X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)
Odpowiedz

Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)

Oceń ten wątek:
  • Patu Autorytet
    Postów: 1359 975

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    Starania w trakcie :/ więc pewnie nic z tego nie będzie
    wcale nie koniecznie :) Ile dziewczyn co prawda biorąc tabletki anty zachodzi przez branie antybiotyków,które osłabiają działanie tabletek?

    Ja juz wariuje. co dzien jak rano mierze temperature to w myślach zaklinam termometr by pokazał wyżsżą niz dzien wczesniej a przynajmniej nie mniejszą. jeszcze co najmniej tydzien do testu.

    za to dzis mija nam 2 mesiące od ślubu i idziemy do kina na randke :) musze cos fajnego do ubrania znaleźć :D

    w4sqskjoaxouo4v6.png
    km5szbmh19kb0szw.png
    tb73e6ydp1wtlvbc.png
  • Patu Autorytet
    Postów: 1359 975

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KotkaPsotka wrote:
    Patu, mi w tym cyklu tempka fiku-miku robi i spadla dopiero w 3dc. Pierwszy dzien kiedy mialam silne krwawienei tempka nadal byla wysoka, drugiego to samo.

    wiem, ze tak może byc i ze nie ma co sie nastawiac, ale ja bym po prostu nie wytrzymała i musiała wiedziec, dlatego dla pewności beta jeśli test nie pokazuje a okres sie spóźnia. Nie mówię, że na pewno ciąża, mógł po prostu cykl sie wydłużyć, np silnym stresem czy zmianami hormonalnymi, ale ja z moim charakterem musiałabym mieć pewność

    w4sqskjoaxouo4v6.png
    km5szbmh19kb0szw.png
    tb73e6ydp1wtlvbc.png
  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macica mi sie na mozg rzuca juz.
    Z jednej strony lubie swoja prace, chce w niej jeszcze cos zdzialac, chce pojechac na wakacje teraz i wyszalec sie latem i isc do slubu bez brzucha.
    Z drugiej wizja mojego dziecka na moich rekach przeslania mi kompletnie wszystko. Przestaje myslec normalnie, tak jakby nic innego nie mialo znaczenia. Chce jeszcze pare miesiecy popracowac ale chcialabym juz byc w ciazy tu i teraz. Instynkt to straszna sila.

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • Patu Autorytet
    Postów: 1359 975

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KotkaPsotka wrote:
    Macica mi sie na mozg rzuca juz.
    Z jednej strony lubie swoja prace, chce w niej jeszcze cos zdzialac, chce pojechac na wakacje teraz i wyszalec sie latem i isc do slubu bez brzucha.
    Z drugiej wizja mojego dziecka na moich rekach przeslania mi kompletnie wszystko. Przestaje myslec normalnie, tak jakby nic innego nie mialo znaczenia. Chce jeszcze pare miesiecy popracowac ale chcialabym juz byc w ciazy tu i teraz. Instynkt to straszna sila.


    Mam bardzo podobnie. z jednej strony wiem, ze w tym momencie nie mogłabym raczej dziecku zapewnić osobnego pokoiku, spało byw naszej sypialni, mogłabym poczekać chwile dłużej żeby zapewnić najlepszy start, mąż ma teraz duuużo pracy, bardzo dużo zmienia się w naszym życiu prywatnym i zawodowym, chodze policealnie do szkoły ale ja nie moge wytrzymać, myśle tylko jak ja czy mąż będziemy mieli nasze kochane maleństwo na rączkach. Nie wiedziałam, ze instynkt macierzyński może byc tak potwornie silny. Zawsze wiedziałam, że chce dzieci, ale po ślubie nie mogę zapanować nad pragnieniem bycia w ciąży jak najszybciej

    w4sqskjoaxouo4v6.png
    km5szbmh19kb0szw.png
    tb73e6ydp1wtlvbc.png
  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny,nie odzywalam sie bo mialam strasznego dola...@ przyszla nawet o jeden dzien za wczesnie,przeplakalam caly poniedzialek a wczoraj probowalam dojsc do siebie...tak strasznie mi zle...znowu od nowa,ale zapisuje sie juz teraz do lekarza...8 cykl zaczety...

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie dziewczyny :)
    KotkaPsotka na instynkt nie ma rady :)
    Maniuś głowa do góry, nie załamuj się. Każda @ przynosi żal i rozczarowanie, ale nie można tracić nadziei. Będzie dobrze <3

    Maniuś, monaaa85 lubią tę wiadomość

  • Mika85 Autorytet
    Postów: 499 710

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to zaczynam nowy, kolejny cykl, rano testowałam a teraz @ przyszła... Nowy cykl, nowe nadzieje...

    20130921310117.png
    7d80510a16.png
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniuś wrote:
    czesc dziewczyny,nie odzywalam sie bo mialam strasznego dola...@ przyszla nawet o jeden dzien za wczesnie,przeplakalam caly poniedzialek a wczoraj probowalam dojsc do siebie...tak strasznie mi zle...znowu od nowa,ale zapisuje sie juz teraz do lekarza...8 cykl zaczety...
    Buu. Przykro mi :(
    No ale teraz trzeba się szybko pozbierać. Powodzenia :)

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniuś latał miałam przedwczoraj. Poryczałam się jak głupia. Wczoraj tez nie wytrzymałam.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KotkaPsotka wrote:
    Patu, mi w tym cyklu tempka fiku-miku robi i spadla dopiero w 3dc. Pierwszy dzien kiedy mialam silne krwawienei tempka nadal byla wysoka, drugiego to samo.
    Też często tak mam :)
    Czasami dopiero aż po okresie spadała mi tempka.
    To wynik wysokiego progesteronu. Wysoki = długo opada.

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • Patu Autorytet
    Postów: 1359 975

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniuś i Mika, przykro mi bardzo. Starajcie się być dobrej myśli, w końcu musi się udać! Zasługujecie na to!

    Mika85 lubi tę wiadomość

    w4sqskjoaxouo4v6.png
    km5szbmh19kb0szw.png
    tb73e6ydp1wtlvbc.png
  • Anja89 Autorytet
    Postów: 450 108

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My także czekaliśmy ze staraniami...bo praca, bo budowa, bo pieniądze...w tamtym roku stwierdziliśmy, że nie ma już na co czekać, no i dom wykończony czeka na meble, pracę mamy, a dziecka dalej nie ma.
    Także czasem lepiej nie odkładać niczego na później ;)

    svchvfxmiau6k2p0.png
  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziecko do roku czasu i tak nie potrzebuje swojego pokoju :)

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim! Znów się mocno spóźniłam na poranną kawę :) ale chętnie teraz wypiję. W domu szpital, ja na antybiotyku, więc i moja tempka fiksuje.
    Maniuś, Mika, przykro mi, ja niedługo też do Was dołączę

    Mi niedługo stuknie dwa lata starań i w sumie przy każdej @ mam załamanie, ale też coraz więcej spokoju. Jak sobie pomyślę ile jeszcze diagnostyki i czekania przede mną to nawet nie mam siły płakać...

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • Patu Autorytet
    Postów: 1359 975

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fipsik wrote:
    Dziecko do roku czasu i tak nie potrzebuje swojego pokoju :)


    Wiem, wiem, tylko u nas bardzo dużo miejsca nie ma, oczywiście jak by była dzidzia to byśmy dali rade, nieco ciasno ale co z tego jak by upragnione dziecko było na świecie. Myśleliśmy wtedy nasz pokój podzielic na dwa, dziecko miałoby malutki pokoik, my tez nie za duzy wtedy, ciezko byłoby sie pomieścic, ale to nie ważne :) Wyprowadzić sie nie mamy jak, mamy zwierzęta hodowlane i musimy byc na miejscu. Planujemy budowe domu, ale najszybciej damy rade za 3-4 lata niestety. Wiem, ze byłoby wygodniej, dziecku lepiej a nam łatwiej, wiek na to spokojnie pozwala, ale po prostu nie moge czekac. Tak pragne, ze wiem, że damy sobie rade mimo trudności których nieco w zyciu mamy.

    w4sqskjoaxouo4v6.png
    km5szbmh19kb0szw.png
    tb73e6ydp1wtlvbc.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To macierzanka mamy tak samo :) Jeżeli cię to pocieszy :) bo w sumie nie jest to zbyt pocieszające..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2014, 14:58

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka, pocieszające jest tylko to, że się rozumiemy :D

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniuś, Mika...przykro mi...Ja nie zdążyłam z testowaniem bo do mnie wczoraj @ przyszła, bez zaproszenia. I mimo, że jestem zła to wiem, ze i tak to nic nie da...trzeba zakasać rękawy (albo nogawki) i do roboty :) W zeszłym cyklu nasze serduszkowania były tylko zmyślą o dziecku...straszne to jest...powiedziałam meżowi ze wolę rzadziej (nie musimy przecież codziennie) ale z jakością :) Zobaczymy czy się uda.

    Dziewczyny, my też odkładaliśmy...bo nie miałam pracy, bo kurs, a później z kolei bo nowa praca i chciałam trochę poczekać, i niby sie nie zabezpieczaliśmy ale ja cały czas, ze nie teraz, ze jeszcze trochę...No i teraz się okazuje, ze to nie tak od razu, jak to sie potocznie mówi: to nie tak, że kop siup na krowę i juz, cielątko gotowe.
    Moja siostra np. nie przelewa im się finansowo, miszkanko mają w kredycie...ale mają najcudowniejszego Antoniego na świecie...ona dopiero teraz zaczyna szukac pracy i są szcześliwi, życie przed nimi. Czasami jej tego zazdroszczę, ze ona tak ze spontanu do wszystkiego zawsze podchodziła a ja zdroworozsądkowo, ale podkreślam...czasami :)


    Aha, dziewczyny i widze, ze jest nas kilka które so ginka jutro sie wybierają, ja też idę :)
    Justysia...ja Twój partner się dowie, czemu nie miałaś ochoty to zaraz mu fochy przejdą :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2014, 11:16

  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny!

    a ja staram się nie myśleć o tym, więc obrałam pare nowych celów na ten rok i na nich zaczełam się skupiać, więc nie myślę za dużo o fasolce... będę mierzyć temp, ale nie będę siedzieć i czytać artykułów co by to zrobić żeby się udało i w ogóle bo można zfiksować. Jak ma się udac to się uda jak nie to cóż może tak miało być ... we wtork mam wizyte u gina więc może się czegoś dowiem więcej :) na razie luzik bluzik działam w innych dziedzinach;)

    Miłego dzionka:)

    Patu lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KotkaPsotka wrote:

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2014, 15:05

‹‹ 134 135 136 137 138 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ