X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)
Odpowiedz

Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam takie pytanie czy w pierwszych dniach od zapłodnienia są jakieś objawy , kiedy się pojawiają ? Pytanie głównie do świeżo zafasokowanch czy miałyście jakieś objawy ?
    Bo ja mam 25dc i szyjka jest nadal wysoko i otwarta . Śluzu też sporo jest wodnistego lub kremowego . Chciałabym zrobić na dniach test ale ogólnie nie mam żadnych objawów tylko ból jajników .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnusiaM wrote:
    kto testuje ze mną w sobote??
    ja mogę jak nie dostanę @ do tego czasu :)

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 9 marca 2014, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fidelissa gratulacje :) i poproszę o fluidki :D
    Ja testuję dopiero 28 jak 27 @ nie przyjdzie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2014, 21:01

    przedszkolanka:), Fidelissa lubią tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2014, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga90 wrote:
    u to też już 10 cykl:/ ale jestem dobrej myśli:)
    mój 25 i już coraz gorzej mi jest za długo to trwa

  • dżona Autorytet
    Postów: 899 1243

    Wysłany: 9 marca 2014, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sara_nar wrote:
    dżona to idziemy ramię w ramię. Też mam PCOS, do tego cukrzyca i sarkoidoza.
    Od następnego cyklu zaczynam łykanie dong`a (ziołowy specyfik) na owulację. Brałam przez 3 cykle CLO, ale efektów brak :/ ale to w tamtym roku było w wakacje i nie miałam monitoringu.

    Ja miałam tylko podwyższony cukier, jestem zadowolona z metforminy, wydaje mi się ze owulację mam w miare często, ale monitoringu mnie miałam też ani raz, za to mam niedrożny jajowód i jakoś tak mi się nie udaje utrafić :) teraz mam zamiar tylko obniżyć TSH i nic więcej nie robie, póki początek staram się być spokojna :)

    sara_nar lubi tę wiadomość

    100 cykl 09.2020 STOP - już nie liczę...
    🛑😔 92zOvuFdiend.pl
    Niedrożne jajowody? PCOS(2011), niedoczynność tarczycy(2014), hiperinsulinemia(2015), hiperprolaktynemia cz(2015), wysokie LH, znikomy śluz 😐
    *08.2018 ... psychoterapia
    *1,5 roku z Naprotechnologią
    *kilkanaście cykli z Letrozolem
    * mąż 2% morfologia, 86 ml/ml koncentracja
    *01.2017 - SHSG Lublin - PJ udrożniono, LJ udrożniono na 2/3 długości
    *10.2016- laparoskopia -NIEDROŻNOŚĆ OBUSTRONNA 😔PCOS-kauteryzacja jajników
    *06.2014-03.2015- 8 cykli z Clostilbergyt
    *07.2014- histeroskopia-lewe ujście jajowodu niedrożne, prawe drożne, macica i szyjka ok
    *10.2013- laparoskopia- niedrożność PJ, kauteryzacja jajników
    *Aniołek [*] 13.01.2014 ♥ 6+3t 😔
    *Starania o pierwszą ciąże od 09.2012
    "Każdego dnia, dostajemy od życia kamienie, ale to od nas zależy czy zbudujemy z nich mur, czy most."

    j36regz2ei8e5moa.png
  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 9 marca 2014, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To faktycznie u Ciebie szanse są mniejsze no może nie o połowę, ale mniejsze. Chociaż przyjdzie i na Ciebie czas, że zfasolkujesz. a nie myślałaś o inseminacji ??
    We wtorek będę miała wyniki TSH i wydaje mi się, że to to. Bo kiedyś leczyłam tarczycę, ale później to zaniedbałam. Wyniki niby o.k były. Ale przy staraniach dobrze jest być w granicy wyniku 1 - 1,5.

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 9 marca 2014, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złota twarda babka z Ciebie! Tym bardziej zasługujesz na malenstwo. Wierze, ze wkrótce Ci sie uda.

    My dopiero wracamy z zakupów. Kupiliśmy dla mnie kurtkę skórzaną i portfel. I po książce.

    Alka 4-5 tydz to nie znaczy, ze byłaś w ciąży jak ginekolog widział pecherzyk na usg, tylko 4-5 tyg mineło od pierwszego dnia bieżącego cyklu. Ja owulke miałam 2 tyg temu, a jestem w 4 tyg ciąży. To umowne okreslanie etapu ciąży.
    Jaka beta Ci wyszła?

    Anhe lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2014, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    ja mogę jak nie dostanę @ do tego czasu :)

    Ty masz dziś 25 dc a ja 23dc mam plamienia i 24dc @
    masakrycznie często ;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2014, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daszka wrote:
    mój 25 i już coraz gorzej mi jest za długo to trwa

    a robisz coś?
    masz coś stwierdzone?
    ja wiem że miałam wysoką prolaktynę i od sierpnia biorę bromergon, miałam monitoring że pecherzyk jest i peka a jutro jade z wynikami wymazu umówić się ma HSG po @

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2014, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnusiaM wrote:
    Ty masz dziś 25 dc a ja 23dc mam plamienia i 24dc @
    masakrycznie często ;/
    ja mam różnie ostatnio miałam 18dc i @ przyszła i teraz miałam mieć 3 marca @ jeśli znów bym miała taki krótki no ale nie dostałam i nadal nic brzuch nie boli kiedyś mnie bolał jak na @ właśnie tak koło 3 ale nie miałam nic i nie wiem co myślec

  • dżona Autorytet
    Postów: 899 1243

    Wysłany: 9 marca 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara - Na razie jeszcze nie myslałam o inseminacji, ponoć po laparoskopi i kauteryzacji jajników, czyli odpowiednim nakłuwaniu sznse są większe i na razie czekam, do tego jestem prawie dwa miesiące po samoistnym poronieniu, więc organizm się stabilizuje, wydaje mi się że potrzebuje trochę odpoczynku, ale wiadomo umysł swoje, a organizm swoje :) Sama nie wiem co jest teraz dobre dla mnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2014, 21:23

    sara_nar lubi tę wiadomość

    100 cykl 09.2020 STOP - już nie liczę...
    🛑😔 92zOvuFdiend.pl
    Niedrożne jajowody? PCOS(2011), niedoczynność tarczycy(2014), hiperinsulinemia(2015), hiperprolaktynemia cz(2015), wysokie LH, znikomy śluz 😐
    *08.2018 ... psychoterapia
    *1,5 roku z Naprotechnologią
    *kilkanaście cykli z Letrozolem
    * mąż 2% morfologia, 86 ml/ml koncentracja
    *01.2017 - SHSG Lublin - PJ udrożniono, LJ udrożniono na 2/3 długości
    *10.2016- laparoskopia -NIEDROŻNOŚĆ OBUSTRONNA 😔PCOS-kauteryzacja jajników
    *06.2014-03.2015- 8 cykli z Clostilbergyt
    *07.2014- histeroskopia-lewe ujście jajowodu niedrożne, prawe drożne, macica i szyjka ok
    *10.2013- laparoskopia- niedrożność PJ, kauteryzacja jajników
    *Aniołek [*] 13.01.2014 ♥ 6+3t 😔
    *Starania o pierwszą ciąże od 09.2012
    "Każdego dnia, dostajemy od życia kamienie, ale to od nas zależy czy zbudujemy z nich mur, czy most."

    j36regz2ei8e5moa.png
  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 9 marca 2014, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fideliska kochana najszczersze gratulacje :) Trzymam kciuki za wszystkie

    Fidelissa lubi tę wiadomość

    0d1yflw1vo1m1usk.png
  • Z. Autorytet
    Postów: 2054 3725

    Wysłany: 9 marca 2014, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puk puk

    Dwa bąbelki 👣
    06.2015
    03.2017
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 9 marca 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z. witaj :D

    Z. lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 9 marca 2014, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki, doczytałam was od wczoraj!
    Fidelisko, wielkie gratulacje - zasiliłaś grono mamusiek :) Zdrówka, Kochana!
    Dziewczyny zafasolkowane, zazdroszczę, ale i szczerze gratuluję - życzę wam tylko samych cudownych przeżyć.

    U mnie 12dc - jutro kolejny monitoring, nie przewiduję szału - raczej brak pęcherzyka dominującego... mam niestety obawy, że moje cykle są bezowulacyjne, wbrew tempce i bólom jajników (w tym cyklu nasuwa mnie prawy, w poprzednim lewy).
    Poza tym mam jakieś dziwne myśli - takie mało optymistyczne, a w moim przypadku to rzadkość - może uboczny skutek Clo albo już przemęczenie "materiału"...
    W dodatku mój małż też chyba ma dość tego czekania co miesiąc czy się udało i nie ma ochoty na <3
    nie będę go zmuszała, choć serce boli, gdy kolejny cykl może pójść na straty, bo czas leci... a ja tak marzyłam, żeby do 30-stki zajść w ciążę, a tu zaraz będzie na liczniku 31 wiosen...
    Ech, cóż - trzeba iść do przodu, być dobrej myśli - wiem - ale tak ciężko jest nie myśleć...

    Na przyszły tydzień życzę Nam samych pozytywów :)

    Fidelissa, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • Z. Autorytet
    Postów: 2054 3725

    Wysłany: 9 marca 2014, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cicho tu straszno, czyżby się płodne pozaczynały? czy zbieranie sił przed ulubionym dniem tygodnia?

    Malula życzę aby jutro jednak pęcherzyk był :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2014, 21:40

    sara_nar, Macierzanka:), Anhe lubią tę wiadomość

    Dwa bąbelki 👣
    06.2015
    03.2017
  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 9 marca 2014, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ech, prawy mam policystyczny, więc jak ostatnio był na lewym i "niespodziewanie zniknął" to nie liczę na prawy jajnik

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 9 marca 2014, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zmykam pod prysznic i do męża grzać nóżki :)
    Dobrej nocy i spokojnego poniedziału kobietki życzę. Ja w planach miałam do 12 z łóżka nie wychodzić, ale na 7:30 na pobranie krwi muszę jechać i z planów nici :( Pa!

    Anhe lubi tę wiadomość

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 9 marca 2014, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie teoretycznie płodne ale co z nich wyjdzie to nie wiem :D nie ważne jak się nie uda to trudno a jak się uda to fajnie.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Z. Autorytet
    Postów: 2054 3725

    Wysłany: 9 marca 2014, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melula wrote:
    ech, prawy mam policystyczny, więc jak ostatnio był na lewym i "niespodziewanie zniknął" to nie liczę na prawy jajnik

    Nadzieja umiera ostatnia :) wiem, że jest ciężko myśleć pozytywnie, a może i nie wiem, bo ja dopiero 3 cs, ale trzeba wierzyć i się nie poddawać póki jest nawet minimalna szansa ;) trzymam kciuki ;)

    Fidelissa, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    Dwa bąbelki 👣
    06.2015
    03.2017
‹‹ 1389 1390 1391 1392 1393 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ