X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)
Odpowiedz

Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)

Oceń ten wątek:
  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 7 stycznia 2014, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikaDM mam podobny problem :D. Musze sobei cos letniego kupic ale nie bardzo mam gdzie:P.
    W jakim kraju mieszkasz?

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • Mika85 Autorytet
    Postów: 499 710

    Wysłany: 7 stycznia 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, może mi coś doradzicie. Przez 7 cykli przyjmowałam luteinę na regulację. Od dwóch cykli jestem na duphastonie (1 raz dziennie od 16 do 25 dnia cyklu). Poprzednio krwawienie pojawiło się 2 drugiej dobie po odstawieniu. Teraz mija trzecia doba, mam potworną zgagę od kilku dni plus chwilowe mdłości szczególnie dzisiaj. Robić już test, czy poczekać jeszcze? Typowych dla mnie objawów miesiączki jakoś nie czuję.

    20130921310117.png
    7d80510a16.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 7 stycznia 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi gin mówiła, że po duphastonie do 14 dni trzeba czekać. Ja obecnie 4 dni temu odstawiłam luteine i dalej czekam na okres, bo wczoraj test negatywny wyszedł.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Mika85 Autorytet
    Postów: 499 710

    Wysłany: 7 stycznia 2014, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po luteinie przychodziło w drugiej dobie. No nic, zobaczymy jak będzie ;)

    20130921310117.png
    7d80510a16.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2014, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W czwartek, jak gin potwierdzi to poinformuje narzeczonego :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2014, 14:06

    Mika85, Lucy, MonikaDM, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

  • Mika85 Autorytet
    Postów: 499 710

    Wysłany: 7 stycznia 2014, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to będzie wielka radość :)

    20130921310117.png
    7d80510a16.png
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 7 stycznia 2014, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika85 wrote:
    Dziewczyny, może mi coś doradzicie. Przez 7 cykli przyjmowałam luteinę na regulację. Od dwóch cykli jestem na duphastonie (1 raz dziennie od 16 do 25 dnia cyklu). Poprzednio krwawienie pojawiło się 2 drugiej dobie po odstawieniu. Teraz mija trzecia doba, mam potworną zgagę od kilku dni plus chwilowe mdłości szczególnie dzisiaj. Robić już test, czy poczekać jeszcze? Typowych dla mnie objawów miesiączki jakoś nie czuję.
    Ciężko powiedzieć ;)
    Ja np po odstawieniu duphastonu dostaję okresu na 5ty lub 6ty dzień.
    Trzeba mieć nadzieję :)

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • Patu Autorytet
    Postów: 1359 975

    Wysłany: 7 stycznia 2014, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a jak z kawą przy staraniach? w ciąży wiem, ze nie jest polecana, ale przy staraniach czy zaraz po owulacji jak jeszcze nie wiadomo czy jest ciąża filiżanka czy dwie mogą zaszkodzić?
    Nie wyobrazam sobie poranka bez kawy ale właśnie dzis sie zastanowiłam cyz moge jak nie wiem czy cos w tym miesiącu nie wyjdzie przypadkiem

    w4sqskjoaxouo4v6.png
    km5szbmh19kb0szw.png
    tb73e6ydp1wtlvbc.png
  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 7 stycznia 2014, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patu wrote:
    Dziewczyny, a jak z kawą przy staraniach? w ciąży wiem, ze nie jest polecana, ale przy staraniach czy zaraz po owulacji jak jeszcze nie wiadomo czy jest ciąża filiżanka czy dwie mogą zaszkodzić?
    Nie wyobrazam sobie poranka bez kawy ale właśnie dzis sie zastanowiłam cyz moge jak nie wiem czy cos w tym miesiącu nie wyjdzie przypadkiem

    Nie jest wskazana przy staraniach bo ponoc utrudnia zagniezdzenie sie jajeczka. Jest to spowodowane tym ze kofeina zwieksza ruchliwosc jakichs kosmkow czy moze scianek macicy, w kazdym razie to utrudnia implantacje.


    Kurcze dziewczyny, musze szybko zajsc w ciaze bo moja najlepsza przyjaciolka wlasnie mi powiedziala ze im sie udalo! Chce zeby nasze dzieci byly w podobnym wieku!

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2014, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to miejmy nadzieję, że się uda

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2014, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KotkaPsotka wrote:
    MonikaDM mam podobny problem :D. Musze sobei cos letniego kupic ale nie bardzo mam gdzie:P.
    W jakim kraju mieszkasz?


    W Niemczech...okupowałam już Amazon.de, ale cienko to widzę, poza tym z moją figurą muszę wszystko przymierzyć a nie bawić się w odsyłanie. Mąż wczoraj stwierdził, że kupimy coś na miejscu i wtopimy się w tłum, i jeszcze śmieje się, ze przywieziemy sobie "pamiątkę z wakacji" w postaci małego kubańczyka albo kubanki...głupek jeden :)

    Kochana...do Namibi też bym chciała, na pustynię Namib najbardziej, ciekawa jestem strasznie tego statku na pustyni :) Mojemu tacie i meżowi marzy się Kenia. Jesteśmy młodzi więc wszystko przed nami.

    A Ty kochana skad jestes?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2014, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze nie wiedziałam o tej kawie...człek się uczy całe zycie. Co prawda jakimś tam kawoszem nie jestem, czasami piję jedną słabą w ciągu dnia i 3/4 kubka mleka dolewam. W takim razie skoro moge bez niej życ, to przestaję ją pić :)

    Co do luteiny i duphastonu sie nie wypowiem, bo tylko raz przez 3 miesiace brałam luteinę i z tego co kojarzę to normalnie była późiej @ na 2 czy góra 3 dzień a dupka jeszcze nigdy nie brałam.

  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 7 stycznia 2014, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewuszki! Mnie rozłożyła angina :( i pół dnia przespałam w celu regeneracji. Co do kawy to nadmiar zawsze szkodzi, ale ja jak zaczynałam starania to odstawiłam i uważałam itd... i tak nic z tego, nawet mnie to więcej nerwów kosztowało w związku z czym niczego sobie nie odmawiam, ale nie przesadzam z ilością.
    Z ciekawostek to mężczyznom się zaleca kawkę ok. godziny przed serduszkowaniem, żeby chłopcy mieli power :D

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2014, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macierzanka bidulko...teraz ta angina jakas wszechobecna. Mam nadzieję, ze szyciutko Ci przejdzie.
    Co do kawy, to jabym mojemu dała to chyba w ogóle by już przestał spać. On czasem ma problemy z zaśnięciem do bardzo późna, jutro idzie do lekarza (pierwszego kontaktu) po podstawowe wyniki krwi to ma mu powiedzieć o tych problemach z zaśnięciem i ze snem ogólnie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2014, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    można dołączyć się do waszej grupy :)

  • aniulkab86 Ekspertka
    Postów: 137 55

    Wysłany: 7 stycznia 2014, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze kiedyś ludzie palili, pili kawę, wódeczkę... i dzieci mieli zdrowe, a teraz na wszystko musisz uważać chuchać i dmuchać ehh...

    Anja89, MonikaDM lubią tę wiadomość

    bfars8fw0g28yjry.png

    b3c1882628645acb65def862c735147f.png
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 7 stycznia 2014, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    talia wrote:
    Witam,
    można dołączyć się do waszej grupy :)

    Witaj, jasne :)

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 7 stycznia 2014, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniulkab86 wrote:
    Kurcze kiedyś ludzie palili, pili kawę, wódeczkę... i dzieci mieli zdrowe, a teraz na wszystko musisz uważać chuchać i dmuchać ehh...

    Dokładnie! To samo sobie myślę... Ja już teraz zostawiłam sobie z "chuchań" zdrowe odżywianie i parę suplementów :)

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 7 stycznia 2014, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikaDM wrote:
    Macierzanka bidulko...teraz ta angina jakas wszechobecna. Mam nadzieję, ze szyciutko Ci przejdzie.
    Co do kawy, to jabym mojemu dała to chyba w ogóle by już przestał spać. On czasem ma problemy z zaśnięciem do bardzo późna, jutro idzie do lekarza (pierwszego kontaktu) po podstawowe wyniki krwi to ma mu powiedzieć o tych problemach z zaśnięciem i ze snem ogólnie.

    Dzięki Monika :) To prawda, widzę, że jakaś plaga z tymi chorobami, ale tak się dzieje jak w zimie jest dodatnia temperatura. Ja tam nigdy nie choruję jak jest mróz :)

    Mój mąż też miał problemy ze snem, ale to było związane ze stresem. Odkąd pije jedną kawę dzennie i je kilka wspomagaczy jest lepiej.

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2014, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    od ilu miesięcy staracie sie o dzidzię? :)

‹‹ 132 133 134 135 136 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ