Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)
Odpowiedz

Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)

Oceń ten wątek:
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 22 lutego 2014, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, żyję i mam się dobrze :-) tęsknię za Wami i w miare możliwości tu zaglądam i trochę czytam. Po weekendzie powinnam się już tu zakotwiczyc. Mam nadzieje, ze uda mi się zreanimowac kompa. Trzymam za Was mocno kciuki i mam nadzieje, ze jak zagladne do pamiętnika Macierzanki to zobaczę piękne serduszka :-) Buziaki! :-*

    Macierzanka:), nick nieaktualny, santoocha, Fidelissa, nick nieaktualny, Misty87 lubią tę wiadomość

  • Magdas Autorytet
    Postów: 1624 1678

    Wysłany: 22 lutego 2014, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Ostatnio próbowałam zrobić z Tomkiem te parówki .. wyszły Nam okropne !! :)

    Ja jutro mam gości :)
    o no co Ty to mój przysmak ;)
    Widzę gościnny weekend:)

    W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to,by nauczyć sie tańczyć w deszczu.
  • Driada0102 Autorytet
    Postów: 915 853

    Wysłany: 22 lutego 2014, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane!
    Juz mi się za wami tak tęskniło.
    Ja się dziś czuje fatalnie, jest mi nie dobrze, słabo i na nic nie mam ochoty jeść. Siusiam co pół godz i do tego jeszcze jeść mi się chcę bez przerwy.

    Kaśka28 lubi tę wiadomość

    f2wli09kvv5ashuy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2014, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Driada0102 wrote:
    Hej kochane!
    Juz mi się za wami tak tęskniło.
    Ja się dziś czuje fatalnie, jest mi nie dobrze, słabo i na nic nie mam ochoty jeść. Siusiam co pół godz i do tego jeszcze jeść mi się chcę bez przerwy.

    Hej Kochana :D robiłaś znowu test ? :D


    Witaj Macierzanko :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2014, 12:40

  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 22 lutego 2014, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kochane! Troche nadrobiłam :)
    Co u Was? Nie miałam wczoraj siły nawet na odpalenie kompa, zasnęłam w zbroi wieczorem. Krótki sen i 5 godzin za kółkiem dodatkowo. Dziś zaspałam na mierzenie tempki i nie wiem czy pisać tę co zmierzyłam.
    Jak chceie jakiejś aktualizacji na liście, to piszcie proso do pamiętnika, bo tu mogę coś pominąć czasem :) choć mi się (chyba) nie zdarzyło :D

    Lili, przepisałam. Przykro mi, ale jest zawsze nadzieja na nowy cykl.
    Czarna, owulka mogła być u Ciebie 18-20dc. obrze, że przycisnęłaś mężusia :)
    Ewelina, a jak dziś Twoje oczy? Ja dziś już wyspana :) Trzeba kontynuować staranka.
    Kasiu, to chyba fajny lekarz. To była pierwsza wizyta?
    Ania, juz po owulce, teraz czekamy na efekty.
    Jak tam Laura?
    Przedszkolanka, wyrazy współczucia!
    Sara, GRATULUJĘ!
    Misty, dzięki za serducha!
    Malinowa, obstawiam bardzo mądre dziecko <3
    Driada, To samo :)
    Im gotsze samopoczucie, tym dziecko zdrowsze... ponoć :)
    Landryneczka, zdrówka!

    Laura, nick nieaktualny, Misty87 lubią tę wiadomość

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2014, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdas wrote:
    o no co Ty to mój przysmak ;)
    Widzę gościnny weekend:)

    Może i My coś zrobiliśmy źle , były okropne !! :)

  • Magdas Autorytet
    Postów: 1624 1678

    Wysłany: 22 lutego 2014, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Może i My coś zrobiliśmy źle , były okropne !! :)
    ja za pierwszym razem poukładałam je za blisko siebie i mi się wszytskie pozlepiały i miałam jedną wielką bułę :D

    W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to,by nauczyć sie tańczyć w deszczu.
  • Driada0102 Autorytet
    Postów: 915 853

    Wysłany: 22 lutego 2014, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak tak zrobiłam, aż 2 dodatkowo.
    Mój jak zobaczył elektryczny to wieczorem się przyznał, że prawię się popłakał ;)
    Ja gości miałam wczoraj. Pierwsza tura od 17-18;30 i druga od 19.
    Jeszcze im nie powiedzieliśmy. W pracy zgłaszam w poniedziałek. Pierwszą wizytę mam 6 marca u położnej.
    Chcę lecieć do Polski na badania 12 marca już powinno być serduszko ;)

    nick nieaktualny, Lili266, Fidelissa lubią tę wiadomość

    f2wli09kvv5ashuy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2014, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Driada0102 wrote:
    Tak tak zrobiłam, aż 2 dodatkowo.
    Mój jak zobaczył elektryczny to wieczorem się przyznał, że prawię się popłakał ;)
    Ja gości miałam wczoraj. Pierwsza tura od 17-18;30 i druga od 19.
    Jeszcze im nie powiedzieliśmy. W pracy zgłaszam w poniedziałek. Pierwszą wizytę mam 6 marca u położnej.
    Chcę lecieć do Polski na badania 12 marca już powinno być serduszko ;)

    Pięknie :D .. więc oficjalnie Gratuluję :)

    Driada0102, Kaśka28 lubią tę wiadomość

  • Driada0102 Autorytet
    Postów: 915 853

    Wysłany: 22 lutego 2014, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaraz wam wyślę zdj testu elektrycznego.
    Właśnie wrócił mój z zakupów i kupił mi słodkiego misia :D

    nick nieaktualny, santoocha, Lili266, Macierzanka:), dżona, Fidelissa lubią tę wiadomość

    f2wli09kvv5ashuy.png
  • Driada0102 Autorytet
    Postów: 915 853

    Wysłany: 22 lutego 2014, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://zapodaj.net/9040d64d21354.jpg.html
    http://zapodaj.net/d7e846759363d.jpg.html

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

    f2wli09kvv5ashuy.png
  • Bursztynka Autorytet
    Postów: 1602 2189

    Wysłany: 22 lutego 2014, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    dr kaśka slucha takze nawijaj diagnoze wystawie:D
    Ja tez bede miala gosci i bede robila tortille uwielbiam i tego mi lekarz nie zakazal w koncu to warzywa w srodku hehe
    haaaaa ja tez mam dzisiaj tortille na późniejszy obiadek :D

    Kaśka no jedziemy równo jak cholera :P

    Driada0102, Kaśka28 lubią tę wiadomość

    SyCy39O.jpgSyCyp2.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 22 lutego 2014, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!

    Przyszłam tylko się przywitać i spytać w skrócie co słychac? Jakieś nowe zielone kropki? Ktoś testuje? Jak mamusie?

    Miłego dnia :*

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Bursztynka Autorytet
    Postów: 1602 2189

    Wysłany: 22 lutego 2014, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Frog wrote:
    Dziewczynki, żyję i mam się dobrze :-) tęsknię za Wami i w miare możliwości tu zaglądam i trochę czytam. Po weekendzie powinnam się już tu zakotwiczyc. Mam nadzieje, ze uda mi się zreanimowac kompa. Trzymam za Was mocno kciuki i mam nadzieje, ze jak zagladne do pamiętnika Macierzanki to zobaczę piękne serduszka :-) Buziaki! :-*
    Cześć żabka, mi się reanimacja lapka jakiś czas temu powiodła więc u Ciebie też będzie good. Pozdrawiam!

    SyCy39O.jpgSyCyp2.png
  • Bursztynka Autorytet
    Postów: 1602 2189

    Wysłany: 22 lutego 2014, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Driada0102 wrote:
    http://zapodaj.net/9040d64d21354.jpg.html
    http://zapodaj.net/d7e846759363d.jpg.html

    Gratuluję serdecznie !!!
    Ale wiesz co Ci powiem, że to nie misio jest
    na moje oko ma za dużo łap na dole, to jakaś ośmiorniczka jest :D
    -oryginalnie-

    SyCy39O.jpgSyCyp2.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 22 lutego 2014, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wg mnie to też ośmiorniczka :) bez dwóch zdań :D

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Driada0102 Autorytet
    Postów: 915 853

    Wysłany: 22 lutego 2014, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztynka wrote:
    Gratuluję serdecznie !!!
    Ale wiesz co Ci powiem, że to nie misio jest
    na moje oko ma za dużo łap na dole, to jakaś ośmiorniczka jest :D
    -oryginalnie-
    No taka słodka, mówię, że na dziewczynkę, a mój, że nie bo to dla mnie i będzie chłopczyk ;p

    XxMoniaXx lubi tę wiadomość

    f2wli09kvv5ashuy.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 22 lutego 2014, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eee tam nie ważne, byle zdrowe :)

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Driada0102 Autorytet
    Postów: 915 853

    Wysłany: 22 lutego 2014, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    Wg mnie to też ośmiorniczka :) bez dwóch zdań :D
    tak tak chodziło mi w sensie że maskotka ;)

    f2wli09kvv5ashuy.png
  • Bursztynka Autorytet
    Postów: 1602 2189

    Wysłany: 22 lutego 2014, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Driada0102 wrote:
    No taka słodka, mówię, że na dziewczynkę, a mój, że nie bo to dla mnie i będzie chłopczyk ;p
    pff różowy to na dziewczynkę przecież
    zwłaszcza, że ośmiornica to jest czyli żeńska a nie ośmiornic męski:D

    Macierzanka:), dżona lubią tę wiadomość

    SyCy39O.jpgSyCyp2.png
‹‹ 1028 1029 1030 1031 1032 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ