X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)
Odpowiedz

Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)

Oceń ten wątek:
  • bąbel Autorytet
    Postów: 543 556

    Wysłany: 5 stycznia 2014, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macierzanka:) wrote:
    Witaj! :) Powodzenia! Dużo siły Ci życzę!
    Dziękuję, o tak tak potrzebuję dużo siły, bo naprawdę czasami już mi jej brakuje.

    Trzymam kciuki za Nasze wielkie Pragnienia :)

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

    20101016580117.png
  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 5 stycznia 2014, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odwracacz uwagi u Was to przynajmniej praca przez kilka godzin. A ja siedzę w domu i się zamartawiam :/

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2014, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :)
    Co slychac ??

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 5 stycznia 2014, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki:)
    Niedziela.. Najnudniejszy dzień tygodnia.. Jeszcze mój M idzie wieczorem na spotkanie klasowe więc totalna lipa będzie. Nie cierpię niedzieli, nie może być dwóch sobót pod rząd zamiast niedzieli??

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2014, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    Cześć dziewczynki:)
    Niedziela.. Najnudniejszy dzień tygodnia.. Jeszcze mój M idzie wieczorem na spotkanie klasowe więc totalna lipa będzie. Nie cierpię niedzieli, nie może być dwóch sobót pod rząd zamiast niedzieli??
    ja tez nie nawidze niedzieli :/

    olka30 lubi tę wiadomość

  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 5 stycznia 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie tez nie mam co robić. Najchętniej pojechalabm zaliczyc wyprzedaze ale nawet tego mi się nie chce:)

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 5 stycznia 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W cieplejszych porach roku to przynajmniej można jakąś wycieczkę zorganizować, albo grila, a teraz to każdy kisi się w domu i nikomu nic się nie chce, zresztą mi też nie, więc się nie dziwię..

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 5 stycznia 2014, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po świętach kasa się rozeszła więc nawet sklepy odpadają, bo jechać tylko żeby pochodzić nie ma sensu, zresztą też się mi nie chce. Nawet obiadu robić mi się nie chce, chyba każę mojemu się wykazać :)

    Ag... lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 5 stycznia 2014, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja niedzielę lubię. Lubię niedzielny obiadek u mamy i spotkania z najbliższymi :) ale to jest co kilka weekendów tak.
    Natomiast nie lubię niedzieli późnym popołudniem... kojarzy mi się z dołem, który mnie zawsze łapał przed poniedziałkiem...

    A co do odwracaczy uwagi póki co nie pracuję, a teraz nawet nie wiem kiedy mi cykl zleciał, ale ciągle byłam w ruchu i w podróży i powiem szczerze, że to pomogło mi sie trochę wyluzować. Polecam :)
    Oczywiście co kilka cykli mam mały chaos w głowie z powodu czekania, to normalne.

    Katha81, Lucy lubią tę wiadomość

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3207

    Wysłany: 5 stycznia 2014, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi przez święta szybko zleciał czas czekania na owulację. Gorzej teraz.

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • Anja89 Autorytet
    Postów: 450 108

    Wysłany: 5 stycznia 2014, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie odwracaczem uwagi jest praca i urządzanie naszego gniazdka...
    Mi też się dziś niesamowicie nudzi...pogoda do bani-cały czas pada...W telewizji nic ciekawego...
    Mogłabym spać cały dzień...

    svchvfxmiau6k2p0.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 5 stycznia 2014, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to mi niedziela minęła bardzo miło na ploteczkach z kumpelami :) Ale ogólnie lubię niedziele, bo mój mąż ma wtedy dla mnie trochę więcej czasu :):)

    Anja89, Waniulka, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 5 stycznia 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez lubie niedziele i popoludnia z mezem w lozeczku:)

    Waniulka, paulaa91, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 6 stycznia 2014, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka!

    jestem załamana, bo w 18dc zaczęłam plamić a dziś wydaje mi się że to @ będzie... ale jakim cudem? o co kaman :(

  • aaaaga Autorytet
    Postów: 2432 4868

    Wysłany: 6 stycznia 2014, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc wam z rana w poniedzaiłek
    wirbazka moze to plamienie około owulacyjne

    f2wlj44jgrn4a0f6.png


    Matko Boska Matemblewska módl się za nami !
    04.02.2014 - 7tc [*]
  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 6 stycznia 2014, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego dobrego w Nowym Roku! Zycze wszystkim szybkiego zafasolkowania i zdrowej ciazy i dzieciaczkow:).
    Moge sie przylaczyc? Tez staram sie o pierwszego dzieciaczka:)

    Bylam w piatek na badaniu hormonow (3dc). Ide jeszcze dwa razy (13dc i 22dc).
    Do tego jestem krolikiem doswiadczalnym i dostalam OvulaRing-krazek z sensorem ktory mierzy temerature nonstop. Potem lekarka go odczyta i zobaczymy dokladnie jak sie moje zmiany horonow do tempki maja. To nowy produkt i wlasnie go testuja i zapytali czy im pomoge wiec sie zgodzilam ponosic chociaz jeden cykl.
    W tym cyklu i pewnie w nastepnym wstrzymujemy dzialania bo pod koniec stycznia lecimy na urlop.

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 6 stycznia 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaaga wrote:
    czesc wam z rana w poniedzaiłek
    wirbazka moze to plamienie około owulacyjne


    wątpie bo leci ze mnie bordowo brązowe @ ze skrzepami jakimiś :/


    witam nową koleżankę :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2014, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KotkaPsotka ja również witam.
    Ja też miałam badanie hormonów i za kilka dni się dowiem jakie wyniki (mam nadzieję), bo wizytę u ginka mam na jutro, ale miałam przyjść do niego podczas @, więc jak do jutra nie przyjdzie to przesunę wizytę o kilka dni.

    My tez lecimy na urlop 21.01. ale nie wstrzymujemy starań, wręcz ja mam trochę nadzieję na "pamiatkę z wakacji" :)

    Dziewczyny dziś mi tempka spadła sporo, więc chyba nie bedzie testowania.

    Miłego dzionka!

  • paulaa91 Debiutantka
    Postów: 10 4

    Wysłany: 6 stycznia 2014, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie starajace sie kobietki:)
    Ja juz 5 cykl staran za soba i poki co nic ale jest w tym cyklu szansa:-) jutro zrobie tescik bo @ spoznia mi sie 3 dzien i a nadto co miesiac dokuczajac mi dolegliwosci przedokresowe, a w tym o dziwo nie bola mnie piersi gdzie co miesiac od zawsze ok 7 dni przed@ dawaly juz o sobie znac;) czekam niecierpliwie na jutrzejsze testowanie i zycze sobie jak i Wam II grubych krech!:) Pozdrawiam:-)

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 6 stycznia 2014, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikaDM wrote:
    My tez lecimy na urlop 21.01. ale nie wstrzymujemy starań, wręcz ja mam trochę nadzieję na "pamiatkę z wakacji" :)

    My akurat lecimy w takie miejsce ze boje sie ze moge przywiezc inna pamiatke z wakacji dlatego wole nie ryzykowac z ciaza zeby potem nei bylo problemow gdybym musiala zazywac jakies silne leki, no i lot samolotem tez nie jest wskazany.

    MonikaDM lubi tę wiadomość

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
‹‹ 129 130 131 132 133 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ