Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)
Odpowiedz

Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)

Oceń ten wątek:
  • Bursztynka Autorytet
    Postów: 1602 2189

    Wysłany: 27 lutego 2014, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fidelissa wrote:
    I Bete zrób jak sie juz klujesz :))
    oj to 24 zł - nie będę szaleć. Lubię sikać na teściory - mam jeszcze 6 :D

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Z., Fidelissa, Kaśka28, Laura, santoocha, Little Frog lubią tę wiadomość

    SyCy39O.jpgSyCyp2.png
  • Bursztynka Autorytet
    Postów: 1602 2189

    Wysłany: 27 lutego 2014, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    A ja własnie zakupilam femibion jest tam folik witaminki B6 B12 b1 b2 jod i metafiline kupilam bo polecala kolezanka wiec tez zaczynam jutro lykac hehe
    do tego jeszcze witaminka c i e biotyna niacyna i kwas pantotenowy:D
    nono jaki zestaw, jak na wojnę :D

    dżona, Fidelissa lubią tę wiadomość

    SyCy39O.jpgSyCyp2.png
  • Bursztynka Autorytet
    Postów: 1602 2189

    Wysłany: 27 lutego 2014, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macierzanka:) wrote:
    wzajemnie! :)

    Bursztynka, a Ty nawet nie wiesz jaką ja ma ochotę na mogena! :P ślinotok!!!

    nananana ja mam bliżej do końca czekania :D ;)

    dżona, nick nieaktualny, Z., Fidelissa lubią tę wiadomość

    SyCy39O.jpgSyCyp2.png
  • dżona Autorytet
    Postów: 899 1243

    Wysłany: 27 lutego 2014, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztynka wrote:
    nono jaki zestaw, jak na wojnę :D

    Bursztynko takich 'wojowniczek' jest dość dużo :D

    Z. lubi tę wiadomość

    100 cykl 09.2020 STOP - już nie liczę...
    🛑😔 92zOvuFdiend.pl
    Niedrożne jajowody? PCOS(2011), niedoczynność tarczycy(2014), hiperinsulinemia(2015), hiperprolaktynemia cz(2015), wysokie LH, znikomy śluz 😐
    *08.2018 ... psychoterapia
    *1,5 roku z Naprotechnologią
    *kilkanaście cykli z Letrozolem
    * mąż 2% morfologia, 86 ml/ml koncentracja
    *01.2017 - SHSG Lublin - PJ udrożniono, LJ udrożniono na 2/3 długości
    *10.2016- laparoskopia -NIEDROŻNOŚĆ OBUSTRONNA 😔PCOS-kauteryzacja jajników
    *06.2014-03.2015- 8 cykli z Clostilbergyt
    *07.2014- histeroskopia-lewe ujście jajowodu niedrożne, prawe drożne, macica i szyjka ok
    *10.2013- laparoskopia- niedrożność PJ, kauteryzacja jajników
    *Aniołek [*] 13.01.2014 ♥ 6+3t 😔
    *Starania o pierwszą ciąże od 09.2012
    "Każdego dnia, dostajemy od życia kamienie, ale to od nas zależy czy zbudujemy z nich mur, czy most."

    j36regz2ei8e5moa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2014, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    Hej Ania

    Tak teraz pomyslalm pamietacie poczatek miesiaca? jak kazda myslala ze luty bedzie slaby w zielonych kropeczkach? a mi sie wydaje ze jest ich duzo wiecej niz bylo Macierzanko masz wszytkie zafasolkowane w pamietniku?

    Dokładnie, nie zapowiadał się zielono :)
    Jejku ja czekam na Was Kochane, mam nadzieję że szybciutko dołączycie <3
    Z całego serca Wam tego życzę!

    dżona, Z., Laura lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2014, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztynka wrote:
    oj to 24 zł - nie będę szaleć. Lubię sikać na teściory - mam jeszcze 6 :D

    Sikaj niech wychodzą te 2 krechy :D

    Bursztynka lubi tę wiadomość

  • Misty87 Autorytet
    Postów: 2669 4814

    Wysłany: 27 lutego 2014, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Aniu :*
    Czasami jak ktoras z Was napisze posta, to az sie lezka zakreci w oku. Na prawde od ludzi, ktorzy nas otaczaja w realu malo kiedy slyszy sie takie slowa cieple, a w dodatku szczere. Takie czasy nastaly, zazdrosc nr 1 w zyciu...
    Aniu ten pierwszy trymestr najwazniejszy i trzeba uwazac. Ale Malinowa miala racje, jak tylko zobaczysz jakikolwiek rodzaj plamienia zglos sie do gina. Lepiej chuchac na zimne. Mi gin powiedziala,ze nie powinno byc plamien w ciazy.
    Nie darowalabym sobie jakby malenstwu cos sie stalo!

    Bambucha, robisz smaki tymi postami :P
    Ja sobie chlipie druga juz szklanke czerwonego...barszczyku :D

    Fidelissa, nick nieaktualny, Laura, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Chłopcy 1jajowi,1ow i 1kosm, cc 32+5,waga 1880g i 1670g.
    1usahdgeb3da0ojs.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 27 lutego 2014, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztynka wrote:
    nono jaki zestaw, jak na wojnę :D
    :) bo to jest wojna!!! wojna o dzieciatko ktora kur... wygram :)

    Z., dżona, Fidelissa, nick nieaktualny, Bursztynka, nick nieaktualny, Little Frog lubią tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 27 lutego 2014, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misty87 wrote:
    Dziekuje Aniu :*
    Czasami jak ktoras z Was napisze posta, to az sie lezka zakreci w oku. Na prawde od ludzi, ktorzy nas otaczaja w realu malo kiedy slyszy sie takie slowa cieple, a w dodatku szczere. Takie czasy nastaly, zazdrosc nr 1 w zyciu...
    Aniu ten pierwszy trymestr najwazniejszy i trzeba uwazac. Ale Malinowa miala racje, jak tylko zobaczysz jakikolwiek rodzaj plamienia zglos sie do gina. Lepiej chuchac na zimne. Mi gin powiedziala,ze nie powinno byc plamien w ciazy.
    Nie darowalabym sobie jakby malenstwu cos sie stalo!

    Bambucha, robisz smaki tymi postami :P
    Ja sobie chlipie druga juz szklanke czerwonego...barszczyku :D
    Misty relaks, leżenie, odpoczywanie, jedzenie pysznych rzeczy, odpoczywanie, relaks, niedenerwowanie, itp....
    Grubym flamastrem napisałam:)?

    Bursztynka, Laura, nick nieaktualny, Misty87 lubią tę wiadomość

    qq87j44jhto0od0f.png


  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 27 lutego 2014, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahahahahah wlasnie ogladam oferty spa i wiecie co jest w ofercie?? Masaż gorąca świecą dla niej hahahahahahahahahaha padlam i wstac nie moge hahahahhaa

    nick nieaktualny, Bursztynka, Fidelissa, nick nieaktualny, Laura, Misty87, santoocha, Macierzanka:), Little Frog lubią tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2014, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    hahahahahah wlasnie ogladam oferty spa i wiecie co jest w ofercie?? Masaż gorąca świecą dla niej hahahahahahahahahaha padlam i wstac nie moge hahahahhaa


    Popłakałam się .. ;D

    nick nieaktualny, dżona, Kaśka28 lubią tę wiadomość

  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 27 lutego 2014, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wcinam juz prawie rok centrum materne +dha

    Tam jest wszystko. Zamawiam w internecie zeby było taniej

    Kaśka28 lubi tę wiadomość

    qq87j44jhto0od0f.png


  • dżona Autorytet
    Postów: 899 1243

    Wysłany: 27 lutego 2014, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misty87 wrote:
    Dziekuje Aniu :*
    Czasami jak ktoras z Was napisze posta, to az sie lezka zakreci w oku. Na prawde od ludzi, ktorzy nas otaczaja w realu malo kiedy slyszy sie takie slowa cieple, a w dodatku szczere. Takie czasy nastaly, zazdrosc nr 1 w zyciu...

    Bambucha, robisz smaki tymi postami :P
    Ja sobie chlipie druga juz szklanke czerwonego...barszczyku :D

    Zgadzam się Misty, miałam podobnie pisać :) nie zdążyłam bo zgłodniałam i dobieram się do pamelo właśnie (tak się zastanawiam komu przyszło do głowy i po co żeby go aż tak ubierać ) :D

    nick nieaktualny, Kaśka28 lubią tę wiadomość

    100 cykl 09.2020 STOP - już nie liczę...
    🛑😔 92zOvuFdiend.pl
    Niedrożne jajowody? PCOS(2011), niedoczynność tarczycy(2014), hiperinsulinemia(2015), hiperprolaktynemia cz(2015), wysokie LH, znikomy śluz 😐
    *08.2018 ... psychoterapia
    *1,5 roku z Naprotechnologią
    *kilkanaście cykli z Letrozolem
    * mąż 2% morfologia, 86 ml/ml koncentracja
    *01.2017 - SHSG Lublin - PJ udrożniono, LJ udrożniono na 2/3 długości
    *10.2016- laparoskopia -NIEDROŻNOŚĆ OBUSTRONNA 😔PCOS-kauteryzacja jajników
    *06.2014-03.2015- 8 cykli z Clostilbergyt
    *07.2014- histeroskopia-lewe ujście jajowodu niedrożne, prawe drożne, macica i szyjka ok
    *10.2013- laparoskopia- niedrożność PJ, kauteryzacja jajników
    *Aniołek [*] 13.01.2014 ♥ 6+3t 😔
    *Starania o pierwszą ciąże od 09.2012
    "Każdego dnia, dostajemy od życia kamienie, ale to od nas zależy czy zbudujemy z nich mur, czy most."

    j36regz2ei8e5moa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2014, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misty87 wrote:
    Dziekuje Aniu :*
    Czasami jak ktoras z Was napisze posta, to az sie lezka zakreci w oku. Na prawde od ludzi, ktorzy nas otaczaja w realu malo kiedy slyszy sie takie slowa cieple, a w dodatku szczere. Takie czasy nastaly, zazdrosc nr 1 w zyciu...
    Aniu ten pierwszy trymestr najwazniejszy i trzeba uwazac. Ale Malinowa miala racje, jak tylko zobaczysz jakikolwiek rodzaj plamienia zglos sie do gina. Lepiej chuchac na zimne. Mi gin powiedziala,ze nie powinno byc plamien w ciazy.
    Nie darowalabym sobie jakby malenstwu cos sie stalo!

    Bambucha, robisz smaki tymi postami :P
    Ja sobie chlipie druga juz szklanke czerwonego...barszczyku :D

    Są tu wspaniałe dziewczyny i tak jak mówisz, zawsze wspierają i pocieszą. Wiem jak niektórym jest ciężko, a mimo to potrafią cieszyć się razem z nami. Doceniam to bardzo i cieszę się, że tu jestem z Wami. Nie pamiętam kiedy otrzymałam tyle zrozumienia i ciepłych słów <3

    Będę się obserwować i będę uważać. Jak tylko coś będzie się działo niepokojącego to od razu będę się kontaktować z gin. Też bym sobie nie wybaczyła gdyby coś się nie daj Boże stało. Póki co zero stresu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2014, 21:21

    Z., Laura, dżona, Misty87 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo My wszystkie zasługujemy na to jak NIKT INNY ;D <3


    ps: a Te które życzą Mi szybkiego powrotu do zdrówka .. Dziękuję <3 <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2014, 21:24

    nick nieaktualny, Kaśka28, dżona, Fidelissa, Misty87, Z. lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2014, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    :) bo to jest wojna!!! wojna o dzieciatko ktora kur... wygram :)

    Nie ma innej opcji Kasieńko! ;)

    nick nieaktualny, dżona lubią tę wiadomość

  • dżona Autorytet
    Postów: 899 1243

    Wysłany: 27 lutego 2014, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    hahahahahah wlasnie ogladam oferty spa i wiecie co jest w ofercie?? Masaż gorąca świecą dla niej hahahahahahahahahaha padlam i wstac nie moge hahahahhaa

    hahahahahah ryczę... że niby na wzór zakonnic :D hahahahaha

    nick nieaktualny, Kaśka28 lubią tę wiadomość

    100 cykl 09.2020 STOP - już nie liczę...
    🛑😔 92zOvuFdiend.pl
    Niedrożne jajowody? PCOS(2011), niedoczynność tarczycy(2014), hiperinsulinemia(2015), hiperprolaktynemia cz(2015), wysokie LH, znikomy śluz 😐
    *08.2018 ... psychoterapia
    *1,5 roku z Naprotechnologią
    *kilkanaście cykli z Letrozolem
    * mąż 2% morfologia, 86 ml/ml koncentracja
    *01.2017 - SHSG Lublin - PJ udrożniono, LJ udrożniono na 2/3 długości
    *10.2016- laparoskopia -NIEDROŻNOŚĆ OBUSTRONNA 😔PCOS-kauteryzacja jajników
    *06.2014-03.2015- 8 cykli z Clostilbergyt
    *07.2014- histeroskopia-lewe ujście jajowodu niedrożne, prawe drożne, macica i szyjka ok
    *10.2013- laparoskopia- niedrożność PJ, kauteryzacja jajników
    *Aniołek [*] 13.01.2014 ♥ 6+3t 😔
    *Starania o pierwszą ciąże od 09.2012
    "Każdego dnia, dostajemy od życia kamienie, ale to od nas zależy czy zbudujemy z nich mur, czy most."

    j36regz2ei8e5moa.png
  • Malinowa Panienka Autorytet
    Postów: 2255 1502

    Wysłany: 27 lutego 2014, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj dziewczyny ale się zrobiło wzruszająco :) weźcie się ogarnijcie bo ja mam zmienne nastroje i popłakałam się :D

    nick nieaktualny, dżona, nick nieaktualny, Fidelissa, Z. lubią tę wiadomość

    [*] Jagoda 18.03.2014
    [*] Antosia 13.01.2019

    Mutacja V Leiden hetero (acard 150mg.,heparyna 0,6ml.)
    MTHFR 1298A>C hetero
    Niedoczynność tarczycy Euthyrox N 150
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2014, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowa, ale taka prawda! Tu się słyszy od dziewczyn więcej ciepłych słów niż w realu!
    Jakbym mogła to każdą z osobna bym wyściskała i pozarażała wiruskami, żeby szybko dołączyły do zielonych kropek. Bociana też znajdę jak będzie trzeba. Zapłacę z góry, żeby się wziął do roboty :D

    nick nieaktualny, Fidelissa, Misty87, Laura, Z., Little Frog lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2014, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowa Panienka wrote:
    Oj dziewczyny ale się zrobiło wzruszająco :) weźcie się ogarnijcie bo ja mam zmienne nastroje i popłakałam się :D

    Ty się ogarnij beksa lala .. ;D

    Ania07 wrote:
    Malinowa, ale taka prawda! Tu się słyszy od dziewczyn więcej ciepłych słów niż w realu!
    Jakbym mogła to każdą z osobna bym wyściskała i pozarażała wiruskami, żeby szybko dołączyły do zielonych kropek. Bociana też znajdę jak będzie trzeba. Zapłacę z góry, żeby się wziął do roboty :D


    Pierwsza w kolejce ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2014, 21:29

‹‹ 1181 1182 1183 1184 1185 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 faktów o karmieniu piersią, o których nie miałaś pojęcia

Czy wiesz, że karmienie piersią może zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwór jajnika oraz piersi? A czy słyszałaś, że mleko matki zmienia się nawet w trakcie jednej sesji karmienia? Poznaj 7 faktów ciekawych i nieoczywistych faktów na temat karmienia piersią! 

CZYTAJ WIĘCEJ