X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)
Odpowiedz

Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)

Oceń ten wątek:
  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 7 marca 2014, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Dobra ja nie bede wiecej sie udzielala . Kasuje ovu .

    Życzę Wszystkim Z tego forum szybkiego zafasolkowania niech spelnia sie wasze marzenia !
    Trzymam za was kciuki .
    Powodzenia !

    No nie żartuj!

    Ludzie, kochane Moje Dziewczyny! Czy my naprawdę musimy przechodzić co trzy dni takie akcje, że ktoś się zdenerwował i odchodzi?

    Męczy mnie to. Nie po to to forum do jasnej Hermenegildy!

    Little Frog lubi tę wiadomość

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 7 marca 2014, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złota wrote:
    No nie żartuj!

    Ludzie, kochane Moje Dziewczyny! Czy my naprawdę musimy przechodzić co trzy dni takie akcje, że ktoś się zdenerwował i odchodzi?

    Męczy mnie to. Nie po to to forum do jasnej Hermenegildy!



    ze kogo ????
    Her .....co? :):):)
    hahahahah

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2014, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze tk mnie korci żeby jutro albo w niedzielę za testować ale za wcześnie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2014, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Kochane . Nie to ze chce zebyscie mnie zatrzymywaly . Ale jakos coraz dziwniej sie tu czuje . :/

    Landryneczko Wy tez zaraz bedziecie szczesliwymi mamami . Nie chce za duzo tu pisac o sobie zebyscie nie czuly sie zle . Bo chce was wspierac i chce zostac ciotka ovu u kazdej z Was :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2014, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudasek wrote:
    ze kogo ????
    Her .....co? :):):)
    hahahahah
    złota nie chciała użyć brzydkiego słowa :P
    Złota szacun ;D za ten tekst ale masz rację

  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 7 marca 2014, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudasek wrote:
    ze kogo ????
    Her .....co? :):):)
    hahahahah

    Mój dziadek tak mówił, jak nie chciał przeklinać. Bardzo mi się to spodobało :)

    Landryneczka lubi tę wiadomość

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 7 marca 2014, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak trochę czytam to zamieszanie i nie wiem czy się śmiać, czy zachować powagę....
    No bez przesady...
    Ogólnie to powinnyśmy wzajemnie tolerować swoje poglądy, nie obrażać innych użytkowniczek:
    przedszkolanka:) wrote:
    To w takim razie taki <żeby nie napisać wredny> masz charakter:)
    Nie wiem jak Wy, ale ja to odebrałam jako obrazę. Poza tym część z nas nie chce podawać na tacy swojego wizerunku (skoro już nie jesteśmy anonimowe, to niech się ktoś natrudzi jak chce nas zobaczyć). Poruszamy tu jedną z najintymniejszych stref, więc wcale mnie nie dziwi, że zdecydowana większość chce pozostać tylko tutaj, a nie przenosić się na fejsa.
    Ewelina, jeżeli czujesz taką potrzebę, to usuń konto. Już któryś raz z kolei dziewczyny Cię wręcz błagają, żebyś została, żebyś nie odchodziła z wątku i w miarę cyklicznie się to powtarza.
    Mnie też czasami irytują niektóre rozmowy, komentarze itp. Trochę się usunęłam z forum, ale nie piszę, że np ktoś mnie olał, czy odchodzę. Nie będę pisać, że rezygnuję z forum, tylko zniknę, bo nie mam tu żadnych zobowiązań i nie muszę się z niczego tłumaczyć, a tym bardziej czekać aż stanie mur proszących o to, żebym została.
    Dziękuję, tyle w temacie

    Lena87, Laura, santoocha, sara_nar, Kaśka28, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2014, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Dziekuje Kochane . Nie to ze chce zebyscie mnie zatrzymywaly . Ale jakos coraz dziwniej sie tu czuje . :/

    Landryneczko Wy tez zaraz bedziecie szczesliwymi mamami . Nie chce za duzo tu pisac o sobie zebyscie nie czuly sie zle . Bo chce was wspierac i chce zostac ciotka ovu u kazdej z Was :)

    Będziemy cię zatrzymywały bo nie pozwolimy ci odejść <3
    A ciocię niebawem każda z nas z cb zrobi :*

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2014, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złota wrote:
    No nie żartuj!

    Ludzie, kochane Moje Dziewczyny! Czy my naprawdę musimy przechodzić co trzy dni takie akcje, że ktoś się zdenerwował i odchodzi?

    Męczy mnie to. Nie po to to forum do jasnej Hermenegildy!
    bo ile mozna sluchac . Poprostu bede sie mniej udzielala bo czuje sie dziwnie
    Ciesze sie ze kazda z Was poznalam i ze tu jestescie .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2014, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Frog wrote:
    Tak trochę czytam to zamieszanie i nie wiem czy się śmiać, czy zachować powagę....
    No bez przesady...
    Ogólnie to powinnyśmy wzajemnie tolerować swoje poglądy, nie obrażać innych użytkowniczek:


    Nie wiem jak Wy, ale ja to odebrałam jako obrazę. Poza tym część z nas nie chce podawać na tacy swojego wizerunku (skoro już nie jesteśmy anonimowe, to niech się ktoś natrudzi jak chce nas zobaczyć). Poruszamy tu jedną z najintymniejszych stref, więc wcale mnie nie dziwi, że zdecydowana większość chce pozostać tylko tutaj, a nie przenosić się na fejsa.
    Ewelina, jeżeli czujesz taką potrzebę, to usuń konto. Już któryś raz z kolei dziewczyny Cię wręcz błagają, żebyś została, żebyś nie odchodziła z wątku i w miarę cyklicznie się to powtarza.
    Mnie też czasami irytują niektóre rozmowy, komentarze itp. Trochę się usunęłam z forum, ale nie piszę, że np ktoś mnie olał, czy odchodzę. Nie będę pisać, że rezygnuję z forum, tylko zniknę, bo nie mam tu żadnych zobowiązań i nie muszę się z niczego tłumaczyć, a tym bardziej czekać aż stanie mur proszących o to, żebym została.
    Dziękuję, tyle w temacie
    Ja nie prosze zeby mnie ktos blagal ! tylko napisalam bo nie chce odejsc bez slowa . I jak bys chciala wiedziec to 2 raz to sie powtórzyło

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2014, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Frog wrote:
    Tak trochę czytam to zamieszanie i nie wiem czy się śmiać, czy zachować powagę....
    No bez przesady...
    Ogólnie to powinnyśmy wzajemnie tolerować swoje poglądy, nie obrażać innych użytkowniczek:


    Nie wiem jak Wy, ale ja to odebrałam jako obrazę. Poza tym część z nas nie chce podawać na tacy swojego wizerunku (skoro już nie jesteśmy anonimowe, to niech się ktoś natrudzi jak chce nas zobaczyć). Poruszamy tu jedną z najintymniejszych stref, więc wcale mnie nie dziwi, że zdecydowana większość chce pozostać tylko tutaj, a nie przenosić się na fejsa.
    Ewelina, jeżeli czujesz taką potrzebę, to usuń konto. Już któryś raz z kolei dziewczyny Cię wręcz błagają, żebyś została, żebyś nie odchodziła z wątku i w miarę cyklicznie się to powtarza.
    Mnie też czasami irytują niektóre rozmowy, komentarze itp. Trochę się usunęłam z forum, ale nie piszę, że np ktoś mnie olał, czy odchodzę. Nie będę pisać, że rezygnuję z forum, tylko zniknę, bo nie mam tu żadnych zobowiązań i nie muszę się z niczego tłumaczyć, a tym bardziej czekać aż stanie mur proszących o to, żebym została.
    Dziękuję, tyle w temacie


    AMEN ;)

    Dzięki Żabko ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2014, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    bo ile mozna sluchac . Poprostu bede sie mniej udzielala bo czuje sie dziwnie
    Ciesze sie ze kazda z Was poznalam i ze tu jestescie .
    wiesz kochana jak tu nie bd się udzielać to będę cię "gwłcić" na pewnej stronie społecznosciowej nie bd już nazwy mówić bo znów bd kłótnia ale mnie sie nie pozbędziesz :D

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2014, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powodzenia !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2014, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Ja nie prosze zeby mnie ktos blagal ! tylko napisalam bo nie chce odejsc bez slowa . I jak bys chciala wiedziec to 2 raz to sie powtórzyło

    moje zdanie jest takie by nie zwracać uwagi na głupie docinki ;)
    ty się nie złość bo ci nie wolno
    ja też kilka razy zrobiłam focha ale tak sb myslę że nie warto , olać głupie docinki i tyle

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 7 marca 2014, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahhhh....wiecie co jest jeszcze cudownego w pisaniu ze sobą? Przed wysłaniem wiadomości możemy ją dowolnie skorygować. W życiu codziennym nie ma takiej możliwości i często można żałować tego, co się powiedziało. Także korzystajcie z tej szansy poprawek :) Ja też się w miarę możliwości staram...

    Lena87, Laura, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2014, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurwa , mnie też już do złości widzicie :/
    i po co to , w końcu rozpadnie się to forum jak tak dalej bd :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2014, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    moje zdanie jest takie by nie zwracać uwagi na głupie docinki ;)
    ty się nie złość bo ci nie wolno
    ja też kilka razy zrobiłam focha ale tak sb myslę że nie warto , olać głupie docinki i tyle


    Landrynko ale o co masz teraz pretensje ? ..
    Człowiek się za Tobą wstawia, żeby nie było żadnych zgrzytów a sama teraz jakieś masz aluzje :/ ..



    Malinowa nie ja mieszkam na śląsku ale podoba Mi się warszawa ..
    Kuzynka przeprowadziła się na Białołęke ( chyba dobrze napisałam ? )

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2014, 14:50

  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 7 marca 2014, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i klapsy nie pomogły!!!!

    Dziewczyny, spokój...!!!
    Koniec tego tematu!!!!

    Jaka pogode macie ??:)

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • Magdas Autorytet
    Postów: 1624 1678

    Wysłany: 7 marca 2014, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehh czytam i nie mam odwagi się odezwać...

    Rudasku u mnie pogoda jest taka barowa;) ponuro i zimno

    W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to,by nauczyć sie tańczyć w deszczu.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2014, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Landrynko ale o co masz teraz pretensje ? ..
    Człowiek się za Tobą wstawia, żeby nie było żadnych zgrzytów a sama teraz jakieś masz aluzje :/ ..



    Malinowa nie ja mieszkam na śląsku ale podoba Mi się warszawa ..
    Kuzynka przeprowadziła się na Białołęke ( chyba dobrze napisałam ? )

    Nie mam aluzji tylko szkoda że przez głupią kłótnie odeszła Ewelina
    trzeba się czasem pochamować , ewelina bardo nam wszystkim pomagała i doradzała a teraz odeszła

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2014, 14:53

‹‹ 1331 1332 1333 1334 1335 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ