Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)
Odpowiedz

Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2014, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fidelissa wrote:
    W padzie mam kopiuj wklej buuuu

    Chodzi o kopiowanie linka ze strony gdzie wrzucałaś zdjęcie ..

    28a15f2ddf3ee7f3m.jpg

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 8 marca 2014, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest, jest :)

    Ale jestem szczęśliwa! :D

    Mężu chodzi i: nie dźwigaj, nie denerwuj się :)
    Na razie trzymamy to w tajemnicy.
    W poniedziałek lecę na betę.

    Fideliss, przepraszam że Cię opuściłam w testowaniu!

    Alka, gdzie ten Twój test?

    Fidelissa, nick nieaktualny, Little Frog, Z., Laura, Misty87, Macierzanka:), sara_nar lubią tę wiadomość

  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 8 marca 2014, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi chodzi kochanie o te małe animacje typu kopniaki, kwiatki itp:)))

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    qq87j44jhto0od0f.png


  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 8 marca 2014, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    santoocha wrote:
    Jest, jest :)

    Ale jestem szczęśliwa! :D

    Mężu chodzi i: nie dźwigaj, nie denerwuj się :)
    Na razie trzymamy to w tajemnicy.
    W poniedziałek lecę na betę.

    Fideliss, przepraszam że Cię opuściłam w testowaniu!

    Alka, gdzie ten Twój test?
    Ale pamiętasz o blizniakach:)))?????

    qq87j44jhto0od0f.png


  • Laura Autorytet
    Postów: 3396 6618

    Wysłany: 8 marca 2014, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2015, 19:57

    Fidelissa lubi tę wiadomość

    Synuś mamusi i tatusia :)
    Dominiś 2890, 52cm <3
    89c50790be.png

  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 8 marca 2014, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alka gratulacje:))) a jak złota?

    qq87j44jhto0od0f.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2014, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fidelissa wrote:
    Mi chodzi kochanie o te małe animacje typu kopniaki, kwiatki itp:)))


    http://www.glitter-graphics.com/ Naciskasz na dany obrazek .. i też masz tam cody ;)

  • Bursztynka Autorytet
    Postów: 1602 2189

    Wysłany: 8 marca 2014, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santocha!!!!!!!!!!! a widzisz 100% szans Ci zostawiłyśmy z Kaśką, to nie mogłoby być inaczej. Wiedziałam, że ci się uda. Wiedziałam. Dawaj teraz wiruski. Raz dwa! :D

    OGŁOSZENIE :D
    Zbieram nowe wspólniczki do trójkącika, najlepiej testujące około końca marca. Wychodzi na to że te paczki w kupie się sprawdzają. Kaśka, chętkę masz?

    nick nieaktualny, Little Frog, Fidelissa, Laura, potforzasta, Z., santoocha lubią tę wiadomość

    SyCy39O.jpgSyCyp2.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 8 marca 2014, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    santoocha wrote:
    Jest, jest :)

    Ale jestem szczęśliwa! :D

    Mężu chodzi i: nie dźwigaj, nie denerwuj się :)
    Na razie trzymamy to w tajemnicy.
    W poniedziałek lecę na betę.

    Fideliss, przepraszam że Cię opuściłam w testowaniu!

    Alka, gdzie ten Twój test?
    Hahahaha :D I to jest jeszcze ta, która nie wierzyła, że w miesiącu, w którym się urodziła jest większa szansa na poczęcie :D
    Hehehe, sama w to nie wierzę, ale Ty potwierdziłaś tę tezę :D

    No, to jeszcze raz najszczersze gratulacje!! :):) I dużo zdrówka dla Was! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2014, 15:09

    Fidelissa, Laura lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2014, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztynka wrote:
    Santocha!!!!!!!!!!! a widzisz 100% szans Ci zostawiłyśmy z Kaśką, to nie mogłoby być inaczej. Wiedziałam, że ci się uda. Wiedziałam. Dawaj teraz wiruski. Raz dwa! :D

    OGŁOSZENIE :D
    Zbieram nowe wspólniczki do trójkącika, najlepiej testujące około końca marca. Wychodzi na to że te paczki w kupie się sprawdzają. Kaśka, chętkę masz?

    To może ja się dołączę chodź jak na razie nie widać żeby się na coś zapowiadało :)
    Śluzu brak, objawów brak a od jutra duphaston już muszę brać ..

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 8 marca 2014, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fidelissa wrote:
    Santoocha wiedziałam:)))) gratuluje kochana:)) to było oczywiste:)) pamiętasz, ze miały byc bliźniaki:))??????
    A weź się odwal :P
    To był żart przecież.

    Dzięki dziewczyny!

    Chyba mogę już postawić sobie zieloną kropę? :)

    A śle Wam setki tysięcy wirusów! Bierzcie ile dusza zapragnie.
    Uwielbiam Was! :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2014, 15:10

    nick nieaktualny, Little Frog, Fidelissa, Laura, Z. lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2014, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Frog wrote:
    Hahahaha :D I to jest jeszcze ta, która nie wierzyła, że w miesiącu, w którym się urodziła jest większa szansa na poczęcie :D
    Hehehe, sama w to nie wierzę, ale Ty potwierdziłaś tę tezę :D

    No, to jeszcze raz najszczersze gratulacje!! :):) I dużo zdrówka dla Was! :)

    Żabko ale to się miało spłodzić w tym miesiącu nie zaciążyć ;)
    santoocha wrote:
    A weź się odwal :P
    To był żart przecież.

    Dzięki dziewczyny!

    Chyba mogę już postawić sobie zieloną kropę? :)

    Oczywiście że możesz ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2014, 15:10

    Fidelissa, santoocha lubią tę wiadomość

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 8 marca 2014, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Żabko ale to się miało spłodzić w tym miesiącu nie zaciążyć ;)
    Taaaak? No ja zawsze coś poknocę :D
    Ale to w zasadzie taki trochę przełom, to prawie się zgadza :D

    nick nieaktualny, Fidelissa, Laura lubią tę wiadomość

  • Bursztynka Autorytet
    Postów: 1602 2189

    Wysłany: 8 marca 2014, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    To może ja się dołączę chodź jak na razie nie widać żeby się na coś zapowiadało :)
    Śluzu brak, objawów brak a od jutra duphaston już muszę brać ..

    Lena to robimy dwupak ;)
    A ty ten duph masz wziąć od 18 dc ? 5 dni po dwa razy dziennie o ile dobrze pamiętam?

    SyCy39O.jpgSyCyp2.png
  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 8 marca 2014, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    santoocha wrote:
    A weź się odwal :P
    To był żart przecież.

    Dzięki dziewczyny!

    Chyba mogę już postawić sobie zieloną kropę? :)

    A śle Wam setki tysięcy wirusów! Bierzcie ile dusza zapragnie.
    Uwielbiam Was! :*
    Łapię :))))

    santoocha lubi tę wiadomość

    qq87j44jhto0od0f.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2014, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztynka wrote:
    Lena to robimy dwupak ;)
    A ty ten duph masz wziąć od 18 dc ? 5 dni po dwa razy dziennie o ile dobrze pamiętam?

    Na początku było 2x dziennie przez 5 dni ..
    Teraz 1x dziennie przez 10 dni ..

  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 8 marca 2014, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę uciekać:)) obiadek, kino i takie tam:)) miłego dnia:))

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    qq87j44jhto0od0f.png


  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 8 marca 2014, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane lecę do domku, bo jeszcze gniję w pracy.
    Pojawię się później to nadrobię.

    Buziam!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 8 marca 2014, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fidelissa wrote:
    Muszę uciekać:)) obiadek, kino i takie tam:)) miłego dnia:))
    Wzajemnie :) Baw się dobrze! :)

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6738 3455

    Wysłany: 8 marca 2014, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztynko dopisuję się na 28 marca jak @ nie przyjdzie 27 :)
    Ja też łapię wiruski a co mi tam :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS, insulinooporność
    19.12.24 Leoś 2550g 48cm
    age.png
‹‹ 1364 1365 1366 1367 1368 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ