Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)
Odpowiedz

Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2014, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    to powiedz ze to nagla sprawa ze boli albo idz do szpitala niech cie przebadaja...

    Otóż to, zawsze mają luki na takie przypadki :)
    Ikusia1221 wrote:
    Dzięki.. Tak się troche boje ;/

    Nie masz się czego bać :) masz młody organizm więc poradzi sobie ze wszystkim :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2014, 09:43

  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 22 lutego 2014, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Raczej nie nastawiam się na ten miesiąc, od 18 dnia muszę znowu duphaston brać .
    wiesz dupek z tego co wiem pomoze ci albo wywolac @ albo podtrzymac ciaze wiec ja bede trzymala kciuki:D

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2014, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    wiesz dupek z tego co wiem pomoze ci albo wywolac @ albo podtrzymac ciaze wiec ja bede trzymala kciuki:D

    Wiem wiem .. ale pytanie kiedy owu będzie ..
    Jak na razie się męczę z @ ..
    Chciała bym mieć też 2-3 dni i koniec :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2014, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Znając życie jak mnie coś dopada to mam coraz większe trudności z zajściem... ostatnio jak się tak panicznie bałam to poroniłam ;/ dlatego boję się szpitali...

  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 22 lutego 2014, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana nie chce cie urazic ale moze twoj organizm jeszcze nie jest na to gotowy...moze psychicznie dojrzalas do decyzji o dziecku ale organizm sie moze jeszcze na to tak do konca nie przygotowal...myslalas o czyms takim?

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2014, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ikusia1221 wrote:
    Znając życie jak mnie coś dopada to mam coraz większe trudności z zajściem... ostatnio jak się tak panicznie bałam to poroniłam ;/ dlatego boję się szpitali...

    Przestań się nakręcać bo to Ci nic nie da ..
    Też boję się szpitali a szczególnie jednego, gdzie musiałam patrzeć jak brat odchodzi, w którym poroniłam ..
    Takie nastawienie w niczym Ci nie pomoże .. !! ..
    Wypinaj tyłek i skopie Ci dupsko !! bo jestem starsza i mogę ..

    Fidelissa lubi tę wiadomość

  • Bursztynka Autorytet
    Postów: 1602 2189

    Wysłany: 22 lutego 2014, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    hej dziewczyny ja tez jestem ale mam pracowity dzien wiec tez bede z doskoku:D milego dnia wszytkim i sloneczka na dworze ja mam otwarte okna w mieszkaniu i slysze jak ptaszki spiewaja normalnie az sie chce zyc :D chociaz sloneczka niema i mokro ale te trele no uwielbiam:D
    Kaśka zabrałaś mi sobotnie słoneczko :p u mnie ponuro i ptaszki po cichutku ćwierkają.

    Dzieńdobry. Ręka mi odpoczęła w nocy :P :P :P

    Kaśka ja z testowaniem nie czekam do marca :D mam jeszcze 8 testów hcg allegrowych więc będę sikać ile wlezie.

    Macierzanka jakbyś mnie uaktualniła na 27.02 to byłabym wdzięczna.

    nick nieaktualny, Fidelissa, nick nieaktualny, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    SyCy39O.jpgSyCyp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2014, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztynka wrote:
    Kaśka zabrałaś mi sobotnie słoneczko :p u mnie ponuro i ptaszki po cichutku ćwierkają.

    Dzieńdobry. Ręka mi odpoczęła w nocy :P :P :P

    Kaśka ja z testowaniem nie czekam do marca :D mam jeszcze 8 testów hcg allegrowych więc będę sikać ile wlezie.

    Macierzanka jakbyś mnie uaktualniła na 27.02 to byłabym wdzięczna.

    Hej Kochana :D ..

    ale piękna temperaturka :D !! .. <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2014, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    Kochana nie chce cie urazic ale moze twoj organizm jeszcze nie jest na to gotowy...moze psychicznie dojrzalas do decyzji o dziecku ale organizm sie moze jeszcze na to tak do konca nie przygotowal...myslalas o czyms takim?
    Myślałam i lekarze nie mieli przeciwwskazań...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2014, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Przestań się nakręcać bo to Ci nic nie da ..
    Też boję się szpitali a szczególnie jednego, gdzie musiałam patrzeć jak brat odchodzi, w którym poroniłam ..
    Takie nastawienie w niczym Ci nie pomoże .. !! ..
    Wypinaj tyłek i skopie Ci dupsko !! bo jestem starsza i mogę ..
    Dziękuję za pocieszenie :)

  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 22 lutego 2014, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztynka wrote:
    Kaśka zabrałaś mi sobotnie słoneczko :p u mnie ponuro i ptaszki po cichutku ćwierkają.

    Dzieńdobry. Ręka mi odpoczęła w nocy :P :P :P

    Kaśka ja z testowaniem nie czekam do marca :D mam jeszcze 8 testów hcg allegrowych więc będę sikać ile wlezie.

    Macierzanka jakbyś mnie uaktualniła na 27.02 to byłabym wdzięczna.
    Kochana ja 1 marca mam przewidywany termin @ wiec przed testowac nie bede nie chce sie nakrecac i niepotrezbnie stresowac czekam na @ jak sie spozni to bede testowala:D

    nick nieaktualny, Nati89 lubią tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 22 lutego 2014, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ikusia1221 wrote:
    Myślałam i lekarze nie mieli przeciwwskazań...
    No chyba ze tak to w takim razie nie zostaje ci nic innego jak znalezc kompetentnego lekarza i dzialac zycze ci jak najlepiej :D

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Bursztynka Autorytet
    Postów: 1602 2189

    Wysłany: 22 lutego 2014, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Raczej nie nastawiam się na ten miesiąc, od 18 dnia muszę znowu duphaston brać .
    Lena to że musisz duphaston brać nie wyklucza ciąży. Ja też biorę.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    SyCy39O.jpgSyCyp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2014, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :) Od razu się lepiej na serduszku robi jak się ma wsparcie :)

    Kaśka28 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2014, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ikusia1221 wrote:
    Dziękuję za pocieszenie :)

    Głowa do Góry .. w końcu Ci się uda i będziesz mogła się cieszyć każdą daną Wam chwilą .. :)
    Nie jesteś tutaj sama z tym wszystkim ..
    Każda ma jakiś problem i przychodzi tutaj :)
    I nie jedna Cię tu postawi do pionu :)
    A jak będzie taka potrzeba to i zajadę do tego bielska i osobiście Ci nakopię !!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2014, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztynka wrote:
    Lena to że musisz duphaston brać nie wyklucza ciąży. Ja też biorę.

    Cicho .. Chcę w spokoju wkroczyć w nowy cykl :D
    Z myślą, że duphaston mam brać i nic z tego nie będzie :)

  • Bursztynka Autorytet
    Postów: 1602 2189

    Wysłany: 22 lutego 2014, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Hej Kochana :D ..

    ale piękna temperaturka :D !! .. <3

    Lena, nie nakręcaj mnie :P ciiii
    ja mam wierzenie że to duphaston mi podwyższa, i już :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    SyCy39O.jpgSyCyp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2014, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztynka wrote:
    Lena, nie nakręcaj mnie :P ciiii
    ja mam wierzenie że to duphaston mi podwyższa, i już :D

    Dobrze :D po oszukujmy się razem :D

    Bursztynka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2014, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Głowa do Góry .. w końcu Ci się uda i będziesz mogła się cieszyć każdą daną Wam chwilą .. :)
    Nie jesteś tutaj sama z tym wszystkim ..
    Każda ma jakiś problem i przychodzi tutaj :)
    I nie jedna Cię tu postawi do pionu :)
    A jak będzie taka potrzeba to i zajadę do tego bielska i osobiście Ci nakopię !!
    To chyba jest potrzebne :) ale jeszcze nie teraz :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2014, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ikusia1221 wrote:
    To chyba jest potrzebne :) ale jeszcze nie teraz :P

    Poświęcę te paliwo i ponad 30 km .. jeśli będzie taka potrzeba :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2014, 10:00

    dżona lubi tę wiadomość

‹‹ 1024 1025 1026 1027 1028 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

💔 Jak przetrwać Święta, gdy Twoje ramiona są puste? Poradnik dla par starających się o dziecko

Święta Bożego Narodzenia. Magiczny czas, pełen ciepła, rodzinnych spotkań i... presji. Dla par, które od dawna marzą o dziecku, grudzień potrafi być emocjonalnym rollercoasterem. Wzruszenie miesza się z frustracją, poczuciem niesprawiedliwości i bólem, a każda reklama czy uśmiechnięte dziecko przy stole tylko uwypukla to, czego w ciągu roku udaje się jakoś nie dostrzegać.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ