X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)
Odpowiedz

Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)

Oceń ten wątek:
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 6 stycznia 2014, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś test negatywny zobaczyłam :(

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Anja89 Autorytet
    Postów: 450 108

    Wysłany: 6 stycznia 2014, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wirbażka wrote:
    wątpie bo leci ze mnie bordowo brązowe @ ze skrzepami jakimiś :/


    witam nową koleżankę :)
    A nie miałaś jakiejś stresującej sytuacji? Albo może się czymś dopiero stresujesz? Ja tak miałam raz kilka miesięcy przed ślubem, dwa @ w ciągu jednego miesiąca i w tamtym roku jak się dowiedziałam o śmierci taty, to też z nerwów dostałam dwa razy w ciągu jednego miesiąca...Może to tylko jednorazowa sytuacja związana ze stresem?


    Milcia wrote:
    Ja dziś test negatywny zobaczyłam :(
    Milcia widziałam Twój wykres i nie ma spadku temp, więc szansa jeszcze jest...Nie stresuj się trzymam kciuki :*

    svchvfxmiau6k2p0.png
  • Anja89 Autorytet
    Postów: 450 108

    Wysłany: 6 stycznia 2014, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A przy okazji ja również witam nową koleżankę :)

    svchvfxmiau6k2p0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2014, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie nowe i życzę II, dla wszystkich :)

  • staraczkaaga1986 Znajoma
    Postów: 23 40

    Wysłany: 6 stycznia 2014, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buziaki poniedziałkowo-Świąteczne :)
    my mamy dzisiaj dzień lenia! Jedyny jaki od dawna nam się taki trafił bo raczej mijamy się z mężem.
    no i w tym cylku niestety nic z tego, nie mam co czekać na testowanie.
    Od następnego może większa walka przed nami...
    miłego dnia dziewczyny :)

    ...wal­ka o Ciebie będzie treścią me­go życia! Jes­teś moją nadzieją!
    49b0aa7b29dc151ffbb53d13fc43ddbd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2014, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KotkaPsotka wrote:
    My akurat lecimy w takie miejsce ze boje sie ze moge przywiezc inna pamiatke z wakacji dlatego wole nie ryzykowac z ciaza zeby potem nei bylo problemow gdybym musiala zazywac jakies silne leki, no i lot samolotem tez nie jest wskazany.


    Kochana, my będziemy lecieć 11 godzin, pytałam wcześniej o to ginka powiedział, ze w razie gdyby się udało nie widzi przeciwwskazań co do takiego długiego lotu ani miejsca wakacji :) Loty samolotami zwłaszcza te długie podobno w trzecim trymestrze ciąży nie są wskazane, ze względu na dyskomfort, brak wygód (chyba ze lieci się pierwsza klasą). Ale na szczęście każdy z nas robi jak chce :) A kiedy lecicie?

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 6 stycznia 2014, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki w ten piękny dzień (przynajmniej na południu kraju), nudy świąteczne, ale tydzień pracy krótszy więc jest ok :)
    Miłego dnia życzę wszystkim :)

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 6 stycznia 2014, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anja89

    nie mam obecnie żadnych stresów... nie mam p[ojęcia skąd @ i tak wysoka temp w 1 fazie... jak mi się skończy idę do gina. musze w końcu zrobić badania, chce zostać mamą 2014!!!!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2014, 14:09

  • bąbel Autorytet
    Postów: 543 556

    Wysłany: 6 stycznia 2014, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj robiłam badania w 3 dc. 15.01. wizyta u gina. Już się nie stresuję...jakoś tak czuję, że w tym roku się uda.

    20101016580117.png
  • Anja89 Autorytet
    Postów: 450 108

    Wysłany: 6 stycznia 2014, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wirbażka wrote:
    Anja89

    nie mam obecnie żadnych stresów... nie mam p[ojęcia skąd @ i tak wysoka temp w 1 fazie... jak mi się skończy idę do gina. musze w końcu zrobić badania, chce zostać mamą 2014!!!!!!
    Racja, lepiej zrobić badania i wiedzieć co i jak. Ja też jutro idę na badania.

    bąbel wrote:
    Ja dzisiaj robiłam badania w 3 dc. 15.01. wizyta u gina. Już się nie stresuję...jakoś tak czuję, że w tym roku się uda.
    I bardzo dobrze! Ja też czuję, że w tym roku musi się udać :)

    svchvfxmiau6k2p0.png
  • Anka10222 Autorytet
    Postów: 474 109

    Wysłany: 6 stycznia 2014, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam... ja z badaniami musze troszke poczekac.. do konca msc...
    Jakos zle sie dzis czuje,glowa boli i w ogole

    b9b1f1a10901741c0ee987c045e138e0.png
    zrp0xzdvj3izwz28.png
  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 6 stycznia 2014, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widze ze wszystkie sie badamy:) To dobrze. Ja jeszcze dwa razy musze zaliczyc. Stresuje sie juz bo mialam robione w tymtym roku i bylo slabo z progesteronem i za duzo testostreonu:/.
    MonikaDM wrote:
    Kochana, my będziemy lecieć 11 godzin, pytałam wcześniej o to ginka powiedział, ze w razie gdyby się udało nie widzi przeciwwskazań co do takiego długiego lotu ani miejsca wakacji :) Loty samolotami zwłaszcza te długie podobno w trzecim trymestrze ciąży nie są wskazane, ze względu na dyskomfort, brak wygód (chyba ze lieci się pierwsza klasą). Ale na szczęście każdy z nas robi jak chce :) A kiedy lecicie?

    Pod koniec stycznia.
    11h huhu! to gdzie wy sie wybiracie? Chociaz w sumie my tez mniej wiecje tyle;) (Afryka).
    Ja sie o lot w ciazy w sumie tak bardzo nei boje co o na przyklad malarie. Rozwazam w ogole branie leku antymalarycznego profilaktycznie a w razie choroby tzreba brac wieksze dawki a to nei jest dobre w ciazy.

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • iwus Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 6 stycznia 2014, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo i ja zaliczam sie do Was,bedzie to mój pierwszy cykl staranek o maleństwo z Clo i Duphastonem,jest to dopiero mój 6dc.Jeszcze kilka dni i staranka na całego,wieze i mam wielką nadzieje ,że w tym roku napewno nam się uda szybko ,,no i wkacu zostane mamusią ,nasze najwieksze marzenie....

    iwus
  • ANULLKA Znajoma
    Postów: 22 14

    Wysłany: 6 stycznia 2014, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:) Dołączam do Was. Ja staram się o malucha od 3 miesięcy. Jestem na końcu cyklu, czekam na miesiączkę, albo na dwie kreski. Najgorsze, że mam nieregularne miesiączki i nie wiem kiedy test będzie wiarygodny. Moje cykle są 35-36-40 dniowe. Zrobiłam przedwczoraj test i wyszedł negatywny, ale miesiączki wciąż nie ma, więc chyba jutro znów się skuszę na test. Co myślicie? Może jest jeszcze szansa, że to będzie szczęśliwy cykl?

    ANULLKA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2014, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szansa zawsze jest :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2014, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wykres prowadzisz?

  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 6 stycznia 2014, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was w późne niedzielne popołudnie :)

    KotkaPsotka witam Cię i życzę powodzenia w staraniach. Ja miałam ochotę na cyclotest, ale mnie póki co nie stać.

    paulaa91, życzę Ci pozytywnego testu! :)

    MonikaDM, ja za Ciebie trzymam kciuki i życzę Ci tej "pamiątki" :) Moi znajomi, dwa małżeństwa tak sobie przywieźli, ale ani jedni, ani drudzy sie nie spodziewali :)

    Widzę, że u wielu z Was faktycznie będzie to miesiąc pod znakiem badań. Ja idę jutro, bo endo dał mi całą listę badań... niestety nie na NFZ. A przez cytologię jestem dodatkowo na antybiotyku...

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 6 stycznia 2014, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    widze ze nie tylko mi sie pomylily dni hihihihihihihi .Dzis jest poniedzialek a czuje sie jakby byla niedziela

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2014, 19:14

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 6 stycznia 2014, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwus i ANULLKA powodzenia!
    No właśnie Anullka masz gdzieś wykres?

    Milcia, przykro mi...

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 6 stycznia 2014, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia1985 wrote:
    widze ze nie tylko mi sie pomylily dni hihihihihihihi .Dzis jest poniedzialek a czuje sie jakby byla niedziela

    O Matko! Faktycznie :D :D :D a nawet nie zwróciłam uwagi na to, że tak napisałam hehe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2014, 19:16

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
‹‹ 130 131 132 133 134 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ