Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)
Odpowiedz

Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2014, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macierzanka:) wrote:

    Lena, zdrowaś już ? :)

    Czuję się lepiej niż wczoraj :) grzeję się dalej mam nadzieję, że jak szybko przyszła tak ucieknie ;)

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 27 lutego 2014, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staram się wrote:
    hej moge sie dolaczyc?? rowniez sie staram o dzidzie juz prawie pol roku niestety nic;/
    Już dołączyłaś! Witamy
    Częstujemy pączkami! :)
    i wspieramy!

    Hej Kejti!
    Kasiula, no to...(z góry przepraszam) dobrze! Dzidzia zdrowa jest :)
    Ewelina będziesz! Już dziewczyny nadrabiają jak mogą :)

    Kasiula09, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • Misty87 Autorytet
    Postów: 2669 4814

    Wysłany: 27 lutego 2014, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Wam...
    Wrocilam...

    Serduszko bije bardzo wyraznie. Ale dostalam na podtrzymanie.
    :(

    santoocha, dżona, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Chłopcy 1jajowi,1ow i 1kosm, cc 32+5,waga 1880g i 1670g.
    1usahdgeb3da0ojs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2014, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misty87 wrote:
    Hej Wam...
    Wrocilam...

    Serduszko bije bardzo wyraznie. Ale dostalam na podtrzymanie.
    :(


    Wszystko będzie w porządku <3 Ściskam !

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 27 lutego 2014, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misty, nie martw się na zapas. Serduszko bije :):) Przytulam Was mocno!! :)

  • Magdas Autorytet
    Postów: 1624 1678

    Wysłany: 27 lutego 2014, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uff poszłam bo to sklep prawie koło bloku i powiedziałam co i jak i w ramach rekompensaty dostałam 8 pączków z nadzieniem:P matko aż mi głupio było mówię,że nie ja chcę tylko chociaż 3 ale z nadzieniem ale tam kierownik sklepu powiedział,że ich bład i wcisnął 8 :P

    Little Frog, Kasiula09, Macierzanka:), Z., Kaśka28, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to,by nauczyć sie tańczyć w deszczu.
  • staram się Znajoma
    Postów: 27 17

    Wysłany: 27 lutego 2014, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje za przyjęcie :) ja staram sie o dzidzie pol roku okazalo sie ze mam podwyzszona prolaktyne i biore na to tabletki BROMERGON. i dziwi mnie jedna rzecz a raczej zastanawia bo zawsze jak mialam dostac okresu wczesniej zawsze bolaly mnie piersi i mialam je bardzo wrazliwe a teraz odkad biore te tabletki nic a nic mnie nie boli jak myslicie mozliwe jest to przez te tabletki ??

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2913 2400

    Wysłany: 27 lutego 2014, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misty87 wrote:
    Hej Wam...
    Wrocilam...

    Serduszko bije bardzo wyraznie. Ale dostalam na podtrzymanie.
    :(

    hej :) to fajnie ze serduszko bije :) a tym sie nic nie martw czasem tak jest niestety ale jak lekarz przepisał Ci leki to bedzie dobrze :) trzeba mysleć pozytywnie :)

    age.png
  • Magdas Autorytet
    Postów: 1624 1678

    Wysłany: 27 lutego 2014, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misty wszystko będzie dobrze zobaczysz:) najważniejsze,że serduszko bije. A teraz się nie stresuj, wyluzuj i wypoczywaj :)

    W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to,by nauczyć sie tańczyć w deszczu.
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2913 2400

    Wysłany: 27 lutego 2014, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdas wrote:
    uff poszłam bo to sklep prawie koło bloku i powiedziałam co i jak i w ramach rekompensaty dostałam 8 pączków z nadzieniem:P matko aż mi głupio było mówię,że nie ja chcę tylko chociaż 3 ale z nadzieniem ale tam kierownik sklepu powiedział,że ich bład i wcisnął 8 :P

    a widzisz dobrze było pójść i jeszcze wiecej pączków masz :)

    nick nieaktualny, Magdas lubią tę wiadomość

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2014, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdas wrote:
    uff poszłam bo to sklep prawie koło bloku i powiedziałam co i jak i w ramach rekompensaty dostałam 8 pączków z nadzieniem:P matko aż mi głupio było mówię,że nie ja chcę tylko chociaż 3 ale z nadzieniem ale tam kierownik sklepu powiedział,że ich bład i wcisnął 8 :P

    Pójdą w Cycki ! :D

    Kasiula09, Magdas, Z., Kaśka28 lubią tę wiadomość

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 27 lutego 2014, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdas wrote:
    uff poszłam bo to sklep prawie koło bloku i powiedziałam co i jak i w ramach rekompensaty dostałam 8 pączków z nadzieniem:P matko aż mi głupio było mówię,że nie ja chcę tylko chociaż 3 ale z nadzieniem ale tam kierownik sklepu powiedział,że ich bład i wcisnął 8 :P
    No proszę, jednak chodzą po tym świecie uczciwi ludzie....no chyba, że wpadłaś w oko kierownikowi? :D

    nick nieaktualny, Kaśka28 lubią tę wiadomość

  • Misty87 Autorytet
    Postów: 2669 4814

    Wysłany: 27 lutego 2014, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje, balam sie bardzo bo bylam pewna, ze nie ma zarodka, jak zobaczylam mine doktor. Ale serduszko bylo widac wyraznie,zarodeczek tak z boku malusi. Ale kazala sie oszczedzac,nawet wyjazd do PL odradzala, ale obiecalam, ze pojde za tydz do lekarza.
    Az sie poplakalam. Czulam...moja intuicja nie zawodzi.

    Chłopcy 1jajowi,1ow i 1kosm, cc 32+5,waga 1880g i 1670g.
    1usahdgeb3da0ojs.png
  • Magdas Autorytet
    Postów: 1624 1678

    Wysłany: 27 lutego 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe chyba nie chcieli podpaść bo prawie codziennie coś tam u nich kupujemy :D oby w cycki szły :D matko ale jakie świeżutkie dopiero co przywiezione z piekarni tak pachną,że myślałam, że po drodze będę jadła

    Little Frog, sara_nar lubią tę wiadomość

    W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to,by nauczyć sie tańczyć w deszczu.
  • Magdas Autorytet
    Postów: 1624 1678

    Wysłany: 27 lutego 2014, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misty87 wrote:
    Dziekuje, balam sie bardzo bo bylam pewna, ze nie ma zarodka, jak zobaczylam mine doktor. Ale serduszko bylo widac wyraznie,zarodeczek tak z boku malusi. Ale kazala sie oszczedzac,nawet wyjazd do PL odradzala, ale obiecalam, ze pojde za tydz do lekarza.
    Az sie poplakalam. Czulam...moja intuicja nie zawodzi.
    Misty spokojnie dobrze,że dała Ci leki. Teraz będzie wszystko dobrze zobaczysz i nie smuć się już.

    W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to,by nauczyć sie tańczyć w deszczu.
  • Groszek Autorytet
    Postów: 2448 1720

    Wysłany: 27 lutego 2014, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dostalam okres.. Glupia, myslalam ze sie uda za pierwszym razem :-(
    No to potestowane. Juz wiem ze @ sie u mnie moze spoznic, mozna plamic przed okresem i w ogole wszystko mozna… ehh zdolowana jestem :-(


    Zeby sie wyladowac posprzatalam, wymylam caly dom, obiad sie juz gotuje :-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2014, 13:07

    relge6yd309xm1zq.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 27 lutego 2014, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misty, wiem że łatwo pisać, ale myśl pozytywnie. Zadręczanie się nie pomoże... Dostałaś leki i zalecenie, żeby się oszczędzać, więc się oszczędzaj :*

  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 27 lutego 2014, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misty <3 to oszczędzaj się i nie denerwuj bo to dzidzi szkodzi <3
    wspieram mocno! wszystko będzie dobrze!

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2014, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra nie przeszkadzam papa

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 27 lutego 2014, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Groszek wrote:
    A ja dostalam okres.. Glupia, myslalam ze sie uda za pierwszym razem :-(
    No to potestowane. Juz wiem ze @ sie u mnie moze spoznic, mozna plamic przed okresem i w ogole wszystko mozna… ehh zdolowana jestem :-(


    Zeby sie wyladowac posprzatalam, wymylam caly dom, obiad sie juz gotuje :-(
    No widzisz, ile nas głupich.... Nie, to nie jest głupota - to nadzieja :) To teraz podciągnąć rękawy i w następnym cyklu brać się do roboty :) Trzymam kciuki! :)

    Z. lubi tę wiadomość

‹‹ 1164 1165 1166 1167 1168 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ