Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)
Odpowiedz

Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2014, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    to powiedz ze to nagla sprawa ze boli albo idz do szpitala niech cie przebadaja...

    Otóż to, zawsze mają luki na takie przypadki :)
    Ikusia1221 wrote:
    Dzięki.. Tak się troche boje ;/

    Nie masz się czego bać :) masz młody organizm więc poradzi sobie ze wszystkim :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2014, 09:43

  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 22 lutego 2014, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Raczej nie nastawiam się na ten miesiąc, od 18 dnia muszę znowu duphaston brać .
    wiesz dupek z tego co wiem pomoze ci albo wywolac @ albo podtrzymac ciaze wiec ja bede trzymala kciuki:D

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2014, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    wiesz dupek z tego co wiem pomoze ci albo wywolac @ albo podtrzymac ciaze wiec ja bede trzymala kciuki:D

    Wiem wiem .. ale pytanie kiedy owu będzie ..
    Jak na razie się męczę z @ ..
    Chciała bym mieć też 2-3 dni i koniec :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2014, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Znając życie jak mnie coś dopada to mam coraz większe trudności z zajściem... ostatnio jak się tak panicznie bałam to poroniłam ;/ dlatego boję się szpitali...

  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 22 lutego 2014, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana nie chce cie urazic ale moze twoj organizm jeszcze nie jest na to gotowy...moze psychicznie dojrzalas do decyzji o dziecku ale organizm sie moze jeszcze na to tak do konca nie przygotowal...myslalas o czyms takim?

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2014, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ikusia1221 wrote:
    Znając życie jak mnie coś dopada to mam coraz większe trudności z zajściem... ostatnio jak się tak panicznie bałam to poroniłam ;/ dlatego boję się szpitali...

    Przestań się nakręcać bo to Ci nic nie da ..
    Też boję się szpitali a szczególnie jednego, gdzie musiałam patrzeć jak brat odchodzi, w którym poroniłam ..
    Takie nastawienie w niczym Ci nie pomoże .. !! ..
    Wypinaj tyłek i skopie Ci dupsko !! bo jestem starsza i mogę ..

    Fidelissa lubi tę wiadomość

  • Bursztynka Autorytet
    Postów: 1602 2189

    Wysłany: 22 lutego 2014, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    hej dziewczyny ja tez jestem ale mam pracowity dzien wiec tez bede z doskoku:D milego dnia wszytkim i sloneczka na dworze ja mam otwarte okna w mieszkaniu i slysze jak ptaszki spiewaja normalnie az sie chce zyc :D chociaz sloneczka niema i mokro ale te trele no uwielbiam:D
    Kaśka zabrałaś mi sobotnie słoneczko :p u mnie ponuro i ptaszki po cichutku ćwierkają.

    Dzieńdobry. Ręka mi odpoczęła w nocy :P :P :P

    Kaśka ja z testowaniem nie czekam do marca :D mam jeszcze 8 testów hcg allegrowych więc będę sikać ile wlezie.

    Macierzanka jakbyś mnie uaktualniła na 27.02 to byłabym wdzięczna.

    nick nieaktualny, Fidelissa, nick nieaktualny, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    SyCy39O.jpgSyCyp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2014, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztynka wrote:
    Kaśka zabrałaś mi sobotnie słoneczko :p u mnie ponuro i ptaszki po cichutku ćwierkają.

    Dzieńdobry. Ręka mi odpoczęła w nocy :P :P :P

    Kaśka ja z testowaniem nie czekam do marca :D mam jeszcze 8 testów hcg allegrowych więc będę sikać ile wlezie.

    Macierzanka jakbyś mnie uaktualniła na 27.02 to byłabym wdzięczna.

    Hej Kochana :D ..

    ale piękna temperaturka :D !! .. <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2014, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    Kochana nie chce cie urazic ale moze twoj organizm jeszcze nie jest na to gotowy...moze psychicznie dojrzalas do decyzji o dziecku ale organizm sie moze jeszcze na to tak do konca nie przygotowal...myslalas o czyms takim?
    Myślałam i lekarze nie mieli przeciwwskazań...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2014, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Przestań się nakręcać bo to Ci nic nie da ..
    Też boję się szpitali a szczególnie jednego, gdzie musiałam patrzeć jak brat odchodzi, w którym poroniłam ..
    Takie nastawienie w niczym Ci nie pomoże .. !! ..
    Wypinaj tyłek i skopie Ci dupsko !! bo jestem starsza i mogę ..
    Dziękuję za pocieszenie :)

  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 22 lutego 2014, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztynka wrote:
    Kaśka zabrałaś mi sobotnie słoneczko :p u mnie ponuro i ptaszki po cichutku ćwierkają.

    Dzieńdobry. Ręka mi odpoczęła w nocy :P :P :P

    Kaśka ja z testowaniem nie czekam do marca :D mam jeszcze 8 testów hcg allegrowych więc będę sikać ile wlezie.

    Macierzanka jakbyś mnie uaktualniła na 27.02 to byłabym wdzięczna.
    Kochana ja 1 marca mam przewidywany termin @ wiec przed testowac nie bede nie chce sie nakrecac i niepotrezbnie stresowac czekam na @ jak sie spozni to bede testowala:D

    nick nieaktualny, Nati89 lubią tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 22 lutego 2014, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ikusia1221 wrote:
    Myślałam i lekarze nie mieli przeciwwskazań...
    No chyba ze tak to w takim razie nie zostaje ci nic innego jak znalezc kompetentnego lekarza i dzialac zycze ci jak najlepiej :D

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Bursztynka Autorytet
    Postów: 1602 2189

    Wysłany: 22 lutego 2014, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Raczej nie nastawiam się na ten miesiąc, od 18 dnia muszę znowu duphaston brać .
    Lena to że musisz duphaston brać nie wyklucza ciąży. Ja też biorę.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    SyCy39O.jpgSyCyp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2014, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :) Od razu się lepiej na serduszku robi jak się ma wsparcie :)

    Kaśka28 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2014, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ikusia1221 wrote:
    Dziękuję za pocieszenie :)

    Głowa do Góry .. w końcu Ci się uda i będziesz mogła się cieszyć każdą daną Wam chwilą .. :)
    Nie jesteś tutaj sama z tym wszystkim ..
    Każda ma jakiś problem i przychodzi tutaj :)
    I nie jedna Cię tu postawi do pionu :)
    A jak będzie taka potrzeba to i zajadę do tego bielska i osobiście Ci nakopię !!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2014, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztynka wrote:
    Lena to że musisz duphaston brać nie wyklucza ciąży. Ja też biorę.

    Cicho .. Chcę w spokoju wkroczyć w nowy cykl :D
    Z myślą, że duphaston mam brać i nic z tego nie będzie :)

  • Bursztynka Autorytet
    Postów: 1602 2189

    Wysłany: 22 lutego 2014, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Hej Kochana :D ..

    ale piękna temperaturka :D !! .. <3

    Lena, nie nakręcaj mnie :P ciiii
    ja mam wierzenie że to duphaston mi podwyższa, i już :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    SyCy39O.jpgSyCyp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2014, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztynka wrote:
    Lena, nie nakręcaj mnie :P ciiii
    ja mam wierzenie że to duphaston mi podwyższa, i już :D

    Dobrze :D po oszukujmy się razem :D

    Bursztynka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2014, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Głowa do Góry .. w końcu Ci się uda i będziesz mogła się cieszyć każdą daną Wam chwilą .. :)
    Nie jesteś tutaj sama z tym wszystkim ..
    Każda ma jakiś problem i przychodzi tutaj :)
    I nie jedna Cię tu postawi do pionu :)
    A jak będzie taka potrzeba to i zajadę do tego bielska i osobiście Ci nakopię !!
    To chyba jest potrzebne :) ale jeszcze nie teraz :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2014, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ikusia1221 wrote:
    To chyba jest potrzebne :) ale jeszcze nie teraz :P

    Poświęcę te paliwo i ponad 30 km .. jeśli będzie taka potrzeba :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2014, 10:00

    dżona lubi tę wiadomość

‹‹ 1024 1025 1026 1027 1028 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

USG, test PAPP-A. Nieprawidłowe wyniki badań w ciąży – co dalej?

W badaniu USG lekarz wykrył jakieś nieprawidłowości? A może wyniki testu PAPP-A są niezadowalające? Co dalej? Jakie kroki podjąć? Czy w takiej sytuacji nieinwazyjny test genetyczny może okazać się pomocny? Jakich informacji może dostarczyć test NIPT?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ