X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)
Odpowiedz

Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)

Oceń ten wątek:
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 9 marca 2014, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania181111 wrote:
    Nie mowie że nie mam ochoty na test ale boje się że moze jeszcze za wcześnie:-\ poradzcie ... Iść zrobić dziś tescik czy jutro od rana ???
    hmmm takie pytanie napewno zaraz uzyska odpowiedz .....a jakiej czulosci masz test? jak 10 to idz testowac jak 25 to tez idz :D :D

    Ania07 lubi tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 9 marca 2014, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    14 kg w 2 msc??!!! wow to bardzo duzo!!! jaka diete stosujesz prosze o menu...
    Menu sama sobie układam. Stosuję dietę niskowęglowodanową, i niskotłuszczową.
    Przykładowe menu:
    śniadanie: serek wiejski, pomidor, bułka pieczona z otrębów.
    drugie śniadanie: filecik z pstrąga w czosnku
    obiad: kurak z rożna bez skóry + sałatka
    podwieczorek: kalarepka lub inne dobre warzywko
    kolacja: buła z otrębów, pasta z tuńczyka, jajka i cebulki <3

    Ogólnie to ja zawsze lubiłam podobne żarcie, tylko o tym nie wiedziałam :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2014, 09:22

    Kaśka28, Ania07 lubią tę wiadomość

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2014, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania181111 wrote:
    Nie mowie że nie mam ochoty na test ale boje się że moze jeszcze za wcześnie:-\ poradzcie ... Iść zrobić dziś tescik czy jutro od rana ???


    Zrób kiedy chcesz :) Twój wybór :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2014, 09:22

  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 9 marca 2014, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alka89 wrote:
    Dziewczyny ja oszaleje...robie test,czekam 5 min i nic,pozniej wstaje i

    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4e6681ac7f846a79.html

    tak samo wczoraj,nic ,a po ok 20 min bylo
    Alka to idz jutro na bete bedziesz miala jasnosc...chociaz mi niegdy te testy nawet po kilku godzinach nie pokazaly 2kresek...

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • ania181111 Autorytet
    Postów: 1643 2229

    Wysłany: 9 marca 2014, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    hmmm takie pytanie napewno zaraz uzyska odpowiedz .....a jakiej czulosci masz test? jak 10 to idz testowac jak 25 to tez idz :D :D
    Ok... Ide do apteki ...mam nadzieje że bedzie otwarta ;-) dopiero kupie test o wysokiej czulosci ;-) coś mi napewno znajda ;-) dam znać ...

    [link=https://www.suwaczki.com/]km5shdgeo9f0pp2m.png[/link]
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 9 marca 2014, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alka89 wrote:
    Dziewczyny ja oszaleje...robie test,czekam 5 min i nic,pozniej wstaje i

    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4e6681ac7f846a79.html

    tak samo wczoraj,nic ,a po ok 20 min bylo
    Ala bo to na pewno sam początek ciązy, dlatego ten wynik tak się opóźnia. Idź na betę, będziesz pewna.
    W teście ciążowym jest jakiś środek, który reaguje na HCG. Gdybyś nie miała wyższego HCG, to tak naprawdę nawet po 3 dniach nie pojawiłby się drugi pasek! A tym bardziej na dwóch testach. Nie obawiaj się, idź śmiało na Betę. Czekają na Ciebie tylko dobre nowiny! :) Uwierz dobrej wróżce Another :)

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • alka89 Autorytet
    Postów: 2499 1128

    Wysłany: 9 marca 2014, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    Alka to idz jutro na bete bedziesz miala jasnosc...chociaz mi niegdy te testy nawet po kilku godzinach nie pokazaly 2kresek...



    w najblizszym wioskach bete robia we wtorki,wyniki w piatek...oszaleje

    Tobiaszek- nasz cud ur.27.10.2014 r . Cc
    Zośka /28.06.2015 **Aniołek **10 tydz.
  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 9 marca 2014, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://mamdziecko.interia.pl/pierwsze-lata/zdrowy-maluch/news-zdrowy-start-malucha,nId,1112543#pst72201636

    Fajny artykuł o odzywianiu dziecka od samego poczatku, niby oczywiste, ale niestety coraz wiecej rodziców faktycznie idzie na łatwizne i zapycha dzieci słodyczami, słonymi przekąskami. Moja koleżanka dawała półrocznemu dziecku pączka, i w ciągu dnia pocisnął półtora pączka do tego czekoladowe chrupki i paluszki .. Porażka, teraz ma ponad dwa lata waży prawie 20 kg

    Ania07 lubi tę wiadomość

    0d1yflw1vo1m1usk.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 9 marca 2014, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to jedz do wiekszego miasta z rana zrob badanka pojedz na zakupy a po poludniu juz bedziesz miala wyniki

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • alka89 Autorytet
    Postów: 2499 1128

    Wysłany: 9 marca 2014, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    to jedz do wiekszego miasta z rana zrob badanka pojedz na zakupy a po poludniu juz bedziesz miala wyniki


    To we wtorek bo jutro do pracy
    na ulotce jest napisane,ze kreska ktora dojdzie po uplywie 5 min nie moze byc brana pod uwage ,gdyz po czasie zachodza reakcje chem

    dzwonilam do przyjaciolki zeby zrobila test i zobaczyla czy po czasie dojdzie kreska u niej

    Tobiaszek- nasz cud ur.27.10.2014 r . Cc
    Zośka /28.06.2015 **Aniołek **10 tydz.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2014, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    Remontu nie robie ale wymieniam meble powoli:D w wakacje dostalismy mieszkanie z urzedu to je wyremontowalismy ale meble mielismy stare bo wolelismy wlozyc w sciany w sesnie gipsowanie farby kafelki i panele a wyposazenie w miare mozliwosci wymieniamy i tak oto przyszla pora na mebelki :D

    No to super :) powoli, powoli i będzie wszystko urządzone :)
    My też jedynie odmalowaliśmy mieszkanie, bo jesteśmy na wynajmie. Chcieliśmy się latem przeprowadzać, ale teraz plany się zmieniły i jednak zainwestujemy w meble i podłogi. Sypialnię musimy zlikwidować i zrobić pokoik dla maluszka. Mężuś już marudzi, że chcę się naszego łoża wielkiego pozbyć :D no ale uprzedzałam go żeby nie było :D
    W ogóle przeraża mnie zrywanie tapet ze ścian, ale jakoś przeżyjemy. Tam mieszkania są straszne, ale jak mam tam już siedzieć to musimy to jakoś ogarnąć zanim przyjdzie dzidzia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2014, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Aniu07 Szerokiej i krótkiej drogi :) aby szybko przeleciała :D

    Lena dziękuję ;* :D

  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 9 marca 2014, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati, plus pewnie ma początki adhd? Dzieci karmione dzisiejszym "gównem" sprzedawanym w sklepach są nadpobudliwe, otyłe i ciągle na coś chorują. Nie wyobrażam sobie, że w nagrodę swojemu dziecku będę kupować słodycze, zabierać go na obiady do Maca i tak dalej. Tak samo płatki codziennie na śniadanie. Taki nequik, czy inne shity ma więcej cukrów i węglowodanów niż pączuch. Rozumiem od czasu do czasu, nie ma sprawy, ale jeśli od małego dziecka uczy się człowieka, że w nagrodę dostaje słodkość, to potem w dorosłym życiu tak jak ja, żre je na potęgę i bez opamiętania, nagradzając siebie za smutne rzeczy, które mu się przytrafiły. Stąd bierze się chyba pocieszanie takim śmieciowym jedzeniem... Jak czasem zdaje sobie sprawę z tego, jak duży wpływ ma rodzic na CAŁE życie dziecka, to aż mnie przeraża ta odpowiedzialność...

    Kaśka28, Nati89, Ania07, Misty87, Bursztynka lubią tę wiadomość

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2014, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    santoocha wrote:
    Ok piękne, ja się zrywam z wyrka.
    Czas coś zjeść.
    Pięknej niedzieli Wam życzę. Odpoczywajcie, które mogą.

    :*

    Smacznego ;)
    Również życzę miłej niedzieli. Odpoczywaj w miarę możliwości i dbaj o Was <3

  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 9 marca 2014, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alka89 wrote:
    To we wtorek bo jutro do pracy
    na ulotce jest napisane,ze kreska ktora dojdzie po uplywie 5 min nie moze byc brana pod uwage ,gdyz po czasie zachodza reakcje chem

    dzwonilam do przyjaciolki zeby zrobila test i zobaczyla czy po czasie dojdzie kreska u niej
    mowie ci ze mi nawet po kilku godzinach a nawet nastepnego dnia zadna kreska sie nie pojawila...takze z tymi reakcjami roznie jest ale beta prawde ci powie

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • alka89 Autorytet
    Postów: 2499 1128

    Wysłany: 9 marca 2014, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    mowie ci ze mi nawet po kilku godzinach a nawet nastepnego dnia zadna kreska sie nie pojawila...takze z tymi reakcjami roznie jest ale beta prawde ci powie


    No we wtorek bd robic,ale do tego czasu...jeju

    Tobiaszek- nasz cud ur.27.10.2014 r . Cc
    Zośka /28.06.2015 **Aniołek **10 tydz.
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 9 marca 2014, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania07 wrote:
    No to super :) powoli, powoli i będzie wszystko urządzone :)
    My też jedynie odmalowaliśmy mieszkanie, bo jesteśmy na wynajmie. Chcieliśmy się latem przeprowadzać, ale teraz plany się zmieniły i jednak zainwestujemy w meble i podłogi. Sypialnię musimy zlikwidować i zrobić pokoik dla maluszka. Mężuś już marudzi, że chcę się naszego łoża wielkiego pozbyć :D no ale uprzedzałam go żeby nie było :D
    W ogóle przeraża mnie zrywanie tapet ze ścian, ale jakoś przeżyjemy. Tam mieszkania są straszne, ale jak mam tam już siedzieć to musimy to jakoś ogarnąć zanim przyjdzie dzidzia.
    Pewnie ze tak ja tez bede przerabiala sypialnie na pokoj dzieciecy jak przyjdzie taka potrzeba i nie bede zalowala lozka hhee byleby dzidzia byla:D
    a tak w ogole to mysle poczekac az malenstwo troche podrosnie bo pierwsze miesiace moze w lozeczku w sypialni spac:D

    Ania07, Lena87 lubią tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 9 marca 2014, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Another wrote:
    Nati, plus pewnie ma początki adhd? Dzieci karmione dzisiejszym "gównem" sprzedawanym w sklepach są nadpobudliwe, otyłe i ciągle na coś chorują. Nie wyobrażam sobie, że w nagrodę swojemu dziecku będę kupować słodycze, zabierać go na obiady do Maca i tak dalej. Tak samo płatki codziennie na śniadanie. Taki nequik, czy inne shity ma więcej cukrów i węglowodanów niż pączuch. Rozumiem od czasu do czasu, nie ma sprawy, ale jeśli od małego dziecka uczy się człowieka, że w nagrodę dostaje słodkość, to potem w dorosłym życiu tak jak ja, żre je na potęgę i bez opamiętania, nagradzając siebie za smutne rzeczy, które mu się przytrafiły. Stąd bierze się chyba pocieszanie takim śmieciowym jedzeniem... Jak czasem zdaje sobie sprawę z tego, jak duży wpływ ma rodzic na CAŁE życie dziecka, to aż mnie przeraża ta odpowiedzialność...
    U mojego brata panuje zasada słodkiej soboty. Słodycze jedzą tylko w sobotę i nie tak, żeby nadrobić zaległości z całego tygodnia, ale tak normalnie. No ewentualnie w tygodniu się czasami przytrafi przy jakiejś większej okazji np urodziny :)

    Another, Nati89, Ania07, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2014, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania181111 wrote:
    Nie mowie że nie mam ochoty na test ale boje się że moze jeszcze za wcześnie:-\ poradzcie ... Iść zrobić dziś tescik czy jutro od rana ???

    Ja bym sikała :) jak ma coś być to będzie. Ja 2 testy robiłam z popołudniowego moczu. Pierwszy wyszedł straszny bladzioch, ale powtórzyłam po dwóch dniach elektroniczny i piękny pozytyw :)
    Nie trzymaj nas w niepewności! I tak wiemy, że się udało :D

  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 9 marca 2014, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alka89 wrote:
    No we wtorek bd robic,ale do tego czasu...jeju
    nie marudz juz kochana zajmij czyms mysli znajdz sobie zajecie :D

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
‹‹ 1378 1379 1380 1381 1382 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ