X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)
Odpowiedz

Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)

Oceń ten wątek:
  • Misty87 Autorytet
    Postów: 2669 4813

    Wysłany: 9 marca 2014, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    Hej Misty:D wpadaj wpadaj na oblewanie i chetnie przyjme wirusy swierze od ciebie:D

    a co do tapet to zeby fajnie zchodzily trzeba je porzadnie zmoczyc pozniej fajnie odchodza od scian wiem bo sama zrywalam hehe
    Jakbys widziala tapety w mieszkaniu, ktore my zaczelismy remontowac, to bys padla... zrywamy jedna, pod nia druga, lupimy druga, pod nia trzecia! Dramat... namoczone solidnie, ale przy takiej skorupie to nic nie dawalo.

    Fidelissa lubi tę wiadomość

    Chłopcy 1jajowi,1ow i 1kosm, cc 32+5,waga 1880g i 1670g.
    1usahdgeb3da0ojs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2014, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ja uciekam manele pakować do auta, bo za niedługo jedziemy. Postaram się jeszcze zajrzeć wieczorem do Was :)
    Życzę Wam miłej niedzieli <3
    Mamuśki uważajcie na siebie i oszczędzajcie się, a naszym staraczkom zostawiam zastrzyk wirusków &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& <3

    Kaśka28, Little Frog lubią tę wiadomość

  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 9 marca 2014, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania07 wrote:
    Kochane ja uciekam manele pakować do auta, bo za niedługo jedziemy. Postaram się jeszcze zajrzeć wieczorem do Was :)
    Życzę Wam miłej niedzieli <3
    Mamuśki uważajcie na siebie i oszczędzajcie się, a naszym staraczkom zostawiam zastrzyk wirusków &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& <3
    Pa kochana :*

    0d1yflw1vo1m1usk.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 9 marca 2014, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misty87 wrote:
    Jakbys widziala tapety w mieszkaniu, ktore my zaczelismy remontowac, to bys padla... zrywamy jedna, pod nia druga, lupimy druga, pod nia trzecia! Dramat... namoczone solidnie, ale przy takiej skorupie to nic nie dawalo.
    Ja nie mialam 3 warstw wiec moze dlatego nam tak dobrze poszlo chociaz zanim wpadlismy na to zeby je namoczyc to sie namordowalismy ze szpachelka hhehe ale bylo smiechu przy tym za to hehe

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 9 marca 2014, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zmykam się popultać do wanny ;) Słonecznej i ciepłej niedzieli kochane :*

    0d1yflw1vo1m1usk.png
  • Natu93 Autorytet
    Postów: 923 293

    Wysłany: 9 marca 2014, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.ami znowu przesunelo uwulke=/

    Bliźniaki <3
    Najprawdpodobniej Parka <3
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 9 marca 2014, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati89 wrote:
    Zmykam się popultać do wanny ;) Słonecznej i ciepłej niedzieli kochane :*
    Przeczytałam "poprzytulać do wanny" ;D

    Z., Little Frog, Nati89 lubią tę wiadomość

  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 9 marca 2014, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pojadłam :D
    Zaraz do pracy trzeba się zbierać :(

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Misty87 Autorytet
    Postów: 2669 4813

    Wysłany: 9 marca 2014, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu kochana u mnie w porzadku, mdlosci ustaly, mysle ze juz nie wroca :) bedzie dziewczynka :D
    Jedyne co mi dokucza to nieustanny bol piersi i czeste siku, ale to przez progesteron, ktory biore.
    Jutro ciezku dzien...pogrzeb babci :( a wieczorem mam dzwonic do gina i moze mnie przyjmie kolo 21.

    Chłopcy 1jajowi,1ow i 1kosm, cc 32+5,waga 1880g i 1670g.
    1usahdgeb3da0ojs.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 9 marca 2014, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natu93 wrote:
    Hej.ami znowu przesunelo uwulke=/
    Natu, przy Twoim cyklu, to pewnie nie miałaś żadnej owulki. Idź do gina po leki na wywołanie @.
    Dojrzałam- brałaś duphaston. To tym bardzie dziwne, że po odstawieniu nie masz @.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2014, 10:07

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2014, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    santoocha wrote:
    Natu, przy Twoim cyklu, to pewnie nie miałaś żadnej owulki. Idź do gina po leki na wywołanie @.


    Brała przez 10 dni duphaston ..

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 9 marca 2014, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie zauważyłam na wykresie.

  • Bursztynka Autorytet
    Postów: 1602 2189

    Wysłany: 9 marca 2014, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Another wrote:
    Przeczytałam :D
    Gratuluję z całego serducha santoocha i alka89 To naprawdę super wieścik,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,009_aO_orig.gif.

    Chętnie dołączyłabym do testujących na koniec marca, ale prawdopodobnie będę właśnie w połowie kolejnego cyklu, także dupcia blada :P
    Pobędziesz jeszcze trochę z nami na wątku to się z nami wyrównasz. My tu w kupie juz zaczynamy mieć nawet cykle podobnie :)

    Kaśka dołączaj. Już nawet nie pamiętam ile jest nas w tej paczce na koniec miesiąca :D więc którejś na pewno się uda.

    Witam, Witam ze słoneczkiem niedzielnym - normalnie za oknem lato, tylko pewnie zimno trochę.

    Lena87, Kaśka28, Another, Z., Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    SyCy39O.jpgSyCyp2.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 9 marca 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztynka wrote:
    Pobędziesz jeszcze trochę z nami na wątku to się z nami wyrównasz. My tu w kupie juz zaczynamy mieć nawet cykle podobnie :)

    Kaśka dołączaj. Już nawet nie pamiętam ile jest nas w tej paczce na koniec miesiąca :D więc którejś na pewno się uda.

    Witam, Witam ze słoneczkiem niedzielnym - normalnie za oknem lato, tylko pewnie zimno trochę.
    no duzo nas ja zaczelam cykl tez z sylvka i Z tez jest jakos blisko takze polowa z nas na koniec cyklu zobaczy zielona krope fajnie by bylo jakbysmy wszystkie mogly to zaznaczyc :D

    Z., Bursztynka lubią tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 9 marca 2014, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to w ogole mozliwe ze jak sie nie jest w ciazy a bralo sie na wywolanie i tak nie przyszla@?? Lena ile dni po odstawieniu dupka powinna sie ta wredota pojawic? Ty go bralas nie?

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2014, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2x dziennie przez 5 dni - dostałam bodajże po 4 bądź 5 dniach od odstawienia ..
    a po 1x dziennie przez 10 dni nie wiem .. powiem Ci za około 2 tygodnie kiedy dostałam :)

    Bursztynka lubi tę wiadomość

  • ania181111 Autorytet
    Postów: 1643 2229

    Wysłany: 9 marca 2014, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Apteka zamknieta :'(ale polecialam do 2 apteki kupilam test ;-) zrobilam iiiiiiii ..... Wyszedł chyba pozytywny :'( bo 2 krecha taka slaba że ledwo ja widać :'(:'(:'(boże .....:'(:'(:'( płakać mi się chcę :'(:'(:'(

    Lena87, Misty87, Kaśka28, Little Frog, Bursztynka, Fidelissa lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]km5shdgeo9f0pp2m.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2014, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania181111 wrote:
    Apteka zamknieta :'(ale polecialam do 2 apteki kupilam test ;-) zrobilam iiiiiiii ..... Wyszedł chyba pozytywny :'( bo 2 krecha taka slaba że ledwo ja widać :'(:'(:'(boże .....:'(:'(:'( płakać mi się chcę :'(:'(:'(


    Gratuluję :)

  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 9 marca 2014, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztynka wrote:
    Pobędziesz jeszcze trochę z nami na wątku to się z nami wyrównasz. My tu w kupie juz zaczynamy mieć nawet cykle podobnie :)

    Kaśka dołączaj. Już nawet nie pamiętam ile jest nas w tej paczce na koniec miesiąca :D więc którejś na pewno się uda.

    Witam, Witam ze słoneczkiem niedzielnym - normalnie za oknem lato, tylko pewnie zimno trochę.

    To wtedy się dołączę do Was z miłą chęcią :D
    Zbieram się do pracy, będę po 21. Dobrej niedzieli :*

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Misty87 Autorytet
    Postów: 2669 4813

    Wysłany: 9 marca 2014, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania181111 wrote:
    Apteka zamknieta :'(ale polecialam do 2 apteki kupilam test ;-) zrobilam iiiiiiii ..... Wyszedł chyba pozytywny :'( bo 2 krecha taka slaba że ledwo ja widać :'(:'(:'(boże .....:'(:'(:'( płakać mi się chcę :'(:'(:'(
    Ja juz gratuluje! A ktory to dpo???

    Chłopcy 1jajowi,1ow i 1kosm, cc 32+5,waga 1880g i 1670g.
    1usahdgeb3da0ojs.png
‹‹ 1380 1381 1382 1383 1384 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ