X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)
Odpowiedz

Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)

Oceń ten wątek:
  • aniulkab86 Ekspertka
    Postów: 137 55

    Wysłany: 7 stycznia 2014, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja od 18 miesięcy, a 2 miesiące z ovu

    bfars8fw0g28yjry.png

    b3c1882628645acb65def862c735147f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2014, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj "talia".

    My się staramy tak "na poważnie" z obserwacjami od sierpnia (5 cykl), a ogólnie to od ślubu się nie zabezpieczamy, i od ślubu (rok i 8 mies.) chcemy dzidzię, tylko mieliśmy przerwę w zeszłym roku od końca stycznia do maja.

    talia lubi tę wiadomość

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 7 stycznia 2014, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już 13 miesiąc niestety.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Lili266 Przyjaciółka
    Postów: 73 26

    Wysłany: 7 stycznia 2014, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) my się już staramy z półtora roku, ale w międzyczasie leczyłam tarczycę, a teraz mój mąż łyka witaminki :)
    Ostatnio zobaczyłam na fb, że stara znajoma ze szkoły jest w ciąży i jakoś takiego dołka złapałam, że sama się zdziwiłam, że aż tak bardzo mnie to zabolało.. :( mam nadzieję, że już bliżej niż dalej...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2014, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili...ja myślę z każdym cyklem, że już jest bliżej niż dalej :) Bo każdy cykl przybliża mnie i przeciez nas wszystkie do celu :) Ale wiem, ze takie wiadomości moga powodowac takie dziwne ukłucie w sercu, a jeszcze jak się wie, ze ktoś nie planował i się nie starał to już w ogóle...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2014, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili również też tak mam, smutno się robi. Ale uda nam się i też będziemy się chwalić :)

  • Mika85 Autorytet
    Postów: 499 710

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, dzisiaj rano testowałam, ale niestety nic z tego... Na dodatek temperatura spada, więc lipa. Jeszcze mnie jakieś choróbsko dopada, chyba się od męża zaraziłam...

    20130921310117.png
    7d80510a16.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, też mnie coś gardło boli, jak zwykle w nieodpowiednim momencie.
    Kawka z rana?

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Mika85 Autorytet
    Postów: 499 710

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam herbatkę, z miodem :)

    justysia90 lubi tę wiadomość

    20130921310117.png
    7d80510a16.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja w sumie na razie piję herbatkę z czarnego bzu i lipy z miodem i sokiem malinowym, bo się ratuję przed przeziębieniem :) Ale kawka już pachnie, więc zapraszam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2014, 08:43

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja siedzę w pracy i myślę o jutrzejszej wizycie u ginekologa, ze swoim się pokłóciłam, bo nie mam ochoty na nocne igraszki, a on nie rozumie.

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też jutro nawiedzę mojego gina, ciekawe co mi powie.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mi przykro wiem jak to jest... U mnie boom ciążowy, wszystkie koleżanki albo właśnie urodziły albo zaszły w ciąże... co 2 dzień się dowiaduje o kolejnej... to jest dopiero ból... ;(
    Lili266 wrote:
    Cześć dziewczyny :) my się już staramy z półtora roku, ale w międzyczasie leczyłam tarczycę, a teraz mój mąż łyka witaminki :)
    Ostatnio zobaczyłam na fb, że stara znajoma ze szkoły jest w ciąży i jakoś takiego dołka złapałam, że sama się zdziwiłam, że aż tak bardzo mnie to zabolało.. :( mam nadzieję, że już bliżej niż dalej...

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj robiłam ponownie test i negatywny wyszedł, a temperatura skoczyła do góry.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie boom ciążowy w najbliższym otoczeniu trwa bez przerwy od 2008 roku, do zarzygania..

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikaDM wrote:

    A Ty kochana skad jestes?

    Tez mieszkam w Niemczech.
    MonikaDM wrote:
    Co do kawy, to jabym mojemu dała to chyba w ogóle by już przestał spać. On czasem ma problemy z zaśnięciem do bardzo późna, jutro idzie do lekarza (pierwszego kontaktu) po podstawowe wyniki krwi to ma mu powiedzieć o tych problemach z zaśnięciem i ze snem ogólnie.

    Moj tak samo spac nei moze. Tzn zasypia ale sie budzi:/.
    Ale mozna naszym panow np w weekendowy poranek zaserwowac kawke do lozka ;)
    aniulkab86 wrote:
    Kurcze kiedyś ludzie palili, pili kawę, wódeczkę... i dzieci mieli zdrowe, a teraz na wszystko musisz uważać chuchać i dmuchać ehh...

    Mezczyzni pili i palili. Kobiety zwykle ani nei palily ani nie pily a jesli to niewiele.

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • Patu Autorytet
    Postów: 1359 975

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    Ja dzisiaj robiłam ponownie test i negatywny wyszedł, a temperatura skoczyła do góry.

    Ja bym nie wytrzymała i zrobiła jutro/po jutrze bete jak okresu nie będzie a temperatura w górze. Nie raz juz czytałam, że test wykazał dopiero tydzien-dwa po terminie @.


    Olka- zdrowiej szybciutko żeby być w formie na starania :D
    a za kawe dziękuje, zgodnie z zaleceniami pije jedną malutką dziennie :)

    justysia90 lubi tę wiadomość

    w4sqskjoaxouo4v6.png
    km5szbmh19kb0szw.png
    tb73e6ydp1wtlvbc.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starania w trakcie :/ więc pewnie nic z tego nie będzie

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatasssss wrote:
    Tak mi przykro wiem jak to jest... U mnie boom ciążowy, wszystkie koleżanki albo właśnie urodziły albo zaszły w ciąże... co 2 dzień się dowiaduje o kolejnej... to jest dopiero ból... ;(
    rozumiem, przechodziłam to samo,życzę powodzenia :)

  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patu wrote:
    Ja bym nie wytrzymała i zrobiła jutro/po jutrze bete jak okresu nie będzie a temperatura w górze. Nie raz juz czytałam, że test wykazał dopiero tydzien-dwa po terminie @.

    Patu, mi w tym cyklu tempka fiku-miku robi i spadla dopiero w 3dc. Pierwszy dzien kiedy mialam silne krwawienei tempka nadal byla wysoka, drugiego to samo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2014, 10:51

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
‹‹ 133 134 135 136 137 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ