Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)
Odpowiedz

Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2014, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misty87 wrote:
    Ja sie dorzuce do tego bocka :)

    Ej e a moze on nie wyrabia na zakretach??? Moze potrzebuje kumpla po fachu???

    Zatrudnilam 2 na raz!
    Niech mi teraz ktoras powie,ze w tym cyklu sie jej nie udalo :D
    2806062ur7opo478b.jpg

    Albo nawigację ma do d.py :D oby teraz nie pobłądziły :D

    nick nieaktualny, Laura, Fidelissa, Misty87 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2014, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam TSH 3,5 :|

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2014, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura wrote:
    Aniu bociek już jest to ten heh
    1837655i3kyn07pwg.gif
    ale jemu się nie płaci to jest forumowy bociek bezpłatny ;;))

    No jeden jest, ale Misty zatrudniła 2 do pomocy :D jak to mówią: w kupie siła! :D

    dżona, Z., Laura, Driada0102, Misty87 lubią tę wiadomość

  • kejti91 Autorytet
    Postów: 989 529

    Wysłany: 27 lutego 2014, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misty87 wrote:
    Ja sie dorzuce do tego bocka :)

    Ej e a moze on nie wyrabia na zakretach??? Moze potrzebuje kumpla po fachu???

    Zatrudnilam 2 na raz!
    Niech mi teraz ktoras powie,ze w tym cyklu sie jej nie udalo :D
    2806062ur7opo478b.jpg
    Misty ja lapie tego Twojego bocka na pierwszym zkrecie :D

    Misty87 lubi tę wiadomość

    f2w33e3ks3h3a3i8.png
    img-2013040601801830.png
  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 27 lutego 2014, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Bambucza od tygodnia trąbi o Imieninach ..
    Jutro mam dwóch nieznośnych klientów, potem jeszcze jeden przyjeżdża o 18.30 do nieświadomości której...

    Sprzątanie
    Zakupy-wędlinyny i reszta z listy
    Przygotowanie rzutów i pytań do fachowców na sobotę
    Wykończenie tortu

    Sobota- wycieczka na budowę
    Przygotowanie kolacji imieninowej

    Impra od 22.30


    Spać

    Kaśka28, nick nieaktualny, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    qq87j44jhto0od0f.png


  • Laura Autorytet
    Postów: 3396 6618

    Wysłany: 27 lutego 2014, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2015, 19:39

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Synuś mamusi i tatusia :)
    Dominiś 2890, 52cm <3
    89c50790be.png

  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 27 lutego 2014, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura wrote:
    Gdyby tamte poblądziły to polecam forumowego boćka ;;))
    1837655i3kyn07pwg.gif
    to tego tez lapie:D do siaty zlapie heheh

    nick nieaktualny, dżona, Laura lubią tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • dżona Autorytet
    Postów: 899 1243

    Wysłany: 27 lutego 2014, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misty87 wrote:
    Ja sie dorzuce do tego bocka :)

    Ej e a moze on nie wyrabia na zakretach??? Moze potrzebuje kumpla po fachu???

    Zatrudnilam 2 na raz!
    Niech mi teraz ktoras powie,ze w tym cyklu sie jej nie udalo :D
    2806062ur7opo478b.jpg

    nie mogę się zdecydować, rózowy czy niebieski?? :) jak już doleci wybiorę :) bo na pewno leci :D :D

    nick nieaktualny, Laura, Misty87, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    100 cykl 09.2020 STOP - już nie liczę...
    🛑😔 92zOvuFdiend.pl
    Niedrożne jajowody? PCOS(2011), niedoczynność tarczycy(2014), hiperinsulinemia(2015), hiperprolaktynemia cz(2015), wysokie LH, znikomy śluz 😐
    *08.2018 ... psychoterapia
    *1,5 roku z Naprotechnologią
    *kilkanaście cykli z Letrozolem
    * mąż 2% morfologia, 86 ml/ml koncentracja
    *01.2017 - SHSG Lublin - PJ udrożniono, LJ udrożniono na 2/3 długości
    *10.2016- laparoskopia -NIEDROŻNOŚĆ OBUSTRONNA 😔PCOS-kauteryzacja jajników
    *06.2014-03.2015- 8 cykli z Clostilbergyt
    *07.2014- histeroskopia-lewe ujście jajowodu niedrożne, prawe drożne, macica i szyjka ok
    *10.2013- laparoskopia- niedrożność PJ, kauteryzacja jajników
    *Aniołek [*] 13.01.2014 ♥ 6+3t 😔
    *Starania o pierwszą ciąże od 09.2012
    "Każdego dnia, dostajemy od życia kamienie, ale to od nas zależy czy zbudujemy z nich mur, czy most."

    j36regz2ei8e5moa.png
  • kejti91 Autorytet
    Postów: 989 529

    Wysłany: 27 lutego 2014, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Ja mam TSH 3,5 :|
    Laura u mnie to bylo tak ze zaczynalam z wynikiem tsh 0,005. Zaczelam brac leki. Pozniej wynik byl ok 0,8. Dwa tygodnie temu wynik byl 2,7 a dzis 3,4! Dawka lekow jest widocznie za wysoka i z nadczynnosci zaczyna sie robic niedoczynnosc :/

    f2w33e3ks3h3a3i8.png
    img-2013040601801830.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2014, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę coś zjeść, bo ciągle tylko pączki, torty i ciasta :D
    Normalnie śliniotoku dostaję! :D

    nick nieaktualny, Fidelissa, dżona, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

  • dżona Autorytet
    Postów: 899 1243

    Wysłany: 27 lutego 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania07 wrote:
    No jeden jest, ale Misty zatrudniła 2 do pomocy :D jak to mówią: w kupie siła! :D

    My w kupie, bocki w kupie, to koniecznie kupa musi być caaała zielona :D :D

    Kaśka28, nick nieaktualny, Laura, Driada0102, Misty87, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    100 cykl 09.2020 STOP - już nie liczę...
    🛑😔 92zOvuFdiend.pl
    Niedrożne jajowody? PCOS(2011), niedoczynność tarczycy(2014), hiperinsulinemia(2015), hiperprolaktynemia cz(2015), wysokie LH, znikomy śluz 😐
    *08.2018 ... psychoterapia
    *1,5 roku z Naprotechnologią
    *kilkanaście cykli z Letrozolem
    * mąż 2% morfologia, 86 ml/ml koncentracja
    *01.2017 - SHSG Lublin - PJ udrożniono, LJ udrożniono na 2/3 długości
    *10.2016- laparoskopia -NIEDROŻNOŚĆ OBUSTRONNA 😔PCOS-kauteryzacja jajników
    *06.2014-03.2015- 8 cykli z Clostilbergyt
    *07.2014- histeroskopia-lewe ujście jajowodu niedrożne, prawe drożne, macica i szyjka ok
    *10.2013- laparoskopia- niedrożność PJ, kauteryzacja jajników
    *Aniołek [*] 13.01.2014 ♥ 6+3t 😔
    *Starania o pierwszą ciąże od 09.2012
    "Każdego dnia, dostajemy od życia kamienie, ale to od nas zależy czy zbudujemy z nich mur, czy most."

    j36regz2ei8e5moa.png
  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 27 lutego 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uciekam kochane. Miłej nocki:)))
    Udanych testów i pozytywnych wieści:)))

    nick nieaktualny, Z., nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    qq87j44jhto0od0f.png


  • kejti91 Autorytet
    Postów: 989 529

    Wysłany: 27 lutego 2014, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc Fidelissa :-)

    Fidelissa lubi tę wiadomość

    f2w33e3ks3h3a3i8.png
    img-2013040601801830.png
  • Laura Autorytet
    Postów: 3396 6618

    Wysłany: 27 lutego 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2015, 19:39

    Fidelissa, nick nieaktualny, dżona, Z., nick nieaktualny, Kaśka28, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    Synuś mamusi i tatusia :)
    Dominiś 2890, 52cm <3
    89c50790be.png

  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 27 lutego 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papa:))<3

    qq87j44jhto0od0f.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2014, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc Fidelissa, dobranoc Laura ;* kolorowych snów i do jutra <3

    Laura lubi tę wiadomość

  • dżona Autorytet
    Postów: 899 1243

    Wysłany: 27 lutego 2014, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Ja mam TSH 3,5 :|

    I co zamierzasz z tym zrobić? Tak z ciekawosci pytam, bo szukam opini w tym temacie? :)

    100 cykl 09.2020 STOP - już nie liczę...
    🛑😔 92zOvuFdiend.pl
    Niedrożne jajowody? PCOS(2011), niedoczynność tarczycy(2014), hiperinsulinemia(2015), hiperprolaktynemia cz(2015), wysokie LH, znikomy śluz 😐
    *08.2018 ... psychoterapia
    *1,5 roku z Naprotechnologią
    *kilkanaście cykli z Letrozolem
    * mąż 2% morfologia, 86 ml/ml koncentracja
    *01.2017 - SHSG Lublin - PJ udrożniono, LJ udrożniono na 2/3 długości
    *10.2016- laparoskopia -NIEDROŻNOŚĆ OBUSTRONNA 😔PCOS-kauteryzacja jajników
    *06.2014-03.2015- 8 cykli z Clostilbergyt
    *07.2014- histeroskopia-lewe ujście jajowodu niedrożne, prawe drożne, macica i szyjka ok
    *10.2013- laparoskopia- niedrożność PJ, kauteryzacja jajników
    *Aniołek [*] 13.01.2014 ♥ 6+3t 😔
    *Starania o pierwszą ciąże od 09.2012
    "Każdego dnia, dostajemy od życia kamienie, ale to od nas zależy czy zbudujemy z nich mur, czy most."

    j36regz2ei8e5moa.png
  • Driada0102 Autorytet
    Postów: 915 853

    Wysłany: 27 lutego 2014, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny :)
    co tam słychać?
    Dla mnie również jesteście wspaniałe! <3
    Kasiu dziękuję za pączusia mniam mniam mniam :)
    Aniu jak się czujesz?

    Ja niestety jestem chora. Wróciłam z prcy z bólem brzuszka i nudnościami. Pierwsze co zrobiłam połóżyłam się do łóżka. Dopiero się przebudziłam. Boli mnie gardło brzusio i mam dreszcze :(

    f2wli09kvv5ashuy.png
  • Z. Autorytet
    Postów: 2054 3725

    Wysłany: 27 lutego 2014, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Driada0102 wrote:
    hej dziewczyny :)
    co tam słychać?
    Dla mnie również jesteście wspaniałe! <3
    Kasiu dziękuję za pączusia mniam mniam mniam :)
    Aniu jak się czujesz?

    Ja niestety jestem chora. Wróciłam z prcy z bólem brzuszka i nudnościami. Pierwsze co zrobiłam połóżyłam się do łóżka. Dopiero się przebudziłam. Boli mnie gardło brzusio i mam dreszcze :(

    Uuu niedobrze. Kuruj się zdrowka życzę!

    Dwa bąbelki 👣
    06.2015
    03.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2014, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dżona wrote:
    I co zamierzasz z tym zrobić? Tak z ciekawosci pytam, bo szukam opini w tym temacie? :)

    Mówili, że mieszczę się w normie .. Więc obaw nie ma ..
    Jak na razie nic wizytę mam dopiero 1.07 ;D

‹‹ 1183 1184 1185 1186 1187 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieudane in vitro nie przekreśla marzeń o dziecku – sprawdź, jak dobrze przygotować się do kolejnej próby.

Wiele par zmagających się z niepłodnością doświadcza ogromnego rozczarowania, gdy procedura in vitro nie kończy się ciążą. Choć taka sytuacja bywa trudna i często rodzi poczucie bezradności, nie oznacza to, że z marzenia o dziecku trzeba zrezygnować. Niepowodzenie nie przekreśla szans na sukces – przeciwnie, może stać się ważnym momentem, by zatrzymać się, dokładniej przeanalizować przebieg leczenia i lepiej przygotować się do kolejnej próby.

CZYTAJ WIĘCEJ