X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)
Odpowiedz

Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2014, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KotkaPsotka wrote:
    Widze ze wszystkie sie badamy:) To dobrze. Ja jeszcze dwa razy musze zaliczyc. Stresuje sie juz bo mialam robione w tymtym roku i bylo slabo z progesteronem i za duzo testostreonu:/.



    Pod koniec stycznia.
    11h huhu! to gdzie wy sie wybiracie? Chociaz w sumie my tez mniej wiecje tyle;) (Afryka).
    Ja sie o lot w ciazy w sumie tak bardzo nei boje co o na przyklad malarie. Rozwazam w ogole branie leku antymalarycznego profilaktycznie a w razie choroby tzreba brac wieksze dawki a to nei jest dobre w ciazy.

    No ja mam jutro wizytę u ginka pod warunkiem ze będzie @, jak nie to przesunę wizytę o kilka dni bo mam isć do niego podczas @.

    Afryka...pięknie...mnie się marzy RPA ale to może na następną wycieczkę (choć mojego męża RPA nie pociąga) i masz rację...bardziej egzotycznie i ta malaria, więc ja bym się też wstrzymała. My wybraliśmy Kubę. Czyli lecimy podobnie, bo my 21.01. więc to już druga połowa stycznia :)

  • ANULLKA Znajoma
    Postów: 22 14

    Wysłany: 6 stycznia 2014, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odpowiedź dziewczyny:) Prowadzę wykres na promama.pl. Niestety jedyną wiarygodną informacją jest dla mnie śluz, który notuję:) Temperatura zawsze się waha i nie mogę z niej nic odczytać:)

    ANULLKA
  • Mika85 Autorytet
    Postów: 499 710

    Wysłany: 6 stycznia 2014, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, trzymajcie kciuki, jak nic się jutro nie zmieni, to w środę rano teścik ;) Pozdrowionka!

    20130921310117.png
    7d80510a16.png
  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 6 stycznia 2014, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymamy kciuki, ja odliczam dni do niedzieli. Eh.. Jutro idę na badania alergiczne, ponoć w ciąży nie można :/ Ale zanim się dowiem , że jestem to mogę? :) Niestety nie mogę ich przełożyć bo są z medycyny pracy ze względu na szkołę, do jakiej się wybrałam.

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • paulaa91 Debiutantka
    Postów: 10 4

    Wysłany: 6 stycznia 2014, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macierzanka dziekuje:*

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

  • Patu Autorytet
    Postów: 1359 975

    Wysłany: 7 stycznia 2014, 05:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, spadł mi termometr i teraz wariuje :( mierzyłam 4 razy pod rząd w tym samym miejscu do pikniecia i różne wyniki różniące się o 0,14 stopnia. Muszę szybko kupić nowy na następny cykl. Oczywiście oby się nie przydał. Gdzie swoje kupowałyscie? Internet? Microlife polecacie czy coś innego? Chce od razu olej z wiesiolka kupić moze uda się razem.

    No i oczywiście witam wszystkich ;)

    Justysia jak się czujesz? Mąż i rodzina już wiedzą czy czekasz jeszcze żeby potwierdzic i czy wszystko będzie ok?

    w4sqskjoaxouo4v6.png
    km5szbmh19kb0szw.png
    tb73e6ydp1wtlvbc.png
  • Patu Autorytet
    Postów: 1359 975

    Wysłany: 7 stycznia 2014, 05:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tej Afryki i Kuby to wam zazdroszczę. Na pewno będzie super! Dokładne relacje zdajcie :)

    w4sqskjoaxouo4v6.png
    km5szbmh19kb0szw.png
    tb73e6ydp1wtlvbc.png
  • Anka10222 Autorytet
    Postów: 474 109

    Wysłany: 7 stycznia 2014, 05:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam z rana... ja zaraz do pracy lece..
    ANULKA ja tez mam nieregularne @.. w sumie to tak jak ty...
    Ja wyliczylam sobie srednia z calego roku... dodalam dni cylki z ostatniego rokuu i podzielilam przez 12.... srednia u mnie to 36 dni..
    Wiec ja nie testuje predzej niz 39 dnia cyklu...
    Niestey taki nasz los ze trzeba dugo czekac

    b9b1f1a10901741c0ee987c045e138e0.png
    zrp0xzdvj3izwz28.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2014, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [QUOTE=
    Justysia jak się czujesz? Mąż i rodzina już wiedzą czy czekasz jeszcze żeby potwierdzic i czy wszystko będzie ok?[/QUOTE]
    Narzeczony jeszcze nie wie,w sumie nikt nie wie,powiem jak będzie nadzieja,ze ciąża się utrzyma, a do gina mam w czwartek :)

  • Anka10222 Autorytet
    Postów: 474 109

    Wysłany: 7 stycznia 2014, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to bym chyba nie wytrzymala.... rozgadalabym rodzicom a mężowi to od razu bym chyba powiedziala.... ja jestem taka w goracej kompana... :P

    b9b1f1a10901741c0ee987c045e138e0.png
    zrp0xzdvj3izwz28.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 7 stycznia 2014, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mężowi też bym od razu powiedziała, tym bardziej, że ponad rok się staramy i czekamy na dobrą wiadomość. Niestety na kolejny miesiąc musimy to odłożyć, bo wczoraj test wyszedł negatywny. Póki co okresu jeszcze nie ma, a dziś temperatura wzrosła. 29 dc.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Martii Autorytet
    Postów: 762 335

    Wysłany: 7 stycznia 2014, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia trzymam dalej kciuki!
    Nie ma @ jest nadzieja.

    w5wq2n0a3flpwu4d.png

    20100918610117.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 7 stycznia 2014, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczynki, witam was prosto z pracy przy kawce :)

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • paulaa91 Debiutantka
    Postów: 10 4

    Wysłany: 7 stycznia 2014, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc;) dzis 36dc @brak , brak bolu piersi gdzie co miesiac przed miesiaczka ok 7 dni przed zawsze bolaly.. nie wiem co myslec bo co miesiac to samo @ przychodzi i rozczarowanie..:( ide pozniej po tescik.. oby byly II kreseczki. Pozdrawiam:-)

  • Mika85 Autorytet
    Postów: 499 710

    Wysłany: 7 stycznia 2014, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również Was witam, życzę miłego dzionka wszystkim :)

    20130921310117.png
    7d80510a16.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2014, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was dziewczyny. Do mmnie @ do dziś nie przyszła (ale termin mam dopiero na jutro) w zwiazku z czym przesunełam termin u ginka na czwrtek, stres miałąm nieziemski bo nie wiedziałam czy się dogadam, ale udało mi sie i jestem z siebie strasznie dumna :) Mąż też :)

    Paulaa91 - trzymam kciuki za pozytyw :)
    Justysia - kurcze a ja się miałam za cierpliwą, ale takiej cierpliwości jak Ty to nie mam...zeby nawet narzeczonemu nie powiedzieć...ja bym chyba do niego do pracy z testem poleciała :) Mój podziw dla Ciebie :)
    Patu - to zakup nowego trmometru jak najbardziej wskazany...a ja ki to nie wiem...ja mam rtęciowy, i nie przeszkadza mi to, ale czasem chcialabym mieć te 2 miejsca po przecinku :)
    Fipsik - jak mus to mus...wiele dziewczyn nie wie, ze są w ciaży i robiua takie badania, wiem, ze my tu wolimy dmuchac na zimne, ale wiem jak długo się czeka na te badania.

    Dziewczyny, dziś śnił mi sie rynek miasta w którym mieszkałam jakieś 20 lat...myślicie, ze to tęsknota bo jakos na co dzień nie odczuwam?

    Chciałabym kupić letnią sukienkę...w styczniu, hahaha.

    Pozdrówka dla wszystkich :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2014, 09:09

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2014, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2014, 09:08

  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 7 stycznia 2014, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letnie sukienki w styczniu to chyba tylko na allegro :)

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 7 stycznia 2014, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikaDM wrote:
    No ja mam jutro wizytę u ginka pod warunkiem ze będzie @, jak nie to przesunę wizytę o kilka dni bo mam isć do niego podczas @.

    Afryka...pięknie...mnie się marzy RPA ale to może na następną wycieczkę (choć mojego męża RPA nie pociąga) i masz rację...bardziej egzotycznie i ta malaria, więc ja bym się też wstrzymała. My wybraliśmy Kubę. Czyli lecimy podobnie, bo my 21.01. więc to już druga połowa stycznia :)

    Docelowo wybieramy sie do Namibii i Botswana a w RPA tylko ladujemy i uciekamy;P

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • Patu Autorytet
    Postów: 1359 975

    Wysłany: 7 stycznia 2014, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justysia90 wrote:
    Narzeczony jeszcze nie wie,w sumie nikt nie wie,powiem jak będzie nadzieja,ze ciąża się utrzyma, a do gina mam w czwartek :)


    o nie, w życiu bym nie wytrzymała, rodzicom tak, dopiero później jak bym miała pewność, ze się utrzyma, ale mąż musiałby wiedziec tego samego dnia!
    paulaa91 wrote:
    Czesc;) dzis 36dc @brak , brak bolu piersi gdzie co miesiac przed miesiaczka ok 7 dni przed zawsze bolaly.. nie wiem co myslec bo co miesiac to samo @ przychodzi i rozczarowanie..:( ide pozniej po tescik.. oby byly II kreseczki. Pozdrawiam:-)

    Trzymam mocno kciuki! Oby był upragiony wynik :) i od razu daj znać :)

    w4sqskjoaxouo4v6.png
    km5szbmh19kb0szw.png
    tb73e6ydp1wtlvbc.png
‹‹ 131 132 133 134 135 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ