X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)
Odpowiedz

Dziewczyny starajace sie o pierwsze malenstwo :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2014, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymajcie się wszystkie życzę wam dwóch kreseczek a zafasolkowanym spokojnej ciąży pa

    Fidelissa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2014, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry Wieczór :) ,

    Gratuluję Fidelissa <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2014, 21:55

    Z., Fidelissa lubią tę wiadomość

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 9 marca 2014, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór Lena

    Lena87 lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • dżona Autorytet
    Postów: 899 1243

    Wysłany: 9 marca 2014, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melula wrote:
    ech, prawy mam policystyczny, więc jak ostatnio był na lewym i "niespodziewanie zniknął" to nie liczę na prawy jajnik

    trzymam kciuki za policystyczny jajnik - a niech Ci zrobi psikus i 'wyprodukuje' piękny pęcherzyk :)

    Z., Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    100 cykl 09.2020 STOP - już nie liczę...
    🛑😔 92zOvuFdiend.pl
    Niedrożne jajowody? PCOS(2011), niedoczynność tarczycy(2014), hiperinsulinemia(2015), hiperprolaktynemia cz(2015), wysokie LH, znikomy śluz 😐
    *08.2018 ... psychoterapia
    *1,5 roku z Naprotechnologią
    *kilkanaście cykli z Letrozolem
    * mąż 2% morfologia, 86 ml/ml koncentracja
    *01.2017 - SHSG Lublin - PJ udrożniono, LJ udrożniono na 2/3 długości
    *10.2016- laparoskopia -NIEDROŻNOŚĆ OBUSTRONNA 😔PCOS-kauteryzacja jajników
    *06.2014-03.2015- 8 cykli z Clostilbergyt
    *07.2014- histeroskopia-lewe ujście jajowodu niedrożne, prawe drożne, macica i szyjka ok
    *10.2013- laparoskopia- niedrożność PJ, kauteryzacja jajników
    *Aniołek [*] 13.01.2014 ♥ 6+3t 😔
    *Starania o pierwszą ciąże od 09.2012
    "Każdego dnia, dostajemy od życia kamienie, ale to od nas zależy czy zbudujemy z nich mur, czy most."

    j36regz2ei8e5moa.png
  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 9 marca 2014, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no, u nas to już 30cs... także nadal wierzę, że się uda, ale czasami mam już dość, szczególnie że czuję, że nie mam znikąd wsparcia... nawet małż ma chyba już dosyć... a to nie pomaga w <3

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 9 marca 2014, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co ja mam zrobić z tym brzuchem? Może kąpiel gorącą sobie strzelę, albo okład z termoforem... Dosłownie mnie skręca.

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Z. Autorytet
    Postów: 2054 3725

    Wysłany: 9 marca 2014, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melula wrote:
    no, u nas to już 30cs... także nadal wierzę, że się uda, ale czasami mam już dość, szczególnie że czuję, że nie mam znikąd wsparcia... nawet małż ma chyba już dosyć... a to nie pomaga w <3

    A nie myślałaś żeby dać sobie na luz? Powiedzieć będzie co ma być? Pójść na impreze, wypić kilka lampek wina żeby puściły hamulce? wyjechać? odstresować się? Podobno u niektórych się sprawdza, domyślam się, że to nie jest łatwe... ale życzę Ci żeby się w końcu udało bo po tak długich staranaich zasługujesz na kropka!
    Another wrote:
    Co ja mam zrobić z tym brzuchem? Może kąpiel gorącą sobie strzelę, albo okład z termoforem... Dosłownie mnie skręca.

    termofor może być dobrym pomysłem :) mi pomaga na początku @, przed raczej nie mam jakiś kosmicznych bolów...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2014, 22:02

    Dwa bąbelki 👣
    06.2015
    03.2017
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 9 marca 2014, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja właśnie też nigdy nie miałam, dlatego nie wiem jak sobie z nim radzić. Kilka dni mnie już pobolewał, ale dzisiaj to jakaś masakra...

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • dżona Autorytet
    Postów: 899 1243

    Wysłany: 9 marca 2014, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melula wrote:
    no, u nas to już 30cs... także nadal wierzę, że się uda, ale czasami mam już dość, szczególnie że czuję, że nie mam znikąd wsparcia... nawet małż ma chyba już dosyć... a to nie pomaga w <3

    Podziwiam za wytrwałość kochana <3, niedawno jeszcze myślałam podobnie.
    Czas dłuższych starań jest jak sinusoida, czasem ma się dużo energii i nadziei, a czasem wszystko się rozkleja i z której strony się nie popatrzy niczego dobrego nie można dostrzec, ale na szczęście to mija :) Melua wspieram Cię.

    100 cykl 09.2020 STOP - już nie liczę...
    🛑😔 92zOvuFdiend.pl
    Niedrożne jajowody? PCOS(2011), niedoczynność tarczycy(2014), hiperinsulinemia(2015), hiperprolaktynemia cz(2015), wysokie LH, znikomy śluz 😐
    *08.2018 ... psychoterapia
    *1,5 roku z Naprotechnologią
    *kilkanaście cykli z Letrozolem
    * mąż 2% morfologia, 86 ml/ml koncentracja
    *01.2017 - SHSG Lublin - PJ udrożniono, LJ udrożniono na 2/3 długości
    *10.2016- laparoskopia -NIEDROŻNOŚĆ OBUSTRONNA 😔PCOS-kauteryzacja jajników
    *06.2014-03.2015- 8 cykli z Clostilbergyt
    *07.2014- histeroskopia-lewe ujście jajowodu niedrożne, prawe drożne, macica i szyjka ok
    *10.2013- laparoskopia- niedrożność PJ, kauteryzacja jajników
    *Aniołek [*] 13.01.2014 ♥ 6+3t 😔
    *Starania o pierwszą ciąże od 09.2012
    "Każdego dnia, dostajemy od życia kamienie, ale to od nas zależy czy zbudujemy z nich mur, czy most."

    j36regz2ei8e5moa.png
  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 9 marca 2014, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie myślałaś żeby dać sobie na luz? Powiedzieć będzie co ma być? Pójść na impreze, wypić kilka lampek wina żeby puściły hamulce? wyjechać? odstresować się? Podobno u niektórych się sprawdza, domyślam się, że to nie jest łatwe... ale życzę Ci żeby się w końcu udało bo po tak długich staranaich zasługujesz na kropka!

    Odp.: Wiesz, wcześniej - tzn. po ślubie nie mieliśmy ciśnienia, <3 bez zabezpieczenia, ale nie z myślą o dziecku... ale jakieś tam starania były. potem nadeszło ciśnienie, bo nic się nie trafiło... Od stycznia 2013 roku dopiero zaczęliśmy zastanawiać się dlaczego tak się dzieje, ale myśli robią swoje...
    Jeśli chodzi o odstresowanie; mój małż właśnie traktuje to "na luzie", albo taką przyjął pozę, bo tak łatwiej, niż cisnąć... Mój małż nie jest typem balangowicza, imprezy nie dla niego, wyjazdy relaksacyjne odpadają - kasy brak. Jeździmy na Mazury, do rodziców, ale to też kończy się na jakiejś pracy a nie na odpoczynku. Alkoholu nie piję, czasami piwko - ale max szklankę, za to mój to chętnie i często - nie jest alkoholikiem! ale jak częstują to korzysta i to mnie wkur... bo wychodzi, że tylko ja dbam o siebie i łażę na badania, staram się jakoś dążyć do celu, a on ma to gdzieś, tym bardziej, że zawsze tak trafia się okazja do piwka w czasie płodnym, wtedy to mi się odechciewa... sorry za żale, ale już chyba wyczerpują się moje baterie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2014, 22:13

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 9 marca 2014, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Another - podobno gorące kąpiele zwiększają obfitość @... nie polecam, mi w okropnych bólach, a takie mam zazwyczaj, pomaga tylko pyralgina...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2014, 22:12

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • dżona Autorytet
    Postów: 899 1243

    Wysłany: 9 marca 2014, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Another wrote:
    No ja właśnie też nigdy nie miałam, dlatego nie wiem jak sobie z nim radzić. Kilka dni mnie już pobolewał, ale dzisiaj to jakaś masakra...

    Oprócz termoforu, kąpiel też jest pomocna, polewaj sobie brzuch ciepłą wodą i spróbuj masażu na przemian- może to Cię rozluźni i ból minie.

    100 cykl 09.2020 STOP - już nie liczę...
    🛑😔 92zOvuFdiend.pl
    Niedrożne jajowody? PCOS(2011), niedoczynność tarczycy(2014), hiperinsulinemia(2015), hiperprolaktynemia cz(2015), wysokie LH, znikomy śluz 😐
    *08.2018 ... psychoterapia
    *1,5 roku z Naprotechnologią
    *kilkanaście cykli z Letrozolem
    * mąż 2% morfologia, 86 ml/ml koncentracja
    *01.2017 - SHSG Lublin - PJ udrożniono, LJ udrożniono na 2/3 długości
    *10.2016- laparoskopia -NIEDROŻNOŚĆ OBUSTRONNA 😔PCOS-kauteryzacja jajników
    *06.2014-03.2015- 8 cykli z Clostilbergyt
    *07.2014- histeroskopia-lewe ujście jajowodu niedrożne, prawe drożne, macica i szyjka ok
    *10.2013- laparoskopia- niedrożność PJ, kauteryzacja jajników
    *Aniołek [*] 13.01.2014 ♥ 6+3t 😔
    *Starania o pierwszą ciąże od 09.2012
    "Każdego dnia, dostajemy od życia kamienie, ale to od nas zależy czy zbudujemy z nich mur, czy most."

    j36regz2ei8e5moa.png
  • Z. Autorytet
    Postów: 2054 3725

    Wysłany: 9 marca 2014, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melula wrote:
    A nie myślałaś żeby dać sobie na luz? Powiedzieć będzie co ma być? Pójść na impreze, wypić kilka lampek wina żeby puściły hamulce? wyjechać? odstresować się? Podobno u niektórych się sprawdza, domyślam się, że to nie jest łatwe... ale życzę Ci żeby się w końcu udało bo po tak długich staranaich zasługujesz na kropka!

    Odp.: Wiesz, wcześniej - tzn. po ślubie nie mieliśmy ciśnienia, <3 bez zabezpieczenia, ale nie z myślą o dziecku... ale jakieś tam starania były. potem nadeszło ciśnienie, bo nic się nie trafiło... Od stycznia 2013 roku dopiero zaczęliśmy zastanawiać się dlaczego tak się dzieje, ale myśli robią swoje...
    Jeśli chodzi o odstresowanie; mój małż właśnie traktuje to "na luzie", albo taką przyjął pozę, bo tak łatwiej, niż cisnąć... Mój małż nie jest typem balangowicza, imprezy nie dla niego, wyjazdy relaksacyjne odpadają - kasy brak. Jeździmy na Mazury, do rodziców, ale to też kończy się na jakiejś pracy a nie na odpoczynku. Alkoholu nie piję, czasami piwko - ale max szklankę, za to mój to chętnie i w często - nie jest alkoholikiem! ale jak częstują to korzysta i to mnie wkur... bo wychodzi, że tylko ja dbam o siebie i łażę na badania, staram się jakoś dążyć do celu, a on ma to gdzieś, tym bardziej, że zawsze tak trafia się okazja do piwka w czasie płodnym, wtedy to mi się odechciewa... sorry za żale, ale już chyba wyczerpują się moje baterie...

    Kochana współczuję <3 Wiesz facet na pewno przechodzi to inaczej, może tłumi w sobie.. i w ten sposób odreagowuje? Oni też mają parcie i jakąś dumę, żee, że jak to? że on nie spłodzi syna? Im też na pewno siedzi to na psychice. Trudne to takie wszystko... ale tak jak mówi dżona, raz gorka, raz dołek - po burzy zawsze przychodzi słońce! Głowa do góry :) a jak Ci to ma przynieść ulgę to wylewaj żale do woli! <3

    Dwa bąbelki 👣
    06.2015
    03.2017
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 9 marca 2014, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melula musicie się czymś zająć by nie myśleć o dziecku. I kochać się a nie starać o dziecko :)

    Another ja tylko leże jak mnie boli bo na nic nie mam siły wtedy..

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 9 marca 2014, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leków nie chcę brać jednak. Zawsze wychodzę, z założenia, że to ostateczność. Jak leżę to mnie jeszcze skręca dodatkowo. Wezmę prysznic ciepło/zimno i spróbuję z termoforem. Zobaczymy czy coś pomoże. Dzięki dziewczyny. Dobrej nocy, bo raczej się do kompa już nie doczłapie :(

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 9 marca 2014, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    taka chwila słabości - mój jest ciężki w okazywaniu uczuć (z resztą ma to po swojej matce - teściowa to raczej taka kamienna twarz, zero mówienia o uczuciach, wyrażania, okazywanie uczuć jest zbędne, mój małż ma to samo).
    od jutra nowy tydzień i moje zmagania ze wspólnotą...
    i tak wiem, że ten cykl idzie na straty...więc odpuszczam, aż wróci mi nadzieja...

    Przedszkolanko, do tej pory były <3 gdy któremuś z nas się chciało, ale ostatnio mój nie ma chęci, akurat gdy mam dni płodne... ale już kiedyś o tym pisałyśmy z dziewczynami, że oni mają taki detektor i wyczuwają instynktownie, że zbliża się ten czas...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2014, 22:30

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 9 marca 2014, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zmiana tematu : jak robicie te suwaczki na dole takie fajne ?:)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 9 marca 2014, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    To zmiana tematu : jak robicie te suwaczki na dole takie fajne ?:)
    wejdź na suwaczek którejś z nas - kliknij i powinnaś wejść na stronkę z suwaczkami...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2014, 22:29

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • Z. Autorytet
    Postów: 2054 3725

    Wysłany: 9 marca 2014, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melula wrote:
    taka chwila słabości - mój jest ciężki w okazywaniu uczuć (z resztą ma to po swojej matce - teściowa to raczej taka kamienna twarz, zero mówienia o uczuciach, wyrażania, okazywanie uczuć jest zbędne, mój małż ma to samo).
    Wiesz, duma dumą - odreagowywać można - ale trzeba też słuchać, że ktoś się stara, żeby mieć dziecko, a on póki co robi wszystko na przekór, a potem dziwi się, że @ przyszła...
    ja wiem, że moje gadanie, żeby nie pił go wkurza, ale on mnie też wkur... gdy pije, jak tylko okazja się nadarzy... przestałam więc gadać, po prostu jak tylko ruszy kieliszek, piwo - to ma zakaz dotykania mnie i już... ja nie mam komfortu <3 gdy czuję woń alkoholu... taki mam charakter... koniec żali! wywaliłam wszystko, co mi leżało... od jutra nowy tydzień i moje zmagania ze wspólnotą...
    i tak wiem, że ten cykl idzie na straty...więc odpuszczam, aż wróci mi nadzieja...

    I bardzo dobrze! :) Skoro cykl na straty spisujesz to może uda Ci się chociaż coś wywalczyć w zakresie tego nie picia :) Mi mój obiecał w tym cyklu że nie będzie pił "w tych dniach" więc zobaczymy... :) Ale ja i tak trzymam kciuki żebyś się na koniec cyklu miło zaskoczyła :)

    Idę w kimono, trzymajcie się ciepło! :)

    Dwa bąbelki 👣
    06.2015
    03.2017
  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 9 marca 2014, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z. wrote:
    I bardzo dobrze! :) Skoro cykl na straty spisujesz to może uda Ci się chociaż coś wywalczyć w zakresie tego nie picia :) Mi mój obiecał w tym cyklu że nie będzie pił "w tych dniach" więc zobaczymy... :) Ale ja i tak trzymam kciuki żebyś się na koniec cyklu miło zaskoczyła :)

    Idę w kimono, trzymajcie się ciepło! :)
    wiesz, chyba niczego w tym zakresie nie wywalczę, małż ma dziwne myślenie, a ja nie mam siły już mu tłumaczyć... nie wiem, gdzie on był na lekcjach biologii... dobrej nocy

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
‹‹ 1390 1391 1392 1393 1394 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ