobrym humorkiem

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    SyCy39O.jpgSyCyp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2014, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Dokładnie co firma to inna rozmiarówka :)
    I dlatego lepiej jest przymierzyć :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2014, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra Kochane <3

    Ja lecę coś kupić na obiadek i na chwilkę do mamy :) ..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2014, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa no i tak w ogóle to życzę Wam Kochane miłego weekendu :)
    Jak tam nasze mamusie się czują? Ewelinka, Misty, Malinowa, Kasiula?
    Żaba dalej bez kompa?
    Bursztynka i Landryneczka kurujecie się?
    Przedszkolanka co u Was..?
    Wszystkim nowym staraczkom życzę powodzenia w staraniach :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2014, 10:25

    przedszkolanka:), Fidelissa, Misty87 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2014, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też już uciekam... Jade do tego szpitala i dowiem się co i jak napiszę jak wrócę :) miłego dnia papa :)

    Fidelissa lubi tę wiadomość

  • Bursztynka Autorytet
    Postów: 1602 2189

    Wysłany: 22 lutego 2014, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, ja dzisiaj czuje się ok i mam dużo energii wiec będzie wir porządkowania w szafkach :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    SyCy39O.jpgSyCyp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2014, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim :)

    Co mi temp. dzisiaj pokazało :D masakra , chciałabym mieć tak normalnie 37,12 :D ale ignorowałam :)

    nick nieaktualny, Fidelissa lubią tę wiadomość

  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 22 lutego 2014, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztynka wrote:
    Ania, ja dzisiaj czuje się ok i mam dużo energii wiec będzie wir porządkowania w szafkach :D
    Jak to widac ze jestesmy w tym samym dniu cyklu mam tak samo:D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Bursztynka Autorytet
    Postów: 1602 2189

    Wysłany: 22 lutego 2014, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaśka, przesunęło ci na wykresie termin @ czy od początku miałaś na marzec?

    no tylko ja muszę wstać od kompa :D żeby zacząć porządki

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    SyCy39O.jpgSyCyp2.png
‹‹ 1026 1027 1028 1029 1030 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naturalne sposoby łagodzenia bólu porodowego

Poród nierozerwalnie łączy się z bólem. Ten fakt wiele przyszłych mam napawa lękiem. Bez względu na to, czy rodzą po raz pierwszy czy po raz kolejny, wizja skurczy powoduje pytanie: czy dam radę? Co, jeśli nie wytrzymam? Na szczęście jest wiele łagodnych, niefarmakologicznych metod, które mogą pomóc oswoić porodowe bóle.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ